• GoHome Professional
stanovanja slovenija urejeno igrišče - GoHome iskalnik nepremičnin
  • stanovanja slovenija urejeno igrišče - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija urejeno igrišče

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija urejeno igrišče" je bilo najdenih 20 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.554 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 260000 eur
    • do 330000 eur (povprečna cena)
    • do 390000 eur
    • do 3300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, ANKARAN, 254.900 €, 72,00 m2 cca 3540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-69 Ogled oglasa na strani ponudnika V ANKARANU PRODAMO 3-sobno stanovanje. Po podatkih GURS-a, znaša skupna površina stanovanja 61,5 m2, vendar dejanska izmerjena neto tlorisna površine znaša 72 m2, izmerjena uporabna površina pa znaša 68 m2. Stanovanje se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 219.000 €, 39,80 m2 cca 5500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.gradex.si

V mirnem in zelenem delu Lucije, le kratek sprehod od morja , je naprodaj izredno prijetno in funkcionalno 1-sobno stanovanje - predelano v 1,5 sobno, ki predstavlja odlično priložnost tako za stalno bivanje kot tudi za počitniško stanovanje na slovenski obali ali investicijo za oddajanje....

 
 
 
  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 109.940 €, 31,00 m2 cca 3550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2025.,

www.indomio.si

31,8 m2, garsonjera, zgrajena l. 2003, pritličje, prodamo. Cena: 109.940,00 EUR PRODAMO, POLNO OPREMLJENE APARTMAJE V MORAVSKIH TOPLICAH Moravske Toplice so odlično izhodišče za številne aktivnosti. V le nekaj minutah hoje, imate na voljo: dva največja spa centra z edinstveno ter....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'stanovanja slovenija urejeno igrišče'
175.000 €
320.000 €
255.000 €
  Stanovanje, MARIBOR, 100.000 €, 80,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam popolnoma obnovljeno 3 sobno stanovanje na Taboru. Od septembra 2007 pa do januarja 2008 je bilo stanovanje popolnoma prenovljeno vstavljena so bila nova PVC okna z roletami in notranjimi žaluzijami, pokrit je bil nov laminat, oplesk sten, video domofon, vrata, kopalnica in....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 165.000 €, 52,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

52,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1959, 2/12 nad., prodamo. Cena: 165.000,00 EUR Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo 2-sobno stanovanje na eni izmed najboljših lokacij v Celju - Otok. Stanovanje ni bilo obnovljeno. Stanovanje nima balkona. Nahaja se v 2.nadstropju stolpnice z dvigalom....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 149.000 € na 139.900 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRŽIČ, 139.900 €, 125,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.04.2026 - 149.000 €
14.04.2026 - 139.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

125 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1929, adaptirano l. 1996, 1/1 nad., prodamo. Cena: 139.900,00 EUR Prodamo trisobno stanovanje (stanovanje 63,70 m2, balkon 7,10 m2, shramba 2,30 m2, klet 10,30 m2, pomožni prostori 42,00 m2), ki se nahaja v 1. nadstropju, v tristanovanjski hiši v Tržiču....

 
 
 
  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 201.300 €, 61,00 m2 cca 3300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2025.,

www.indomio.si

61 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2003, mansarda, prodamo. Cena: 201.300,00 EUR PRODAMO, POLNO OPREMLJENE APARTMAJE V MORAVSKIH TOPLICAH Moravske Toplice so odlično izhodišče za številne aktivnosti. V le nekaj minutah hoje, imate na voljo: dva največja spa centra z edinstveno ter hkrati....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 198.000 €, 76,00 m2 cca 2610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

76,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1982, adaptirano l. 2009, 72 m2 zemljišča, 1/1 nad., V Celju, v urejenem in mirnem okolju Dečkovega naselja, je naprodaj zgornje stanovanje v dvostanovanjski hiši, ki predstavlja samostojno bivalno enoto z lastno teraso, balkonom in pripadajočo parcelo.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Savsko Naselje, 350.000 €, 64,00 m2 cca 5470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

3-sobno stanovanje, Ljubljana - Savsko naselje, zgrajeno l. 1957, VP./5. nad. v večstanovanjski stavbi, neto tlorisna površina 64,80 m2, bivalni prostor 64,80 m2. Cena: 350.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Na izredno priljubljeni....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 482.000 €, 85,00 m2 cca 5670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

85,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2007, 2/4 nad., prodamo. Cena: 482.000,00 EUR SL: Pozdravljeni, naprodaj je 2- sobno izredno svetlo, prostorno in funkcionalno stanovanje neto tlorisne površine 85,2 m2, ki se nahaja na Markovcu v Kopru, v 2/4 nadstropju urejenega večstanovanjskega bloka,....

