• GoHome Professional
stanovanja v ljubljani - GoHome iskalnik nepremičnin
  • stanovanja v ljubljani - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja v ljubljani

  • Za iskalni niz "stanovanja v ljubljani" je bilo najdenih 159 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 4.042 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 330000 eur
    • do 410000 eur (povprečna cena)
    • do 490000 eur
    • do 4100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LJUBLJANA, Polje, 175.000 €, 40,00 m2 cca 4380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-58 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega enosobnega stanovanja v Polju, ki se nahaja v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1973. Stanovanje obsega 39,70 m2 bruto površine, od tega 35,5 m2 uporabne površine. Parkiranje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 175.000 €, 67,80 m2 cca 2580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.07.2018.,

www.mp-projekt.si

V mirni soseski za Bežigradom prodamo svetlo in prijetno trisobno stanovanje v 2. nadstropju nizkega bloka. Stanovanje je bilo popolnoma obnovljeno l. 2007 s kvalitetnimi materiali. Pohištvo je izdelano po meri in je visokega kakovostnega in cenovnega razreda, prav tako tudi vsa oprema....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 299.000 €, 58,00 m2 cca 5160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

58,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1979, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR To svetlo in dobro razporejeno dvosobno stanovanje se nahaja na odlični lokaciji na Viču, blizu obvoznice in le nekaj minut vožnje iz mestnega središča. Stanovanje ima funkcionalen tloris, saj so vsi prostori dostopni....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'stanovanja v ljubljani'
267.000 €
139.000 €
275.000 €
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 294.000 €, 56,60 m2 cca 5190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.kvadratnimeter.si

56,6 m², 2-sobno, zgrajeno l. 1978, 2/4 nad., stan. je delno opremljeno, vseljivo takoj, brez bremen hipotek, delno obnovljeno 2024 (vsa okna in balkonska vrata), spalnica in kuhinja gledata na severozahod, dnevna soba na jugovzhod, iz dnevne sobe je prehod na balkon, ki ima čudovit....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 359.000 €, 86,00 m2 cca 4170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.kumi.si

Stanovanje se nahaja v večstanovanjski hiši (v kateri so štiri stanovanja), objekt zgrajena leta 1971 . Pripada mu tudi garaža v izmeri 22,7m² katera ima priročno podstreho. V sklopu garaže je tudi dodaten prostor za druženje , delavnico , 19,8m² . Parkiranje je možno v garaži....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 160.000 €, 35,00 m2 cca 4570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.10.2019.,

www.visa.si

Kontakt Prodajalec: Visa d.o.o. Naslov: Cesta v Zgornji log 32, 1000 Ljubljana, 1000 Ljubljana GSM: 040/900-101 Email: info@visa.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano! Vaše sporočilo nam je bilo poslano. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 160.000 €, 30,00 m2 cca 5330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.visa.si

Potrebujemo urejeno garsonjero ali manjše enosobno stanovanje, v bloku, z urejeno etažno lastnino, zaželjeno dvigalo, ni pa pogoj.. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 268.000 €, 61,60 m2 cca 4350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.gradex.si

V prijetnem, zelenem in vse bolj zaželenem delu Ljubljane , v Zalogu, je naprodaj svetlo, prostorno in skrbno vzdrževano 2,5-sobno stanovanje , ki s svojo funkcionalno razporeditvijo, delnimi prenovami in prijetno atmosfero predstavlja odlično priložnost za ustvarjanje udobnega doma,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 275.000 €, 65,00 m2 cca 4230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2024.,

www.visa.si

Na Fužinah iščemo 2-3 sobno stanovanje z balkonom. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 385.000 €, 111,30 m2 cca 3460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.nepremicnina.si

V novejšem večstanovanjskem objektu - Celovški dvori prodamo lepo in prostorno 2 sobno stanovanje, ki se nahaja v 6. nadstropju. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 324.000 €, 61,20 m2 cca 5290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.visa.si

V Lj- Šentvidu na mirni lokaciji umaknjeni od hrupa je naprodaj funkcionalno dvosobno stanovanje v izmeri 62,10m² s kletno shrambo v izmeri ca 4m², ki se nahaja v 1. nadstropju nizkega urejenega in redno vzdrževanega stanovanjskega objekta. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 399.000 €, 154,00 m2 cca 2590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.01.2026.,

www.kumi.si

Dodaten opis: Stanovanje v izmeri 154m² (bruto) se nahaja v hiši zgrajeni leta 1977 in sicer v visokem pritličju , pomožni prostori (garaža, kurilnica,..) se nahajajo v pol kletnem delu hiše. Stanovanju pripada tudi zemljišče v izmeri 252m² , kateri je primerne za druženje, urejanje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 380.000 €, 96,20 m2 cca 3950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2023.,

