• GoHome Professional
stanovanje LJUBLJANA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • stanovanje LJUBLJANA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanje LJUBLJANA

  • Za iskalni niz "stanovanje ljubljana" je bilo najdenih 165 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 4.084 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 330000 eur
    • do 410000 eur (povprečna cena)
    • do 500000 eur
    • do 4100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 72.500 €, 19,20 m2 cca 3780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.02.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191119-26 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji garsonjere v 6. nadstropju stavbe Lipa na Celovški cesti 264 v Ljubljani. Stanovanje po podatkih Geodetske uprave RS obsega 19,2 m 2 neto tlorisne površine, od tega 19,2 m 2 uporabne površine. Razporeditev....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 380.000 €, 96,20 m2 cca 3950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2023.,

www.mp-projekt.si

Posredujemo pri prodaji prijetnega, svetlega 3-sobnega stanovanja na enkratni lokaciji s pogledom na Šmarno goro . Možna tudi menjava za 2-sobno stanovanj e na isti lokaciji (z vašim doplačilom). Vsa potrebna infrastruktura se nahaja v neposredni bližini: šola, vrtec, trgovina, lekarna,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 324.000 €, 61,20 m2 cca 5290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.visa.si

V Lj- Šentvidu na mirni lokaciji umaknjeni od hrupa je naprodaj funkcionalno dvosobno stanovanje v izmeri 62,10m² s kletno shrambo v izmeri ca 4m², ki se nahaja v 1. nadstropju nizkega urejenega in redno vzdrževanega stanovanjskega objekta. .

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'stanovanje ljubljana'
379.000 €
175.000 €
345.000 €
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 275.000 €, 65,00 m2 cca 4230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2024.,

www.visa.si

Na Fužinah iščemo 2-3 sobno stanovanje z balkonom. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 268.000 €, 61,60 m2 cca 4350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.gradex.si

V prijetnem, zelenem in vse bolj zaželenem delu Ljubljane , v Zalogu, je naprodaj svetlo, prostorno in skrbno vzdrževano 2,5-sobno stanovanje , ki s svojo funkcionalno razporeditvijo, delnimi prenovami in prijetno atmosfero predstavlja odlično priložnost za ustvarjanje udobnega doma,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 95.000 €, 45,00 m2 cca 2110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Večje 1,5- sobno ali dvosobno stanovanje, cca 40 m2, v širšem centru Ljubljane, vseljivo takoj, lastništvo zemljiško knjižno urejeno, kupim takoj. Brez posrednika. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 160.000 €, 35,00 m2 cca 4570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.10.2019.,

www.visa.si

Kontakt Prodajalec: Visa d.o.o. Naslov: Cesta v Zgornji log 32, 1000 Ljubljana, 1000 Ljubljana GSM: 040/900-101 Email: info@visa.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano! Vaše sporočilo nam je bilo poslano. .

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 455.000 € na 422.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 422.000 €, 89,00 m2 cca 4740 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 455.000 €
15.04.2026 - 422.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.kumi.si

Zelo prijetno, svetlo , zračno , prostorno štirisobno stanovanje z J orientacijo, v izmeri 89m² , katero je bilo adaptirano leta 2014 . Objekt zgrajen l. 1976, v letu 2000 je bila zamenjana streha , leta 2023 pa je bila izdelana nova dodatna izolacija na fasadi! Stanovanju pripada....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 294.000 €, 56,60 m2 cca 5190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.kvadratnimeter.si

56,6 m², 2-sobno, zgrajeno l. 1978, 2/4 nad., stan. je delno opremljeno, vseljivo takoj, brez bremen hipotek, delno obnovljeno 2024 (vsa okna in balkonska vrata), spalnica in kuhinja gledata na severozahod, dnevna soba na jugovzhod, iz dnevne sobe je prehod na balkon, ki ima čudovit....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 160.000 €, 30,00 m2 cca 5330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.visa.si

Potrebujemo urejeno garsonjero ali manjše enosobno stanovanje, v bloku, z urejeno etažno lastnino, zaželjeno dvigalo, ni pa pogoj.. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 399.000 €, 154,00 m2 cca 2590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.01.2026.,

www.kumi.si

Dodaten opis: Stanovanje v izmeri 154m² (bruto) se nahaja v hiši zgrajeni leta 1977 in sicer v visokem pritličju , pomožni prostori (garaža, kurilnica,..) se nahajajo v pol kletnem delu hiše. Stanovanju pripada tudi zemljišče v izmeri 252m² , kateri je primerne za druženje, urejanje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 242.030 €, 84,60 m2 cca 2860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

novogradnja, vila blok, zelo kvalitetna gradnja.stanovanju pripada še 10m2 atrija. stanovanje je primerno za invalide. stanovanje se nahaja v bližini obvoznice , waldortske šole, vrtca, pošte trgovine.mestni toplovod (ck) , kolesarnica , videofon , pripravljena inštalacija za klimo,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 385.000 €, 111,30 m2 cca 3460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.nepremicnina.si

