www.dfi.si - GoHome iskalnik nepremičnin
  • www.dfi.si - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - www.dfi.si

  • Za iskalni niz "www.dfi.si" je bilo najdenih 23 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.474 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 130 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 160 m2
    • 200 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eur
    • do 180000 eur (povprečna cena)
    • do 210000 eur
    • do 1800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 878 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, MIHELCA, 34.900 €, 2578,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.dfi.si

2.578 m², zazidljiva, stavbno zemljišče, idilična parcela z infrastrukturo in čudovitim razgledom, prodamo. Cena: 34.900,00 EUR Dodaten opis Na mirni in sončni lokaciji, sredi narave, prodamo zazidljivo parcelo na samem s celotno infrastrukturo (elektrika, voda, dostopna cesta). Parcela....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAMNIK, 345.000 €, 191,00 m2 cca 1810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.10.2024.,

www.dfi.si

191 m², prostor za storitve, trgovski center, zgrajen l. 1999, P/5 nad., na odlični lokaciji z že utečeno trgovinsko dejavnostjo, prodamo. Cena: 345.000,00 EUR Dodaten opis Prodamo ali oddamo poslovni prostor ki je primeren za trgovino, prostor za storitve ali pisarne Poslovni....

 
 
 
  Hiša, KAMNIK, 470.000 €, 236,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.09.2021.,

www.dfi.si

236 m², samostojna, zgrajena l. 1952, adaptirana l. 2019, 881 m² zemljišča, K+P+1, zidana v stilu vile, velika parcela, preurejena v 3 stanovanja, od centra Kamnika-3km, sončna lega, vpisano v ZK, brez bremen, vzdrževana, garaža, terasa, leta 2019 (zamenjana okna z roletami, vrata,....

 
 
 
  Hiša, MENGEŠ, 593.000 €, 351,90 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.dfi.si

351,9 m², samostojna, zgrajena l. 1967, adaptirana l. 2023, 422 m² zemljišča, K+P+M, Samostojna hiša, v 3. etažah, prodamo. Cena: 593.000,00 EUR Dodaten opis Prodamo samostojno hišo z tremi ločenimi stanovanji. Vsako stanovanje ima svoj vhod. Potencial za oddajanje. V Polkleti se....

 
 
 
  Najem, Poslovni prostor, KAMNIK, 400 €, 37,40 m2 cca 11 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2024.,

www.dfi.si

37,4 m², pisarna, adaptirana l. 2017, 1/1 nad., pisarna, z dvema parkirnima prostoroma pred stavbo, oddamo. Cena: 400,00 EUR/mes Dodaten opis oddamo pisarno, na območju TITAN-a, z dvema parkirnima prostoroma pred stavbo, stvaba in prostor sta obnovljena, pisarna ima odprt pogled na....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAMNIK, 75.000 €, 37,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.dfi.si

37 m², prostor za storitve, zgrajen l. 1920, P/M, večnamenski prostor z lastnim vhodom v pritličju, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Dodaten opis V centru Kamnika prodamo večnamenski prostor z lastnim vhodom neposredno iz ceste. Prostor je primeren za različne dejavnosti (pisarna, storitvena....

 
 
 
  Najem, Poslovni prostor, KAMNIK, 600 €, 86,00 m2 cca 7 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.dfi.si

86 m², prostor za storitve, zgrajen l. 1880, adaptiran l. 1988, P/2 nad., Oddamo večnamenski poslovni prostor v centru Kamnika, oddamo. Cena: 600,00 EUR/mes Dodaten opis EKSKLUZIVNO – POSLOVNI PROSTOR ZA NAJEM V CENTRU MESTA V središču Kamnika oddamo svetli poslovni prostor. Prostor....

 
 
 
  Najem, Poslovni prostor, KAMNIK, 598 €, 50,00 m2 cca 12 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.06.2025.,

www.dfi.si

50 m², prostor za storitve, zgrajen l. 1860, adaptiran l. 2004, P/M, Oddamo poslovni prostor v centru Kamnika - odlična lokacija ob prometni cesti, oddamo. Cena: 598,00 EUR/mes Dodaten opis V centru Kamnika oddamo svetel in funkcionalen poslovni prostor, primeren za trgovino, storitvene....

 
 
 
  Najem, Poslovni prostor, DOMŽALE, 250 €, 24,90 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.dfi.si

24,9 m², pisarna, zgrajena l. 1982, adaptirana l. 2015, 1/13 nad., Opremljena pisarna - Poslovni prostor, oddamo. Cena: 250,00 EUR/mes Dodaten opis Na izjemno iskani in frekventni lokaciji v samem centru Domžal oddamo v celoti opremljeno pisarno v izmeri 24,9m². Prostor je primeren....

 
 
 
  Hiša, DOMŽALE, 379.000 €, 203,40 m2 cca 1860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.dfi.si

203,4 m², dvojček, zgrajen l. 1960, 836 m² zemljišča, K+P+1, Prodamo enoto dvojčka, prodamo. Cena: 379.000,00 EUR Dodaten opis V mirnem naselju hiš, le streljaj od centra Domžal, prodamo enoto dvojčka, zgrajeno leta 1960. Hiša obsega klet, pritličje in nadstropje (K+P+1) in stoji....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 360.000 €, 117,80 m2 cca 3060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.dfi.si

117,8 m², 5 in večsobno, zgrajeno l. 1956, 200 m² zemljišča, P/1 nad., Prodamo stanovanje oziroma polovico hiše, ki je sestavljena iz dveh stanovanjskih enot. Trenutno se enoti oddajata turistom, kar se lahko nadaljuje tudi v prihodnje, možno pa ju je uporabljati tudi za trajno bivanje,....