www.mp-projekt.si

Posredujemo pri prodaji prijetnega, svetlega 3-sobnega stanovanja na enkratni lokaciji s pogledom na Šmarno goro . Možna tudi menjava za 2-sobno stanovanj e na isti lokaciji (z vašim doplačilom). Vsa potrebna infrastruktura se nahaja v neposredni bližini: šola, vrtec, trgovina, lekarna,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 227.000 €, 66,00 m2 cca 3440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2024.,

www.mp-projekt.si

Naprodaj je sveto, popolnoma prenovljeno pritlično stanovanje v dvostanovanjski hiši z lastnim vhodom . V neposredni bližini se nahajajo: trgovina, pekarna (24/7), lekarna, pošta, banke, papirnica, zdravstveni dom, knjižnica, vrtci, šole, nedaleč stran pa tudi nakupovalni center Aleja....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 455.000 € na 422.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 422.000 €, 89,00 m2 cca 4740 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 455.000 €
15.04.2026 - 422.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.kumi.si

Zelo prijetno, svetlo , zračno , prostorno štirisobno stanovanje z J orientacijo, v izmeri 89m² , katero je bilo adaptirano leta 2014 . Objekt zgrajen l. 1976, v letu 2000 je bila zamenjana streha , leta 2023 pa je bila izdelana nova dodatna izolacija na fasadi! Stanovanju pripada....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 160.000 €, 100,00 m2 cca 1600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Sporočite po telefonu ali mailu. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 369.000 €, 101,00 m2 cca 3650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.kumi.si

Zaradi svoje razgibane razporeditve je izredno primerna za investicijski nakup (oddajanje dveh enot) ali bivanje dveh generacij. Hiša je priključena na kanalizacijsko omrežje, elektriko, vodovod ter optiko . Ogrevanje je urejeno z električnimi radiatorji in klimo. V večjem stanovanju....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 349.000 € na 340.000 € z dne 25.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 340.000 €, 64,30 m2 cca 5290 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.04.2026 - 349.000 €
25.04.2026 - 340.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.mp-projekt.si

DOLENJSKA CESTA – popolnoma prenovljeno 3‑sobno stanovanje (64,3 m²) s parkiriščem Na prodaj je izjemno prijetno, svetlo in moderno prenovljeno stanovanje v tri stanovanjskem objektu na Rudniku. Stanovanje je bilo leta 2023 v celoti obnovljeno z materiali višjega kakovostnega razreda....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 114.500 €, 48,00 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam lepo ohranjeno enosobno stanovanje .Pogled na vzhod. Dnevna soba z jedilnico 23,94m2; predsoba 3,48m2; kopalnica 6,18m2; kuhinja 5,6m2; balkon 4m2; klet 5,30m2. Parkirno mesto v garaži. Stanovanje opremljeno po meri. Vzdrževano. Dol pri Ljubljani GSM:040 575 326 .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 180.000 €, 84,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje je trisobno komfortno obnovljeno v letu2008,centralno ogrevano,kabelskaTV,brezžični internet.V bližini je trgovina, avtobusna postaja,banka,šola . .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 128.000 €, 74,00 m2 cca 1730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V ceni stanovanja je vračunana urejena zidana garaža v nizu z samostojno elektriko in pralnim prostorom. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 180.000 €, 47,00 m2 cca 3830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Pol-mansarda v petnadstropni stavbi. Komplet opremljeno, obnovljena streha in okna. Ob stanovanju je zaprta sušilnica. Izmera 47m2 plus 5m2 klet. Brez dvigala. Bližina OŠ, vrtec, pošta itd. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 264.000 €, 70,20 m2 cca 3760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-146 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji dvosobnega staromeščanskega stanovanja na Njegoševi cesti 6J, ki se nahaja v drugem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1927, brez dvigala. Stanovanje obsega 70,2 m2 neto površine, od tega....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 297.000 €, 96,30 m2 cca 3080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391002-112 Ogled oglasa na strani ponudnika V Ljubljani na Gornjem Rudniku posredujemo pri prodaji zanimivega 3-sobnega stanovanja, ki po podatkih Gurs-a meri 96,3m2. Stanovanje se nahaja v hiši s tremi ločenimi enotami. Hiša je bila zgrajena leta 1960, vendar je bila....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 205.000 €, 33,70 m2 cca 6080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Odlična lokacija. Adaptirano 2020 in opremljeno z novim funkcionalnim pohištvom izdelano po meri in vsemi kuhinjskimi aparati. Večina aparatov še v garanciji. V II. kleti je shramba v izmeri 5,29m2 z elektriko. Skupna površina stanovanje, shramba je 38.99m2. Zunanje parkirišče s kontrolo....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 106.400 €, 56,00 m2 cca 1900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje je lahko v prvotnem stanju z nizkimi obratovalnimi stroški. Ponudbe s fotografijami pošljite na abc.cibic@siol.net , ali SMS na 031337639. Posrednikom ne nudimo provizije. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 165.000 €, 50,00 m2 cca 3300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Garsonjere izključene. Če ni dvigala kupim le od 1. do 3. nadstropja. Centralno ogrevanje. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 369.000 €, 100,00 m2 cca 3690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na odlični lokaciji v Črnučah prodamo stanovanje v dvostanovanjski hiši v neprometni slepi ulici. Štirisobno stanovanje v visokem pritličju hiše je bilo do leta 2018 popolnoma obnovljeno: nova električna in vodovodna napeljava, talno gretje, estrihi, spuščeni stropi, izolirane stene,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Jarše, 97.000 €, 26,00 m2 cca 3730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2024.,

