• GoHome Professional
stanovanja v ljubljani do 4400 eur/m2 najceneje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • stanovanja v ljubljani do 4400 eur/m2 najceneje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja v ljubljani do 4400 eur/m2 najceneje

  • Za iskalni niz "stanovanja v ljubljani do 4400 eur/m2 najceneje" je bilo najdenih 93 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.332 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 4100 eur/m2 (malo cenejši)
    • 4600 eur/m2 (malo dražje)
    • do 360000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 227.000 €, 66,00 m2 cca 3440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2024.,

www.mp-projekt.si

Naprodaj je sveto, popolnoma prenovljeno pritlično stanovanje v dvostanovanjski hiši z lastnim vhodom . V neposredni bližini se nahajajo: trgovina, pekarna (24/7), lekarna, pošta, banke, papirnica, zdravstveni dom, knjižnica, vrtci, šole, nedaleč stran pa tudi nakupovalni center Aleja....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nepremičnina naj bo v Ljubljani. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 52.000 €, 75,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

LJ. ŠIŠKA-Šmartno pod Šmarno goro, 75 m2, 2-sobno-izredna priložnost-še nedokončana mansarda, lepa, svetla, sončna, atraktivna lokacija, veliko zelenja, lep razgled, poleg osnovne šole, prodam.Mansarda je v fazi popolne adaptacije zato ima kupec še možnost vpliva na končno podobo,....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'stanovanja v ljubljani do 4400 eur/m2 najceneje'
380.000 €
97.000 €
114.500 €
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 72.500 €, 19,20 m2 cca 3780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.02.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191119-26 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji garsonjere v 6. nadstropju stavbe Lipa na Celovški cesti 264 v Ljubljani. Stanovanje po podatkih Geodetske uprave RS obsega 19,2 m 2 neto tlorisne površine, od tega 19,2 m 2 uporabne površine. Razporeditev....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 95.000 €, 45,00 m2 cca 2110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Večje 1,5- sobno ali dvosobno stanovanje, cca 40 m2, v širšem centru Ljubljane, vseljivo takoj, lastništvo zemljiško knjižno urejeno, kupim takoj. Brez posrednika. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 100.000 €, 50,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Za gotovino. Takoj. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 106.400 €, 56,00 m2 cca 1900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje je lahko v prvotnem stanju z nizkimi obratovalnimi stroški. Ponudbe s fotografijami pošljite na abc.cibic@siol.net , ali SMS na 031337639. Posrednikom ne nudimo provizije. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 107.000 €, 70,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupujem stanovanje bivalne površine od 60m2 do 80m2 to pomeni 2,5 sobno ali 3 sobno. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 110.000 €, 32,00 m2 cca 3440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje ima vzhodno lego, pogled na mesto, prenovljeno balkonsko ložo. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vpisano v zk .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 110.000 €, 45,00 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PLAČILO TAKOJ. Kupim dvosobno stanovanje, z balkonom. Uporabne površine vsaj 40m2, znotraj ljubljanske obvoznice. V nižjih nadstropjih bloka (VP, 1, 2), z upravnikom. Stanovanja v hišah, deleži hiš, mansarde nas ne zanimajo. Če ima blok dvigalo, so sprejemljiva višja nadstropja. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 115.000 €, 32,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje ima lastno etažno ogrevanje na plin.ima parkirno mesto.mesečni stroški so zelo niski.stanovanje je kompletno opremljeno. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupimo 2-3 sobno stanovanje v Centru ali bližini centra. Cena do 120000€. Zasebna ponudba. Hitro placilo. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 120.000 €, 82,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 125.000 €, 28,00 m2 cca 4460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2025.,

www.indomio.si

28 m2, garsonjera, zgrajena l. 1890, P/1 nad., Ljubljana Bežigrad, Tomačevo prodamo garsonjero in solastniški del v izmeri 37 m2 zemljišča. Mirna lokacija v neposredni bližini rekreacijskih površin, bližina narave, bližina avtobusne postaje in avtocestnega izvoza, prodamo. Cena: 125.000,00....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 128.000 €, 74,00 m2 cca 1730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V ceni stanovanja je vračunana urejena zidana garaža v nizu z samostojno elektriko in pralnim prostorom. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 130.000 €, 46,00 m2 cca 2830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Popolnoma opremljeno, komfortno .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 130.000 €, 174,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Novogradnja. Neposredna bližina vrtca, šole, PTT, avt. bus. postaje LPP,... Objekt je v III. podaljšani gradbeni fazi, notranjost uredimo po vaših željah,... .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 139.000 €, 81,80 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.06.2017.,

www.mp-projekt.si

Na Ulici Polonce Čude v Štepanjskem naselju prodamo svetlo 3 sobno stanovanje v izmeri 81,8 m2, v 4. nadstropju. Bivalni del je obrnjen na južno stran, spalni na severno. Obnovljena je bila kopalnica, ostali prostori so v prvotnem stanju. Stanovanje je konfortno s funkcionalno razporeditvijo....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 140.000 €, 70,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Funkcionalna razporeditev in dobra soseska .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 149.500 €, 65,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje v Zupančičevi jami - novi del. Vsaj 65m2 bivalne površine z balkonom in kletno garažo. Zaželeno višje nadstropje. Lahko v prvotnem stanju. Ponudbe na zupjama@gmail.com. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 155.000 €, 61,00 m2 cca 2540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Viču v neposredni bližini Interspara prodamo 2-sobno stanovanje, 3 nadstropje, urejen lepo vzdrževan blok, brez dvigala, vsi priključki. Vseljivo po dogovoru (lahko tudi takoj) .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 160.000 €, 40,00 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje se nahaja na odlični lokaciji. Primerno za manjšo družino. V odličnem stanju. Ima klet. Ima ogrevanje. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 160.000 €, 35,00 m2 cca 4570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.10.2019.,

