• GoHome Professional
www.vilmar-nepremicnine.si - GoHome iskalnik nepremičnin
  • www.vilmar-nepremicnine.si - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - www.vilmar-nepremicnine.si

  • Za iskalni niz "www.vilmar-nepremicnine.si" je bilo najdenih 28 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 688 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 130 m2
    • do 170 m2
    • 170 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 170 m2
    • 200 m2
  •  Po ceni
    • do 28000 eur
    • do 35000 eur (povprečna cena)
    • do 42000 eur
    • do 350 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, GORNJE CEROVO, 320.000 €, 166,00 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2023.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Hisa lezi na prelepi lokaciji z izjemnim pogledom. Zemljisce se drzi v vse v enem kosu, v naravi sadovnjak-vinograd opuscen in gozd. Pogoj prodajalca je, da kupec poravna davk na promet npremičnine v višini 2% Kontakt Prodajalec: VILMAR nepremičnine d.o.o. Naslov: Tolminskih Puntarjev....

 
 
 
  Najem, Poslovni prostor, SOLKAN, 950 €, 150,00 m2 cca 6 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.10.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Oddamo večnamenski poslovni prostor, primeren za različne storitvene dejavnosti, kot so:, manjša proizvodnja , rekreativne dejavnosti (npr. fitnes, plesni studio ipd.) . Lokacija : Solkan ind.cona Dostop : enostaven dostop Priključki : elektrika, voda, internet Višina stropa : cca....

 
 
 
  Zemljišče, BANJŠICE, 7.500 €, 1262,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.06.2022.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Odlična parcela za vrtickarje oz. odih.. Kontakt Prodajalec: VILMAR nepremičnine d.o.o. Naslov: Tolminskih Puntarjev 12, 5000 Nova Gorica GSM: 041/806-440 Email: info@vilmar-nepremicnine.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano! Uspešno poslano .

 
 
 
  Hiša, ROŽNA DOLINA, 230.000 €, 110,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.07.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Na mirni in sončni lokaciji v naselju Liskur se bo gradil dvočjek, zakljcen predvidoma v septembru 2026 Hiša je idealna za družine ali posameznike, ki iščejo mirno okolje, a hkrati želijo imeti hitro dostopnost do mestne infrastrukture. Hiša je zgrajena z vrhunskimi materiali klasicna....

 
 
 
  Najem, Poslovni prostor, SOLKAN, 2.506 €, 358,00 m2 cca 7 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2026.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Na odlični lokaciji je na voljo kombiniran poslovni prostor , zasnovan za dinamična podjetja, ki iščejo urejeno, profesionalno in spodbudno delovno okolje. Prostor je kot nalašč za pisarniško dejavnost, startup podjetja ali kreativne ekipe , saj omogoča prilagodljivo razporeditev....

 
 
 
  Hiša, ROŽNA DOLINA, 175.000 €, 113,00 m2 cca 1550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Hisa obsega Pritičje; hodnik, kuhija, dnevna soba, kopalnica in shramba Nadstropje; dve veliki sobi in ena manjsa soba Pred objektom je manjsa garaza v velikosti 20m² Hisa je potreba prenove. Hisa nima urejene sluznostne poti. Pogoj prodajalca za sklenitev prodajne pogodbe je, da....

 
 
 
  Najem, Poslovni prostor, NOVA GORICA, 3.600 €, 300,00 m2 cca 12 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Lokacija in infrastruktura Stavba se nahaja na odlični in zelo frekventni lokaciji centru Nove Gorice V bližini je vsa potrebna infrastruktura Razporeditev in lega prostorov Poslovni prostor se nahaja v drugem in tretjem nadstropju ki so zelo svetle. Dostop je omogočen s stopniščem.....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 1.879.850 €, 5371,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Prodamo zazidljivo zemljišče za centralne dejavnosti Prodamo zemljišče, namenjeno centralnim dejavnostim poslovno–stanovanski, storitsvenim dejavnostim, trgovini, gostinstvu, pisarnam, zdravstvenim in izobraževalnim storitvam Zemljišče se nahaja na v neposredni bližini glavnih....

