• GoHome Professional
zemljišča parcele štajerska 2080 m2 padla cena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele štajerska 2080 m2 padla cena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele štajerska 2080 m2 padla cena

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele štajerska 2080 m2 padla cena" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1980 m2 (malo manjši)
    • 2180 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-3%

Spremembe cen iz 60.000 € na 58.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, VITANJE, 58.000 €, 760,00 m2 cca 80 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.04.2026 - 60.000 €
07.05.2026 - 58.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

760 m2, zazidljiva, Prodamo stavbno zemljišče v Vitanju, ki je primerno za gradnjo enostanovanjske hiše. Nahaja se v neposredni bližini središča kraja Vitanje in obsega 760 m2 (GURS). Lega je sončna z lepim razgledom na kraj ter okoliške hribe. Ob parceli je voda ter elektrika. Zemljišče....

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 112.400 € na 95.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 95.000 €, 4496,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 112.400 €
08.05.2026 - 95.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

4.496 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Janževa Gora 76, Selnica ob Dravi: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 4496 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot stanovanjska površina. Glavni prednosti sta neposredna bližina Selnice ob Dravi s vso pripadajočo infrastrukturo....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 45.000 € na 39.000 € z dne 13.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, POLZELA, 39.000 €, 462,00 m2 cca 80 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.01.2026 - 45.000 €
13.03.2026 - 39.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.indomio.si

462 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče - polzela, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR ZEMLJIŠČE NA ISKANI LOKACIJI - OBČINA POLZELA - NASELJE LOČICA OB SAVINJI Posredujemo pri prodaji zemljišča v skupni velikosti 462 m². Po lokacijski informaciji zemljišče spada med stavbna zemljišča.....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 22.000 € na 19.000 € z dne 28.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, TRNOVSKA VAS, 19.000 €, 4403,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2025 - 29.900 €
31.01.2025 - 22.000 €
28.03.2026 - 19.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

4.403 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 19.000,00 EUR Prelepa zazidljiva parcela v objemu narave – Bišečki Vrh, Trnovska vas V osrčju čudovite narave, kjer se prepletata mir in domačnost, vas čaka nekaj posebnega — parcela v velikosti 4.403 m², od tega okoli 1.200 m² zazidljivega zemljišča,....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 22.900 € na 20.900 € z dne 20.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PEKEL, 20.900 €, 3804,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.05.2024 - 37.900 €
30.01.2025 - 22.900 €
20.02.2026 - 20.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

3.804 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko na sončni lokaciji nad Mariborom, prodamo. Cena: 20.900,00 EUR V naselju Pekel v Mestni občini Maribor prodamo kmetijsko zemljišče na sončni lokaciji, dostopno z lokalne ceste. Zemljišče velikosti 3.804 m2 je v večji meri ravno, na S in SV....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 41.100 € na 38.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, NEBOVA, 38.000 €, 1027,00 m2 cca 40 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.05.2024 - 41.098 €
03.04.2025 - 41.100 €
23.04.2026 - 38.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2024.,

www.indomio.si

1.027 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo gradbeno parcelo v velikosti 1.027,43 m2, ki se nahaja v naselju Nebova. Ta parcela ponuja izjemno priložnost za izgradnjo vašega sanjskega doma, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Parcela se nahaja v naselju Nebova, ki je del Maribora.....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 79.000 € na 69.000 € z dne 12.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ORMOŽ, 69.000 €, 21696,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.08.2025 - 79.000 €
12.02.2026 - 69.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.08.2025.,

www.indomio.si

21.696 m2, zazidljiva, "Investirajte v Zemljišče v Ivanjkovcih - Žvab", prodamo. Cena: 69.000,00 EUR Nepremičninska priložnost: večje, delno zazidljivo, zemljišče v Ivanjkovcih - Žvab Predstavljamo vam večje kmetijsko in delno zazidljivo zemljišče v naselju Žvab, ki obsega....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 440.000 € na 410.000 € z dne 12.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ŠENTJUR, 410.000 €, 600,00 m2 cca 680 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.07.2025 - 440.000 €
12.02.2026 - 410.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2025.,

www.indomio.si

600 m2, kmetija, 39.297 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 410.000,00 EUR Ekskluzivno zemljišče za zasebno domačijo v zgodovinskem naravnem okolju – Rifnik pri Šentjurju. Redka priložnost za posameznike s čutom za naravo, prostor in eleganco. Na slikovitem hribu Rifnik nad Šentjurjem, v....

 
 
 
 
-12%

Spremembe cen iz 120.000 € na 105.000 € z dne 05.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 105.000 €, 12324,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.09.2025 - 120.000 €
05.03.2026 - 105.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2025.,

www.indomio.si

12.324 m2, kmetijsko zemljišče, "MALI RAJ CURLEK" -urejeno in obdelano kmetijsko zemljišče primerno za samooskrbo in kmetijsko dejavnostNa odlični lokaciji pri Slovenski Bistrici se prodaja 12.324 m2 urejenega kmetijskega zemljišča namenjenega popolni smooskrbi in dovolj....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 87.000 € na 80.000 € z dne 04.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PODKRAJ PRI VELENJU, 80.000 €, 718,00 m2 cca 110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.03.2026 - 87.000 €
04.04.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

718 m2, zazidljiva, Gradbena parcela z gradbenim dovoljenjem v pridobivanju, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Na lepi razgledni točki je na prodaj parcela za gradnjo. Parcela je na sončni strani. V bližini so vsi komunalni priključki. Na parceli je predvidena modrna enostanovanjska hiša,....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • zemljišča parcele štajerska padla cena (17)
  • zemljišča parcele štajerska 2080 m2 (26)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>