 
 
 
  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 186.120 €, 56,00 m2 cca 3320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2025.,

www.indomio.si

56,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2003, 2. nad., prodamo. Cena: 186.120,00 EUR PRODAMO, POLNO OPREMLJENE APARTMAJE V MORAVSKIH TOPLICAH Moravske Toplice so odlično izhodišče za številne aktivnosti. V le nekaj minutah hoje, imate na voljo: dva največja spa centra z edinstveno ter hkrati....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 219.000 €, 39,00 m2 cca 5620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

39,8 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1986, adaptirano l. 2019, 4/4 nad., izredno prijetno, zaželena lokacija, biližina morja in infrastrukture, balkon orientiran proti zahodu, prodamo. Cena: 219.000,00 EUR V mirnem in zelenem delu Lucije, le kratek sprehod od morja, je naprodaj izredno prijetno....

 
 
 
  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 232.320 €, 70,00 m2 cca 3320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2025.,

www.indomio.si

70,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2003, pritličje, prodamo. Cena: 232.320,00 EUR PRODAMO, POLNO OPREMLJENE APARTMAJE V MORAVSKIH TOPLICAH Moravske Toplice so odlično izhodišče za številne aktivnosti. V le nekaj minutah hoje, imate na voljo: dva največja spa centra z edinstveno ter hkrati....

 
 
 
  Stanovanje, STRAŽA, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2025.,

www.indomio.si

75 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1954, adaptirano l. 2025, prodamo. Cena: 2.800,00 EUR/m2 STRAŽA, Pod Srobotnikom, prodamo popolnoma prenovljeno dvoinpolsobno stanovanje, v skupni izmeri 75,00 m2, v II. nadstropju večstanovanjske stavbe zgrajene l. 1954. Stanovanje obsega: vhod, hodnik,....

 
 
 
 
+9%

Spremembe cen iz 119.000 € na 130.000 € z dne 19.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, STRAŽA, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.08.2025 - 138.000 €
09.10.2025 - 145.600 €
05.02.2026 - 125.000 €
19.02.2026 - 119.000 €
19.03.2026 - 130.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2025.,

www.indomio.si

52 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1954, adaptirano l. 2025, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR STRAŽA, Pod Srobotnikom, prodamo popolnoma prenovljeno dvosobno stanovanje, v skupni izmeri 52,00 m2, v II. nadstropju večstanovanjske stavbe zgrajene l. 1954. Stanovanje obsega: vhod, dnevna soba,....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 329.000 €, 62,00 m2 cca 5310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.indomio.si

62,8 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2005, 70 m2 zemljišča, 4. nad., 2x nadstrešek za avto, vrt, 2x klet, skupni prostor na podstrešju, prodamo. Cena: 329.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 4s stanovanja na top lokaciji, kjer imate vse pri roki. Stanovanje je glede na....

 
 
 
  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 160.050 €, 48,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2025.,

www.indomio.si

48,5 m2, apartma, zgrajen l. 2003, 2. nad., prodamo. Cena: 160.050,00 EUR PRODAMO, POLNO OPREMLJENE APARTMAJE V MORAVSKIH TOPLICAH Moravske Toplice so odlično izhodišče za številne aktivnosti. V le nekaj minutah hoje, imate na voljo: dva največja spa centra z edinstveno ter hkrati....

 
 
 
  Stanovanje, PESNICA, 185.000 €, 135,00 m2 cca 1370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

135 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1967, 609 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Na sončni in mirni lokaciji v naselju Ranca pri Pesnici, med Šentiljem in Pesnico, je naprodaj lepo urejeno štirisobno stanovanje v pritličju dvostanovanjske hiše. V ponudbo je vključena tudi dodatna....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 790.000 €, 124,00 m2 cca 6370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

124,8 m2, 5 in večsobno, "penthouse", zgrajeno l. 2002, Ko razgled postane način življenja - duplex Bežigrad, prodamo. Cena: 790.000,00 EUR Na eni izmed najbolj zaželenih lokacij za Bežigradom je na voljo prostorno in svetlo duplex stanovanje, ki združuje udobje sodobnega....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-19 (od skupaj 18)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!