• GoHome Professional
zadnjih 7 dni najceneje terasa vsaj 190 m2 padla c - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zadnjih 7 dni najceneje terasa vsaj 190 m2 padla c - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zadnjih 7 dni najceneje terasa vsaj 190 m2 padla cena

  • Za iskalni niz "zadnjih 7 dni najceneje terasa vsaj 190 m2 padla cena" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manjši)
    • 200 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-10%

Spremembe cen iz 99.000 € na 89.000 € z dne 25.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 89.000 €, 269,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.11.2025 - 99.000 €
25.03.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

269,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 1996, 543 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo hišo z gospodarskim poslopjem - dobrovnik, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR V Dobrovniku prodamo stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem in dvoriščem v skupni izmeri 543 m². Hiša je bila grajena....

 
 
 
 
-12%

Spremembe cen iz 120.000 € na 105.000 € z dne 05.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 105.000 €, 12324,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.09.2025 - 120.000 €
05.03.2026 - 105.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2025.,

www.indomio.si

12.324 m2, kmetijsko zemljišče, "MALI RAJ CURLEK" -urejeno in obdelano kmetijsko zemljišče primerno za samooskrbo in kmetijsko dejavnostNa odlični lokaciji pri Slovenski Bistrici se prodaja 12.324 m2 urejenega kmetijskega zemljišča namenjenega popolni smooskrbi in dovolj....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 165.000 € na 159.000 € z dne 12.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LENDAVA, 159.000 €, 206,00 m2 cca 770 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.11.2025 - 173.000 €
11.12.2025 - 165.000 €
12.02.2026 - 159.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2025.,

www.indomio.si

206,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1972, adaptirana l. 2000, 764 m2 zemljišča, Predstavljamo vam stanovanjsko hišo z zemljiščem na idealni lokaciji v Lendavi, prodamo. Cena: 159.000,00 EUR V Lendavi prodamo prostorno stanovanjsko hišo z lepo urejenim zemljiščem v skupni izmeri 764....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 165.000 € na 160.000 € z dne 30.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, AJDOVŠČINA, 160.000 €, 1175,00 m2 cca 140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.02.2026 - 175.000 €
06.03.2026 - 165.000 €
30.04.2026 - 160.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.indomio.si

1.175 m2, zazidljiva, zemljišče z izdanim gradbenim dovoljenjem, ravna parcela na odprti in sončni lokaciji z lepimi razgledi, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Naprodaj je zazidljiva parcela velikosti 1.175 m² v naselju Tevče, na mirni in sončni lokaciji z odprtim razgledom na Vipavsko....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 260.000 € na 250.000 € z dne 24.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BISTRICA OB DRAVI, 250.000 €, 208,00 m2 cca 1200 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.03.2026 - 260.000 €
24.04.2026 - 250.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

208,4 m2, samostojna, zgrajena l. 2004, adaptirana l. 2014, 406 m2 zemljišča, K+P+1, Družinska hiša v mirni slepi ulici v Bistrica ob Dravi. 137,3 m2 uporabne površine, 406 m2 parcela, terasa, balkon in 2x garaža. Ogrevanje s toplotno črpalko. Hiter dostop do Maribor. Idealno za družinsko....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 279.900 € na 269.900 € z dne 22.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, SPODNJA ŠČAVNICA, 269.900 €, 292,00 m2 cca 920 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.08.2025 - 279.900 €
22.03.2026 - 269.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.08.2025.,

www.indomio.si

292 m2, samostojna, zgrajena l. 1996, 774 m2 zemljišča, P+M, Prostorna in urejena družinska hiša, prodamo. Cena: 269.900,00 EUR V Sp. Ščavnici posredujemo pri prodaji enodružinske hiše etažnosti P+M. Hiša po podatkih Gurs obsega 292 m2 neto tlorisne površine, od tega bivalni del skupaj....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 299.900 € na 279.900 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOKLEŽOVJE, 279.900 €, 173,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.03.2026 - 299.900 €
21.03.2026 - 279.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

173,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1964, adaptirana l. 2023, 969 m2 zemljišča, K+P, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 279.900,00 EUR DOKLEŽOVJE – MIRNA LOKACIJA, HIŠA Z GARAŽO IN GOSPODARSKIM POSLOPJEM V naselju Dokležovje na lepi in mirni lokaciji prodamo stanovanjsko....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 349.000 € na 339.000 € z dne 12.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŽALEC, 339.000 €, 230,00 m2 cca 1470 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.10.2025 - 349.000 €
12.02.2026 - 339.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2025.,

www.indomio.si

230,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, 629 m2 zemljišča, K+P+M, prodaja hiše - žalec, kajuhova ulica 7, prodamo. Cena: 339.000,00 EUR PRODAJA HIŠE / ŽALEC, KAJUHOVA ULICA 7 Na odlični lokaciji v središču Žalca, na Kajuhovi ulici 7, se prodaja prostorna in svetla hiša z lepo urejeno....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 420.000 € na 390.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, NOVO MESTO, 390.000 €, 257,00 m2 cca 1520 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.03.2026 - 420.000 €
15.04.2026 - 390.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

257 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, adaptirana l. 2014, 2.084 m2 zemljišča, prostorna dvostanovanjska hiša na sončni lokaciji, z velikim vrtom, v manjši vasi pod Gorjanci, vseljiva brez investicijskih vlaganj, prodamo. Cena: 390.000,00 EUR Lokacija: v manjši vasi, z dobro prometno....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 459.000 € na 430.000 € z dne 19.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LJUBLJANA, Vič, 430.000 €, 203,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.10.2025 - 459.000 €
19.02.2026 - 430.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2025.,

www.indomio.si

203,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, adaptirana l. 2016, 231 m2 zemljišča, P+1/1 nad., stanovanjska hiša s 3 ločenimi stanovanjskimi enotami, možnost oddajanja 2eh enot v pritličju, prodamo. Cena: 430.000,00 EUR Ljubljana - Trnovsko predmestje / Večja stanovanjska hiša s 3 ločenimi....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • najceneje terasa vsaj 190 m2 padla cena (19)
  • zadnjih 7 dni najceneje terasa vsaj 190 m2 (20)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>