• GoHome Professional
stanovanja v ljubljani do 360000 eur najdražje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • stanovanja v ljubljani do 360000 eur najdražje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja v ljubljani do 360000 eur najdražje

  • Za iskalni niz "stanovanja v ljubljani do 360000 eur najdražje" je bilo najdenih 116 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.839 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 340000 eur (malo cenejši)
    • 370000 eur (malo dražje)
    • do 3800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LJUBLJANA, 285.000 €, 74,00 m2 cca 3850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

2,5 sobno 74 m2 (hodnik, wc, kopalnica wc, kuhinja z dnevno, kabinet, spalnica, zastekljen balkon), opremljeno, klima, shramba-klet 6,3 m2, garaža-klet 20,7 m2. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 275.000 €, 65,00 m2 cca 4230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2024.,

www.visa.si

Na Fužinah iščemo 2-3 sobno stanovanje z balkonom. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 275.000 €, 63,20 m2 cca 4350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.novdom.si

Na zelo zaželjeni lokaciji na Viču, ob Tržaški cesti, je naprodaj funkcionalno in svetlo 3-sobno stanovanje , ki predstavlja odlično priložnost tako za bivanje kot tudi za investicijo. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Posavje, 275.000 €, 103,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

103,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1925, Prijetno stanovanje za Bežigradom - Savlje, prodamo. Cena: 275.000,00 EUR V mirni in priljubljeni soseski Ježica, na odlični lokaciji v Ljubljani, posredujemo pri prodaji izjemno prijetnega stanovanja v dvostanovanjski stavbi, ki združuje domačnost,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 268.000 €, 61,60 m2 cca 4350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.gradex.si

V prijetnem, zelenem in vse bolj zaželenem delu Ljubljane , v Zalogu, je naprodaj svetlo, prostorno in skrbno vzdrževano 2,5-sobno stanovanje , ki s svojo funkcionalno razporeditvijo, delnimi prenovami in prijetno atmosfero predstavlja odlično priložnost za ustvarjanje udobnega doma,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Polje, 268.000 €, 61,00 m2 cca 4390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

61,6 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1978, 3/4 nad., delno prenovljeno, svetlo, optimalna razporeditev, balkon z odprtim pogledom na okolico, odlična lokacija, bližina infrastrukture, prodamo. Cena: 268.000,00 EUR V prijetnem, zelenem in vse bolj zaželenem delu Ljubljane, v Zalogu, je....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dolgi Most, 267.000 €, 47,00 m2 cca 5680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-204 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 3s stanovanja novogradnja LJUBLJANA - DOLGI MOST - CESARJEV GAJ Stanovanje ter blok je v fazi gradnje, predviden prevzem konec leta 2022. Stanovanje zajema: - 44,0 m2 stanovanjske površine - 2,6 m2 shrambe....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Črnuče, 265.000 €, 45,00 m2 cca 5890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

45,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1961, 3/4 nad., prodamo. Cena: 265.000,00 EUR Na mirni in vse bolj zaželeni lokaciji v Črnučah prodamo prijetno in svetlo dvosobno stanovanje. Odlikuje ga funkcionalen tloris, ki obsega predprostor, dnevnobivalni prostor s kuhinjo, spalnico ter kopalnico.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 264.000 €, 70,20 m2 cca 3760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-146 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji dvosobnega staromeščanskega stanovanja na Njegoševi cesti 6J, ki se nahaja v drugem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1927, brez dvigala. Stanovanje obsega 70,2 m2 neto površine, od tega....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Jarše, 257.000 €, 56,00 m2 cca 4590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2024.,

www.indomio.si

56,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1952, adaptirano l. 2020, VP/2 nad., Želite kupiti nepremičnino na dobri lokaciji v manjšem objektu zase ali z namenom oddajanja? Tu je enkratna priložnost za vas, prodamo. Cena: 257.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja, predelanega....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šentvid, 255.000 €, 59,00 m2 cca 4320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.indomio.si

59,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2012, P/2 nad., V Šentvidu se na odlični lokaciji prodaja stanovanje oziroma lokal primeren za frizersko, kozmetično dejavnost, trgovino ali pisarrna se nahaja v bližini vse infrastrukture in je trenutno prazen. Stanovanje je glede na lego primerno za....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 250.000 €, 72,00 m2 cca 3470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

takoj vseljivo .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 248.000 €, 114,00 m2 cca 2180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vpisano v zemljiško knjigo .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 245.000 €, 47,00 m2 cca 5210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