 
 
 
  Najem, Poslovni prostor, KROMBERK, 3.000 €, 656,00 m2 cca 5 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026. - 3.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.vilmar-nepremicnine.si

ODDAMO POSLOVNI PROSTOR V NAJEM Oddamo poslovni prostor, primeren za skladišče ali storitveno dejavnost. Prostor je svetel, dostopen in funkcionalen, z možnostjo prilagoditve glede na potrebe najemnika. Lokacija:Kromberk Površina: 620m² hala+130m² dvorisce Dostop: za vsa vozila, Opremljenost:....

 
 
 
  Hiša, LIG, 50.000 €, 140,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.08.2022.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Hisa z gospodarskim posopjem(70m²). Potrebna celovita prenova. Kontakt Prodajalec: VILMAR nepremičnine d.o.o. Naslov: Tolminskih Puntarjev 12, 5000 Nova Gorica GSM: 041/806-440 Email: info@vilmar-nepremicnine.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano! Uspešno poslano .

 
 
 
  Zemljišče, KOZARNO, 244.125 €, 3255,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.06.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Dopustne dejavnosti: Na lokaciji so poleg proizvodne dejavnosti dopustne tudi različne dejavnosti, kot so: Proizvodne in obrtne dejavnosti manjšega obsega, ki ne motijo bivalnega okolja Terciarne dejavnosti , kot so turizem, gostinstvo, trgovina, storitvene dejavnosti (npr. kozmetični....

 
 
 
  Zemljišče, KOMEN, 21.581 €, 16860,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2020.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Parcele se nahajajo v blizini ceste med Komnom in Pliskovico. Moznost nakupa posamezno ali skupno, Parcela je kmetijska v naravi gozd in delno travnik. Kontakt Prodajalec: VILMAR nepremičnine d.o.o. Naslov: Tolminskih Puntarjev 12, 5000 Nova Gorica GSM: 041/806-440 Email: info@vilmar-nepremicnine.si....

 
 
 
  Najem, Poslovni prostor, ŠEMPETER PRI GORICI, 400 €, 22,00 m2 cca 18 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2023.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Moznost souprabe sejne sobe . Zagotovljeno parkirno mesto. V ceni so vkljuceni vsi stroski upravljanja. Cena je za eno pisarno. V ceni ni zajet DDV. Kontakt Prodajalec: VILMAR nepremičnine d.o.o. Naslov: Tolminskih Puntarjev 12, 5000 Nova Gorica GSM: 041/806-440 Email: info@vilmar-nepremicnine.si....

 
 
 
  Hiša, LEVPA, 57.000 €, 160,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.11.2021.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Hisa obsega; Klet, garaza in shramba ki je finalno dokončano. Pritličje-nadstropje je bivalni del ki pa ni dokončan in obsega hodnik, dve spalnici, kopalnica in dnevna soba s kuhinjo. Fasada je zaključena. Moznost dokupa zemljisca. UGODNA CENA!!! Kontakt Prodajalec: VILMAR nepremičnine....

 
 
 
  Hiša, ŠLOVRENC, 150.000 €, 86,00 m2 cca 1740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.06.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Sanjska priložnost v srcu Goriških Brd – čudovita hiša z razgledom na dolino Ena lepših lokacij Goriških Brd prodamo čudovito hišo, obdano z neokrnjeno naravo, vinogradi in oljčniki. Hiša stoji na mirni in sončni legi, s panoramskim razgledom, ki se razprostira daleč čez dolino –....

 
 
 
  Zemljišče, TOMAČEVICA, 299.000 €, 1581,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2024.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Parcela je delno zazidljivo cca 440m², ostalo je pa kmetijsko zemljisce. Zemljisce je v celoti ograjeno, na parceli je manjsi kmetijski objekt(klet in soba za druženje) Zemljisce je rahlo v naklonu, orientirano na jug in ima precudovit razgled na okoliške kraje Locirna na robu naselja....

