• GoHome Professional
stanovanja slovenija vsaj 80 m2 najdražje - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • stanovanja slovenija vsaj 80 m2 najdražje - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija vsaj 80 m2 najdražje

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija vsaj 80 m2 najdražje" je bilo najdenih 493 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.895 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manjši)
    • 80 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 210000 eur
    • do 260000 eur (povprečna cena)
    • do 320000 eur
    • do 2600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, NOVO MESTO, 155.000 €, 126,00 m2 cca 1230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2025.,

www.indomio.si

126 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2014, 1/2 nad., prodamo. Cena: 155.000,00 EUR V stanovanjski stavbi prodamo dve opremljeni stanovanji. Vhod v stavbo je skupen za manjše stanovanje v 1. etaži in večje stanovanje v 2. etaži. Prostori v 1. etaži: kuhinja, soba, kopalnica....

 
 
 
  Stanovanje, ČRNOMELJ, 151.724 €, 182,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

182,8 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1995, adaptirano l. 2007, dobra lokacija, opremljeno, lasten vhod, terasa, zimski vrt, štiri spalnice, dve kopalnici, pisarna, CK, 2 x kamin, 2 x klima, vsa infrastruktura, optika, lastna odjemna mesta, bližina centra, šole, vrtca, priložnost nakupa....

 
 
 
  Stanovanje, VIR, 150.000 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR, predio Lučica – Prodaje se novi trosoban apartman površine 94 m2; Apartman se nalazi u prizemlju; Apartman se sastoji od: 3 spavaće sobe, hodnika, dnevnog boravka, kuhinje + blagovaonice, kupaonice, WC-a + terasa od 25 m2 + 3 parkirna mjesta; Apartman je kompletno namješten;....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 150.000 €, 76,80 m2 cca 1950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

61 m3 bivalne površine, ki obsega: hodnik, kopalnica, dnevno bivalni prostor s kuhinjo in jedilnico, 2 spalnici. Kleti je 15m3 do katere dostopate iz hodnika. Pred hišo je zelenjavni vrt. Stanovanje ima tudi 3 parkirna mesta. Lahko je tudi možnja menjava za garsonjero ali enosobnim....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 150.000 €, 126,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam stanovanje v fazi obnove. Stanovanje je v 6. nadstropju, s čudovitim 270° panoramskim razgledom, s terase lahko uživate v čudovitem razgledu na grad, iz spalnega dela imate čudovit neoviran pogled na mesto. .

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 149.900 €, 98,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-500 Ogled oglasa na strani ponudnika V starem mestnem jedru Ptuja je v drugem nadstropju poslovno - stanovanjske stavbe iz leta 1879, naprodaj prijetno 3 sobno stanovanje, skupne izmere 116,40 m2, všteti dve shrambi v isti etaži, klet in del podstrešja. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, Center, 149.700 €, 97,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-212 Ogled oglasa na strani ponudnika 2,5 SOBNO STANOVANJE 96,8 M2 - CELJE CENTER / VRUNČEVA 1 Posredujemo pri prodaji prostornega 2,5 sobnega stanovanje CELJE / CENTER / VRUNČEVA 1 Stanovanje ima lastno centralno ogrevanje ( plin ), priključeno na vsa potrebna....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 149.500 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2021.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-139 Ogled oglasa na strani ponudnika ŽALEC CENTER - ŠLANDROV TRG, 3,5 SOBNO PROSTORNO STANOVANJE 140 m2 Z LEPO TERASO 3,5 sobno prostorno stanovanje se nahaja v 1 ter 2 nadstropju (dupleks ) večstanovanjske zgradbe v strogem centru Žalca, - stavba je bila zgrajena....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 149.000 €, 96,00 m2 cca 1550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.indomio.si

3-sobno stanovanje, Podravska – Maribor (Center), zgrajen l. 1892, pritličje, neto tlorisna površina 69,70 m2. Cena: 149.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Stanovanje se nahaja na izjemno zanimivi in frekventni lokaciji v Mariboru,....

