• GoHome Professional
zemljišča parcele štajerska čim večje urejeno - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • zemljišča parcele štajerska čim večje urejeno - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele štajerska čim večje urejeno

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele štajerska čim večje urejeno" je bilo najdenih 64 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 94 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1260 m2
    • do 1570 m2
    • 1570 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 1570 m2
    • 1890 m2
  •  Po ceni
    • do 4600 eur
    • do 5700 eur (povprečna cena)
    • do 6900 eur
    • do 57 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ORMOŽ, 49.000 €, 1067,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

1.067 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Naprodaj zazidljivo zemljišče – 1.067 m² Mihovci pri Veliki Nedelji, Občina Ormož Na prodaj je zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 1.067 m², ki se nahaja na sončni in mirni lokaciji v naselju Mihovci pri Veliki Nedelji, ob glavni....

 
 
 
  Zemljišče, OREHOVA VAS, 75.500 €, 1042,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.01.2026.,

www.indomio.si

1.042 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.500,00 EUR Mariborska 81, Radizel: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 1042 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot območje centralnih dejavnosti. Glavni prednosti sta neposredna bližina avtoceste in možnost za gradnjo eno- in večstanovanjskih....

 
 
 
  Zemljišče, OREHOVA VAS, 82.500 €, 954,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.01.2026.,

www.indomio.si

954 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 82.500,00 EUR Mariborska 81, Radizel: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 954 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot območje centralnih dejavnosti. Glavni prednosti sta neposredna bližina avtoceste in možnost za gradnjo eno- in večstanovanjskih....

 
 
 
  Zemljišče, POLZELA, 89.000 €, 867,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281025-59 Ogled oglasa na strani ponudnika POLZELA - zazidljiva parcela, PARCELA Gmajna POLZELA naprodaj zazidljiva parcela, skupaj v izmeri 867 m2 . Namenska raba: stanovanjske površine. V urejenem naselju -Savinjska cesta (POLZELA), je naprodaj zazidljiva parcela;....

 
 
 
  Zemljišče, POČEHOVA, 49.900 €, 752,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.indomio.si

752 m2, zazidljiva, sončno, zazidljivo zemljišče, mirna lokacija, čudovit razgled, narava, hiter dostop do Maribora, komunalno opremljena, prodamo. Cena: 49.900,00 EUR POČEHOVA, MARIBOR: Prodamo gradbeno zemljišče, ki se nahaja v mirnem naselju, odmaknjeno od mestnega vrveža, na sončni....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 80.000 €, 744,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2025.,

www.indomio.si

744 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR PRILOŽNOST ZA VAŠO POSLOVNO DEJAVNOST! Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo stavbno zemljišče velikosti 744m2 na atraktivni lokaciji v neposredni bližini izvoza avtoceste Celje center. Zemljišče je po Lokacijski informaciji v celoti....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 44.100 € na 38.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 38.000 €, 735,00 m2 cca 50 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 44.100 €
08.05.2026 - 38.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

735 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Janževa Gora 76, Selnica ob Dravi: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 735 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot stanovanjska površina. Glavni prednosti sta neposredna bližina Selnice ob Dravi s vso pripadajočo infrastrukturo (za....

 
 
 
  Zemljišče, VINTAROVCI, 25.000 €, 646,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

646 m2, zazidljiva, Na prodaj je parcela s čudovitim razgledom na okoliško pokrajino, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Na prodaj je parcela s čudovitim razgledom na okoliško pokrajino. Parcela meri 646,0 m², od tega je 71,3% namenjenih za gradnjo, preostanek pa za kmetijsko rabo, trenutno....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 121.527 €, 643,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

643 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 189,00 EUR/m2 Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo redko priložnost za nakup zemljišča na eni izmed najbolj iskanih lokacij v Celju na Babnem. Zemljišče je sestavljeno iz dveh parcel, od katerih predstavlja večja parcela 540m2 in manjša parcela....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 121.500 €, 643,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

643 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 121.500,00 EUR Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo redko priložnost za nakup zemljišča na eni izmed najbolj iskanih lokacij v Celju na Babnem. Zemljišče je sestavljeno iz dveh parcel, od katerih predstavlja večja parcela 540m2 in manjša parcela....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 32.000 €, 628,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

628 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Janževa Gora 76, Selnica ob Dravi: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 628 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot stanovanjska površina. Glavni prednosti sta neposredna bližina Selnice ob Dravi s vso pripadajočo infrastrukturo (za....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 59.900 €, 625,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

625 m2, zazidljiva, sončno, zazidljivo zemljišče, mirna lokacija, novo naselje, narava, hiter dostop do Maribora, komunalno opremljena, prodamo. Cena: 59.900,00 EUR GRADIŠKA, PESNICA PRI MARIBORU: Prodamo gradbeno zemljišče, ki se nahaja v novo nastajajočem naselju, na sončni in mirni....

