• GoHome Professional
vikend hiša do 85000 eur do 50 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • vikend hiša do 85000 eur do 50 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - vikend hiša do 85000 eur do 50 m2

  • Za iskalni niz "vikend hiša do 85000 eur do 50 m2" je bilo najdenih 54 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.235 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manjši)
    • 50 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 80000 eur (malo cenejši)
    • 89000 eur (malo dražje)
    • do 987 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, STARI GRAD V PODBOČJU, 15.000 €, 24,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

24 m2, zidanica, zgrajena l. 1900, 1.324 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 15.000,00 EUR PODBOČJE, Stari Grad v Podbočju, prodamo pomožni kmetijski del stavbe, velikosti 24,00 m2, zgrajene l. 1900, ter zasnovan v eni etaži. Zemljišče obsega 1.324,00 m2 površine, v naravi gre za zemljišče....

 
 
 
  Hiša, SLIVNIŠKO POHORJE, 83.400 €, 22,00 m2 cca 3790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.09.2025.,

www.indomio.si

22,5 m2, lesen, zgrajen l. 2004, 780 m2 zemljišča, Na čudovitem Slivniškem Pohorju, v objemu narave in prijetne sence dreves, se nahaja ljubek lesen vikend, ki nudi vse, kar potrebujete za sprostitev in pobeg od vsakdana, prodamo. Cena: 83.400,00 EUR Sam objekt meri po podatkih GURS....

 
 
 
  Hiša, ZAVRČ, 27.000 €, 21,00 m2 cca 1290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-125 Ogled oglasa na strani ponudnika V zaselku Hrastovec, na lepi legi, prodajamo lepo vzdrževan, opremljen vikend (1846), preurejen v počitniško hiško. Hiška se nahaja v slepi ulici, ob utrjeni cesti, ki jo v bližini dopolnjuje manjši vinograd. Ta se po pobočju....

 
 
 
  Hiša, GABRSKA GORA, 64.000 €, 20,00 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.08.2023.,

www.indomio.si

20 m2, lesen, zgrajen l. 2015, 4.679 m2 zemljišča, P+M, Na lepi sončni legi, v naravi med vinogradi, ob asfaltni cesti, prodamo zazidljivo parcelo (750 m2) za stanovanjsko gradnjo. Na južnem delu parcele, na robu, ko se manjši naklon parcele prevesi v večjega je že postavljen izjemno....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 22.000 € na 19.000 € z dne 14.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, NOVO MESTO, 19.000 €, 20,00 m2 cca 950 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2023 - 22.000 €
14.03.2026 - 19.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2023.,

www.indomio.si

20 m2, zidan, zgrajen l. 1890, 3.384 m2 zemljišča, Starejša zidanica v odmaknjenem zaselku Bukovče pri Dolžu. Mirna lokacija v objemu narave. Lega posesti je v smeri jugozahod. Približno 150 m zadnjega dela dostopne poti je po makadamskih kolesnicah. Objekt ima samo en prostor, ki....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 25.000 €, 19,00 m2 cca 1320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.10.2024.,

www.indomio.si

19 m2, vikend, zgrajen l. 1989, 1.045 m2 zemljišča, 19 m2, bivalen, zgrajen l. 1989, 1.045 m2 zemljišča, 19 m2, zidan, zgrajen l. 1989, 1.045 m2 zemljišča, objekt ima asfaltni dovoz, objekt je priključen na elektriko, in možnost priključitve na vodovod in možnost razširitve objekta.....

 
 
 
  Hiša, DRGANJA SELA, 18.000 €, 16,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.10.2024.,

www.indomio.si

16 m2, zidan, zgrajen l. 1810, 1.201 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Prodamo kamnito zidanico z lesenim predprostorom brez hišne številke. V zidanici je elektrika, drugih priključkov ni. Parcela je po namenski rabi kmetijsko zemljišče in površine razpršene poselitve. Na....

 
 
 
  Hiša, VELIKI PODLJUBEN, 12.999 €, 16,00 m2 cca 810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.07.2025.,

www.indomio.si

16 m2, zidanica, zgrajena l. 1971, 820 m2 zemljišča, K+P, Manjša zidanica v vinogradniškem okolišu. Trenutno na parceli posajenega nič sadnega drevja ali vinske trte.Stavba nima vodovoda ali elektrike. Vodovod in telekomunikacije poteka po cesti ob parceli, elektrika gre čez parcelo....

 
 
 
  Hiša, VELIKE LIPLJENE, 80.000 €, 15,00 m2 cca 5330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

15 m2, montažen, zgrajen l. 2012, 2.992 m2 zemljišča, P+M, Na mirni in sončni lokaciji, obdani z naravo, se nahaja manjša počitniška hišica (mobilna hišica), prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Hišica stoji na kmetijskem zemljišču, ki meji na gozd, kar zagotavlja veliko zasebnosti, miru....

 
 
 
 
-22%

Spremembe cen iz 55.000 € na 43.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, STOJANSKI VRH, 43.000 €, 15,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.09.2025 - 55.000 €
07.05.2026 - 43.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

15 m2, zidanica, zgrajena l. 1965, 4.033 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 43.000,00 EUR Prodaja se vikend v k.o. STOJANSKI VRH (Cerklje ob Krki - Brežice). Mirno območje, sončna lega z razgledom, asfaltni dostop. Površina Tlorisna površina stavbe je 30 m2, velikost parcele znaša 4033....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 25.000 €, 13,00 m2 cca 1920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

13,6 m2, zidan, zgrajen l. 1989, 1.045 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR NOVO MESTO, Hrušica, prodamo zidanico, površine 13,60 m2, zgrajene l. 1989 in zasnovane v eni etaži. Zemljišče obsega 1.045,00 m2 površine s čudovitim razgledom proti Gorjancem, jugo-zahodne lega z rahlim....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 18.000 €, 12,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

12 m2, zidanica, zgrajena l. 1987, 1.677 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 18.000,00 EUR URŠNA SELA, Stari Ljuben, prodamo leseno zidanico, površine stavbe 12,00 m2, zgrajene l. 1987, zasnovane v eni etaži ter namenjeni za shranjevanje orodja in opreme. Zemljišče obsega 1.677,00 m2 površine,....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-54 (od skupaj 54)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!