• GoHome Professional
stanovanja slovenija vsaj 80 m2 balkon najdražje - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • stanovanja slovenija vsaj 80 m2 balkon najdražje - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija vsaj 80 m2 balkon najdražje

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija vsaj 80 m2 balkon najdražje" je bilo najdenih 191 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.024 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manjši)
    • 80 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 210000 eur
    • do 270000 eur (povprečna cena)
    • do 320000 eur
    • do 2700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, BENEDIKT, 165.000 €, 89,00 m2 cca 1850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

89,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2008, 3/3 nad., Sodobno 3-sobno mansardno stanovanje - Benedikt. V mirnem in zelenem okolju Benedikta posredujemo pri prodaji sodobnega in lepo vzdrževanega 3-sobnega mansardnega stanovanja. Stanovanje se nahaja v 3. nadstropju urejenega večstanovanjskega....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 165.000 €, 114,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-510 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Ptuja je v drugem nadstropju poslovno - stanovanjske stavbe iz leta 1958, naprodaj prijetno, zelo svetlo 3 - sobno stanovanje, skupne izmere 114,30 m2, zelo funkcionalne razporeditve z dvema balkonoma. Stanovanje je....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 162.000 €, 72,00 m2 cca 2250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.07.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - Poteka postopek prodaje Na cesti maršala Tita v 11. nadstropju večstanovanjskega bloka, svetlo, prostorno, delno prenovljeno in opremljeno trisobno stanovanje v velikosti 72,00 m2 – PRODAMO. Skupna površina po podatkih Gurs-a je 72 m2 in obsega: - velik prostoren hodnik,....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 159.900 €, 101,00 m2 cca 1580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.07.2025.,

www.indomio.si

101,3 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1943, adaptirano l. 2006, 1/1 nad., prodamo. Cena: 159.900,00 EUR Na Vičavi, strateško izjemno lepi, eni najbolj zaželenih lokacij v mestu Ptuj, prodamo 4-sobno stanovanje, v 1. nadstropju večstanovanjske stavbe, znane kot ene od vil z letnico gradnje....

 
 
 
  Stanovanje, ŠTORE, 147.000 €, 81,00 m2 cca 1820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.11.2022.,

www.indomio.si

81,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, adaptirano l. 2013, 6/12 nad., Svetlo 3-sobno stanovanje z balkonom, izolativna fasada, v paketu garaža, parkirno mesto na skupnem parkirišču pred blokom, vsi priključki, prodamo. Cena: 159.000,00 EUR Svetlo prostorno stanovanje v Štorah, 6. nadstropje....

 
 
 
  Stanovanje, MEJE, 140.000 €, 82,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-24 Ogled oglasa na strani ponudnika V večstanovanjski hiši se prodajata dve stanovanji. Obe sta v 1. nadstropju večstanovanjske hiše. Vsakemu pripadata po dve parkirni mesti pred hišo. Imata ločene vhode, števce, skratka, sta popolnoma ločeni. Prvo stanovanje:....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 140.000 €, 127,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vecsobno, box v kleti, parkirno mesto, balkon, blizina Drave .

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 139.900 €, 75,00 m2 cca 1870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-520 Ogled oglasa na strani ponudnika V Kvedrovi ulici na Ptuju, v prijetno urejeni zeleni soseski petih večjih blokov mestne četrti Center, v večstanovanjski stavbi, grajeni leta 1974, prodamo svetlo, v toplino odeto 3-sobno stanovanje v četrtem nadstropju, s....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 149.000 € na 139.900 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRŽIČ, 139.900 €, 125,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.04.2026 - 149.000 €
14.04.2026 - 139.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

125 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1929, adaptirano l. 1996, 1/1 nad., prodamo. Cena: 139.900,00 EUR Prodamo trisobno stanovanje (stanovanje 63,70 m2, balkon 7,10 m2, shramba 2,30 m2, klet 10,30 m2, pomožni prostori 42,00 m2), ki se nahaja v 1. nadstropju, v tristanovanjski hiši v Tržiču....

 
 
 
  Stanovanje, ZAGORJE OB SAVI, 138.000 €, 72,00 m2 cca 1920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

72,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1980, Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v urejenem večstanovanjskem objektu na mirni lokaciji v Kisovcu, v občini Zagorje. Stanovanje sestoji iz dnevno-bivalnega prostora z izhodom na balkon, kuhinje z jedilnico, spalnice, otroške sobe, shrambe,....

