• GoHome Professional
stanovanja slovenija urejeno najceneje vsaj 80 m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • stanovanja slovenija urejeno najceneje vsaj 80 m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija urejeno najceneje vsaj 80 m2

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija urejeno najceneje vsaj 80 m2" je bilo najdenih 146 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.983 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manjši)
    • 80 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 220000 eur
    • do 280000 eur (povprečna cena)
    • do 340000 eur
    • do 2800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LJUBLJANA, Šentvid, 485.000 €, 98,00 m2 cca 4950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

4-sobno stanovanje, Ljubljana - Šentvid, zgrajeno l. 1913, popolnoma prenovljeno l. 2025, PK./1. nad., v večstanovanjski hiši, neto tlorisna površina 98,00 m2, uporabna površina 98,00 m2, garaža s shrambo 24,20 m2, parkirno mesto 19,00 m2, vrt in terasa 279,00 m2. Cena: 485.000 EUR.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šentvid, 485.000 €, 75,00 m2 cca 6470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

4-sobno stanovanje, Ljubljana - Šentvid, zgrajeno l. 1913, popolnoma prenovljeno l. 2025, VP./1. nad., v večstanovanjski hiši, neto tlorisna površina 142,70 m2, uporabna površina 75,60 m2, terasa 58,60 m2, parkirno mesto 36,00 m2. Cena: 485.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA....

 
 
 
  Stanovanje, GOZD MARTULJEK, 489.000 €, 173,00 m2 cca 2830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.09.2025.,

www.indomio.si

173,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1975, prodamo. Cena: 489.000,00 EUR Na mirni in slikoviti lokaciji v Gozdu Martuljku, z izjemnim razgledom na Špikovo skupino, je naprodaj prostorno neizdelano stanovanje v velikosti 173,9 m2, s pripadajočim zemljiščem v izmeri 292,5 m2. Stanovanje se....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 495.000 €, 121,00 m2 cca 4090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

121,9 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1971, 11/18 nad., prodamo. Cena: 495.000,00 EUR Le nekaj minut stran od mestnega središča, na Topniški ulici, prodamo dobro vzdrževano in prostorno petsobno stanovanje, ki zaradi svoje velikosti in funkcionalne razporeditve predstavlja redko priložnost....

 
 
 
  Stanovanje, ROŽNA DOLINA, 515.000 €, 126,00 m2 cca 4090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391002-108 Ogled oglasa na strani ponudnika V Rožni dolini na odlični lokaciji posredujemo pri prodaji prostornega stanovanja v staromeščanski hiši, ki v naravi predstavlja v pritličju 3-sobno stanovanje in dodatno 1-sobno stanovanje v polkletnem delu. Hiša je bila zgrajena....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 520.000 €, 82,00 m2 cca 6340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

82,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1993, adaptirano l. 2024, 4/5 nad., V Luciji prodamo obnovljeno 3-sobno stanovanje z vrhunsko opremo in zastekljenim balkonom v stavbi z dvigalom. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 520.000,00 EUR V Luciji prodamo prostorno in svetlo 3-sobno stanovanje,....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 524.400 €, 83,00 m2 cca 6320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2025.,

www.indomio.si

83 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2014, prodamo. Cena: 524.400,00 EUR Prodaja se prostorno stanovanje v hiši z vrtom, teraso in parkirišči – 4 km do obale Velikost: 173 m² Nadstropje: 1/2 Spalnice: 2 Kopalnice: 1 Vseljivo: po dogovoru Iščete dom, ki združuje udobje, funkcionalnost in bližino....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 549.000 €, 97,00 m2 cca 5660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2025.,

www.indomio.si

Stanovanje v dvostanovanjski hiši, Ljubljana Brod, zgrajeno l. 1972, prenovljeno l. 2025, P/1., skupna površina 144,80 m2, od tega bivalni prostor 96,90 m2, garaža, klet, balkon, 3 parkirna mesta, skupno zemljišče 437,00 m2. Cena: 549.000 EUR. Na Brodu na izredno mirni in zaželeni....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 549.000 €, 183,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

183,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2023, 34 m2 zemljišča, 1/2 nad., trisobno stanovanje + neizdelano podstrešje v tristanovanjski hiši, lasten vhod, zemljišče v izmeri 34 m2 (trenutno kot vrt, mogoča preureditev v parkirišče), nepremičnina ne razpolaga z gradbenim....