 
 
 
  Stanovanje, IDRIJA, 148.000 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-91 Ogled oglasa na strani ponudnika V Idriji posredujemo pri prodaji dupleks stanovanja. Kvadratura stanovanja znaša 87,3 m2, od tega je 67,10 m2 uporabne površine. Stanovanje se nahaja v novejši poslovno-stanovanjski zgradbi. Sestavljeno je iz pritličnega dela....

 
 
 
  Stanovanje, ŠTORE, 147.000 €, 81,00 m2 cca 1820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.11.2022.,

www.indomio.si

81,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, adaptirano l. 2013, 6/12 nad., Svetlo 3-sobno stanovanje z balkonom, izolativna fasada, v paketu garaža, parkirno mesto na skupnem parkirišču pred blokom, vsi priključki, prodamo. Cena: 159.000,00 EUR Svetlo prostorno stanovanje v Štorah, 6. nadstropje....

 
 
 
  Stanovanje, IDRIJA, 145.000 €, 79,00 m2 cca 1840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

79,7 m2, 5 in večsobno, v stavbi zgrajeni l. 1949, adaptirano l. 2022, VP/3 nad., prodamo. Cena: 155.000,00 EUR V centru Idrije v prodajo ponujamo stanovanje v starejši enostanovanjski hiši. Stavba je iz leta 1949 v skupni neto izmeri 197,1 m2. Predmet prodaje je kvadrature 79,7 m2.....

 
 
 
  Stanovanje, MEJE, 140.000 €, 82,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-24 Ogled oglasa na strani ponudnika V večstanovanjski hiši se prodajata dve stanovanji. Obe sta v 1. nadstropju večstanovanjske hiše. Vsakemu pripadata po dve parkirni mesti pred hišo. Imata ločene vhode, števce, skratka, sta popolnoma ločeni. Prvo stanovanje:....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 140.000 €, 127,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vecsobno, box v kleti, parkirno mesto, balkon, blizina Drave .

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 140.000 €, 194,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

194,2 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1730, 1/1 nad., Izredna priložnost, na prodaj je celotna etaža v staro meščanski hiši, v Prešernovi ulici, na Ptuju, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Na odlični lokaciji v središču Ptuja, na Prešernovi ulici, prodajamo eno etažo v prostorni staro....

 
 
 
  Stanovanje, ŠENTJANŽ, 139.900 €, 83,00 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

83,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1954, P/2 nad., Nadstandardno 3-sobno stanovanje na odlični lokaciji v Sevnici, prodamo. Cena: 139.900,00 EUR Posredujemo pri prodaji takoj vseljivega, sodobnega in v celoti opremljenega 3-sobnega stanovanja na izjemno iskani lokaciji v Šentjanžu pri....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 139.900 €, 75,00 m2 cca 1870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-520 Ogled oglasa na strani ponudnika V Kvedrovi ulici na Ptuju, v prijetno urejeni zeleni soseski petih večjih blokov mestne četrti Center, v večstanovanjski stavbi, grajeni leta 1974, prodamo svetlo, v toplino odeto 3-sobno stanovanje v četrtem nadstropju, s....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 149.000 € na 139.900 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRŽIČ, 139.900 €, 125,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.04.2026 - 149.000 €
14.04.2026 - 139.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

125 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1929, adaptirano l. 1996, 1/1 nad., prodamo. Cena: 139.900,00 EUR Prodamo trisobno stanovanje (stanovanje 63,70 m2, balkon 7,10 m2, shramba 2,30 m2, klet 10,30 m2, pomožni prostori 42,00 m2), ki se nahaja v 1. nadstropju, v tristanovanjski hiši v Tržiču....

 
 
 
  Stanovanje, ŠTORE, 139.000 €, 81,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.indomio.si

81,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2020, menjava, prodamo. Cena: 139.000,00 EUR Novemu kupcu je na voljo svetlo stanovanje oziroma je možna menjava za stanovanje manjše kvadrature v Savinjski regiji. Streha in fasada obnovljeni 2008, na podstrešju je izolacijska steklena....