245 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1929, adaptirano l. 2017, 1. nad., Na prodaj: Ekskluzivno 2-sobno stanovanje - Simfonija elegance in dizajna, prodamo. Cena: 245.000,00 EUR V najlepšem delu Bežigrada, na prestižni Apihovi ulici, v meščanski vili s petimi izbranimi stanovanji, vam predstavljamo....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 245.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2023.,

www.visa.si

Za stranko iščemo primerno stanovanje, najraje atrijsko ali stanovanje z balkonom. Stanovanje je za dve osebi tako, da mora biti vsaj dvosobno Stranka je že uredila prodala svojo nepremičnino in je finančno že pripravljena. Realizacija je lahko takoj, vselitev pa po dogovoru....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 243.000 €, 44,00 m2 cca 5520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

44,8 m2, 2-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2020, 4/4 nad., posredujemo pri prodaji manjšega dvosobnega stanovanje, ki obsega spalnico, ločeno jedilnico (možnost uporabe kot otroška soba), dnevno bivalni prostor, kuhinjsko nišo in manjši zastekljen balkon....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

44,8 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2020, 4/4 nad., posredujemo pri prodajio enoinpolsobnega stanovanja, ki je predelano v manjše dvosobno stanovanje, obsega spalnico, ločeno jedilnico (možnost uporabe kot otroška soba), dnevno bivalni prostor, kuhinjsko nišo in manjši....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 242.030 €, 84,60 m2 cca 2860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

novogradnja, vila blok, zelo kvalitetna gradnja.stanovanju pripada še 10m2 atrija. stanovanje je primerno za invalide. stanovanje se nahaja v bližini obvoznice , waldortske šole, vrtca, pošte trgovine.mestni toplovod (ck) , kolesarnica , videofon , pripravljena inštalacija za klimo,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 240.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.07.2025.,

www.gradex.si

.

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dolgi Most, 239.000 €, 51,00 m2 cca 4690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-220 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 1s stanovanja novogradnja LJUBLJANA - DOLGI MOST - CESARJEV GAJ Stanovanje ter blok je v fazi gradnje, predviden prevzem konec leta 2022. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju novozgrajenega bloka in....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 231.600 €, 56,30 m2 cca 4110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191133-11 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega, obnovljenega 2-sobnega stanovanja v Šiški, ki po podatkih GURS-a meri 56,3 m2 neto tlorisne površine, od tega 47,7 m2 uporabne površine, balkon 4 m2 in shramba 4,6 m2. Stanovanje se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 230.000 €, 41,00 m2 cca 5610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

1,5-sobno stanovanje, Ljubljana – Bežigrad (BS3), zgrajeno l. 1976, 4./4. nad., neto tlorisna površina 47,60 m2, uporabna površina 40,80 m2, klet 1,30 m2, balkon 2,30 m2, nerazporejen prostor 3,20 m2. Cena: 230.000 EUR. Posredujemo pri prodaji 1,5-sobnega stanovanja v eni najbolj....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 229.000 €, 43,00 m2 cca 5330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

43,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1976, 13/13 nad., Stanovanje v urejenem naselju. Odprti razgledi iz 13. nadstropja. B2 energetska učinkovitost. Potrebna obnove, prodamo. Cena: 229.000,00 EUR Prodaja 1-sobnega stanovanja z razgledom Ljubljana, Jakčeva ulica Na odlični lokaciji v Ljubljani,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 227.000 €, 66,00 m2 cca 3440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2024.,

www.mp-projekt.si

Naprodaj je sveto, popolnoma prenovljeno pritlično stanovanje v dvostanovanjski hiši z lastnim vhodom . V neposredni bližini se nahajajo: trgovina, pekarna (24/7), lekarna, pošta, banke, papirnica, zdravstveni dom, knjižnica, vrtci, šole, nedaleč stran pa tudi nakupovalni center Aleja....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 225.000 €, 74,40 m2 cca 3020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

VSI PRIKLJUČKI INDIVIDUALNI, DVIGALO... .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 222.000 €, 54,70 m2 cca 4060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191115-13 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 2,5-sobnega stanovanja na Viču, v neposredni bližini centra Ljubljane. Stanovanje se nahaja v 3. nadstropju stanovanjske stavbe, zgrajene l. 1961. Stanovanju pripada tudi prostorna in svetla garaža v....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 220.000 €, 95,00 m2 cca 2320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

NETO TLORISNE POVRŠINE 1. Predprostor 3,79 m2 2. Otroška soba 12,32 m2 3. Kuhinja 10,14 m2 4. Jedilnica 9,74 m2 5. Dnevna soba 17,28 m2 6. Hodnik 3,71 m2 7. Garderoba 7,31 m2 8. Kopalnica 5,75 m2 9. Spalnica 11,07 m2 10. Soba 10,50 m2 11. Kopalnica 3,32 m2 SKUPAJ: 94,93 m2 12. Balkon....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 216.700 €, 70,00 m2 cca 3100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191124-2 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični in iskani lokaciji, v centru Ljubljane, na Šmartinski ulici posredujemo pri prodaji prostornega 3-sobnega, dupleks stanovanja, ki po GURSu meri 45m2, zaradi predelave in izdelave mansardne spalnice pa meri veliko več....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 209.000 €, 55,90 m2 cca 3740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391016-9 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji trosobnega stanovanja, ki se nahaja v večstanovanjskem bloku v Šiški, zgrajenem leta 1961. Objekt leži v mirni ulici in je obdan z zelenimi površinami in drevesi. V bližini se nahaja vsa potrebna infrastruktura....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, 209.000 €, 40,00 m2 cca 5230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

