• GoHome Professional
vikend hiša vsaj 70 m2 terasa Zadnjih 14 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • vikend hiša vsaj 70 m2 terasa Zadnjih 14 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - vikend hiša vsaj 70 m2 terasa Zadnjih 14 dni

  • Za iskalni niz "vikend hiša vsaj 70 m2 terasa zadnjih 14 dni" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manjši)
    • 70 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KOPER, 350.000 €, 72,00 m2 cca 4860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

72,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2017, OPER - MESTNO JEDRO; V samem središču Kopra, le 200 m od morja in promenade, prodamo prenovljeno 3-sobno stanovanje (72,4 m2) z lastnim vhodom v dvostanovanjski vrstni hiši. Posebnost nepremičnine je prostorna terasa z letno....

 
 
 
  Stanovanje, BRESTERNICA, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

75,5 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1871, adaptirano l. 2026, P/1 nad., Svetlo stanovanje s teraso. Adaptirano stanovanje v starejši stavbi ob glavni cesti proti Koroški. 4 minute do Kamnice, prodamo. Cena: 132.000,00 EUR Na zasebni lokaciji ob gozdu, 4 minute vožnje iz Kamnice, prodamo....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 339.000 €, 78,00 m2 cca 4350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

78,4 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1860, adaptirano l. 2000, 1/M, V mestnem jedru Kopra prodamo 4-sobno stanovanje z veliko strešno teraso, dostop z avtom. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 339.000,00 EUR Na odlični lokaciji v mestnem jedru Kopra prodamo prostorno 4-sobno stanovanje,....

 
 
 
  Stanovanje, GROSUPLJE, 349.000 €, 82,00 m2 cca 4260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

82,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2006, mansarda, 3-sobno stanovanje z dvema parkirnima mestoma, teraso in pogledom na naravo, prodamo. Cena: 349.000,00 EUR PRODAJA: GROSUPLJE – 3-sobno stanovanje z dvema parkirnima mestoma, teraso in pogledom na naravo V mirnem in urejenem delu Grosuplja....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 599.000 €, 101,00 m2 cca 5930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

101,9 m2, 3-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2023, M/2 nad., V Portorožu prodamo ekskluziven 3-sobni penthouse s panoramskim razgledom na morje, vrtom in parkiriščem. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 599.000,00 EUR Na eni izmed najbolj elitnih lokacij....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 229.000 €, 112,00 m2 cca 2050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

112,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1938, adaptirano l. 2004, 1. nad., posredujemo pri prodaji atraktivnega meščanskega stanovanja na izredno prepoznavni lokaciji v neposredni bližini kamnitega zgodovinskega mostu, stanovanje je dvosobno in obsega kuhinjo, prehodno jedilnico in veliko....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNICA, 315.000 €, 113,00 m2 cca 2790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

113 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2007, adaptirano l. 2025, 2/2 nad., prodamo. Cena: 315.000,00 EUR 3-sobno stanovanje z zastekljeno teraso in parkiriščem v kleti Le nekaj minut iz centra Maribor, v objemu mirne in zelene Kamnice, se nahaja stanovanje, ki ni zgolj prostor za bivanje –....

 
 
 
  Stanovanje, SPODNJI DUPLEK, 229.000 €, 125,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

125 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2003, 1. nad., Na prodaj je edinstveno 4-sobno stanovanje v Spodnjem Dupleku z veliko delno pokrito teraso (50,80 m2), ki ustvarja občutek lastnega dvorišča. Stanovanje velikosti 125 m2 ne potrebuje dodatnih vlaganj. Odlikujejo ga lastna plinska peč (2025),....

 
 
 
  Hiša, HRASTNIK, 240.000 €, 136,00 m2 cca 1770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

136,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2013, 2.797 m2 zemljišča, K+P+M, Hiša ob gozdu, prodamo. Cena: 240.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane stanovanjske hiše v Dol pri Hrastniku, ki je bila zgrajena leta 1977, ter stoji na 2.797 m2 velikem zemljišču.....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 690.000 €, 162,00 m2 cca 4260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

162 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2007, prodamo. Cena: 690.000,00 EUR SANJSKI DUPLEX NA STREHI – ŽIVLJENJE KOT V VILI, A LE KORAK DO MESTA Predstavljamo vam redkost na trgu – prostorno duplex stanovanje, ki se nahaja na strehi večstanovanjske stavbe in nudi popolno zasebnost, kakršno imajo....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • vsaj 70 m2 terasa zadnjih 14 dni (40)
  • vikend hiša vsaj 70 m2 zadnjih 14 dni (2)
  • vikend hiša vsaj 70 m2 terasa (3)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.