• GoHome Professional
zadnjih 7 dni do 120000 eur čim manjše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zadnjih 7 dni do 120000 eur čim manjše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zadnjih 7 dni do 120000 eur čim manjše

  • Za iskalni niz "zadnjih 7 dni do 120000 eur čim manjše" je bilo najdenih 31 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.243 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eur (malo cenejši)
    • 120000 eur (malo dražje)
    • do 1000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Garaža, AJDOVŠČINA, 15.000 €, 13,00 m2 cca 1150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

13 m2, parkirno mesto, zgrajeno l. 1969, 7/10 nad., prodamo. Cena: 15.000,00 EUR V sklopu garažne hiše na Ambroževem trgu prodamo urejeno garažo z urejeno notranjostjo in nameščeno mrežo proti golobom. Podrobnosti dvokrilna vrata širine 2m dolžina 5m višina 2m zaprte stranice s nameščenimi....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 62.000 €, 16,00 m2 cca 3880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

16,7 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, 1/1 nad., top lokacija, bližina infrastrukture, bližina narave, tržno izjemno zanimivo, prodamo. Cena: 62.000,00 EUR GARSONJERA MARIBOR, TABOR: Prodamo garsonjero na eni boljših lokacij Maribora - na Taboru. VIDEO PREDSTAVITEV: https://youtu.be/g-0qy_UIuYs....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 69.800 €, 22,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

22,9 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, adaptirana l. 2022, 1/3 nad., Prodamo svetlo, urejeno in v celoti opremljeno garsonjero v 1. nadstropju na Keleminovi ulici 2 v Mariboru. Obstoječa oprema ki je prikazana na fotografijah je vključena v ceno. V bližini trgovine, šole, vrtci, gozdovi....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zadnjih 7 dni do 120000 eur čim manjše'
69.900 €
109.000 €
115.000 €
  Poslovni prostor, CELJE, 95.000 €, 40,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

40 m2, prostor za storitve, ambulanta, zgrajen l. 1970, adaptiran l. 2020, P/1 nad., prodamo. Cena: 95.000,00 EUR V Celje prodamo vrhunsko opremljen in popolnoma adaptiran poslovni prostor, primeren za izvajanje kozmetičnih, wellness in lepotnih storitev. Salon je v velikosti 40 m²....

 
 
 
  Poslovni prostor, AJDOVŠČINA, 93.900 €, 42,00 m2 cca 2240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

42,3 m2, pisarna, zgrajena l. 1961, adaptirana l. 2020, polklet, prodamo. Cena: 93.900,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Ljubljane, natančenje na Kersnikovi ulici, prodamo svetlo, funkcionalno in po dogovoru opremljeni pisarni. Nahaja se v polkleti stavbe, zgrajene l. 1961. OSNOVNE....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 105.000 €, 48,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Birčna vas, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, v velikosti 48,30 m2, zgrajene l. 1967, ter zasnovane v dveh etažah, P+M. Pritličje in mansarda sta povezani z notranjimi stopnicami, mansarda ni izdelana. Ob hiši se nahajata dva dodatna kmetijska objekta, primerna za....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 129.000 €, 49,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

49,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1957, pritličje, Funkcionalno 1 (s) stanovanje na Greenwich-u, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Ponujamo vam priložnost za nakup (1s) stanovanja s funkcionalnim tlorisom na Flukosvi ulici (Greenwich) v mestni četrti Pobrežje v bližini obvoznice. Gre za objekt/stanovanjski....

 
 
 
  Stanovanje, RAVNE NA KOROŠKEM, 125.000 €, 53,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.simobilia.si

Na Čečovju (Ravne na Koroškem) posredujemo pri prodaji svetlega 2-sobnega stanovanja z balkonom. Stanovanje obsega skupno 53 m², od tega: bivalna površina: 45,7 m² balkon: 2,5 m² shramba v kleti: 4,8 m² Nahaja se v 2. nadstropju (3. etaža) večstanovanjske stavbe, shramba pa v kletni....

 
 
 
  Stanovanje, JAVORNIK, 115.000 €, 56,60 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.simobilia.si

Na odlični lokaciji na Javorniku na Ravnah na Koroškem posredujemo pri prodaji prijetnega in funkcionalno razporejenega 2-sobnega stanovanja z balkonom, ki se nahaja v 2. nadstropju večstanovanjskega objekta. Stanovanje odlikuje dobra razporeditev prostorov, svetlost ter prijetna....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 43.000 €, 57,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

57,6 m2, zidanica, zgrajena l. 1930, 3.458 m2 zemljišča, Zidanica z vinogradom, prodamo. Cena: 43.000,00 EUR Prodaja se idilična zidanica s posestvom in vinogradom v bližini Term Olimia Iščete kotiček za oddih v naravi, kjer se prepletata mir in možnost lastne samooskrbe, hkrati pa....

 
 
 
  Stanovanje, CERKNICA, 112.000 €, 58,00 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

58,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1930, adaptirano l. 2006, P/1 nad., prodamo. Cena: 112.000,00 EUR Stanovanje se nahaja tik ob cesti pri Hoferju in Mercator centru. Odličen dostop do vseh trgovin in centra mesta tudi brez avtomobila. Stanovanje je v pritličnem delu hiše, ima površino....

 
 
 
  Stanovanje, RIBNICA NA POHORJU, 128.000 €, 64,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

64,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1987, 2. nad., V mirnem okolju Ribnice na Pohorju posredujemo pri prodaji sodobnega, popolnoma prenovljenega 3-sobnega stanovanja. Stanovanje se nahaja v 2. nadstropju večstanovanjskega objekta, zgrajenega leta 1987, in predstavlja odlično izbiro za bivanje,....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 125.000 €, 73,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

73 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1957, P/2 nad., Prostorno lepo urejeno,opremljeno pritlično stanovanje s posebnim lastnim vhodom v tristanovanjski stavbi, etažna lastnina je urejena.Razporeditev prostorov: predsoba, kopalnica z WC-jem, kuhinja, dnevna soba, tri spalnice.Izhod je na lepo....