V novejšem večstanovanjskem objektu - Celovški dvori prodamo lepo in prostorno 2 sobno stanovanje, ki se nahaja v 6. nadstropju. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 227.000 €, 66,00 m2 cca 3440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2024.,

www.mp-projekt.si

Naprodaj je sveto, popolnoma prenovljeno pritlično stanovanje v dvostanovanjski hiši z lastnim vhodom . V neposredni bližini se nahajajo: trgovina, pekarna (24/7), lekarna, pošta, banke, papirnica, zdravstveni dom, knjižnica, vrtci, šole, nedaleč stran pa tudi nakupovalni center Aleja....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 349.000 € na 340.000 € z dne 25.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 340.000 €, 64,30 m2 cca 5290 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.04.2026 - 349.000 €
25.04.2026 - 340.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.mp-projekt.si

DOLENJSKA CESTA – popolnoma prenovljeno 3‑sobno stanovanje (64,3 m²) s parkiriščem Na prodaj je izjemno prijetno, svetlo in moderno prenovljeno stanovanje v tri stanovanjskem objektu na Rudniku. Stanovanje je bilo leta 2023 v celoti obnovljeno z materiali višjega kakovostnega razreda....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 139.000 €, 81,80 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.06.2017.,

www.mp-projekt.si

Na Ulici Polonce Čude v Štepanjskem naselju prodamo svetlo 3 sobno stanovanje v izmeri 81,8 m2, v 4. nadstropju. Bivalni del je obrnjen na južno stran, spalni na severno. Obnovljena je bila kopalnica, ostali prostori so v prvotnem stanju. Stanovanje je konfortno s funkcionalno razporeditvijo....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 275.000 €, 63,20 m2 cca 4350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.novdom.si

Na zelo zaželjeni lokaciji na Viču, ob Tržaški cesti, je naprodaj funkcionalno in svetlo 3-sobno stanovanje , ki predstavlja odlično priložnost tako za bivanje kot tudi za investicijo. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 285.000 €, 74,00 m2 cca 3850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

2,5 sobno 74 m2 (hodnik, wc, kopalnica wc, kuhinja z dnevno, kabinet, spalnica, zastekljen balkon), opremljeno, klima, shramba-klet 6,3 m2, garaža-klet 20,7 m2. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 359.000 €, 86,00 m2 cca 4170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.kumi.si

Stanovanje se nahaja v večstanovanjski hiši (v kateri so štiri stanovanja), objekt zgrajena leta 1971 . Pripada mu tudi garaža v izmeri 22,7m² katera ima priročno podstreho. V sklopu garaže je tudi dodaten prostor za druženje , delavnico , 19,8m² . Parkiranje je možno v garaži....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 369.000 €, 101,00 m2 cca 3650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.kumi.si

Zaradi svoje razgibane razporeditve je izredno primerna za investicijski nakup (oddajanje dveh enot) ali bivanje dveh generacij. Hiša je priključena na kanalizacijsko omrežje, elektriko, vodovod ter optiko . Ogrevanje je urejeno z električnimi radiatorji in klimo. V večjem stanovanju....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 165.000 €, 50,00 m2 cca 3300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Garsonjere izključene. Če ni dvigala kupim le od 1. do 3. nadstropja. Centralno ogrevanje. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 225.000 €, 74,40 m2 cca 3020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

VSI PRIKLJUČKI INDIVIDUALNI, DVIGALO... .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šentvid, 465.000 €, 90,00 m2 cca 5170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

4-sobno stanovanje, Ljubljana - Šentvid, zgrajeno l. 1913, popolnoma prenovljeno l. 2025, 1./1. nad., v večstanovanjski hiši, neto tlorisna površina 90,60 m2, uporabna površina 90,60 m2, garaža 17,00 m2, parkirno mesto 18,00 m2. Cena: 465.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 110.000 €, 45,00 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PLAČILO TAKOJ. Kupim dvosobno stanovanje, z balkonom. Uporabne površine vsaj 40m2, znotraj ljubljanske obvoznice. V nižjih nadstropjih bloka (VP, 1, 2), z upravnikom. Stanovanja v hišah, deleži hiš, mansarde nas ne zanimajo. Če ima blok dvigalo, so sprejemljiva višja nadstropja. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 149.500 €, 65,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje v Zupančičevi jami - novi del. Vsaj 65m2 bivalne površine z balkonom in kletno garažo. Zaželeno višje nadstropje. Lahko v prvotnem stanju. Ponudbe na zupjama@gmail.com. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 400.000 €, 107,00 m2 cca 3740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

107,1 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1947, adaptirano l. 2013, 3/3 nad., Prodamo 4-sobno stanovanje (90,6 m2) na Litostrojski cesti v Šiški, 3/3 nadstropje, stavba 1947, prenova 2013. Obsega odprt dnevni prostor (kuhinja, jedilnica, dnevna), tri spalnice, kopalnico s kadjo, balkon (10 m2)....

