• GoHome Professional
zadnjih 7 dni do 110000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zadnjih 7 dni do 110000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zadnjih 7 dni do 110000 eur

  • Za iskalni niz "zadnjih 7 dni do 110000 eur" je bilo najdenih 32 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 920 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 140 m2
    • 160 m2
  •  Po ceni
    • 100000 eur (malo cenejši)
    • 110000 eur (malo dražje)
    • do 637 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 109.000 €, 41,00 m2 cca 2660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

41,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2019, 3/4 nad., prodamo. Cena: 109.000,00 EUR LOKACIJA: Rogaška Slatina v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture in zelenih površin. Virtualni ogled nepremičnine: https://youtu.be/Gubjf2fWfE8 PRODAMO manjše 2 sobno stanovanje,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 109.000 €, 69,00 m2 cca 1580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

69 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1939, v urejenem objektu z obnovljeno fasado in zamenjanimi okni je na voljo prijetno stanovanje z racionalno razporeditvijo. ogrevanje je urejeno na biomaso. vključuje tudi parkirno mesto in delež kleti. prednost imajo kupci z možnostjo prevzema najemnikov.....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 105.000 €, 48,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Birčna vas, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, v velikosti 48,30 m2, zgrajene l. 1967, ter zasnovane v dveh etažah, P+M. Pritličje in mansarda sta povezani z notranjimi stopnicami, mansarda ni izdelana. Ob hiši se nahajata dva dodatna kmetijska objekta, primerna za....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zadnjih 7 dni do 110000 eur'
92.000 €
89.900 €
88.000 €
  Hiša, METLIKA, 95.000 €, 131,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

METLIKA, Jerebova ulica, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, zgrajeno leta 1972, ki obsega 131,10 m2 skupne površine ter 60,70 m2 uporabne površine (stanovanje v nadstropju). Parcela v skupni površini 750,00 m2, je locirana na čudoviti lokaciji v samem srcu Metlike, v mirnem naselju....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

37,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1939, 1/2 nad., na območju tabor v mestni četrti maribor je naprodaj 1-sobno stanovanje v večstanovanjski stavbi. stanovanje obsega 37,2 m2 neto površine, od tega 34,3 m2 uporabne površine. objekt je bil zgrajen leta 1939 in je bil skozi leta delno obnovljen,....

 
 
 
  Hiša, CIRKULANE, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Podravska - Cirkulane, zgrajena l. 1960, prenovljena l. 2000, neto tlorisna površina 70,00 m2, pripadajoče zemljišče 5622,00 m2. Cena: 85.000 EUR. Posredujemo pri prodaji samostojne hiše s pripadajočimi kmetijskimi zemljišči, ki se nahaja na izjemno mirni in sončni....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 114.200 €, 742,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

742 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 114.200,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA, 80.000 €, 1226,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Parcela Brezovica-Kozina ob vaški poti, z rahlim nagibom, komunalna infrastruktura je ob parceli, na obrobju vasi, na mirni lokaciji z lepim razgledom. .

 
 
 
  Zemljišče, GOTOVLJE, 80.000 €, 637,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

637 m2, zazidljiva, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR PLEVNA. Ko imaš raje jelene kot sosedove kosilnice. Dobrodošli v kotiček sveta, kjer jutra dišijo po smrekovem gozdu, ne po prometu. Tu, na robu Gotovelj, vas čaka parcela....

 
 
 
  Hiša, ARDRO POD VELIKIM TRNOM, 80.000 €, 74,00 m2 cca 1080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

74,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 2.801 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Idilična zidanica s čudovitim razgledom pri Krškem - Ardro pod Velikim Trnom. Iščete mir, naravo in domačo zavetje? Ta edinstvena zidanica, skrita v mirnem okolju z veličastnim razgledom na okolico,....

 
 
 
  Stanovanje, JAVORNIK, 115.000 €, 56,60 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.simobilia.si

Na odlični lokaciji na Javorniku na Ravnah na Koroškem posredujemo pri prodaji prijetnega in funkcionalno razporejenega 2-sobnega stanovanja z balkonom, ki se nahaja v 2. nadstropju večstanovanjskega objekta. Stanovanje odlikuje dobra razporeditev prostorov, svetlost ter prijetna....