 
 
 
  Hiša, ROŽNA DOLINA, 315.000 €, 168,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Hiša je sestavljena iz treh etaž V podpritličju je garaža shramba kurilnica in stopnice ki vodijo v pritličje. V pritličju stanovanje z ločenim vhodom in predprostorom, kuhinjo velika dnevna soba z izhodom na teraso in bivalnim prostorom, 3 spalnice, 1 kabinet, kopalnico, locen WC....

 
 
 
  Hiša, PRESERJE, 65.000 €, 146,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Pogoj prodajalca za sklenitev prodajne pogodbe je, da mu kupec poravna 2%davek na promet nepremičnine. Kontakt Prodajalec: VILMAR nepremičnine d.o.o. Naslov: Tolminskih Puntarjev 12, 5000 Nova Gorica GSM: 041/806-440 Email: info@vilmar-nepremicnine.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano!....

 
 
 
  Najem, Poslovni prostor, ŠEMPETER PRI GORICI, 700 €, 100,00 m2 cca 7 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.10.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Oddaja se poslovni prostor Oddamo poslovni prostor, primeren za storitvene dejavnosti (zavarovalnica, banka, finančno ali poslovno svetovanje ali podobno dejavnost ipd.). Prostor je sestavljen iz: glavnega prostora (sprejemna ali poslovna površina), pisarne , manjšega skladišča .....

 
 
 
  Najem, Poslovni prostor, NOVA GORICA, 1.200 €, 350,00 m2 cca 3 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2026.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Ključne značilnosti: Celovito opremljen gostinski lokal: profesionalna kuhinja z veliko kapaciteto z odprtim bifejem, lastna terasa in obsežno skladišče. Parkirišče: neposredno pred objektom Kapaciteta: 100 sedežev v notranjosti in cca 80 sedezev na zunanji terasi Idealno za catering,....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 225.000 €, 93,50 m2 cca 2410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Na odlični lokaciji, v bližini centra, prodamo svetlo, funkcionalno in lepo ohranjeno 4-sobno stanovanje s čudovitim razgledom. Stanovanje je bilo skozi leta delno prenovljeno, med drugim so bila zamenjana nekatera okna. Prostori so dobro razporejeni in omogočajo veliko shranjevalnega....

 
 
 
  Najem, Poslovni prostor, SOLKAN, 2.000 €, 250,00 m2 cca 8 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.10.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Oddamo večnamenski poslovni prostor, primeren za različne storitvene dejavnosti, kot so: skladiščna dejavnost , manjša proizvodnja , rekreativne dejavnosti (npr. fitnes, plesni studio ipd.) . Lokacija : Solkan ind.cona Dostop : enostaven dostop, možnost dostave z večjimi vozili, manjse....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 620.000 €, 656,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Dodaten opis nepremičnine PRODAMO POSLOVNI PROSTOR V NAJEM Poslovni prostor, primeren za skladišče ali storitveno dejavnost. Prostor je svetel, dostopen in funkcionalen, z možnostjo prilagoditve Lokacija:Kromberk Površina: 656m² hala +130m² dvorisce Dostop: za vsa vozila, Opremljenost:....

 
 
 
  Najem, Poslovni prostor, SOLKAN, 1.400 €, 200,00 m2 cca 7 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2026.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Moznost najema se dodatnega prostora v nadstropju v velikost 358m². V ceni ni zajet DDV Kontakt Prodajalec: VILMAR nepremičnine d.o.o. Naslov: Tolminskih Puntarjev 12, 5000 Nova Gorica GSM: 041/806-440 Email: info@vilmar-nepremicnine.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano! Uspešno....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 135.000 €, 47,70 m2 cca 2830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Prodamo poslovni prostor, primeren za različne trgovske ali mirne storitvene dejavnosti (kozmetični salon, svetovalna dejavnost, masažni salon, butik ipd.). Lokacija:frekventna lokacija Tip stavbe: poslovno-stanovanjska stavba / Stanje: potreben osvežitve Lastnosti prostora: Primeren....

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Uspešno poslano .

 
 
 
  Garaža, DIVAČA, 6.000 €, 12,70 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2020.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Uspešno poslano .

 
 
 
  Apartma, TOLMIN, Po dogovoru
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Uspešno poslano .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-28 (od skupaj 28)

<< <1> >>