• GoHome Professional
zadnjih 7 dni terasa vsaj 200 m2 čim manjše kvalit - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zadnjih 7 dni terasa vsaj 200 m2 čim manjše kvalit - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zadnjih 7 dni terasa vsaj 200 m2 čim manjše kvalitetno

  • Za iskalni niz "zadnjih 7 dni terasa vsaj 200 m2 čim manjše kvalitetno" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manjši)
    • 210 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PRIMSKOVO, 235.000 €, 208,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.06.2017.,

www.mp-projekt.si

Na izvrstni lokaciji na Primskovem, le nekaj minut hoje do vrtca, šole in lokalne trgovine ter nekaj minut vožnje do nakupovalnega središča, centra Kranja ter prav toliko do avtocestnega uvoza, prodamo sodobno oblikovano, energetsko varčno in do zadnjega detajla premišljeno enoto....

 
 
 
  Stanovanje, ČRNOMELJ, 151.724 €, 182,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

182,8 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1995, adaptirano l. 2007, dobra lokacija, opremljeno, lasten vhod, terasa, zimski vrt, štiri spalnice, dve kopalnici, pisarna, CK, 2 x kamin, 2 x klima, vsa infrastruktura, optika, lastna odjemna mesta, bližina centra, šole, vrtca, priložnost nakupa....

 
 
 
  Hiša, MALIJA, 596.400 €, 213,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

213 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1939, adaptirana l. 2010, 156 m2 zemljišča, P+1+M, malija - obnovljena lepa dvostanovanjska hiša s pogledom na morje143,6 m2 stanovanjske površine na parceli s 156 m2 v popolnoma obnovljeni hiši v prijetnem istrskem stilu z dvema stanovanjema (vsako....

 
 
 
  Hiša, BOHINJSKA BISTRICA, 585.000 €, 213,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

213 m2, samostojna, zgrajena l. 2005, 524 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 585.000,00 EUR BOHINJSKA BISTRICA Na mirni lokaciji prodamo lepo, novejšo, samostojno hišo Kager v neto izmeri 213 m2. Pripada ji 524 m2 zemljišča. Zemljišče obdaja ograja, proti cesti pa so visoke ciprese.. Obratovalni....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 267.000 € na 249.000 € z dne 12.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, SLOVENSKE KONJICE, 249.000 €, 227,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.04.2026 - 267.000 €
12.04.2026 - 249.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

227,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, adaptirana l. 2010, 649 m2 zemljišča, Hiša na mirni lokaciji v Slovenskih KonjicahNa izjemni in mirni lokaciji v neposredni bližini centra Slovenskih Konjicah vam predstavljamo samostojno hišo s skupno površino 168,3 m2 ter zemljiščem v velikosti....

 
 
 
  Hiša, ŠENTILJ, 329.000 €, 235,00 m2 cca 1400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

235,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, 809 m2 zemljišča, V slikovitem Šentilju, v občini Šentilj, se nahaja elegantna stanovanjska hiša, zgrajena leta 1995. Z občutkom za kakovost je bila vseskozi redno in neprekinjeno vzdrževana. Njena zasnova in urejenost prinašata prijetno udobje....

 
 
 
 
+10%

Spremembe cen iz 99.900 € na 110.000 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI, 110.000 €, 240,00 m2 cca 460 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.11.2025 - 119.990 €
12.11.2025 - 109.990 €
11.12.2025 - 99.900 €
09.04.2026 - 110.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.10.2025.,

www.indomio.si

240 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, adaptirana l. 2020, 2.292 m2 zemljišča, K+P+M, Predstavljamo vam samostojno hiško, ki se nahaja v prijetnem okolju naselja Sveti Jurij ob Ščavnici. Hiša nudi skupno 240 m2 površine, kar omogoča funkcionalno razporeditev za udobno bivanje, prodamo.....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 149.800 €, 250,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.indomio.si

250 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, 2.265 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 149.800,00 EUR Slovenska Bistrica - Zgornja Polskava, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, ki je bila zgrajena leta 1978. Hiša po podatkih GURS meri 128,5 m2 (bivalni prostor 65,5 m2, garaža 15 m2, klet....

 
 
 
  Hiša, PODGORICA, 1.050.000 €, 252,00 m2 cca 4170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2025.,

www.indomio.si

252,9 m2, samostojna, zgrajena l. 2019, 2.732 m2 zemljišča, P+1/1 nad., prodamo. Cena: 1.050.000,00 EUR Ljubljana - Črnuče - Nadgorica / Samostojna hiša s pomožnim objektom/garažo in večjim zemljiščem Hiša je kvalitetno zgrajena, nahaja se v mirnem okolišu. Zemljišče je v celoti ograjeno....

 
 
 
  Hiša, SPODNJI DUPLEK, 380.000 €, 274,00 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2025.,

www.indomio.si

274 m2, samostojna, zgrajena l. 1991, adaptirana l. 2012, 1.176 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 380.000,00 EUR V slikovitem Spodnjem Dupleku, v občini Duplek, se nahaja elegantna trietažna stanovanjska hiša (260m²), zgrajena leta 1991. Z občutkom za kakovost je bila vseskozi, predvsem....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • terasa vsaj 200 m2 čim manjše kvalitetno (24)
  • zadnjih 7 dni vsaj 200 m2 čim manjše kvalitetno (2)
  • zadnjih 7 dni terasa vsaj 200 m2 čim manjše (11)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.