 
 
 
  Zemljišče, CERKNICA, 115.000 €, 2259,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

2.259 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Sanjska lokacija ob Cerkniškem jezeru – ko se narava združi z bivanjem Predstavljamo vam redko priložnost za vse, ki iščete popoln mir, zasebnost in stika z neokrnjeno naravo. Na prodaj je parcela s pomožnim kmetijskim objektom,....

 
 
 
  Stanovanje, ŠOŠTANJ, 77.500 €, 62,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

62,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1927, adaptirano l. 2002, pritličje, prodamo. Cena: 77.500,00 EUR Pritlično stanovanje v centru Šoštanja v bližini Vtrca (100m). Novemu kupcu je na voljo stanovanje ki obsega predprostor, večji prostor s kuhinjo, jedilnico in hkrati dnevno sobo, spalnico,....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 75.600 €, 392,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

392 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.600,00 EUR Zazidljiva parcela v Žalcu. Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Žalcu v bližini trgovine Hofer. Cena je 62.500 + DDV. Če iščete zemljišče za investicijo je to priložnost za vas! Zemljišče v izmeri 392 m2 je zazidljivo.....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA POHANCA, 75.000 €, 107,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

107,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, 3.706 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Prodamo stanovanjsko hišo s pripadajočim kmetijskim zemljiščem v vasi Zgornja Pohanca, manjšem podeželskem naselju v Občini Brežice. Stanovanjska hiša s teraso in balkonom meri skupaj 107,3....

 
 
 
  Zemljišče, BRUNŠVIK, 72.000 €, 1085,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

1.085 m2, zazidljiva, gradbeno dovoljenje, plačan komunalni prispevek, izdelan PZI projekt, prodamo. Cena: 72.000,00 EUR PRODAMO ravno parcelo z GRADBENIM DOVOLJENJEM in PZI projektom, na sončni legi Odlična priložnost za nakup popolnoma ravne parcele z že izdelanim projektom za gradnjo....

 
 
 
  Hiša, MAJŠPERK, 72.000 €, 98,00 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

98,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 3.704 m2 zemljišča, P+1+M, Na mirni, sončni lokaciji v naselju Planjsko (Majšperk) se prodaja opremljena samostojna hiša s čudovitim razgledom na dolino in prostorno parcelo v izmeri 3.704 m2. Objekt obsega garažo z vinsko kletjo, bivalni prostor....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 69.800 €, 22,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

22,9 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, adaptirana l. 2022, 1/3 nad., Prodamo svetlo, urejeno in v celoti opremljeno garsonjero v 1. nadstropju na Keleminovi ulici 2 v Mariboru. Obstoječa oprema ki je prikazana na fotografijah je vključena v ceno. V bližini trgovine, šole, vrtci, gozdovi....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 65.000 €, 36,00 m2 cca 1810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

36 m2, samostojna, zgrajena l. 1870, adaptirana l. 1987, 1.704 m2 zemljišča, pritličje, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Lep vikend-hiša v naravi blizu Šentjurja - v kraju Bodrež z veliko parcelo naprodaj. Ponujamo vam priložnost nakupa lepega vikenda v mirnem kraju Bodrež, le nekaj minut....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 62.000 €, 16,00 m2 cca 3880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

16,7 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, 1/1 nad., top lokacija, bližina infrastrukture, bližina narave, tržno izjemno zanimivo, prodamo. Cena: 62.000,00 EUR GARSONJERA MARIBOR, TABOR: Prodamo garsonjero na eni boljših lokacij Maribora - na Taboru. VIDEO PREDSTAVITEV: https://youtu.be/g-0qy_UIuYs....

 
 
 
  Stanovanje, ŽELEZNIKI, 119.000 €, 72,00 m2 cca 1650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

72,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2015, pritličje, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR V mirnem in zelenem okolju Železnikov prodamo svetlo in prostorno stanovanje s skupno neto površino 72,9 m². Razporeditev trenutno obsega spalnico, dnevno sobo, kuhinjo z jedilnico,....