 
 
 
  Stanovanje, KIDRIČEVO, 129.000 €, 93,00 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

93,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1951, naprodaj obnovljeno stanovanje na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjskega objektu na Kidričevem. Objekt je l. izgradnje 1951, stanovanje pa je v celoti obnovljeno.Stanovanje je trisobno....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 127.700 €, 73,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-169 Ogled oglasa na strani ponudnika 3S STANOVANJE (72,7 m2) VELENJE MENJAMO ZA BIVALNI VIKEND / SAVINJSKA DOLINA Velenje, CESTA FRANTIŠKA FOITA, 3s stanovanje z zastekljenim balkonom. Iščemo lastnika bivalnega vikenda, ki bi bil svojo nepremičnino pripravljen....

 
 
 
  Stanovanje, KOSTEL, 125.000 €, 95,00 m2 cca 1320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

95 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, 626 m2 zemljišča, P/M, Posredujemo pri prodaji dveh prostornih stanovanj v naselju Stara vas - Bizeljsko, vsako velikosti cca 95 m2. Le ti se nahajata v hiši na sončni parceli velikosti 626 m2. K stanovanje pripada skupno pokrito parkirišče, letna....

 
 
 
  Stanovanje, PESNICA, 110.000 €, 154,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

154,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, 310 m2 zemljišča, 2/2 nad., Mansardno 3-sobno stanovanje z atrijem in garažo v Ranci pri Pesnici, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR V dvostanovanjski hiši v Ranci prodamo mansardno 3-sobno stanovanje z garažo za 2 avtomobila. Hiša se nahaja 4 km od....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJA SORICA, 108.000 €, 86,00 m2 cca 1260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

86 m2, 2-sobno, dupleks, v stavbi zgrajeni l. 1920, adaptirano l. 2004, 150 m2 zemljišča, P/P+1, prodamo. Cena: 112.000,00 EUR V Zgornji Sorici, občina Železniki; v prodajo ponujamo stanovanje v polovici dvojčka. Gre za dupleks stanovanje v izmeri 86m2 neto tlorisne površine od tega....

 
 
 
  Stanovanje, GROSUPLJE, 104.500 €, 95,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam stanovanje v hiši na mirni lokacij blizu Jurčičeve domačije na Muljavi. Stanovanje ima kuhinjo z manjšo jedilnico, veliko dnevno sobo z panoramsko steno in z visokim stropom z možnostjo dodelave studija, dve sobi, ki imata vsaka dva francoska balkona in ena soba z enim francoskim....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 100.000 €, 84,90 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Maribor - Tabor; Prodamo triinpolsobno stanovanje v 3. nadstropju stolpnice v bližini Splošne bolnišnice Maribor. Stanovanje je delno obnovljeno in takoj na voljo. Skupna bivalna površina znaša 84, 90 m2 in obsega: Desno od vhoda je kuhinja in jedilnica ter dnevna soba z balkonom,....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 100.000 €, 98,00 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Velika dnevna soba, dve spalnici, dva balkona, klet. .

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 99.000 €, 81,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151001-1033 Ogled oglasa na strani ponudnika Stanovanje se nahaja v hiši l. izgradnje 1971 z dvema stanovanjskima enotama in je etažirano ter vpisano v zemljiško knjigo. Stanovanje se nahaja v nadstropju in ima 81 m2 skupne in 6o m2 uporabne površine. Vhod v hišo je....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 99.000 €, 81,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

81 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1971, 1/1 nad., naprodaj 2 sobno stanovanje na ptuju, prodamo. Cena: 99.000,00 EUR Stanovanje se nahaja v hiši l. izgradnje 1971 z dvema stanovanjskima enotama in je etažirano ter vpisano v zemljiško knjigo. Stanovanje se nahaja v nadstropju in ima 81 m2....

 
 
 
  Stanovanje, ŽEPOVCI, 92.000 €, 72,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

72,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1860, adaptirano l. 2019, 1/1 nad., čudovita in prelepa, kompletno prenovljena hiška dvojček oziroma 3 sobno stanovanje. čaka morda, vas?, prodamo. Cena: 92.000,00 EUR Pozdravljeni, ČUDOVITA IN PRELEPA, kompletno prenovljena HIŠKA DVOJČEK OZIROMA 3 SOBNO....

 
 
 
  Stanovanje, ČRNOMELJ, 85.000 €, 74,00 m2 cca 1150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391015-56 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji obnovljenega 3 sobnega stanovanja v 4. nadstropju v Ulici pod smreko v Črnomlju. Orientacija stanovanja je V-SV. Stanovanje sestavljajo: kuhinja, shramba, dnevna soba, spalnica in otroška soba ter ločena....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, Po dogovoru, 102,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V stanovanju so zamenjana okna, prav tako je tudi prebeljeno, ima tudi balkon, kopalnica in WC sta ločena. .