• GoHome Professional
www.simobilia.si - GoHome iskalnik nepremičnin
  • www.simobilia.si - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - www.simobilia.si

  • Za iskalni niz "www.simobilia.si" je bilo najdenih 48 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.206 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 120 m2
    • 140 m2
  •  Po ceni
    • do 85000 eur
    • do 100000 eur (povprečna cena)
    • do 120000 eur
    • do 1000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 878 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PREVALJE, 360.000 €, 336,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.simobilia.si

Ostale obnove: Kopalnica v 2 etaži obnovljena l. 2024 Kopalnica v 1 etaži v obnovljena l. 2019 Nova je toplotna črpalka za sanitarno vodo 300l Nova je električna peč za ogrevanje Zaradi prostorne zasnove je nepremičnina primerna za večjo ali razširjeno družino. Za več informacij in....

 
 
 
  Stanovanje, JAVORNIK, 115.000 €, 56,60 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.simobilia.si

Na odlični lokaciji na Javorniku na Ravnah na Koroškem posredujemo pri prodaji prijetnega in funkcionalno razporejenega 2-sobnega stanovanja z balkonom, ki se nahaja v 2. nadstropju večstanovanjskega objekta. Stanovanje odlikuje dobra razporeditev prostorov, svetlost ter prijetna....

 
 
 
  Stanovanje, RAVNE NA KOROŠKEM, 125.000 €, 53,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.simobilia.si

Na Čečovju (Ravne na Koroškem) posredujemo pri prodaji svetlega 2-sobnega stanovanja z balkonom. Stanovanje obsega skupno 53 m², od tega: bivalna površina: 45,7 m² balkon: 2,5 m² shramba v kleti: 4,8 m² Nahaja se v 2. nadstropju (3. etaža) večstanovanjske stavbe, shramba pa v kletni....

 
 
 
  Stanovanje, RAVNE NA KOROŠKEM, 208.650 €, 107,00 m2 cca 1950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.simobilia.si

PRODAJA – 3-sobno stanovanje, Čečovje, Ravne na Koroškem Posredujemo pri prodaji unikatnega in prostornega 3-sobnega stanovanja na Čečovju na Ravnah na Koroškem. Stanovanje obsega skupno 107,4 m2 in omogoča udobno bivanje v mirnem ter urejenem okolju. Stanovanje se nahaja v visokem....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLOVENJ GRADEC, 120.000 €, 117,90 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.simobilia.si

PRODAJA POSLOVNEGA PROSTORA – POSLOVNI CENTER KATICA Na voljo je poslovni prostor v skupni izmeri 117,9 m² , ki se nahaja v kletnem delu poslovnega centra Katica . Prostor je funkcionalno razporejen in primeren za različne dejavnosti. Razporeditev prostorov: - Trgovina – urejen prodajni....

 
 
 
  Poslovni prostor, PREVALJE, 950.000 €, 579,66 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.simobilia.si

Na voljo je prostorna in funkcionalna poslovna hala na Prevaljah, zgrajena leta 2016, ki je lepo vzdrževana in pripravljena na takojšnjo uporabo. Objekt se nahaja na ravninski parceli na izjemno frekventni ter lahko dostopni lokaciji. Pred objektom je urejeno asfaltirano dvorišče,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PREVALJE, 250.000 €, 456,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.simobilia.si

Na prodaj je izjemen gospodarski objekt z bogato zgodovino, zgrajen že leta 1826 , a v celoti rekonstruiran in dograjen leta 2016 na podlagi gradbenega dovoljenja. Objekt združuje avtentičen zgodovinski značaj z udobjem sodobne arhitekture . Čeprav je bil objekt leta 2016 rekonstruiran....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRASLOVČE, 790.000 €, 727,70 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.simobilia.si

V naselju Letuš v občini Braslovče posredujemo pri prodaji poslovnega kompleksa »Zbirni center Letuš« s pripadajočim zemljiščem v skupni izmeri 3.795 m². Kompleks sestavljata dva objekta. Glavni objekt predstavlja proizvodna hala (letnik gradnje 1992, v izmeri NTP 727,7 m2), ki obsega....

 
 
 
  Stanovanje, PREVALJE, 33.960 €, 56,60 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.simobilia.si

Na odlični lokaciji na Prevaljah oddamo stanovanje. Skupna površina znaša 56,6 m², prostor pa vključuje tudi prostorno teraso v izmeri 46 m2 in dva lastna zunanja parkirna mesta. Razporeditev prostorov: - predprostor, hodnik - 2 sobi - kuhinja - kopalnica s tušem in WC Do terase je....

 
 
 
  Poslovni prostor, RAVNE NA KOROŠKEM, 260.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.simobilia.si

Prodamo ​ moderno zasnovan poslovne prostore pisarne v tlorisni površini cca 177 m2 . Nahajajo v 2. etaži poslovno-trgovskega objekta Center na Ravnah na Koroškem. Na odlični lahko dostopni lokaciji, v novejšem in atraktivenm poslovnem objektu v centru Raven na Koroškem. Prostori....

