• GoHome Professional
www.halodom.com - GoHome iskalnik nepremičnin
  • www.halodom.com - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - www.halodom.com

  • Za iskalni niz "www.halodom.com" je bilo najdenih 23 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 677 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 190 m2
    • do 240 m2
    • 240 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 240 m2
    • 280 m2
  •  Po ceni
    • do 36000 eur
    • do 45000 eur (povprečna cena)
    • do 54000 eur
    • do 457 eur/m2 (povprečna cena)
    • padla cena
    • cena zrasla
  •  Po lastnostih
    • urejeno
    • balkon
  • Slike

Preiskali smo 6 878 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, OTOVCI, 33.900 €, 74,10 m2 cca 460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2025.,

www.halodom.com

Na prodaj: starejša hiša z gospodarskim poslopjem in zemljiščem – Otovci, Goričko .

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 61.000 € na 58.000 € z dne 24.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, SUHI VRH, 58.000 €, 63,20 m2 cca 920 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.02.2025 - 65.000 €
24.07.2025 - 61.000 €
24.02.2026 - 58.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.halodom.com

Na idilični lokaciji v Krajinskem parku Goričko, le 4,5 km od priljubljenih Term 3000 v Moravskih Toplicah, se nahaja manjša stanovanjska hiška, grajena kot dvojček. .

 
 
 
  Stanovanje, GORNJA RADGONA, 45.900 €, 26,30 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.halodom.com

V Radencih, v samem srcu mesta, je na voljo prijetna garsonjera, ki predstavlja odlično priložnost tako za investicijo kot za lastno bivanje. .

 
 
 
  Hiša, MURSKA SOBOTA, 215.000 €, 249,00 m2 cca 860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.halodom.com

Na eni bolj zaželenih mikrolokacij v Murski Soboti, tik ob kanalu, v prodajo prihaja prostorna in funkcionalno zasnovana vrstna medetažna hiša, ki združuje urbano udobje z občutkom zasebnosti in zelenja. .

 
 
 
  Zemljišče, SATAHOVCI, 43.000 €, 1291,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.halodom.com

V naselju Satahovci, ki spada pod občino Murska Sobota, je naprodaj lepo urejena in v celoti zazidljiva parcela v izmeri 1.291 m². .

 
 
 
  Zemljišče, ANDREJCI, 33.205 €, 1253,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2025.,

www.halodom.com

V idilični vasici Andrejci, v osrčju Krajinskega parka Goričko, sta na voljo čudoviti gradbeni parceli skupne velikosti 1253 m2, ki nudita vse pogoje za udobno bivanje ali oddih v naravi. .

 
 
 
  Hiša, LENDAVA, 159.000 €, 206,90 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.halodom.com

Predstavljamo vam stanovanjsko hišo z zemljiščem na idealni lokaciji v Lendavi V Lendavi prodamo prostorno stanovanjsko hišo z lepo urejenim zemljiščem v skupni izmeri 764 m² . .

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 99.000 € na 89.000 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 89.000 €, 269,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.11.2025 - 99.000 €
26.03.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.halodom.com

PRODAMO HIŠO Z GOSPODARSKIM POSLOPJEM – DOBROVNIK .

 
 
 
 
-12%

Spremembe cen iz 42.000 € na 37.000 € z dne 07.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ČEPINCI, 37.000 €, 140,00 m2 cca 260 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.01.2026 - 42.000 €
07.03.2026 - 37.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.01.2026.,

www.halodom.com

GORIČKO - V Čepincih (Občina Šalovci) prodamo starejšo hišo, grajeno leta 1958, neto tlorisne površine 140,00 m2 - od tega bivalni prostor 93,70 m2, shramba 4,10 m2, klet 36,60 m2 in odprti prostor 5,60 m2. .

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 47.000 € na 42.000 € z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, VANEČA, 42.000 €, 1881,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.01.2026 - 47.000 €
14.05.2026 - 42.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.halodom.com

Na sončni in razgledni legi v naselju Vaneča prodamo v celoti gradbeno parcelo v izmeri 1.881 m², ki zaradi južne orientacije nudi obilico naravne svetlobe skozi ves dan, na višjem delu zemljišča pa se odpira čudovit razgled na okoliško pokrajino. .

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 126.000 €, 62,30 m2 cca 2020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.halodom.com

V samem središču mesta Murska Sobota, na Ulici Štefana Kovača, prihaja v ponudbo 2-sobno stanovanje z balkonom, ki združuje udobje mestnega bivanja, premišljeno razporeditev prostorov in dodatno vrednost, ki jo redko najdemo – prostoren, večnamenski kletni prostor. .

 
 
 
  Hiša, RAKIČAN, Po dogovoru, 223,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.07.2025.,

www.halodom.com

PRODANA NEPREMIČNINA! PRODAMO UREJENO STANOVANJSKO HIŠO V RAKIČANU – MIRNA LOKACIJA, MOŽNOST UREDITVE PODSTREŠJA V mirnem naselju Rakičan pri Murski Soboti prodamo lepo vzdrževano stanovanjsko hišo z zemljiščem v izmeri 413 m² . Hiša je bila zgrajena leta 1978 in delno renovirana....

 
 
 
  Hiša, GORNJA RADGONA, Po dogovoru, 146,10 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.08.2024.,

www.halodom.com

PRODANA NEPREMIČNINA! Predstavljamo vam stanovanjsko hišo z zemljiščem ter dvema garažama, umeščeno v mirni soseski mesta Gornja Radgona. .