 
 
 
  Zemljišče, PREŠNICA, 119.000 €, 1200,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

1.200 m2, zazidljiva, V Prešnici prodamo zazidljivo parcelo (skupaj 1.200 m2) na mirni in sončni lokaciji. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR V Prešnici prodamo zazidljivo zemljišče v skupni velikosti 1.200 m², ki se nahaja na mirni, sončni lokaciji na robu vasi,....

 
 
 
  Zemljišče, RIBNICA NA POHORJU, 45.200 €, 13211,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

13.211 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, na mirni lokaciji v objemu pohorja je na voljo sklop medsebojno povezanih parcel, ki ponuja številne možnosti uporabe. kombinacija stavbnega, kmetijskega in gozdnega zemljišča je primerna za bivanje v naravi, samooskrbo, vikend projekt, turistično....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 43.000 €, 57,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

57,6 m2, zidanica, zgrajena l. 1930, 3.458 m2 zemljišča, Zidanica z vinogradom, prodamo. Cena: 43.000,00 EUR Prodaja se idilična zidanica s posestvom in vinogradom v bližini Term Olimia Iščete kotiček za oddih v naravi, kjer se prepletata mir in možnost lastne samooskrbe, hkrati pa....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNICA, 42.000 €, 20831,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

20.831 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Travnik in gozd na razgledni legi pri Kamnici, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Dober kilometer iz centra Kamnice prodamo kmetijsko zemljišče. Zemljišče v naravi predstavlja pretežno gozd in delno travnik. Do parcel vodi javna vzdrževana makadamska....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 32.000 €, 628,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

628 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Janževa Gora 76, Selnica ob Dravi: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 628 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot stanovanjska površina. Glavni prednosti sta neposredna bližina Selnice ob Dravi s vso pripadajočo infrastrukturo (za....

 
 
 
  Zemljišče, KOZJE, 30.000 €, 7751,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

7.751 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR Prodaja nezazidljivega zemljišča v mirnem naselju Buče, Savinjska V osrčju slikovite pokrajine vam ponujamo izjemno priložnost za nakup nezazidljivega zemljišča. Parcela se nahaja v idiličnem naselju Buče, ki slovi po svoji....

 
 
 
  Zemljišče, DESTRNIK, 28.000 €, 501,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

501 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 28.000,00 EUR PRODAMO kmetijsko zemljišče: lokacija Destrnik (k. o. 363) Mikrolokacija: ob objektu na naslovu Destrnik 23a Google Maps: https://maps.app.goo.gl/7QEDfFrhjQx9AHZk8 Namembnost: kmetijsko zemljišče Skupna velikost zemljišča:....

 
 
 
  Zemljišče, MALI LIPOVEC, 25.000 €, 870,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

870 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Parcela za gradnjo zidanice. Mirna, prijetna in svetla lokacija. Možen priklop na vodovod, elektriko in optično omrežje. Dostop po javni poti. Lega jugo vzhod. .

 
 
 
  Zemljišče, MIRNA PEČ, 11.000 €, 2697,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

2.697 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, bližina naselja Čemše, s čebelnjakom, ob asfaltni cesti, prodamo. Cena: 11.000,00 EUR V občini Mirna peč prodajamo gozd, ki se nahaja ob asfaltni cesti, v bližini naselja Grivec. Na parcelo je narejena dovozna pot z rampo. Za lesen čebelnjak, ki....

 
 
 
  Zemljišče, HOTEMEŽ, 10.000 €, 2192,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

2.192 m2, posest, Na prodaj sta dve gozdni zemljišči v Hotemežu, občina Radeče, skupne površine 5.755 m2, po ceni 10.000 EUR. Zemljišči imata rastiščni koeficient 11, kar omogoča odlično rast mešanega gozda. Večje zemljišče vključuje 6 % stavbnega zemljišča (213,78 m2) za vikend ali....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Dravlje, 9.900 €, 300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

300 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - Šiška, Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 300 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-32 (od skupaj 32)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!