• GoHome Professional
www.salomon.si do 54000 eur - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • www.salomon.si do 54000 eur - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - www.salomon.si do 54000 eur

  • Za iskalni niz "www.salomon.si do 54000 eur" je bilo najdenih 229 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 118 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 480 m2
    • do 600 m2
    • 600 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 600 m2
    • 720 m2
  •  Po ceni
    • 51000 eur (malo cenejši)
    • 56000 eur (malo dražje)
    • do 15 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, HUM, 38.000 €, 200,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-209 Ogled oglasa na strani ponudnika V kraju Lastine - Hum na Sutli in blizu hrvaško - slovenske meje, je na prodaj stanovanjska hiša. V pritličnem delu stavbe, ki je praktično popolnoma opremljen, se levo po hodniku pride v spalnico in zraven nje v veliko dnevno....

 
 
 
  Kmetija, MARIBOR, 37.900 €, 3804,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321068-87 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Pekel v Mestni občini Maribor prodamo kmetijsko zemljišče na sončni lokaciji, dostopno z lokalne ceste. Zemljišče velikosti 3.804 m2 je v večji meri ravno, na S in SV strani je manjši del pod rahlim....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 37.200 €, 1004,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.09.2019.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321055-23 Ogled oglasa na strani ponudnika V Selnici ob Dravi prodamo stavbno zemljišče v velikosti 1.004 m2. Zemljišče se nahaja v neposredni bližini centra mesta in nedaleč stran od glavne ceste. Dostop do zemljišča je po asfaltirani občinski cesti s pločnikom na obeh....

 
 
 
  Hiša, MAJŠPERK, 37.000 €, 35,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-129 Ogled oglasa na strani ponudnika V zaselku Janški Vrh, na lepi legi, prodajamo manjši vikend (1995), ki je registriran kot stanovanjska hiša. K hiški pripada zemljišče, katerega večji del je urejen vinograd. Celotna posest, v velikosti 12 arov, se nahaja v....

 
 
 
  Najem, Poslovni prostor, LJUBLJANA, Center, 36.500 €, 1460,00 m2 cca 25 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490351005-125 Ogled oglasa na strani ponudnika Predmet oddaje so ekskluzivni poslovni prostori - lokali v najmodernejši poslovni stavbi Palais, v sklopu kompleksa Palais & Ville Schellenburg. Kompleks je razdeljen na poslovni in stanovanjski del. V poslovnem delu stavbe,....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRNA, 36.290 €, 12514,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-236 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem naselju Klanc, ki se nahaja v osrčju Dobrne je na voljo kmetijsko zemljišče v izmeri 12.514 m2. Zemljišče se lepo vzdolžno razprostira, tako da je v celoti osončeno in zelo lahko dostopno z javne asfaltirane ceste.....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNOVA, 36.200 €, 22157,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281027-108 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Črnova, v občini Velenje imamo na prodaj kmetijsko zemljišče v skupni velikosti 22.157 m2. Oddaljenost od Velenja znaša cca. 9,3 km. Predmet prodaje so parcele v katastrski občini Črnova, ki v naravi predstavljajo....

 
 
 
  Hiša, ŽETALE, 36.000 €, 67,00 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-107 Ogled oglasa na strani ponudnika V Kočicah, v zaselku blizu Žetal je naprodaj manjši ter vseljiv vikend, grajen leta 1936 in obnovljen leta 1995. Zemljišče, ki obdaja hiško, je v velikosti 3.665 m2, del okoli hiške je zelenica, ki se spušča v vinograd in naprej....

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 36.000 €, 600,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR, predio Žitna uvala – *SNIŽENO* Prodaje se građevinsko zemljište površine 600 m2; Dimenzije gradilišta su 24 x 25 metara; Zemljište se nalazi uz put širine 5 metara; Priključak struje uz teren; Udaljenost od plaže 450 metara; Vlasništvo uredno; Cijena 60 eura / m2. Prodajalcu....

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 36.000 €, 600,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR, predio Pedinka – *PRILIKA* *HITNO PRODAJEM* Prodaje se građevinsko zemljište površine 600 m2; Dimenzije zemljišta su 16 x 38 metara; Prilaz na zemljište sa asfaltne ceste; Udaljenost od plaže 400 metara – samo niz ulicu; Vlasništvo uredno; Cijena 60 eura / m2 – moguć dogovor....

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 36.000 €, 600,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR, predio Žitna uvala – Prodaje se građevinsko zemljište površine 600 m2; Prilaz na parcelu sa javnoga puta; Udaljenost od plaže 450 metara; Vlasništvo uredno; Cijena 60 eura / m2 – još je moguć dogovor oko cijene. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, ZAZID, 57.000 €, 1038,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-129 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Morski jarek (del naselja v Sp. Kungoti v smeri proti Kamnici, Urbanu v Občini Kungota), prodamo dve povezani zazidljivi parceli za gradnjo ene ali dveh stanovanjskih hiš. Na sosednjih parcelah se bo v naslednjem....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 35.261 €, 953,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.09.2019.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321055-24 Ogled oglasa na strani ponudnika V Selnici ob Dravi prodamo stavbno zemljišče v velikosti 953 m2. Zemljišče se nahaja v neposredni bližini centra mesta in nedaleč stran od glavne ceste. Dostop do zemljišča je po asfaltirani občinski cesti s pločnikom na obeh....