www.indomio.si

26,8 m2, garsonjera, zgrajena l. 1952, adaptirana l. 2020, PK/2 nad., Želite kupiti nepremičnino na dobri lokaciji v manjšem objektu zase ali z namenom oddajanja? Tu je enkratna priložnost za vas, prodamo. Cena: 97.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetne polkletne garsonjere z....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 110.000 €, 45,00 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PLAČILO TAKOJ. Kupim dvosobno stanovanje, z balkonom. Uporabne površine vsaj 40m2, znotraj ljubljanske obvoznice. V nižjih nadstropjih bloka (VP, 1, 2), z upravnikom. Stanovanja v hišah, deleži hiš, mansarde nas ne zanimajo. Če ima blok dvigalo, so sprejemljiva višja nadstropja. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 349.000 €, 326,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Samo 7 km od centra Ljubljane, v srcu narave prodam nadstandardno stanovanje, v vili s čudovitim razgledom, s sodobno zasnovo (višina stropa je pretežno 2,80, dnevna soba s kuhinjo 4,50m - 42m2), zgrajena s kakovostnimi materiali, z vsemi individualnimi povezavami, plinskim ogrevanjem,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 110.000 €, 32,00 m2 cca 3440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje ima vzhodno lego, pogled na mesto, prenovljeno balkonsko ložo. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 285.000 €, 74,00 m2 cca 3850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

2,5 sobno 74 m2 (hodnik, wc, kopalnica wc, kuhinja z dnevno, kabinet, spalnica, zastekljen balkon), opremljeno, klima, shramba-klet 6,3 m2, garaža-klet 20,7 m2. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 410.000 €, 103,20 m2 cca 3970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391001-75 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji svetlega štirisobnega stanovanja neto tlorisne površine 103,2 m2. Objekt se nahaja na odlični, mirni lokaciji v samem mestnem središču, na Kersnikovi ulici. Objekt ima dvigalo ter je lepo vzdrževan. Parkiranje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 130.000 €, 46,00 m2 cca 2830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Popolnoma opremljeno, komfortno .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 160.000 €, 40,00 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje se nahaja na odlični lokaciji. Primerno za manjšo družino. V odličnem stanju. Ima klet. Ima ogrevanje. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 569.000 €, 108,00 m2 cca 5270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

108,23 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1976, pritličje, prodamo. Cena: 569.000,00 EUR Prostorno 4-sobno stanovanje z velikim atrijem – BS3 V mirnem in zelenem naselju BS3 prodamo svetlo in funkcionalno razporejeno stanovanje z velikim atrijem, ki nudi veliko zasebnosti in stik z naravo.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 175.000 €, 70,60 m2 cca 2480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje zajema dnevno sobo z zaprtim balkonom, ki je izkoriščen za relax in računalniški prostor; dnevna soba je povezana z jedilnico, ki ima direkten, odprt prehod v kuhinjo. Stanovanje ima dve spalnici, eno večjo in eno manjšo. Iz hodnika je vhod tudi v shrambo. Stanovanje ima....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 149.500 €, 65,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje v Zupančičevi jami - novi del. Vsaj 65m2 bivalne površine z balkonom in kletno garažo. Zaželeno višje nadstropje. Lahko v prvotnem stanju. Ponudbe na zupjama@gmail.com. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dolgi Most, 239.000 €, 51,00 m2 cca 4690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-220 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 1s stanovanja novogradnja LJUBLJANA - DOLGI MOST - CESARJEV GAJ Stanovanje ter blok je v fazi gradnje, predviden prevzem konec leta 2022. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju novozgrajenega bloka in....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 107.000 €, 70,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupujem stanovanje bivalne površine od 60m2 do 80m2 to pomeni 2,5 sobno ali 3 sobno. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 190.000 €, 62,00 m2 cca 3070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Svetlo stanovanje, obrnjeno na južno stran. Izhod na atrij in pot do garaže, z razgledom na vrtove. Stanovanje je bilo v celoti adaptirano leta 2000. Okna so bila menjana leta 2011, takrat je bil vgrajen prezračevalni sistem, ki skrbi za primerno vlažnost zraka. Ogrevanje na mestni....

 
 
 

Ste opazili napako?