• GoHome Professional
stanovanja slovenija urejeno terasa do 80 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • stanovanja slovenija urejeno terasa do 80 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija urejeno terasa do 80 m2

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija urejeno terasa do 80 m2" je bilo najdenih 15 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.958 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manjši)
    • 80 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 280000 eur
    • do 350000 eur (povprečna cena)
    • do 420000 eur
    • do 3500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, CELJE, 245.000 €, 78,00 m2 cca 3140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

78,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2007, 1/4 nad., prodamo. Cena: 245.000,00 EUR Spoštovani, Prodamo vrhunsko 2,5-sobno stanovanje z veliko pokrito teraso, ki se nahaja v 1.nadstropju bloka z dvigalom. Odličen razpored prostorov po podatkih GURS obsega 78,60m2 neto tlorisne površine, od....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 375.000 € na 355.000 € z dne 06.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, ROŽNA DOLINA, 355.000 €, 75,00 m2 cca 4730 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.02.2026 - 375.000 €
06.05.2026 - 355.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.02.2026.,

www.indomio.si

75,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1932, 1/3 nad., prodamo. Cena: 355.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3 sobnega stanovanja v Rožni dolini, ki se nahaja v 1. nadstropju stanovanjske stavbe, neto tlorisne površine 75,6 m², uporabne površine 56,8 m², klet 0,8 m², odprta terasa 18,0 m².....

 
 
 
  Stanovanje, BRESTERNICA, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

75,5 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1871, adaptirano l. 2026, P/1 nad., Svetlo stanovanje s teraso. Adaptirano stanovanje v starejši stavbi ob glavni cesti proti Koroški. 4 minute do Kamnice, prodamo. Cena: 132.000,00 EUR Na zasebni lokaciji ob gozdu, 4 minute vožnje iz Kamnice, prodamo....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'stanovanja slovenija urejeno terasa do 80 m2'
350.000 €
232.320 €
245.000 €
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šentvid, 485.000 €, 75,00 m2 cca 6470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

4-sobno stanovanje, Ljubljana - Šentvid, zgrajeno l. 1913, popolnoma prenovljeno l. 2025, VP./1. nad., v večstanovanjski hiši, neto tlorisna površina 142,70 m2, uporabna površina 75,60 m2, terasa 58,60 m2, parkirno mesto 36,00 m2. Cena: 485.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 280.000 €, 64,00 m2 cca 4380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.indomio.si

64,5 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1989, adaptirano l. 2024, 2/2 nad., V mirni ulici, v drugem nadstropju vrstne hiše, se nahaja prostorno in svetlo 2,5-sobno stanovanje, ki vas bo očaralo s svojo funkcionalno razporeditvijo in toplino.Celotna površina stanovanja je razporejena v eni....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 524.400 €, 83,00 m2 cca 6320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2025.,

www.indomio.si

83 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2014, prodamo. Cena: 524.400,00 EUR Prodaja se prostorno stanovanje v hiši z vrtom, teraso in parkirišči – 4 km do obale Velikost: 173 m² Nadstropje: 1/2 Spalnice: 2 Kopalnice: 1 Vseljivo: po dogovoru Iščete dom, ki združuje udobje, funkcionalnost in bližino....

 
 
 
  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 201.300 €, 61,00 m2 cca 3300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2025.,

www.indomio.si

61 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2003, mansarda, prodamo. Cena: 201.300,00 EUR PRODAMO, POLNO OPREMLJENE APARTMAJE V MORAVSKIH TOPLICAH Moravske Toplice so odlično izhodišče za številne aktivnosti. V le nekaj minutah hoje, imate na voljo: dva največja spa centra z edinstveno ter hkrati....

 
 
 
  Stanovanje, KOLIČEVO, 278.000 €, 61,00 m2 cca 4560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

61,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1985, P/2 nad., Posredujemo pri prodaji obnovljenega 3-sobnega stanovanja, iz katerega je neposreden dostop do prostorne lastniške terase v izmeri 108 m2. Nepremičnina se nahaja v mirnem in urejenem naselju Količevo, v občini Domžale. Stanovanje obsega....

 
 
 
  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 186.120 €, 56,00 m2 cca 3320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2025.,

www.indomio.si

56,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2003, 2. nad., prodamo. Cena: 186.120,00 EUR PRODAMO, POLNO OPREMLJENE APARTMAJE V MORAVSKIH TOPLICAH Moravske Toplice so odlično izhodišče za številne aktivnosti. V le nekaj minutah hoje, imate na voljo: dva največja spa centra z edinstveno ter hkrati....

 
 
 
  Stanovanje, GORENJE PRI DIVAČI, 195.000 €, 84,00 m2 cca 2320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.07.2022.,

www.indomio.si

84,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2000, 3/3 nad., prodamo. Cena: cca 195.000,00 EUR V Divači, na zelo dobri lokaciji, posredujemo pri prodaji svetlega in sončnega 2-sobnega stanovanja v izmeri 84,9 m2. Stanovanje se nahaja v 3. nad.(brez dvigala) urejenega in vzdrževanega poslovno stanovanjskega....

 
 
 
  Stanovanje, BERTOKI, 298.000 €, 84,00 m2 cca 3550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

84,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2019, TROSOBNO STANOVANJE - BERTOKI (KOPER).V okolici naselja Bertoki, le 4 km iz centra Kopra, prodamo prostorno 3-sobno stanovanje v dvostanovanjski hiši. Stanovanje se nahaja v pritličju. Hiša je bila zgrajena l. 1900, obnovljena....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 278.000 €, 55,00 m2 cca 5060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

55,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1972, zelo svetlo, na odlični lokaciji, nova okna, primerno tudi kot počitniško stanovanje, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR V Olmu je naprodaj svetlo 2 sobno stanovanje z balkonom, neto tlorisne površine 55,3 m2. Nahaja se v 3. nadstropju manjšega bloka.....

 
 
 
  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 160.050 €, 48,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2025.,

www.indomio.si

48,5 m2, apartma, zgrajen l. 2003, 2. nad., prodamo. Cena: 160.050,00 EUR PRODAMO, POLNO OPREMLJENE APARTMAJE V MORAVSKIH TOPLICAH Moravske Toplice so odlično izhodišče za številne aktivnosti. V le nekaj minutah hoje, imate na voljo: dva največja spa centra z edinstveno ter hkrati....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 145.000 €, 34,90 m2 cca 4160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.01.2024.,

www.mp-projekt.si

Posredujemo pri prodaji prijetne, svetle garsonjere z veliko teraso vzdolž stanovanja. Nahaja se v urejenem naselju terasastih blokov, z vso potrebno infrastrukturo v bližini: vrtec, šola, trgovina, lekarna, pošta, tržnica, banka, postaja LPP, priključek na obvoznico,… Stanovanjski....

 
 
 
  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 109.940 €, 31,00 m2 cca 3550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2025.,

www.indomio.si

31,8 m2, garsonjera, zgrajena l. 2003, pritličje, prodamo. Cena: 109.940,00 EUR PRODAMO, POLNO OPREMLJENE APARTMAJE V MORAVSKIH TOPLICAH Moravske Toplice so odlično izhodišče za številne aktivnosti. V le nekaj minutah hoje, imate na voljo: dva največja spa centra z edinstveno ter....

 
 
 

Ste opazili napako?