 
 
 
 
-48%

Spremembe cen iz 410.000 € na 214.000 € z dne 25.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, OTIŠKI VRH, 214.000 €
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.03.2026 - 410.000 €
25.04.2026 - 214.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.03.2026.,

www.simobilia.si

V gospodarski coni Otiški vrh posredujemo pri prodaji poslovno-stanovanjskega objekta s pripadajočim zemljišče. Skupna izmera zemljišča je 1256 m2 Na zemljišču stojita dva objekta. Glavni objekt je pritlični objekt 433 m2 NTP, zgrajen leta 1996. Manjši objekt je 170 m2 NTP in zgrajen....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJANŽ PRI DRAVOGRADU, 99.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.simobilia.si

PRODAJA ZEMLJIŠČA – SONČNA PARCELA ZA GRADNJO, 3.478 m² Posredujemo pri prodaji zanimivega zemljišča v skupni izmeri 3.478 m², ki predstavlja odlično priložnost za gradnjo stanovanjske hiše ali investicijo. Zemljišče obsega: -1.407,25 m² stavbnega zemljišča -2.038,35 m² kmetijskega....

 
 
 
  Stanovanje, ČRNA NA KOROŠKEM, 105.042 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.simobilia.si

Nepremičninski svetovalec Iva KUMPREJ GOLOB Tel: +(386) 31 649 378 .

 
 
 
  Apartma, ČRNA NA KOROŠKEM, 97.051 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.simobilia.si

 
 
 
  Stanovanje, DOBJA VAS, Po dogovoru, 113,70 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2025.,

www.simobilia.si

Posredujemo pri prodaji ali oddaji stanovanjskih površin v izmeri 113,7 m², ki se nahajajo v kletni etaži večstanovanjskega objekta v Dobji vasi. Lastnosti nepremičnine 5 sob 2 kuhinji 2 kopalnici 3 WC-ji Vse sobe so opremljene s pohištvom (postelje, omare, vzmetnice). Obnova in oprema....

 
 
 
  Stanovanje, RAVNE NA KOROŠKEM, 145.500 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.simobilia.si

Na Čečovju (Ravne na Koroškem) posredujemo pri prodaji svetlega 2-sobnega stanovanja z balkonom. Stanovanje obsega skupno 53 m² , od tega: bivalna površina: 45,7 m² balkon: 2,5 m² shramba v kleti: 4,8 m² Nahaja se v 2. nadstropju (3. etaža) večstanovanjske stavbe, shramba pa v kletni....

 
 
 
  Zemljišče, PREVALJE, Po dogovoru, 871,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.simobilia.si

V neposredni bližini centra Prevalj, v naselju Pri postaji, posredujemo pri prodaji zazidljivega stavbnega zemljišča. Zemljišče je v skupni izmeri 871 m2. Parcela se nahaja na prisojni strani doline, nad železniško postajo, je dostopna po asfaltni, deloma makadamski cesti. Priključki....

 
 
 
  Poslovni prostor, RADLJE OB DRAVI, 220.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.simobilia.si

Posredujemo pri prodaji odličnega poslovnega prostora, ki se nahaja v pritličju poslovno-stanovanjskega objekta v samem centru Radelj ob Dravi. Prostor odlikuje izjemna lokacija ob glavni cesti, kar zagotavlja dobro vidnost in enostavno dostopnost za stranke ter poslovne partnerje.....

 
 
 
 
-12%

Spremembe cen iz 59.000 € na 51.900 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PODVELKA, 51.900 €
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.04.2026 - 59.000 €
16.04.2026 - 51.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.simobilia.si

 
 
 
  Poslovni prostor, RAVNE NA KOROŠKEM, 60.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.simobilia.si

Posredujemo pri prodaji poslovnega prostora v velikosti 46,5 m², ki se nahaja na odlični lokaciji v središču Raven na Koroškem. Prostor je bil leta 2017 v celoti prenovljen, zato je pripravljen na takojšnjo uporabo brez dodatnih posegov. Poslovni prostor je priključen na javno-komunalno....

 
 
 
  Poslovni prostor, RAVNE NA KOROŠKEM, 400.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.simobilia.si

Posredujemo pri prodaji industrijskega objekta s pomožnimi prostori v velikosti 422 m2 NTP, leto gradnje 1988. Prvotno je bilo v hali skladišče, kasneje je bilo preurejena v delavnico – obnovljene inštalacije, sistem ogrevanja (plin), strešna kritina, prezračevanje. RAZPOREDITEV PROSTOROV....

 
 
 
  Hiša, ČRNA NA KOROŠKEM, 510.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.simobilia.si

V naselju Pristava, Črna na Koroškem, prodamo odlično vzdrževano večstanovanjsko hišo, ki je bila leta 2021 dodatno prenovljena. Hiša stoji na ravni, popolnoma ograjeni parceli velikosti 601 m². OPIS Hiša se nahaja v sončnem in urejenem naselju, s preprostim dostopom. Pred objektom....