 
 
 
  Stanovanje, BRESTERNICA, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

75,5 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1871, adaptirano l. 2026, P/1 nad., Svetlo stanovanje s teraso. Adaptirano stanovanje v starejši stavbi ob glavni cesti proti Koroški. 4 minute do Kamnice, prodamo. Cena: 132.000,00 EUR Na zasebni lokaciji ob gozdu, 4 minute vožnje iz Kamnice, prodamo....

 
 
 
  Zemljišče, KOČEVJE, 34.000 €, 84,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

84 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, center Kočevja, zemljišče 84 m2, Pritličje lahko poslovni prostori, prvo nadstropje in mansarda pa sta lahko namenjena za stanovanje, strogi center Kočevja, vsa infrastruktura v okviru 10 minut hoje, prodamo. Cena: cca 34.000,00....

 
 
 
  Hiša, SODRAŽICA, 103.000 €, 102,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

102,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, 121 m2 zemljišča, P+1, razporeditev prostorov hiše: pritličje: ( hodnik, večja soba, kopalnica), prvo nadstropje: ( kopalnica, hodnik, kuhinja, dnevna soba, spalnica, večji balkon), garaža, eno manjše zunanje parkirišče, za hišo je nekoliko....

 
 
 
  Hiša, METLIKA, 95.000 €, 131,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

METLIKA, Jerebova ulica, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, zgrajeno leta 1972, ki obsega 131,10 m2 skupne površine ter 60,70 m2 uporabne površine (stanovanje v nadstropju). Parcela v skupni površini 750,00 m2, je locirana na čudoviti lokaciji v samem srcu Metlike, v mirnem naselju....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 131.904 €, 138,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

138,7 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1984, P/7 nad., Večnamenski poslovni prostor v centru mesta (bila ordinacija), možen nakup parkirnega mesta, prodamo. Cena: 131.904,00 EUR V strogem centru mesta, na Gregorčičevi ulici, prodamo večnamenski poslovni prostor (nazadnje je služil....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 75.600 €, 392,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.05.2026.,

www.indomio.si

392 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.600,00 EUR Zazidljiva parcela v Žalcu. Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Žalcu v bližini trgovine Hofer. Cena je 62.500 + DDV. Če iščete zemljišče za investicijo je to priložnost za vas! Zemljišče v izmeri 392 m2 je zazidljivo.....

 
 
 
  Zemljišče, DESTRNIK, 28.000 €, 501,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

501 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 28.000,00 EUR PRODAMO kmetijsko zemljišče: lokacija Destrnik (k. o. 363) Mikrolokacija: ob objektu na naslovu Destrnik 23a Google Maps: https://maps.app.goo.gl/7QEDfFrhjQx9AHZk8 Namembnost: kmetijsko zemljišče Skupna velikost zemljišča:....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 32.000 €, 628,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

628 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Janževa Gora 76, Selnica ob Dravi: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 628 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot stanovanjska površina. Glavni prednosti sta neposredna bližina Selnice ob Dravi s vso pripadajočo infrastrukturo (za....

 
 
 
  Zemljišče, GOTOVLJE, 80.000 €, 637,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

637 m2, zazidljiva, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR PLEVNA. Ko imaš raje jelene kot sosedove kosilnice. Dobrodošli v kotiček sveta, kjer jutra dišijo po smrekovem gozdu, ne po prometu. Tu, na robu Gotovelj, vas čaka parcela....

 
 
 
  Zemljišče, ZAMARKOVA, 41.250 €, 750,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

750 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, velikosti 750 m2 v Zamarkovi pri Lenartu ravno, sončno in dostopno. Idealno za gradnjo enodružinske hiše, na mirni lokaciji in samo 3 km od Lenarta. Elektrika in voda na parceli. Ne zamudite priložnosti, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, BREG PRI TEMENICI, 92.000 €, 1150,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

1.150 m2, zazidljiva, Na mirni in sončni lokaciji posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, ki ima pogled na travnike in gozdove, prodamo. Cena: 92.000,00 EUR Parcela je v celoti stavbna in predstavlja odlično priložnost za gradnjo stanovanjske hiše ali investicijo v prijetnem....

 
 
 
  Zemljišče, GALICIJA, 78.000 €, 2348,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

2.348 m2, nezazidljiva, V naselju Galicija prodamo posest s stavbo- stanovanje in kmetijskim zemljiščem, prodamo. Cena: 78.000,00 EUR V naselju Galicija prodamo zemljišče na katerem stoji stavba-vikend s hišno številko in vso infrastrukturo (voda, elektrika, čistilna naprava). Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, MIRNA PEČ, 11.000 €, 2697,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

2.697 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, bližina naselja Čemše, s čebelnjakom, ob asfaltni cesti, prodamo. Cena: 11.000,00 EUR V občini Mirna peč prodajamo gozd, ki se nahaja ob asfaltni cesti, v bližini naselja Grivec. Na parcelo je narejena dovozna pot z rampo. Za lesen čebelnjak, ki....

 
 
 
  Zemljišče, KOZJE, 30.000 €, 7751,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

7.751 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR Prodaja nezazidljivega zemljišča v mirnem naselju Buče, Savinjska V osrčju slikovite pokrajine vam ponujamo izjemno priložnost za nakup nezazidljivega zemljišča. Parcela se nahaja v idiličnem naselju Buče, ki slovi po svoji....