 
 
 
  Zemljišče, ROGOZA, 180.000 €, 615,00 m2 cca 290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

615 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Parcela z gradbenim dovoljenjem + temeljna plošča in opeka z lepilom za celotno hišo in garažo Na prodaj je odlična zazidljiva parcela v Rogozi, v urejenem naselju novejših hiš, z že urejeno dokumentacijo in začetkom gradnje. Idealna....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 80.000 €, 602,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

602 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče z izdelanim zazidalnim načrtom, Slovenske Konjice, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča za gradnjo varovanega dvojčka – OBJEKTA, ki je primeren za starejše osebe in paraplegike. Na iskani....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 60.000 €, 600,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281036-24 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zemljišča v izmeri 600 m2. Od tega je 400 m2 zazidljivega. Prodajalec omogoča potencialnemu kupcu dokup dodatnega zemljišča. Parcela se nahaja ob asfaltirani cesti, ki vodi skozi zelo urejeno naselje....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 57.900 €, 600,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321068-78 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj je zazidljiva parcela z izdanim gradbenim dovoljenjem, velikosti 600 m2. Parcela leži v naselju Gradiška, na mirni lokaciji v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture, odlikuje jo sončna lega in lep razgled.....

 
 
 
  Zemljišče, VURBERK, 55.000 €, 575,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

575 m2, zazidljiva, Zazidljiva parcela s PGD projektom, komunalni priključki ob/na parceli, mirna in sončna lokacija, odprt pogled, pod gradom, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR PRODAMO parcelo: UE Maribor, Duplek, Vurberk Mikrolokacija: Parcela se nahaja čez cesto od naslova Vurberk 36,....

 
 
 
  Zemljišče, RAČE, 25.000 €, 507,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

507 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodaja ravnega in sončnega zemljišča v RačahPosredujemo pri prodaji ravnega in sončnega zemljišča v skupni izmeri 507 m2, ki se nahaja na odlični in lahko dostopni lokaciji ob objektu na naslovu Ptujska cesta 42a, 2327 Rače. Parcela obsega 320....

 
 
 
  Zemljišče, DESTRNIK, 28.000 €, 501,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

501 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 28.000,00 EUR PRODAMO kmetijsko zemljišče: lokacija Destrnik (k. o. 363) Mikrolokacija: ob objektu na naslovu Destrnik 23a Google Maps: https://maps.app.goo.gl/7QEDfFrhjQx9AHZk8 Namembnost: kmetijsko zemljišče Skupna velikost zemljišča:....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 14.900 €, 486,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2025.,

www.indomio.si

486 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče, Bezina, prodamo. Cena: cca 14.900,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v skupni velikosti 486 m², ki se nahaja v mirnem naselju Bezina, le nekaj minut vožnje iz središča Slovenskih Konjic. Po opravljenih raziskavah zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, PODČETRTEK, 198.000 €, 165,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

165,2 m2, kmetija, Ali sanjaš o življenju v neokrnjeni naravi, na svežem zraku, ob žvrgolenju ptic? Si želiš ustvarjati, obdelovati svoj kos zemlje ?Tukaj je priložnost: Le 7 km od Term Olimia in 6 km od Rogaške Slatine, se nahaja kmetija, ki čaka novega lastnika. 65.954 m2 razgibanega....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI, 50.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-269 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Šmartno v Rožni dolíni blizu Šmartinskega jezera prodamo kmetijsko zemljišče z nasadom lešnikov. Parcela je ograjena z visoko ograjo. Velikost zemljišča je 7823m2 in je obrnjeno proti jugu. Urejeno je parkiranje ob....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-64 (od skupaj 64)

<< <1 2> >>