 
 
 
 
+4%

Spremembe cen iz 139.990 € na 144.990 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 144.990 €, 23,00 m2 cca 6300 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.05.2026 - 144.990 €
13.05.2026 - 139.990 €
14.05.2026 - 144.990 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

23 m2, garsonjera, zgrajena l. 1977, 1/4 nad., prodamo. Cena: 144.990,00 EUR Zelo lepa svetla in delno opremljena garsonjera na zelo dobri lokaciji v štepanjskem naselju, adaptirana, vpisana v ZK, hitro vseljiva, vsi priključki. Kupec prevzame del plačila za posredovanje v višini....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 114.500 €, 48,00 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam lepo ohranjeno enosobno stanovanje .Pogled na vzhod. Dnevna soba z jedilnico 23,94m2; predsoba 3,48m2; kopalnica 6,18m2; kuhinja 5,6m2; balkon 4m2; klet 5,30m2. Parkirno mesto v garaži. Stanovanje opremljeno po meri. Vzdrževano. Dol pri Ljubljani GSM:040 575 326 .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 180.000 €, 84,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje je trisobno komfortno obnovljeno v letu2008,centralno ogrevano,kabelskaTV,brezžični internet.V bližini je trgovina, avtobusna postaja,banka,šola . .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 128.000 €, 74,00 m2 cca 1730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V ceni stanovanja je vračunana urejena zidana garaža v nizu z samostojno elektriko in pralnim prostorom. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 500.000 €, 109,00 m2 cca 4590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.08.2025.,

www.indomio.si

109,6 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1701, adaptirano l. 2017, M/3 nad., prodamo. Cena: 500.000,00 EUR V starem mestnem jedru, na Gornjem trgu 10, s pogledom na Ljubljanski grad in samo streljaj od Plečnikove tržnice ter Tromostovja, prodamo popolnoma opremljeno 4-sobno stanovanje, primerno....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nepremičnina naj bo v Ljubljani. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 175.000 €, 70,60 m2 cca 2480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje zajema dnevno sobo z zaprtim balkonom, ki je izkoriščen za relax in računalniški prostor; dnevna soba je povezana z jedilnico, ki ima direkten, odprt prehod v kuhinjo. Stanovanje ima dve spalnici, eno večjo in eno manjšo. Iz hodnika je vhod tudi v shrambo. Stanovanje ima....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 110.000 €, 32,00 m2 cca 3440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje ima vzhodno lego, pogled na mesto, prenovljeno balkonsko ložo. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 222.000 €, 54,70 m2 cca 4060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191115-13 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 2,5-sobnega stanovanja na Viču, v neposredni bližini centra Ljubljane. Stanovanje se nahaja v 3. nadstropju stanovanjske stavbe, zgrajene l. 1961. Stanovanju pripada tudi prostorna in svetla garaža v....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 190.000 €, 62,00 m2 cca 3070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Svetlo stanovanje, obrnjeno na južno stran. Izhod na atrij in pot do garaže, z razgledom na vrtove. Stanovanje je bilo v celoti adaptirano leta 2000. Okna so bila menjana leta 2011, takrat je bil vgrajen prezračevalni sistem, ki skrbi za primerno vlažnost zraka. Ogrevanje na mestni....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 130.000 €, 46,00 m2 cca 2830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Popolnoma opremljeno, komfortno .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 309.000 €, 60,10 m2 cca 5140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje obsega predsobo, kuhinjo z dnevno sobo, kopalnico, ločen wc, velik hodnik (atrij), manjši pregradni dnevni prostor oz. kabinet/otroška soba ter prostorno spalnico s pogledom na Slovensko cesto. Prostori so orientirani proti vzhodu (notranje dvorišče) in zahodu (Slovenska....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 180.000 €, 47,00 m2 cca 3830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Pol-mansarda v petnadstropni stavbi. Komplet opremljeno, obnovljena streha in okna. Ob stanovanju je zaprta sušilnica. Izmera 47m2 plus 5m2 klet. Brez dvigala. Bližina OŠ, vrtec, pošta itd. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 107.000 €, 70,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupujem stanovanje bivalne površine od 60m2 do 80m2 to pomeni 2,5 sobno ali 3 sobno. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Trnovo, 435.000 €, 98,00 m2 cca 4440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

98,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1800, prodamo. Cena: 435.000,00 EUR Prodamo 3- sobno stanovanje v centru Ljubljane Na nakup je na voljo 3-sobno stanovanje na odliči lokaciji v centru Ljubljane v velikosti 98,40 m2. Stanovanje obsega: velik dnevni prostor kuhinjo spalnico otroško sobo....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 449.000 €, 137,00 m2 cca 3280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191115-8 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 3,5-sobnega stanovanja v centru Ljubljane, ki se nahaja v drugem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l.1874. Stanovanje je bilo izdelano 2022 (nova nosilna konstrukcija, izolacija, tla, okna, stene,....

 
 
 

Ste opazili napako?