• GoHome Professional
www.tikida.si - GoHome iskalnik nepremičnin
  • www.tikida.si - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - www.tikida.si

  • Za iskalni niz "www.tikida.si" je bilo najdenih 7 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 394 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 150 m2
    • do 190 m2
    • 190 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 190 m2
    • 230 m2
  •  Po ceni
    • do 712 eur
    • do 890 eur (povprečna cena)
    • do 1000 eur
    • do 8 eur/m2 (povprečna cena)
    • padla cena
    • cena zrasla
  •  Po lastnostih
    • pritličje
  • Slike

Preiskali smo 6 878 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 53.500 €, 7566,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2024.,

www.tikida.si

Nedaleč stran od Moravskih Toplic in Murske Sobote, v kraju Suhi vrh, prodamo veliko zemljišče. Zemljišče je veliko skupaj 7.566 m2, od tega je kmetijskega 5.824 m2, stavbnega pa 1.742 m2. Zemljišče leži ob asfaltirani cesti. Na parceli je vodni priključek(plačan) ter mimo gre elektrika.....

 
 
 
  Najem, Poslovni prostor, MURSKA SOBOTA, 422 €, 65,20 m2 cca 6 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.tikida.si

V Murski Soboti oddamo v najem poslovni prostor velikosti 65,20 m2. Poslovni prostor se nahaja v pritličju stavbe in ima svoj vhod. Uporablja se lahko kot pisarna, trgovina, delavnica ipd.. Okrog stavbe so parkirišča. POGOJI NAJEMA: *Cena najema je 6,5 EUR /m2 / mesec plus stroški.....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 12.900 €, 1695,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.tikida.si

Nedaleč stran od Moravskih Toplic, v vasi Vučja Gomila, tik pri Bogojini, prodamo zemljišče, ki je sestavljeno iz več parcel v skupni velikosti 1.695 m2. Zemljišča so deloma kmetijska, deloma gozdna in deloma stavbna (252 m2). Na delu zemljišča se nahaja urejen vinograd. Del zemljišča,....

 
 
 
 
-26%

Spremembe cen iz 18.900 € na 13.900 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DOLNJA BISTRICA, 13.900 €, 1561,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.07.2025 - 18.900 €
21.03.2026 - 13.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.07.2025.,

www.tikida.si

Na Dolnji Bistrici, ki leži v občini Črenšovci, prodamo zazidljivo parcelo, ki je velika 1.561 m2. Parcela je v celoti zazidljiva. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BELTINCI, 99.000 €, 74,40 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.tikida.si

V centru Beltincev, prodamo krasen gostinski lokal, ki se nahaja v novejši zgradbi. Lokal je lociran v kletnih prostorih zgradbe in obsega: en velik prostor s šankom ter 2 majhni priročni skladišči. K lokalu spadajo še sanitarije za oba spola ter sanitarije in garderoba za zaposlene.....

 
 
 
  Hiša, LENDAVSKE GORICE, 21.500 €, 32,20 m2 cca 670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2025.,

www.tikida.si

V Lendavskih goricah prodamo zidanico s 2.625m2 pripadajočega zemljišča. Zidanica je bila zgrajena leta 1965 in obsega kletni prostor (prostor za vinske sode) in dva prostora ;en za skladiščni prostor (prostor za prešo, ipd..) in en prostor za druženje. V hiši je voda. Zraven zidanice....

 
 
 
  Hiša, SVETI JURIJ, 139.000 €, 189,70 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.tikida.si

Na prelepem Goričkem, natančneje v vasi Sv.Jurij prodamo stanovanjsko hišo velikosti 189,7 m2. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!