• GoHome Professional
zadnjih 7 dni padla cena urejeno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zadnjih 7 dni padla cena urejeno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zadnjih 7 dni padla cena urejeno

  • Za iskalni niz "zadnjih 7 dni padla cena urejeno" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

• Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-5%

Spremembe cen iz 395.000 € na 375.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, STRAŽA, 375.000 €, 630,00 m2 cca 600 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.02.2025 - 498.000 €
16.05.2025 - 479.000 €
21.08.2025 - 448.000 €
14.02.2026 - 395.000 €
11.04.2026 - 375.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2024.,

www.indomio.si

630 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1988, 1.037 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 375.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji poslovno stanovanjskega objekta v Straži pri Novem mestu. Predmet prodaje je poslovna stavba - delavnica in skladišče, skupaj s stanovanjsko hišo. Poslovni objekt....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 455.000 € na 422.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 422.000 €, 89,00 m2 cca 4740 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 455.000 €
15.04.2026 - 422.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.kumi.si

Zelo prijetno, svetlo , zračno , prostorno štirisobno stanovanje z J orientacijo, v izmeri 89m² , katero je bilo adaptirano leta 2014 . Objekt zgrajen l. 1976, v letu 2000 je bila zamenjana streha , leta 2023 pa je bila izdelana nova dodatna izolacija na fasadi! Stanovanju pripada....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 325.000 € na 299.999 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KICAR, 299.999 €, 209,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.11.2025 - 340.000 €
10.02.2026 - 325.000 €
05.05.2026 - 299.999 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.11.2025.,

www.indomio.si

209,9 m2, atrijska, zgrajena l. 2008, 2.618 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 299.999,00 EUR V razpršenem, mirnem delu naselja Kicar (okolica Ptuja) prodamo sodobno, podkleteno atrijsko hišo, skupne površine 209,90 m2, letnica gradnje 2008. Stoji na skupno 2.618 m2, delno stavbnega....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 290.000 € na 265.000 € z dne 06.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 265.000 €, 307,00 m2 cca 860 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.02.2026 - 365.000 €
25.02.2026 - 290.000 €
06.05.2026 - 265.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

307,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, adaptirana l. 2009, 3.502 m2 zemljišča, Na sončni lokaciji, oddaljeni od mestnega vrveža v Dobrovcih je na voljo samostojna hiša z gospodarskimi poslopji in pripadajočimi kmetijskimi zemljišči, v skupni izmeri 7.284 m2. Hiša ponuja udobno bivanje....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 189.900 € na 177.777 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Center, 177.777 €, 49,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 189.900 €
13.05.2026 - 177.777 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

49,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1911, adaptirano l. 2024, 1/3 nad., prodamo. Cena: 177.777,00 EUR Maribor, Smetanova: prodamo 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v centru mesta Maribor. V samem centru mesta Maribor, le malenkost stran od srednjih šol in fakultet, se nahaja povsem prenovljeno....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 229.065 € na 222.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Koroška Vrata, 222.000 €, 89,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.05.2026 - 229.065 €
08.05.2026 - 222.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

89,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2024, 1/7 nad., prodamo. Cena: 222.000,00 EUR Na Koroški cesti ekskluzivno prodajamo prostorno 3-sobno stanovanje SPLOŠNI OPIS : 3-sobno stanovanje obsega: odprt dnevno bivalni prostor z prehodom v kuhinjo z jedilnico, spalnico z možnostjo....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 495.000 € na 475.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ARJA VAS, 475.000 €, 195,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.04.2026 - 495.000 €
23.04.2026 - 475.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

195 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1908, adaptirana l. 2008, 2.091 m2 zemljišča, P+1, Na obrobju naselja Arja vas, prodamo večjo stanovanjsko hišo z garažo in veliko parcelo, prodamo. Cena: 475.000,00 EUR Na mirni in zeleni lokaciji, na obrobju Arje vasi, prodamo večjo stanovanjsko....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 179.000 € na 169.000 € z dne 27.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ZAGORICA NAD KAMNIKOM, 169.000 €, 1329,00 m2 cca 130 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.03.2025 - 210.000 €
26.04.2025 - 198.000 €
15.07.2025 - 185.000 €
09.10.2025 - 179.000 €
27.03.2026 - 169.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2025.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Ljubljana okolica – Kamnik (Zagorica nad Kamnikom), skupna površina 1328,00 m2. Cena: 169.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE ZUNANJOSTI OBJEKTA. Na odlični lokaciji prodamo čudovito umeščeno zazidljivo zemljišče. Zemljišče se nahaja....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 165.000 € na 150.000 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŽALEC, 150.000 €, 136,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.01.2026 - 165.000 €
21.03.2026 - 150.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.01.2026.,

www.indomio.si

136 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, hiša s tremi možnostmi. vi izberete svojo zgodbo, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR 150.000 EUR = Vaš dom v centru Žalca (z bonusom) LOKACIJA: Šlandrov trg, center Žalca - srce mesta, vse storitve pred vrati CENA: 165.000 EUR VELIKOST: 136,4m² neto....

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 123.000 € na 105.000 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 105.000 €, 54,00 m2 cca 1940 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.04.2026 - 123.000 €
14.04.2026 - 105.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

54,9 m2, zidan, zgrajen l. 1985, 2.942 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 105.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zidanice na Koglem v občini Šmarješke Toplice. Velikost parcele: 2.942,00 m2. Objekti: Zidanica, zgrajena leta 1985. Lokacija: Parcela je zelo prostorna. V zgornjem delu....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • padla cena urejeno (64)
  • zadnjih 7 dni urejeno (55)
  • zadnjih 7 dni padla cena (2)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>