 
 
 
  Stanovanje, HRASTOVEC, 549.500 €, 292,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.08.2025.,

www.indomio.si

Turistični kompleks, Podravska, Hrastovec - Zavrč, trije samostojni objekti, leto gradnje 2023, skupna neto površina 292,10 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 2451,00 m2. Cena: 549.500,00 EUR. Predstavljamo vam redko priložnost za nakup izjemne nepremičnine z velikim razvojnim....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 569.000 €, 108,00 m2 cca 5270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

108,23 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1976, pritličje, prodamo. Cena: 569.000,00 EUR Prostorno 4-sobno stanovanje z velikim atrijem – BS3 V mirnem in zelenem naselju BS3 prodamo svetlo in funkcionalno razporejeno stanovanje z velikim atrijem, ki nudi veliko zasebnosti in stik z naravo.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 595.000 €, 132,00 m2 cca 4510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2025.,

www.indomio.si

5-sobno stanovanje, Ljubljana Center, zgrajeno l. 1700, prenovljeno l. 2003, 1/1. v trostanovanjski hiši, neto tlorisna površina 132,00 m2, bivalni prostor 112,60 m2, balkon 13,20 m2, utility 6,20 m2, klet. Cena: 595.000 EUR. V osrčju Ljubljane na poti na Grad prodamo edinstveno 5-sobno....

 
 
 
  Stanovanje, IŠKA, 625.000 €, 184,00 m2 cca 3400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

184,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2009, 5/9 nad., Predstavljamo izjemno priložnost za nakup čudovitega stanovanja v eni izmed najbolj zaželenih četrti Ljubljane. Prostorno dupleks stanovanje zagotavlja udobno bivanje s skupno neto tlorisno površino 184,9 m2 in uporabno stanovanjsko površino....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 671.000 €, 131,00 m2 cca 5120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

131,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1897, 1/5 nad., Stanovanje na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 671.000,00 EUR Na izjemno iskani lokaciji na Rimski cesti v samem centru Ljubljane, posredujemo pri prodaji prostornega, 3-sobnega stanovanja, ki ga je zaradi velikosti in razgibanega tlorisa....

 
 
 
  Stanovanje, BLED, 750.000 €, 201,00 m2 cca 3730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Dobe na Bledu se prodaja 4-sobno stanovanje 201 m² v pritličju 2-stanovanjske hiše z bivalno površino 168 m². Nepremičnina se nahaja le 1 km od centra mesta, 500 m od nakupovalnih centrov Merkator in Spar, 600 m od vrtca ter 800 m od osnovne šole in zdravstvenega doma. Stavba....

 
 
 
  Stanovanje, BLED, 750.000 €, 201,00 m2 cca 3730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

201 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1981, adaptirano l. 2016, 307 m2 zemljišča, P/1 nad., prodamo. Cena: 750.000,00 EUR V naselju Dobe na Bledu se prodaja 4-sobno stanovanje 201 m2 v pritličju 2-stanovanjske hiše z bivalno površino 168 m2. Nepremičnina se nahaja le 1 km od centra mesta,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 790.000 €, 124,00 m2 cca 6370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

124,8 m2, 5 in večsobno, "penthouse", zgrajeno l. 2002, Ko razgled postane način življenja - duplex Bežigrad, prodamo. Cena: 790.000,00 EUR Na eni izmed najbolj zaželenih lokacij za Bežigradom je na voljo prostorno in svetlo duplex stanovanje, ki združuje udobje sodobnega....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, 790.000 €, 154,00 m2 cca 5130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

4-sobno stanovanje – penthouse, Ljubljana Dravlje, zgrajeno l. 2009, 3./3. nad., bruto površina 154,20 m2, neto površina 85,30 m2, terasa/balkon 60,20 m2, klet 8,70 m2. Cena: 790.000 EUR. Na mirni in zelo iskani lokaciji v Dravljah prodamo izjemno prostoren, svetel in razgleden penthouse,....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 796.000 €, 134,00 m2 cca 5940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

134,2 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1895, adaptirano l. 2017, 2/2 nad., prodamo. Cena: 796.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru mesta vas čaka prekrasno 4-sobno stanovanje z balkonom. Stanovanje se nahaja v 2. nadstropju ene lepših večstanovanjskih stavb v mestu. Zgrajena je bila po....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 980.000 €, 164,00 m2 cca 5980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

164 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1926, adaptirano l. 2016, 1/2 nad., prodamo. Cena: 980.000,00 EUR Čudovito meščansko stanovanje v centru mesta, ki se ponaša s kar petimi sobami in s tremi kopalnicami ter parkirnim mestom. Redka priložnost v centru Ljubljane – prostorno stanovanje....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 127-146 (od skupaj 147)

<< <1 2 3 4> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!