• GoHome Professional
vikend hiša vsaj 60 m2 do 869 eur/m2 cena zrasla - GoHome iskalnik nepremičnin
  • vikend hiša vsaj 60 m2 do 869 eur/m2 cena zrasla - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - vikend hiša vsaj 60 m2 do 869 eur/m2 cena zrasla

  • Za iskalni niz "vikend hiša vsaj 60 m2 do 869 eur/m2 cena zrasla" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manjši)
    • 60 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 825 eur/m2 (malo cenejši)
    • 912 eur/m2 (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
+5%

Spremembe cen iz 180.000 € na 189.000 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, ŠMARTNO OB PAKI, 189.000 €, 230,00 m2 cca 820 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.04.2026 - 180.000 €
05.05.2026 - 189.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

230 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, 1.450 m2 zemljišča, K+P+M, Kombinacija mirnega podeželskega okolja in lepe razgledne lege, ki je zelo privlačna za vse, ki iščete stik z naravo, a hkrati dostopnost do osnovne infrastrukture, prodamo. Cena: 189.000,00 EUR Hiša s skupno površino....

 
 
 
 
+23%

Spremembe cen iz 260.000 € na 320.000 € z dne 29.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, KOPER, 320.000 €, 461,00 m2 cca 690 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.10.2025 - 260.000 €
29.03.2026 - 320.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2024.,

www.indomio.si

461 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: cca 320.000,00 EUR KAJ: Komunalno opremljeno stavbno zemljišče z gradbenim dovoljenjem in možnostjo takojšnjega začetka gradnje. KJE: VANGANEL pri Kopru, priljubljena lokacija, predvsem zato, ker nudi hiter dostop do vsakdanjih....

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 149.000 € na 159.000 € z dne 01.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, DOLENJE PRI JELŠANAH, 159.000 €, 230,00 m2 cca 690 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.06.2025 - 169.000 €
15.08.2025 - 149.000 €
01.05.2026 - 159.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.06.2025.,

www.indomio.si

230 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1984, 1.072 m2 zemljišča, P+1, Prodamo dvostanovanjsko hišo v naselju Dolenje pri Jelšanah. Hiša ima tlorisne površine 115 m2, na parceli 1072 m2. Na parceli je zgrajena kot samostojni objekt tudi garaža v izmeri 100 m2. Nepremičnine so locirane....

 
 
 
 
+10%

Spremembe cen iz 99.900 € na 110.000 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI, 110.000 €, 240,00 m2 cca 460 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.11.2025 - 119.990 €
12.11.2025 - 109.990 €
11.12.2025 - 99.900 €
09.04.2026 - 110.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.10.2025.,

www.indomio.si

240 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, adaptirana l. 2020, 2.292 m2 zemljišča, K+P+M, Predstavljamo vam samostojno hiško, ki se nahaja v prijetnem okolju naselja Sveti Jurij ob Ščavnici. Hiša nudi skupno 240 m2 površine, kar omogoča funkcionalno razporeditev za udobno bivanje, prodamo.....

 
 
 
 
+10%

Spremembe cen iz 353.400 € na 388.740 € z dne 07.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, KOSEZE, 388.740 €, 1767,00 m2 cca 220 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.03.2026 - 353.400 €
07.03.2026 - 388.740 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.indomio.si

1.767 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 220,00 EUR/m2 Na prodaj je zazidljiva parcela za oddih, rekreacijo in šport v skupni izmeri 1.767 m2, ki se nahaja na izredno iskani lokaciji v Šiški, v naselju Šmartno pod Šmarno goro. Lokacija odlikuje dobra dostopnost in neposredna bližina narave,....

 
 
 
 
+27%

Spremembe cen iz 94.500 € na 120.000 € z dne 25.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, BREZOVICA, 120.000 €, 601,00 m2 cca 200 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

23.02.2024 - 100.000 €
09.05.2024 - 98.000 €
13.02.2025 - 94.500 €
25.02.2026 - 120.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.02.2024.,

www.indomio.si

601 m2, zazidljiva, gradbeno dovoljenje, asfalten dostop, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR Rakitna; Prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 601 m2 na prijetni, mirni lokaciji, obdani z gozdom. Na zemljišču je v skladu s pridobljenim gradbenim dovoljenjem planirana gradnja hiše. Predmetna....

 
 
 
 
+8%

Spremembe cen iz 119.000 € na 129.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, HRPELJE, 129.000 €, 678,00 m2 cca 190 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.10.2025 - 119.000 €
16.04.2026 - 129.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

678 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbna parcela s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem skupne površine s lastniško dostopno potjo 788 m2, prodamo. Cena: cca 129.000,00 EUR V Rodiku, 3 min od Kozine prodajmo gradbeno parcelo s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem in pravnomočnim....

 
 
 
 
+4%

Spremembe cen iz 119.000 € na 124.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, HRPELJE, 124.000 €, 678,00 m2 cca 180 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.11.2025 - 119.000 €
16.04.2026 - 124.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

678 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 124.000,00 EUR Na odlični lokaciji, prodamo osončeno parcelo. Zemljišče je umeščeno na koncu vasi, v bližini sprehajalnih poti in gozda. Pridobljeno je že gradbeno dovoljenje za gradnjo enostanovanjske hiše, v kratkem, pa bo do....

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 12.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, SPODNJE DUPLJE, 80.000 €, 549,00 m2 cca 150 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.11.2021 - 65.880 €
15.09.2024 - 69.990 €
23.10.2024 - 75.000 €
12.04.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2021.,

www.inf-ing.si

Prodaja se zazidljivo zemljišče v velikem naklonu, velikosti 549 m². Zemljišče se nahaja v Sp. Dupljah - občina Naklo pri Kranju. Lega je sončna z lepim razgledom v kotlino. Ob parceli so že priključki za elektriko, vodo, telefon in kanalizacijo. Od avtocestnega priključka je oddaljeno....

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, SPODNJE DUPLJE, 80.000 €, 549,00 m2 cca 150 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.06.2024 - 65.880 €
15.09.2024 - 69.990 €
22.10.2024 - 75.000 €
11.04.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2024.,

www.indomio.si

549 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Prodaja se zazidljivo zemljišče v velikem naklonu, velikosti 549 m2. Zemljišče se nahaja v Sp. Dupljah - občina Naklo pri Kranju. Lega je sončna z lepim razgledom v kotlino. Ob parceli so že priključki za elektriko,....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • vsaj 60 m2 do 869 eur/m2 cena zrasla (18)
  • vikend hiša do 869 eur/m2 cena zrasla (1)
  • vikend hiša vsaj 60 m2 do 869 eur/m2 (29)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>