• GoHome Professional
stanovanja slovenija vsaj 80 m2 do 2300 eur/m2 naj - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • stanovanja slovenija vsaj 80 m2 do 2300 eur/m2 naj - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija vsaj 80 m2 do 2300 eur/m2 najceneje

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija vsaj 80 m2 do 2300 eur/m2 najceneje" je bilo najdenih 223 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.731 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manjši)
    • 80 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 2100 eur/m2 (malo cenejši)
    • 2400 eur/m2 (malo dražje)
    • do 170000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, ZGORNJE BITNJE, 360.000 €, 149,80 m2 cca 2400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.nepremicnina.si

Kranj - Zgornje Bitnje, prodamo polovico hiše na lepi, mirni lokaciji. .

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 368.000 €, 195,00 m2 cca 1890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

195 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1870, adaptirano l. 1960, 337 m2 zemljišča, 1. nad., prodamo. Cena: 368.000,00 EUR Prodaja se 1/2 solastniškega deleža nepremičnine( parc. v velikosti 674 m2) , ki v naravi predstavlja: stanovanjsko hišo v kateri sta 2 stanovanja in 2 solastnika ( klet....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 379.900 €, 154,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2025.,

www.indomio.si

154 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2019, v luciji, blizu šole prodamo lepo penthouse 5 sobno stanovanje z velikimi terasami in pogledom na morje. stanovanje je res poceni, extra kvalitetno in lepo, primerno za večjo veselo in družabno družino, saj ima veliko prostorov....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 400.000 €, 160,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.09.2025.,

www.indomio.si

160,8 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1999, 2/2 nad., prodamo. Cena: 400.000,00 EUR Štirisobno stanovanje na Mušičevi ulici. Stanovanje obsega velik dnevni prostor (kuhinja, dnevna soba in jedilnica), spalnico, dve otroški sobi, kopalnico in teraso. Velika tarasa. Uporabna površina stanovanja....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 419.000 €, 261,20 m2 cca 1600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V meščanski hiši, zgrajeni leta 1903, se v kompletu prodajajo tri popolnoma obnovljene in vseljive stanovanjske enote . Nepremičnina navdušuje z značilnimi visokimi stropovi in razkošnim stopniščem , ki ohranjata avtentičen duh preteklega časa. .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Studenci, 455.500 €, 192,00 m2 cca 2370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

192,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2005, 4/4 nad., prodamo. Cena: 455.500,00 EUR Ekskluziven PENTHOUSE s teraso 100 m² in odprtim razgledom – Studenci, Maribor Na mirni in zaželeni lokaciji v Mariboru – Studenci, v neposredni bližini Pekrske gorce in Pohorja, vam predstavljamo izjemno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 485.000 €, 390,00 m2 cca 1240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.09.2025.,

www.indomio.si

390,3 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1905, adaptirano l. 2007, 1. nad., Center mesta, staromeščanski detajli, združeni s sodobnimi elementi, funkcionalen tloris, pohištvo po meri, 2 kopalnici, parkirišče na dvorišču, prodamo. Cena: 485.000,00 EUR Predstavljamo vam izjemno 6-sobno....

 
 
 
  Stanovanje, BRVI, 499.000 €, 263,00 m2 cca 1900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.gral-nepremicnine.si

OSEM STANOVANJSKIH ENOT V MANSARDI OBNOVLJENE STAVBE, ki so IDEALNE ZA ODDAJANJE. STANOVANJSKE ENOTE NISO BILE OBNOVLJENE, AMPAK SO POPOLNOMA NA NOVO ZGRAJENE IN ŠE NIKOLI UPORABLJENE .

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 577.777 € na 499.999 € z dne 29.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, CELJE, 499.999 €, 213,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.04.2026 - 577.777 €
29.04.2026 - 499.999 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

213,6 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1878, adaptirano l. 2025, 1/2 nad., prodamo. Cena: 499.999,00 EUR ️ PRESTIŽNO GENERALNO OBNOVLJENO STANOVANJE – V SREDIŠČU CELJA Krekova ulica 8, Celje – center mesta OPIS NEPREMIČNINE Na prodaj ponujamo izjemno redko in prestižno stanovanje, ki....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 500.000 €, 300,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

300 m2, stanovanje, zgrajeno l. 1949, 2/2 nad., V centru mesta Maribor prodamo 5 stanovanj v isti etaži v kompletu, prodamo. Cena: cca 500.000,00 EUR .

 
 
 
  Stanovanje, HRASTOVEC, 549.500 €, 292,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.08.2025.,

www.indomio.si

Turistični kompleks, Podravska, Hrastovec - Zavrč, trije samostojni objekti, leto gradnje 2023, skupna neto površina 292,10 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 2451,00 m2. Cena: 549.500,00 EUR. Predstavljamo vam redko priložnost za nakup izjemne nepremičnine z velikim razvojnim....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 598.900 €, 350,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321068-84 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Krekovi ulici posredujemo pri prodaji 8 stanovanj, površine od 22,6 m2 do 52,8 m2. Prodaja se kompletno 5. nadstropje v staromeščanskem objektu brez dvigala, ki se nahaja v bližini fakultet in mestnega jedra.....