40 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, M/K+P+1+M, prodamo. Cena: 209.000,00 EUR PRODAMO- 2 sobno stanovanje v Dravljah na Vodnikovi cesti, ki se nahaja v trostanovanjski krajni vrstni hiši. Dvosobno stanovanja obsega predsobo, kopalnico, kuhinjo, dnevno sobo z jedilnico in samostojno spalnico.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 205.000 €, 33,70 m2 cca 6080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Odlična lokacija. Adaptirano 2020 in opremljeno z novim funkcionalnim pohištvom izdelano po meri in vsemi kuhinjskimi aparati. Večina aparatov še v garanciji. V II. kleti je shramba v izmeri 5,29m2 z elektriko. Skupna površina stanovanje, shramba je 38.99m2. Zunanje parkirišče s kontrolo....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 205.000 €, 60,00 m2 cca 3420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

60,83 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2019, polklet, prodamo. Cena: 205.000,00 EUR PRODAJA 3-SOBNEGA STANOVANJA – LJUBLJANA, BEŽIGRAD Na odlični lokaciji v Bežigradu je naprodaj prostorno in svetlo polkletno 3-sobno stanovanje v izmeri 60,80 m². Stanovanju pripada še....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 200.000 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje 64 m2 v VI nadstropju komplet obnova 2015 .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.10.2024.,

www.nepremicninskioglasnik.com

gotovina .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 190.000 €, 62,00 m2 cca 3070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Svetlo stanovanje, obrnjeno na južno stran. Izhod na atrij in pot do garaže, z razgledom na vrtove. Stanovanje je bilo v celoti adaptirano leta 2000. Okna so bila menjana leta 2011, takrat je bil vgrajen prezračevalni sistem, ki skrbi za primerno vlažnost zraka. Ogrevanje na mestni....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Polje, 188.000 €, 42,00 m2 cca 4480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.05.2025.,

www.indomio.si

42,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1932, 28 m2 zemljišča, PK/3 nad., 1 - sobno stanovanje - Polje, prodamo. Cena: 188.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 1-sobnega stanovanja, ki se nahaja v naselju Ljubljana Polje. Stanovanje je delno polkletno in nahaja v večstanovanjski stavbi zgrajeni....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, 185.000 €, 32,00 m2 cca 5780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

32,1 m2, garsonjera, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2010, 6/8 nad., prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji garsonjere v Dravljah. Odlična priložnost za investicijo. Velikost: neto tlorisna površina 32,10 m2, uporabna površina 24,10 m2. Nahaja se v 6. nadstropju večstanovanjskega....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 180.000 €, 84,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje je trisobno komfortno obnovljeno v letu2008,centralno ogrevano,kabelskaTV,brezžični internet.V bližini je trgovina, avtobusna postaja,banka,šola . .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 180.000 €, 47,00 m2 cca 3830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Pol-mansarda v petnadstropni stavbi. Komplet opremljeno, obnovljena streha in okna. Ob stanovanju je zaprta sušilnica. Izmera 47m2 plus 5m2 klet. Brez dvigala. Bližina OŠ, vrtec, pošta itd. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 180.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.10.2019.,

www.visa.si

iščemo stanovanje cca 130.000,00 EUR za resno stranko Zaželjen je balkon, ni pa pogoj. Plačilo je brez posojila, prenos z računa na račun takoj ! .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 175.000 €, 67,80 m2 cca 2580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.07.2018.,

www.mp-projekt.si

V mirni soseski za Bežigradom prodamo svetlo in prijetno trisobno stanovanje v 2. nadstropju nizkega bloka. Stanovanje je bilo popolnoma obnovljeno l. 2007 s kvalitetnimi materiali. Pohištvo je izdelano po meri in je visokega kakovostnega in cenovnega razreda, prav tako tudi vsa oprema....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Polje, 175.000 €, 40,00 m2 cca 4380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-58 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega enosobnega stanovanja v Polju, ki se nahaja v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1973. Stanovanje obsega 39,70 m2 bruto površine, od tega 35,5 m2 uporabne površine. Parkiranje....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-84 (od skupaj 117)

<< <1 2 3> >>