 
 
 
  Stanovanje, LENDAVA, 139.000 €, 84,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.01.2025.,

www.indomio.si

84,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2013, 4/4 nad., prodamo. Cena: 139.000,00 EUR V neposredni bližini vrtca, na Tomšičevi ulici prodamo prostorno stanovanje, ki se nahaja v četrtem nadstropju. Stanovanje zahodne lege je bilo obnovljeno leta 2013. Obsega predprostor,....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJI LESKOVEC, 139.000 €, 90,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-144 Ogled oglasa na strani ponudnika V Zgornjem Leskovcu, v novejši večstanovanjski stavni (2008), je na prodaj moderno, dvo in pol sobno stanovanje z galerijo. Stanovanje se nahaja v 2. nadstropju stavbe in se razprostira v dveh etažah. Moderno stanovanje je....

 
 
 
  Stanovanje, ZAGORJE OB SAVI, 138.000 €, 72,00 m2 cca 1920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

72,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1980, Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v urejenem večstanovanjskem objektu na mirni lokaciji v Kisovcu, v občini Zagorje. Stanovanje sestoji iz dnevno-bivalnega prostora z izhodom na balkon, kuhinje z jedilnico, spalnice, otroške sobe, shrambe,....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 137.000 €, 90,90 m2 cca 1510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.09.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

PRODANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Na cesti Maršala Tita na Jesenicah v 2. nadstropju večstanovanjskega bloka, svetlo, prostorno, delno prenovljeno in opremljeno trisobno stanovanje v velikosti 90,90 m2 – PRODAMO. Skupna površina po podatkih Gurs-a je 90,90 m2 in obsega: - velik prostoren....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 135.000 €, 112,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

112,7 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1893, adaptirano l. 2020, stanovanje v bližini hofra, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR Ekskluzivna priložnost – popolnoma prenovljeno 4-sobno stanovanje v Trbovljah Na odlični in lahko dostopni lokaciji v Trbovljah, v neposredni bližini vseh pomembnih....

 
 
 
  Stanovanje, SELNICA OB DRAVI, 135.000 €, 123,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

123,1 m2, 4,5-sobno, zgrajeno l. 1938, pritličje, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR Prodamo prostorno in svetlo stanovanje v večstanovanjski zgradbi v Zgornji Selnici, ki ima lasten vhod – prednost, ki omogoča več zasebnosti in občutek bivanja v hiši. Neto tlorisna površina stanovanja....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Košaki, 135.000 €, 124,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

124,6 m2, 4,5-sobno, zgrajeno l. 1972, P/1 nad., V celoti opremljeno 5-sobno stanovanje v Košakih, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR V bližini centra mesta, v Košakih prodamo vzdrževano 5-sobno stanovanje s teraso (pogled na Maribor). Stanovanje se nahaja v dvostanovanjski stavbi, ki....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 150.000 € na 135.000 € z dne 13.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRBOVLJE, 135.000 €, 165,00 m2 cca 820 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.02.2026 - 150.000 €
13.03.2026 - 135.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2026.,

www.indomio.si

5-sobno stanovanje, Zasavska - Trbovlje, zgrajeno l. 1935, prenovljeno l. 2005, 2./2. nadstropje, neto tlorisna površina 165,70 m2. Cena: 135.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. V neposredni bližini centra Trbovelj posredujemo pri prodaji....

 
 
 
  Stanovanje, BRESTERNICA, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

75,5 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1871, adaptirano l. 2026, P/1 nad., Svetlo stanovanje s teraso. Adaptirano stanovanje v starejši stavbi ob glavni cesti proti Koroški. 4 minute do Kamnice, prodamo. Cena: 132.000,00 EUR Na zasebni lokaciji ob gozdu, 4 minute vožnje iz Kamnice, prodamo....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 130.000 €, 85,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

85 m2, stanovanje, zgrajeno l. 1980, 120 m2 zemljišča, P/2 nad., atrijsko stanovanje v poslovno stanovanjskem objektu v mestnem jedru, potrebno komplet renovacije. Pripadajoče dvorišče v izmeri 120 m2, vsi priključki, možnost priklopa na mestni plin. Pogoj lastnika je da kupec poravna....

