• GoHome Professional
zadnjih 7 dni lekarna čim večje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zadnjih 7 dni lekarna čim večje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zadnjih 7 dni lekarna čim večje

  • Za iskalni niz "zadnjih 7 dni lekarna čim večje" je bilo najdenih 16 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.617 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eur
    • do 250000 eur (povprečna cena)
    • do 300000 eur
    • do 2500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, SPODNJE HOČE, 148.915 €, 2291,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

2.291 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65,00 EUR/m2 Priložnost za gradnjo novega doma ali kot investicija Predstavljamo vam atraktivno zemljišče na odlični lokaciji v Hočah, ki ponuja številne možnosti za gradnjo vašega sanjskega doma ali kot donosen investicijski projekt. Značilnosti....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, RUŠE, 395.000 €, 512,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

512 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1850, adaptiran l. 1987, 1.850 m2 zemljišča, RUŠE - center, priložnost za investitorje. Ekskluzivno v prodaji poslovno-stanovanjska stavba, z malo tržnico, gospodarskim poslopjem, na zazidljivi parceli skupne velikosti 1.850 m2. Primerno....

 
 
 
  Hiša, PRESERJE PRI RADOMLJAH, 610.000 €, 216,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

216,6 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 478 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 610.000,00 EUR EKSKLUZIVNO: Vaš sanjski dom v oazi PRESERJE PRI RADOMLJAH Sodobna hiša – Ključ pripravljen za vas! Lokacija: Preserje pri Radomljah – Iskan, miren, a odlično povezan kotiček, kjer narava seže....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zadnjih 7 dni lekarna čim večje'
148.500 €
240.000 €
120.000 €
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 549.000 €, 183,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

183,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2023, 34 m2 zemljišča, 1/2 nad., trisobno stanovanje + neizdelano podstrešje v tristanovanjski hiši, lasten vhod, zemljišče v izmeri 34 m2 (trenutno kot vrt, mogoča preureditev v parkirišče), nepremičnina ne razpolaga z gradbenim....

 
 
 
  Stanovanje, SPODNJI DUPLEK, 229.000 €, 125,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

125 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2003, 1. nad., Na prodaj je edinstveno 4-sobno stanovanje v Spodnjem Dupleku z veliko delno pokrito teraso (50,80 m2), ki ustvarja občutek lastnega dvorišča. Stanovanje velikosti 125 m2 ne potrebuje dodatnih vlaganj. Odlikujejo ga lastna plinska peč (2025),....

 
 
 
  Stanovanje, BREZJE PRI GROSUPLJEM, 470.000 €, 94,00 m2 cca 5000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

94,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2022, 1. nad., prodamo. Cena: 470.000,00 EUR GROSUPLJE, Brezje pri Grosupljem , v soseski Sončni Dvori, prodamo 3-sobno stanovanje, v skupni izmeri 94,20 m2, zgrajeno l. 2022. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjske stavbe, ki je svetlo,....

 
 
 
  Stanovanje, BENEDIKT, 165.000 €, 89,00 m2 cca 1850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

89,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2008, 3/3 nad., Sodobno 3-sobno mansardno stanovanje - Benedikt. V mirnem in zelenem okolju Benedikta posredujemo pri prodaji sodobnega in lepo vzdrževanega 3-sobnega mansardnega stanovanja. Stanovanje se nahaja v 3. nadstropju urejenega večstanovanjskega....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 175.000 €, 71,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

71,1 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1934, visoko pritličje, Na ulici Pariške komune v Mariboru posredujemo pri prodaji svetlega in zelo prostornega 2,5-sobnega stanovanja. Nahaja se v visokem pritličju urejene večstanovanjske stavbe iz leta 1934, ki s svojo arhitekturo ohranja prijeten....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 359.000 €, 66,00 m2 cca 5440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

66,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1972, 1. nad., prodamo. Cena: 359.000,00 EUR PRODAJA: LJUBLJANA MOSTE – 3-sobno stanovanje z balkonom V mirnem in urejenem delu Most prodamo svetlo, funkcionalno in prijetno 3-sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju urejene večstanovanjske....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 135.000 €, 63,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

63,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2012, 3/4 nad., V dinamični, a vendar mirni soseski na Teznu v Mariboru se nahaja svetlo 2-sobno stanovanje, skupne velikosti 63,6 m2. Sestavljeno je iz spalnice, dnevne sobe, kuhinje z jedilnico, balkona s pogledom na Pohorje ter....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 155.000 €, 60,10 m2 cca 2580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.novdom.si

V Krškem na Vidmu je naprodaj 2 sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja na atraktivni lokaciji saj se na dlani ponuja vsa potrebna infrastruktura. V neposredni bližini stanovanjske stavbe se nahaja trgovina Spar, banka, pošta, zdravstveni center, lekarna, železniška in avtobusna postaja....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 289.000 €, 55,00 m2 cca 5260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

55,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, adaptirano l. 2012, 4/4 nad., prodamo. Cena: 289.000,00 EUR Na mirni lokaciji v Draveljski gmajni prodamo svetlo, prijetno in obnovljeno stanovanje v bloku brez dvigala. Stanovanje je obrnjeno na notranjo stran in gleda na park. Parkiranje je mogoče....