 
 
 
  Zemljišče, MANŽAN, 35.000 €, 6057,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-93 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji, kmetijskega zemljišča, ki v naravi predstavlja gozd, v naselju Manžan. Zemljišče je v skupni izmeri 6057m2 in je sestavljeno iz 4 parcel, ki se držijo skupaj in ima pogled na morje. Vabljeni na ogled.....

 
 
 
  Zemljišče, GORICA PRI SLIVNICI, 35.000 €, 1500,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

parcela ca 1500 m2, na parceli stoji 1/2 stare kmečke kamnite hiše s kletjo in star lesen pomožni objekt, na lepi sončni legi,primerno za ambiente, dostop po obstoječem vaškem kolovozu. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA VELKA, 35.000 €, 28,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-319 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni in sončni lokaciji na Zgornji Velki prodamo manjšo starejšo hiško, zgrajeno leta 1934, ki je potrebna temeljite prenove ali namenjena rušitvi. Hiša po podatkih GURS meri 28,0 m2 neto tlorisne površine in stoji na parceli....

 
 
 
  Zemljišče, KORENITKA, 35.000 €, 810,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-152 Ogled oglasa na strani ponudnika V vasi Korenitka posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, velikosti 810m2. Priključki se nahajajo v neposredni bližini. Dostop do parcele je urejen. Parcela je ravna in primerno osončena. Nahaja se v neposredni bližini....

 
 
 
  Zemljišče, DUPLEK, 35.000 €, 702,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-499 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu lastniku je na voljo 702 m2 zazidljivega zemljišča na lepi lokaciji, 3 min do OŠ Duplek, 15 minut vožnje do Ptuja, cca 20 minut do Maribora, 25 min do Slovenske Bistrice. Nahaja se v naselju, ob in na parceli komunalna....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRINA, 35.000 €, 962,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-154 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti 926 m2. Vsi priključki gredo čez parcelo. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je primerno osončena. Zemljišče se....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 34.990 €, 123,00 m2 cca 280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-294 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji hiše na čudoviti sončni lokaciji v Loki pri Žusmu. Če iščete hišo za prenovo oz. nadomestno gradnjo je to nepremičnina za vas! Nepremičnina je od naselja Podčetrtek je oddaljena 12 minut vožnje, do mesta....

 
 
 
  Zemljišče, GORICA PRI SLIVNICI, 36.000 €, 3000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

.

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

.

 
 
 
  Zemljišče, DUPLEK, 57.360 €, 717,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321004-452 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji ravnega, sončnega zazidljivega zemljišča, v velikosti 717 m2. Zemljišče se nahaja v novem nastajajočem naselju ob šoli. Vsi priključki se nahajajo v neposrednji bližini parceli, dostop do parcele je....

 
 
 
  Zemljišče, LAZE PRI DRAMLJAH, 33.500 €, 821,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.05.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321050-24 Ogled oglasa na strani ponudnika Parcela na sončni legi ob gozdu v Lazah pri Dramljah. V bližini se nahaja Župnijska cerkev svete Marije Magdalene. Dostop do parcele je iz asfaltirane ceste. Vsi komunalni vodi se nahajajo ob parceli, v bližini je že zgrajen....

 
 
 
  Zemljišče, IDRIJA, 33.000 €, 1395,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.salomon.si

IDRIJA, ČOPIČEVA ULICA , 1.395 m2, zazidljiva, delno zazidljiva (1.186 m2) - površine razpršene gradnje in delno gozdno zemljišče (209 m2), nagnjen teren, izveden izkop in utrjeno zemljišče, komunalni priključki ob parceli (voda, elektrika, telekomunikacije, kanalizacija in telekomunikacije),....

 
 
 
  Zemljišče, ZABUKOVICA, 33.000 €, 754,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-167 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti 754 m2. Vsi priključki se nahajajo na sosednji parceli. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je ravna in primerno....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA KUNGOTA, 31.882 €, 1925,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2021.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-18 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Gradiška I prodamo dve zazidljivi parceli. Parceli sta locirani na sončnem pobočju, v ne strnjenem delu naselja in sta pod rahlim naklonom. 1. Parcela 205/2 1086 m2 41.402,00 eur 2. Parcela 205/3 839 m2 31.882,00 eur....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 57.900 €, 600,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321068-78 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj je zazidljiva parcela z izdanim gradbenim dovoljenjem, velikosti 600 m2. Parcela leži v naselju Gradiška, na mirni lokaciji v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture, odlikuje jo sončna lega in lep razgled.....

