• GoHome Professional
zemljišča parcele ŠMARJEŠKE TOPLICE - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele ŠMARJEŠKE TOPLICE - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele ŠMARJEŠKE TOPLICE

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele šmarješke toplice" je bilo najdenih 15 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 55 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2060 m2
    • do 2570 m2
    • 2570 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 2570 m2
    • 3090 m2
  •  Po ceni
    • do 3200 eur
    • do 4000 eur (povprečna cena)
    • do 4800 eur
    • do 40 eur/m2 (povprečna cena)
    • padla cena
    • cena zrasla
  •  Po lastnostih
    • urejeno
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 90.000 €, 539,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.05.2024.,

www.indomio.si

539 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, vpisano v ZK, brez bremen, urejen dostop, prodamo. Cena: 90.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljive parcele v neposredni bližini zdraviliškega kompleksa Šmarješke Toplice. Na parceli stoji lesen objekt iz leta 1980, dimenzije 5 x 5,75 m....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 10.458 €, 8715,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2025.,

www.indomio.si

8.715 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Gozdno zemljišče v gozdu med Brezovico in Žalovčami. Dostop po gozdni javni poti, prodamo. Cena: 10.458,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 190.000 €, 46271,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.01.2025.,

www.indomio.si

46.271 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Velika posest v naravi in na zelo mirni lokaciji. Na posesti so tudi trije kmetijski objekti. Od skupne površine je približno 3200 m2 zazidljive. Dostop po asfaltni cesti, na začetku posesti pa se začne makadamska pot. Posest sestoji iz gozdnih....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zemljišča parcele šmarješke toplice'
42.000 €
53.000 €
75.000 €
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 44.000 €, 1100,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

1.100 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 40,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zazidljivih parcele za stanovanjsko gradnjo v Orešju pri Šmarjeti. Naprodaj je več zazidljivih parcel : 1. parcela velikosti 1.100 m2 2. parcela velikosti 950 m2 3. parcela velikosti 950 m2....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 773.700 €, 5158,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

5.158 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 773.700,00 EUR Izjemna investicijska priložnost Zazidljivo zemljišče v novi poslovni coni Šmarješke Toplice Ustvarite svojo prihodnost na odlični lokaciji! Priložnost za rast in uspeh vas čaka! Prodajamo zazidljivo zemljišče, v velikosti 5.158....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 140.000 €, 1427,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

1.427 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Parcela na obrobju naselja Brezovica. Na parceli je zgrajen počitniški objekt. Na parceli ali ob parceli je vodovod, elektrika, optika in kanalizacija. Možna gradnja več stanovanjskih enot, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 51.660 €, 574,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.11.2025.,

www.indomio.si

574 m2, zazidljiva, na odlični mirni, sončni lokaciji, južna lega z lepim razgledom, primerno tudi za investicijo, možen je takojšen pričetek pridobitve gradbene dokumentacije za gradnjo, prodamo. Cena: 51.660,00 EUR Lokacija: v centru urejenega zdraviliškega kraja, v sklopu stanovanjsko....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 6.000 €, 3295,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2025.,

www.indomio.si

3.295 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijska parcela med zgornjim delom Družinske vasi in avtocesto. Parcela ima minimalen naklon, možnost obdelovanja z vsako kmetijsko mehanizacijo. Parcela ima uraden dostop po kolovoznih poteh, uporablja se dostop iz asfaltne ceste (cca. 50m stran od....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 105.480 €, 5274,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

5.274 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 20,00 EUR/m2 Parcela v neposredni bližini zdravilišča Šmarješke Toplice. Podana je pobuda za spremembo namembnost in stavbno zemljišče. V naravi je travnik. Ob parceli je: vodovod, elektrika, kanalizacija in oprika. Dostop po asfaltirani....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 38.000 €, 950,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

950 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 40,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zazidljivih parcele za stanovanjsko gradnjo v Orešju pri Šmarjeti. Naprodaj je več zazidljivih parcel : 1. parcela velikosti 1.100 m2 2. parcela velikosti 950 m2 3. parcela velikosti 950 m2....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 68.000 € na 65.000 € z dne 27.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 65.000 €, 32594,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.10.2025 - 72.000 €
13.11.2025 - 68.000 €
27.02.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.10.2025.,

www.indomio.si

32.594 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijska in gozdna zemljišča v neposredni bližini naselja Strelac.Trenutno v naravi parcele predstavljajo pašnik, njivo in gozdna zemljišča. Vse parcele so urejene in obdelovane. Do vseh je urejen dostop po uradni javni poti. Njiva in gozdno zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 54.000 €, 1249,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.06.2025.,

www.indomio.si

1.249 m2, zazidljiva, v umirjenemu bivalnem okolju, v naselju novih hiš, na koncu slepe ulice, 600 m2 zemljišča je stavbnega ostalo je kmetijsko, vsa infrastruktura v neposredni bližini, možen je takojšen začetek pridobivanja gradbene dokumentacije in gradnje, le 1,5 km iz središča....

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 28.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 80.000 €
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.12.2025 - 90.000 €
10.03.2026 - 16.500 €
13.03.2026 - 35.000 €
20.03.2026 - 0 €
14.04.2026 - 53.000 €
17.04.2026 - 75.000 €
28.04.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.12.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

Prodaja se hektar zemljišča (9.865 m 2 ) v k.o. BELA CERKEV (Občina Šmarješke Toplice). Mirno območje, sončna lega z razgledom, urejen dostop. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 51.660 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

574 m², zazidljiva, na odlični mirni, sončni lokaciji, južna lega z lepim razgledom, primerno tudi za investicijo, možen je takojšen pričetek pridobitve gradbene dokumentacije za gradnjo, prodamo. Cena: 51.660,00 EUR Lokacija: v centru urejenega zdraviliškega kraja, v sklopu stanovanjsko....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 59.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.06.2025.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

1.249 m², zazidljiva, v umirjenemu bivalnem okolju, v naselju novih hiš, na koncu slepe ulice, 600 m² zemljišča je stavbnega ostalo je kmetijsko, vsa infrastruktura v neposredni bližini, možen je takojšen začetek pridobivanja gradbene dokumentacije in gradnje, le 1,5 km iz središča....

 
 
 

Ste opazili napako?