• GoHome Professional
stanovanja slovenija terasa vsaj 100 m2 urejeno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • stanovanja slovenija terasa vsaj 100 m2 urejeno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija terasa vsaj 100 m2 urejeno

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija terasa vsaj 100 m2 urejeno" je bilo najdenih 11 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.022 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manjši)
    • 100 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 220000 eur
    • do 280000 eur (povprečna cena)
    • do 330000 eur
    • do 2800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, CELJE, 280.000 €, 100,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

4,5-sobno duplex atrijsko stanovanje (120 m2) ?? Vseljivost: od 1. julija dalje (ogledi možni od januarja 2025) ?? Popolnoma prenovljeno (2022) – nova kuhinja, prenovljeni parketi, novo pohištvo po meri, nova notranja vrata, električna napeljava, LED luči, 3 klimatske naprave, električne....

 
 
 
  Stanovanje, PRADE, 410.000 €, 102,00 m2 cca 4020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.12.2025.,

www.indomio.si

102,1 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2009, 1/1 nad., prodamo. Cena: 410.000,00 EUR PRADE – PROSTORNO 4-SOBNO STANOVANJE V BLIŽINI ŠOLE Na odlični lokaciji v Pradah, le 5 km od Kopra, prodamo zelo veliko 4-sobno stanovanje, ki ponuja vse za udobno družinsko bivanje. Stanovanje se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 223.000 €, 103,00 m2 cca 2170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

103 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2002, 340 m2 zemljišča, P/1 nad., prodamo. Cena: 223.000,00 EUR PRODAMO PRITLIČNO STANOVANJE Z VELIKIM VRTOM – NOVO MESTO Na izjemni in iskani lokaciji v Novem mestu prodamo prostorno pritlično stanovanje v dvostanovanjski hiši, ki....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'stanovanja slovenija terasa vsaj 100 m2 urejeno'
359.000 €
485.000 €
330.000 €
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 333.000 €, 106,00 m2 cca 3140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

106,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1950, adaptirano l. 2002, 4. nad., prodamo. Cena: 333.000,00 EUR Čudovito 3-sobno stanovanje ob mestnem parku – Prešernova ulica, Maribor Če iščete stanovanje, kjer se prepletata utrip mesta in bližina narave, vas bo ta nepremičnina na Prešernovi ulici....

 
 
 
  Stanovanje, SPODNJI DUPLEK, 229.000 €, 125,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

125 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2003, 1. nad., Na prodaj je edinstveno 4-sobno stanovanje v Spodnjem Dupleku z veliko delno pokrito teraso (50,80 m2), ki ustvarja občutek lastnega dvorišča. Stanovanje velikosti 125 m2 ne potrebuje dodatnih vlaganj. Odlikujejo ga lastna plinska peč (2025),....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 345.000 €, 93,00 m2 cca 3710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

93,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 2025, 1. nad., v celoti adaptirano, tlorisno, razgibano stanovanje, prodamo. Cena: 345.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji trosobnega stanovanja v osrčju Rogaške Slatine, ki se nahaja v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, 790.000 €, 154,00 m2 cca 5130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

4-sobno stanovanje – penthouse, Ljubljana Dravlje, zgrajeno l. 2009, 3./3. nad., bruto površina 154,20 m2, neto površina 85,30 m2, terasa/balkon 60,20 m2, klet 8,70 m2. Cena: 790.000 EUR. Na mirni in zelo iskani lokaciji v Dravljah prodamo izjemno prostoren, svetel in razgleden penthouse,....

 
 
 
  Stanovanje, HRVATINI, 470.000 €, 179,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

179,7 m2, 5 in večsobno, dupleks, zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2020, 2/2 nad., V Hrvatinih prodamo prostorno, svetlo 5-sobno duplex stanovanje z veliko teraso in čudovitim razgledom na morje. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 470.000,00 EUR V Hrvatinih prodamo prostorno, svetlo....

 
 
 
  Stanovanje, IŠKA, 625.000 €, 184,00 m2 cca 3400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

184,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2009, 5/9 nad., Predstavljamo izjemno priložnost za nakup čudovitega stanovanja v eni izmed najbolj zaželenih četrti Ljubljane. Prostorno dupleks stanovanje zagotavlja udobno bivanje s skupno neto tlorisno površino 184,9 m2 in uporabno stanovanjsko površino....

 
 
 
  Stanovanje, TRŽIČ, 285.000 €, 191,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

191,7 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1852, 1/2 nad., prodamo. Cena: 285.000,00 EUR V strogem centru Tržič, na Trgu svobode, prodamo prostorno in arhitekturno izjemno 5-sobno staromeščansko stanovanje, ki se nahaja v urejeni večstanovanjski stavbi. Stanovanje obsega 191,7 m² neto tlorisne....