 
 
 
  Zemljišče, PTUJ, 30.000 €, 5623,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-127 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Kicar, posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, katero je trenutno urejeno v travnik. Zemljišče je pravokotne oblike, sočno, z lepim razgledom in se nahaja ob asfaltni cesti v strnjenem naselju Kicar. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, OPLOTNICA, 58.000 €, 6466,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281036-23 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v skupni izmeri 6.466 m2, ki v naravi predstavlja travnik. Zemljišče se nahaja ob lokalni asfaltirani cesti. Celotno zemljišče je izjemno lepo umeščeno in vzdrževano ter se od spodnjega....

 
 
 
  Zemljišče, RAVNE NA KOROŠKEM, 31.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-516 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu kupcu je na voljo zemljišče v skupni izmeri 826 m2, cca polovico je stavbnega. Nahaja se tik ob potoku. Za več informacij in podatkov o parceli prosim pokličite. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, VRTOJBA, 29.500 €, 4531,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.05.2020.,

www.salomon.si

Obcina: Šempeter-Vrtojba ID oglasa: 490371002-26 Ogled oglasa na strani ponudnika V Vrtojbi posredujemo pri prodaji prvovrstnega kmetijskega zemljišča v velikosti 4.531 m2. Zemljišče ima namakalni sistem. Za več informaciji pokličite 041 523 794. Prodajalcu povejte da ste oglas videli....

 
 
 
  Zemljišče, PTUJ, 29.000 €, 1104,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-463 Ogled oglasa na strani ponudnika Delno zazidljivo, delno kmetijsko zemljišče na Janežovskem vrhu v občini Destrnik. Do mesta Ptuj je le 7 minut vožnje z avtom. Dostopna lega, le kakšen kilometer z glavne ceste Ptuj-Lenart. V kolikor iščete sončno parcelo z....

 
 
 
  Zemljišče, DESTRNIK, 29.000 €, 8413,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-381 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj kmetijsko zemljišče, ki v naravi predstavlja travnik na dobri lokaciji v Janežovskem vrhu. Obsega 8.413 m2, zemljišča, bonitetni razred 53. Parcela je urejena ter vpisana v zemljiško knjigo. Brez bremen. Cena 3,5....

 
 
 
  Zemljišče, PESNICA, 28.820 €, 655,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321069-40 Ogled oglasa na strani ponudnika Ponujamo edinstveno priložnost za nakup treh zazidljivih parcel na vrhu hriba v Gradiški, ki se ponašajo z izjemnim razgledom med vinogradi. Ta priljubljena lokacija je idealna za gradnjo sanjskega doma ali pa za investicijo....

 
 
 
  Hiša, PODLEHNIK, 28.800 €, 80,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2020.,

www.salomon.si

Obcina: Podlehnik ID oglasa: 490281022-97 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Sedlašek, občina Podlehnik je novemu kupcu na voljo manjša hiša v skupni izmeri cca 80m2, ki se nahaja na parceli v velikosti 8.863 m2. Hiša je zgrajena leta 1980, ter je bila vseskozi v uporabi bivanja.....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 28.000 €, 2135,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: škofije ID oglasa: 490111024-63 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Spodnjih Škofijah se prodaja kmetijsko zemljišče v skupni izmeri 2.135 m2, ki ga sestavljata dve parceli. Na delu zemljišča je so ob robu zemljišča posajene starejše oljke, glavnina parcele pa je trenutno....

 
 
 
  Zemljišče, Hoče - Slivnica, 28.000 €, 412,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321044-248 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Hočkem Pohorju v bližini hotela Tisa prodamo komunalno opremljeno parcelo (voda, elektrika). Parcela je velikosti 412 m2 in je pod naklonom, na sončni legi z lepim razgledom. Dostop je možen po dveh makadamskih cestah. Po....

 
 
 
  Hiša, VIDEM, 28.000 €, 60,00 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321069-38 Ogled oglasa na strani ponudnika Predstavljamo priložnost za nakup vikenda v osrčju vinogradov, na mirni in samotni lokaciji na Majskem vrhu, le 10 minut vožnje od mestnega vrveža. Podrobnosti nepremičnine: - Skupna izmera zemljišča: 683 m2 - Večja parcela:....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 28.000 €, 60,00 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281029-85 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zidanice l. 1939, ki stoji na odlični lokaciji ob robu naselja in zemljišču velikosti 5059 m2. Zidanico je potrebno obnoviti, po obnovi pa bi bila primerna za stalno bivanje, ali kot vikend. Do nepremičnine....

 
 
 
  Zemljišče, ZVODNO, 27.500 €, 1160,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-162 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti 1160 m2. Priključki se nahajajo na parceli. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je ravna in primerno osončena. Lokacijska....

 
 
 
  Hiša, LITIJA, 27.500 €, 102,00 m2 cca 270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-259 Ogled oglasa na strani ponudnika V vasi Gabrovka prodamo delno zgrajeno hišo leta 1990, na mirni lokaciji s čudovitim razgledom. Nahaja se v vasi Gabrovke, v bližini mesta Litija. Za objekt je bilo izdano pravnomočno gradbeno dovoljenje. Na objektu je urejena....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-84 (od skupaj 229)

<< <1 2 3 4 5 6> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!