 
 
 
  Stanovanje, LENDAVA, 130.000 €, 109,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

109,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2003, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Prodajamo čudovito, svetlo staromeščansko 2,5-sobno stanovanje v slikovitem mestu Lendava, ki s svojo bogato zgodovino in kulturnimi znamenitostmi nudi edinstveno bivanjsko izkušnjo. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 130.000 €, 174,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Novogradnja. Neposredna bližina vrtca, šole, PTT, avt. bus. postaje LPP,... Objekt je v III. podaljšani gradbeni fazi, notranjost uredimo po vaših željah,... .

 
 
 
  Stanovanje, KIDRIČEVO, 129.000 €, 93,00 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

93,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1951, naprodaj obnovljeno stanovanje na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjskega objektu na Kidričevem. Objekt je l. izgradnje 1951, stanovanje pa je v celoti obnovljeno.Stanovanje je trisobno....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 128.000 €, 74,00 m2 cca 1730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V ceni stanovanja je vračunana urejena zidana garaža v nizu z samostojno elektriko in pralnim prostorom. .

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 127.700 €, 73,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-169 Ogled oglasa na strani ponudnika 3S STANOVANJE (72,7 m2) VELENJE MENJAMO ZA BIVALNI VIKEND / SAVINJSKA DOLINA Velenje, CESTA FRANTIŠKA FOITA, 3s stanovanje z zastekljenim balkonom. Iščemo lastnika bivalnega vikenda, ki bi bil svojo nepremičnino pripravljen....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 127.000 €, 74,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vsi priključki .

 
 
 
  Stanovanje, KOSTEL, 125.000 €, 95,00 m2 cca 1320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

95 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, 626 m2 zemljišča, P/M, Posredujemo pri prodaji dveh prostornih stanovanj v naselju Stara vas - Bizeljsko, vsako velikosti cca 95 m2. Le ti se nahajata v hiši na sončni parceli velikosti 626 m2. K stanovanje pripada skupno pokrito parkirišče, letna....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 125.000 €, 98,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Razpored prostorov: Velika dnevna soba s kuhinjo in jedilnico, hodnik, spalnica,otroška soba, sanitarije. Celotno stanovanje je moderno zastavljeno z visokocenovno opremo. Stanovanju pripada klet, z dnevno svetlobo, velikosti 14 m2, ki je trenutno urejena kot pisarna, ter dva parkirna....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 125.000 €, 73,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

73 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1957, P/2 nad., Prostorno lepo urejeno,opremljeno pritlično stanovanje s posebnim lastnim vhodom v tristanovanjski stavbi, etažna lastnina je urejena.Razporeditev prostorov: predsoba, kopalnica z WC-jem, kuhinja, dnevna soba, tri spalnice.Izhod je na lepo....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 124.000 €, 98,00 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Razpored prostorov: Velika dnevna soba s kuhinjo in jedilnico, hodnik, otroška soba, spalnica, sanitarije, velika terasa. Stanovanju pripada klet ter dva parkirna mesta. Nad stanovanjem je še neizdelana mansarda. .

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 120.000 €, 82,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.indomio.si

82,2 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1880, P/2 nad., V centru Ptuja tik pod gradom je naprodaj staromeščansko stanovanje. Po Gursu obsega 82,2 m2 neto tlorisne površine in se nahaja v pritličju. Obsega kuhinjo z jedilnico, dnevno sobo, kopalnico ter dve prehodni sobi. Stanovanju pripada....

 
 
 
  Stanovanje, KOT, 120.000 €, 83,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-470 Ogled oglasa na strani ponudnika V bližnji okolici Ptuja, prodajamo svetlo, udobno, povsem opremljeno stanovanje v 1.nadstropju večstanovanjske hiše. Stanovanje je bilo pred šestimi leti povsem obnovljeno, vključno z vsemi inštalacijami, podi, okni, vrati....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 120.000 €, 82,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 421-462 (od skupaj 494)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!