www.visa.si

Kontakt Prodajalec: Visa d.o.o. Naslov: Cesta v Zgornji log 32, 1000 Ljubljana, 1000 Ljubljana GSM: 040/900-101 Email: info@visa.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano! Vaše sporočilo nam je bilo poslano. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 160.000 €, 100,00 m2 cca 1600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Sporočite po telefonu ali mailu. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 165.000 €, 50,00 m2 cca 3300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Garsonjere izključene. Če ni dvigala kupim le od 1. do 3. nadstropja. Centralno ogrevanje. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Polje, 175.000 €, 40,00 m2 cca 4380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-58 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega enosobnega stanovanja v Polju, ki se nahaja v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1973. Stanovanje obsega 39,70 m2 bruto površine, od tega 35,5 m2 uporabne površine. Parkiranje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 175.000 €, 67,80 m2 cca 2580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.07.2018.,

www.mp-projekt.si

V mirni soseski za Bežigradom prodamo svetlo in prijetno trisobno stanovanje v 2. nadstropju nizkega bloka. Stanovanje je bilo popolnoma obnovljeno l. 2007 s kvalitetnimi materiali. Pohištvo je izdelano po meri in je visokega kakovostnega in cenovnega razreda, prav tako tudi vsa oprema....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 175.000 €, 70,60 m2 cca 2480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje zajema dnevno sobo z zaprtim balkonom, ki je izkoriščen za relax in računalniški prostor; dnevna soba je povezana z jedilnico, ki ima direkten, odprt prehod v kuhinjo. Stanovanje ima dve spalnici, eno večjo in eno manjšo. Iz hodnika je vhod tudi v shrambo. Stanovanje ima....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 180.000 €, 47,00 m2 cca 3830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Pol-mansarda v petnadstropni stavbi. Komplet opremljeno, obnovljena streha in okna. Ob stanovanju je zaprta sušilnica. Izmera 47m2 plus 5m2 klet. Brez dvigala. Bližina OŠ, vrtec, pošta itd. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 180.000 €, 84,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje je trisobno komfortno obnovljeno v letu2008,centralno ogrevano,kabelskaTV,brezžični internet.V bližini je trgovina, avtobusna postaja,banka,šola . .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Polje, 188.000 €, 42,00 m2 cca 4480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.05.2025.,

www.indomio.si

42,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1932, 28 m2 zemljišča, PK/3 nad., 1 - sobno stanovanje - Polje, prodamo. Cena: 188.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 1-sobnega stanovanja, ki se nahaja v naselju Ljubljana Polje. Stanovanje je delno polkletno in nahaja v večstanovanjski stavbi zgrajeni....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 190.000 €, 62,00 m2 cca 3070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Svetlo stanovanje, obrnjeno na južno stran. Izhod na atrij in pot do garaže, z razgledom na vrtove. Stanovanje je bilo v celoti adaptirano leta 2000. Okna so bila menjana leta 2011, takrat je bil vgrajen prezračevalni sistem, ki skrbi za primerno vlažnost zraka. Ogrevanje na mestni....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.10.2024.,

www.nepremicninskioglasnik.com

gotovina .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 200.000 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje 64 m2 v VI nadstropju komplet obnova 2015 .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 205.000 €, 60,00 m2 cca 3420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

60,83 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2019, polklet, prodamo. Cena: 205.000,00 EUR PRODAJA 3-SOBNEGA STANOVANJA – LJUBLJANA, BEŽIGRAD Na odlični lokaciji v Bežigradu je naprodaj prostorno in svetlo polkletno 3-sobno stanovanje v izmeri 60,80 m². Stanovanju pripada še....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 209.000 €, 55,90 m2 cca 3740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391016-9 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji trosobnega stanovanja, ki se nahaja v večstanovanjskem bloku v Šiški, zgrajenem leta 1961. Objekt leži v mirni ulici in je obdan z zelenimi površinami in drevesi. V bližini se nahaja vsa potrebna infrastruktura....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 216.700 €, 70,00 m2 cca 3100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191124-2 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični in iskani lokaciji, v centru Ljubljane, na Šmartinski ulici posredujemo pri prodaji prostornega 3-sobnega, dupleks stanovanja, ki po GURSu meri 45m2, zaradi predelave in izdelave mansardne spalnice pa meri veliko več....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 220.000 €, 95,00 m2 cca 2320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

NETO TLORISNE POVRŠINE 1. Predprostor 3,79 m2 2. Otroška soba 12,32 m2 3. Kuhinja 10,14 m2 4. Jedilnica 9,74 m2 5. Dnevna soba 17,28 m2 6. Hodnik 3,71 m2 7. Garderoba 7,31 m2 8. Kopalnica 5,75 m2 9. Spalnica 11,07 m2 10. Soba 10,50 m2 11. Kopalnica 3,32 m2 SKUPAJ: 94,93 m2 12. Balkon....