 
 
 
  Stanovanje, MENGEŠ, 277.000 €, 117,60 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.dfi.si

117,6 m², 3,5-sobno, zgrajeno l. 1967, adaptirano l. 2019, 79 m² zemljišča, M/M, Prodamo 3,5-sobno stanovanje oziroma polovico hiše z garažo v izmeri 36 m² Mengšu, prodamo. Cena: 277.000,00 EUR Dodaten opis V mirnem in urejenem naselju v Mengšu prodamo prostorno 3,5-sobno stanovanje,....

 
 
 
  Najem, Poslovni prostor, DOMŽALE, 249 €, 24,90 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.07.2024.,

www.dfi.si

24,9 m², pisarna, zgrajena l. 1982, adaptirana l. 2015, 1/13 nad., V centru Domžal, v poslovno-stanovanjskem kompleksu, oddamo pisarno, v 1. nadstropju, dostop z dvigalom, s skupnimi sanitariji v sklopu ostalih pisarn, klima, leta 2015 nove in po meri izdelana pisarniška oprema (pisarniške....

 
 
 
  Najem, Zemljišče, KAMNIK, 400 €, 400,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2022.,

www.dfi.si

400 m², posest, stavbno zemljišče, ob glavni cesti Duplica-Kamnik, idealno za parkirišče, zanimivo za prodajalce avtomobilov-frekventna lokacija, lahko tudi za najem vrtička, oddamo. Cena: 400,00 EUR/mes Dodaten opis Parcela se bo ogradila s panelno ograjo. Vabljeni na ogled. Za ogled....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 260.000 €, 1000,00 m2 cca 260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.dfi.si

1.000 m², zazidljiva, Kupimo sončno zazidljivo parcelo funkcionalne oblike za gradnjo družinske hiše, kupimo. Cena: 260.000,00 EUR Dodaten opis Zaželeno, da ima vse komunalne priključke ob parceli (voda, elektrika, kanalizacija, optika). Prednost imajo mirne lokacije z dobro dostopnostjo....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 170.000 €, 75,50 m2 cca 2250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.12.2024.,

www.dfi.si

75,5 m², 2-sobno, zgrajeno l. 1855, adaptirano l. 2013, 1/2 nad., v staromeščanski hiši z veliko teraso v samem centru Kamnika, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Dodaten opis stanovanje v samem centru Kamnika, v ulici zaprti za promet, vsa infrastruktura v bližini, Stanovanje ima 50,43m²....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 319.000 €, 88,60 m2 cca 3600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.dfi.si

88,6 m², 3-sobno, zgrajeno l. 2008, adaptirano l. 2021, 2/2 nad., Kamnik - Glavni trg, moderno mestno stanovanje, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Dodaten opis Ekskluzivna priložnost – Svetlo mansardno stanovanje z razgledom in opremo vrhunske kakovosti. V urejenem objektu v strogem....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 260.000 €, 60,00 m2 cca 4330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.dfi.si

60 m², 2-sobno, zgrajeno l. 2004, 1/M, Delno opremljeno zelo iskana lokacija, vseljivo takoj, prodamo. Cena: 260.000,00 EUR Dodaten opis PROSTORNO 2-SOBNO STANOVANJE (60 m²) Z LASTNIM PARKIRIŠČEM Na voljo je izjemno funkcionalno stanovanje na mirni in zelo iskani lokaciji. Stanovanje....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 37.000 €, 356,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2025.,

www.dfi.si

356 m², nezazidljiva, stavbno zemljišče, večnamensko zemljišče na Duplici pri Kamniku, prodamo. Cena: 37.000,00 EUR Dodaten opis po zazidalnem načrtu opredeljeno kot zelene, rekreacijske površine.. zemljišče je primerno za vrt, sadovnjak, piknik prostor .. Za več informacij in dogovor....

 
 
 
  Hiša, KAMNIK, 295.000 €, 301,00 m2 cca 980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.dfi.si

301 m², vrstna, zgrajena l. 1930, adaptirana l. 2005, P+1+M, Vrstna hiša z stanovanjem ter poslovnim prostorom, prodamo. Cena: 295.000,00 EUR Dodaten opis PRODAMO: Prostorna vrstna hiša z neizmernim potencialom v srcu Kamnika V samem centru Kamnika, le korak stran od najlepših mestnih....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2025.,

www.dfi.si

191 m², neživilska trgovina, trgovski center, zgrajena l. 1999, P/5 nad., na odlični lokaciji idealen za trgovino, storitve ali pisarne, prodamo. Cena: 345.000,00 EUR Dodaten opis Prodamo poslovni prostor – idealen za trgovino, storitve ali pisarne Na voljo je odličen poslovni prostor,....

 
 
 
  Hiša, TRZIN, 820.000 €, 240,00 m2 cca 3420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.11.2025.,

www.dfi.si

240 m², dvojček, zgrajen l. 2008, 591 m² zemljišča, K+P+1, dvodružinska hiša z velikim urejenim vrtom in dvoriščem. Prodaja se skupaj z vso opremo. V bližini vsa infrastruktura, šola, vrtec, avtobus, vlak itd, prodamo. Cena: 820.000,00 EUR Dodaten opis Na mirni in urejeni lokaciji....

 
 
 
  Hiša, MENGEŠ, 379.000 €, 165,20 m2 cca 2290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.dfi.si

165,2 m², dvostanovanjska, zgrajena l. 1967, adaptirana l. 2019, 57 m² zemljišča, K+P, priložnost v mengšu: prodaja dveh prenovljenih stanovanj v hiši z lastnim atrijem, prodamo. Cena: 379.000,00 EUR Dodaten opis V Mengšu prodamo čudovito polovico hiše, ki v naravi predstavlja dve....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-23 (od skupaj 23)

<< <1> >>