• GoHome Professional
zemljišča parcele štajerska 1700 m2 čim manjše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele štajerska 1700 m2 čim manjše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele štajerska 1700 m2 čim manjše

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele štajerska 1700 m2 čim manjše" je bilo najdenih 15 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 98 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1620 m2 (malo manjši)
    • 1780 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 6400 eur
    • do 8000 eur (povprečna cena)
    • do 9600 eur
    • do 80 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, Hoče - Slivnica, 160.000 €, 1546,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321044-235 Ogled oglasa na strani ponudnika V industrijski coni Hoče prodamo stavbno zemljišče v velikosti 1.546 m2. Zemljišče je opredeljeno kot področje proizvodnih dejavnosti. Dostop do zemljišča je po asfaltirani občinski cesti. Priključki na javno komunalno infrastrukturo....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 93.360 €, 1556,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nezahtevno zemljišče. .

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA KUNGOTA, 24.900 €, 1570,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321069-2 Ogled oglasa na strani ponudnika **MIRNA LOKACIJA POD VINOGRADI** **800m od glavne ceste** Kozjak nad Pesnico, delno zazidljiva parcela, primerna za večjo hišo, odlična lokacija, 800m od avtobusne postaje, 8 minut od priključka na AC, sončna lega, vsa infrastruktura....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zemljišča parcele štajerska 1700 m2 čim manjše'
140.490 €
179.900 €
39.500 €
  Zemljišče, ŠTORE, 669.000 €, 1573,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.12.2025.,

www.indomio.si

1.573,8 m2, za investicijo, izjemna investicijska priložnost- samski dom - štore, prodamo. Cena: 669.000,00 EUR V središču Štor se prodaja nepremičnina, ki ponuja izjemen potencial in široke možnosti razvoja. Samski dom, razkošen stanovanjski objekt s kar petimi etažami in impresivnimi....

 
 
 
  Zemljišče, ZAČRET, 95.000 €, 1620,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-157 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 1.620 m2. Vsi priključki se nahajajo na parceli. V blizini parcele se nahaja tudi kanalizacijski vod in pa mestni plinovod. Dostop do parcele....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 45.000 €, 1657,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vpisano v zemljiško knjigo. 031 752 894 .

 
 
 
  Zemljišče, VOJNIK, 106.020 €, 1767,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281030-63 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, v velikosti 1.767 m2. Vsi priključki se nahajajo na parceli (vodovod, elektrika, kanalizacija). Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je primerno osončena.....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNICA, 141.920 €, 1774,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.indomio.si

1.774 m2, zazidljiva, Na voljo je čudovita zazidljiva parcela v Kamnici, idealna tako za posameznike, ki si želijo zgraditi sanjski dom v objemu narave, kot tudi za investitorje, ki iščejo odlično priložnost z velikim potencialom, prodamo. Cena: 80,00 EUR/m2 LASTNOSTI: velika površina,....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNICA, 141.920 €, 1774,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

1.774 m2, zazidljiva, Spoštovani,prodamo zemljišče s parcelno št. 701/9, k. o. 636 Kamnica v velikosti 1774 m2 na dvignjeni in osončeni parceli ob naslovu Kamniška Graba 78a, Kamnica, Upravna enota Maribor, prodamo. Cena: 80,00 EUR/m2 Namenska raba zemljišča je v deležu 63% kot območje....

 
 
 
  Zemljišče, VRANSKO, 79.965 €, 1777,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.01.2026.,

www.indomio.si

1.777 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče: Prisvoji si Vransko zdaj, prodamo. Cena: 45,00 EUR/m2 Predstavljamo vam zazidljivo zemljišče, ki je novo na trgu, v Vranskem, slikovitem naselju v osrčju Slovenije. To prazno zazidljivo zemljišče ponuja 1777 kvadratnih....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 211.000 €, 1790,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

enkratna priložnost! .

 
 
 
  Zemljišče, POČEHOVA, 160.000 €, 1798,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.09.2025.,

www.indomio.si

1.798 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na prodaj je zazidljivo zemljišče v izmeri 1798 m2, ki se nahaja v naselju Počehova, le 5 kilometrov severno od središča Maribora, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Parcela je skoraj pravokotne oblike in le rahlo pod naklonom, kar omogoča razgibano....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI ŽERJAVCI, 26.500 €, 1850,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

1.850 m2, zazidljiva, Na eni izmed lepših lokacij v Spodnjih Žerjavcih prodamo stavbno zemljišče v izmeri 1.850 m2, ki se nahaja na sončni legi z odprtim pogledom na okoliško dolino.Parcela leži na robu poselitve in ponuja idealno kombinacijo zasebnosti, narave in dostopnosti, saj....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFJA VAS, 500.000 €, 1857,00 m2 cca 270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2024.,

www.indomio.si

2.957 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, stavbno zemljišče s stanovanjsko stavbo površine 140 m2 ter gospodarskim poslopje 250 m2, del zemljišča velikosti 1140 m2 je že nasut in utrjen, možnost poslovno stanovanjske gradnje, blizu AC izvoza, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-14 (od skupaj 13)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!