• GoHome Professional
zemljišča parcele štajerska 2260 m2 čim manjše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele štajerska 2260 m2 čim manjše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele štajerska 2260 m2 čim manjše

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele štajerska 2260 m2 čim manjše" je bilo najdenih 17 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 52 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2150 m2 (malo manjši)
    • 2370 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 3000 eur
    • do 3700 eur (povprečna cena)
    • do 4500 eur
    • do 37 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, SLATINSKI DOL, 75.000 €, 2214,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151001-1011 Ogled oglasa na strani ponudnika Zemljišče se nahaja na lepi lokaciji, malenkost iz centra Zgornje Kungote. Sestavljajo ga štiri parcele v skupni izmeri 2.214 m2, ena izmed parcel je dejansko cesta, ki jo uporabljajo tudi drugi uporabniki - v izmeri 337 m2.....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 360.000 €, 2043,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

2.043 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 360.000,00 EUR Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo stavbno zemljišče velikosti 2.043 m2, ki se nahaja na odlični lokaciji v Celju. V celoti ravna parcela, celodnevna osončenost, vsa infrastruktura v bližini in frekventna lokacija so največje....

 
 
 
  Zemljišče, MALE DOLE, 11.900 €, 2061,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.10.2024.,

www.indomio.si

2.061 m2, kmetijsko zemljišče, sočna lokacija, pretežno ravninsko zemljišče, nahaja se toik ob občinski cesti, prodamo. Cena: 11.900,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče, ki se nahaja na mirni in sočni lokaciji v naselju Male Dole v občini Vojnik. Zemljišče v velikosti 2.061 m2 se nahaja....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zemljišča parcele štajerska 2260 m2 čim manjše'
547.400 €
100.500 €
110.000 €
  Zemljišče, LAŠKO, 102.214 €, 2086,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2023.,

www.indomio.si

2.086 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, odlična lokacija, asfaltni dostop do parcele, v bližina vsa potrebna infrastruktura, prodamo. Cena: 49,00 EUR/m2 Prodamo stavbno zemljišče na odlični, sončni lokaciji v Laškem (naselje Debro) v izmeri 2.086 m2. Dostop do parcele je po asfaltni....

 
 
 
  Zemljišče, VRANJI VRH, 25.300 €, 2108,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

2.108 m2, zazidljiva, zemljišče za gradnjo stanovanjske hiše, ob reki Muri, sončna lega, mirna okolica, idilična lokacija v občini Šentilj, komunalna infrastruktura v bližini, prodamo. Cena: 25.300,00 EUR OBČINA ŠENTILJ, VRANJI VRH: ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V SKUPNI VELIKOSTI 2108 m2....

 
 
 
  Zemljišče, HOTEMEŽ, 10.000 €, 2192,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

2.192 m2, posest, Na prodaj sta dve gozdni zemljišči v Hotemežu, občina Radeče, skupne površine 5.755 m2, po ceni 10.000 EUR. Zemljišči imata rastiščni koeficient 11, kar omogoča odlično rast mešanega gozda. Večje zemljišče vključuje 6 % stavbnega zemljišča (213,78 m2) za vikend ali....

 
 
 
  Zemljišče, BRESTERNICA, 20.000 €, 2194,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

2.194 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče v Kamnici s potencialom za zazidljivo - sončna lega, čudovit razgled, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče v Kamnici z možnostjo preureditve v ZAZIDLJIVO OBMOČJE. Nahaja se na sončni legi z osupljivim razgledom na okoliške....

 
 
 
  Zemljišče, RADEČE, 17.500 €, 2246,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

2.246 m2, kmetijsko zemljišče, ravno zemljišče, blizu center Radeče, prodamo. Cena: 17.500,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče v bližini centra Radeč. Zemljišče oz. travnik je na ravnem in je v velikosti 2.246m2. PRILOŽNOST! Tel.: 041 866 822 Mail: gasper.kos@b-n.si Borza Nepremičnin....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI, 136.680 €, 2278,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

2.278 m2, zazidljiva, Prodaja zemljišča v Šmartnem v Rožni dolini, prodamo. Cena: 60,00 EUR/m2 Na mirni, sončni in prijetni lokaciji v Šmartnem v Rožni dolini posredujemo pri prodaji zemljišča v skupni velikosti 2.278 m². Zemljišče se nahaja v urejenem in mirnem naselju, z enostavnim....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE HOČE, 148.915 €, 2291,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

2.291 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65,00 EUR/m2 Priložnost za gradnjo novega doma ali kot investicija Predstavljamo vam atraktivno zemljišče na odlični lokaciji v Hočah, ki ponuja številne možnosti za gradnjo vašega sanjskega doma ali kot donosen investicijski projekt. Značilnosti....

 
 
 
  Zemljišče, HAJDOŠE, 169.900 €, 2300,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

2.300 m2, zazidljiva, Naprodaj je zazidljiva gradbena parcela v naselju Hajdoše (občina Hajdina), v neposredni bližini Ptuja. Zemljišče velikosti 2.309 m2 ponuja odlične možnosti za gradnjo družinske hiše ali investicijski razvoj več stanovanjskih parcel. Lokacija združuje mirno okolje....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 16.289 €, 2327,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Elektrika je na parceli, voda do parcel. .

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 277.758 €, 2374,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Ponujamo vam odlično priložnost za poslovno investicijo ali privatno gradnjo s prodajo posesti na Pobrežju ob Cesti XIV. divizije v izmeri 2374m2. Zemljišče je dostopno iz dveh strani. V bližini se nahjajo nakupovalni centri, avtobusno postajališče, avtocestne povezave. Po lokacijski....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 25.000 €, 2406,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

2.406 m2, zazidljiva, Stavbno zemljišče Škalce, prodamo. Cena: cca 25.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zemljišča v skupni velikosti 2.406 m², ki se nahaja v naselju Škalce pri Slovenskih Konjicah. OPOMBA: Zmeljišče po podatkih občine ni primerna za klasično stanovanjsko gradnjo.....

 
 
 
  Zemljišče, ROGAŠKA SLATINA, 94.900 €, 2419,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

2.419 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 94.900,00 EUR V bližini centra Rogaške Slatine se v manjšem naselju hiš na sončni lokaciji ob robu gozda prodaja zazidljivo zemljišče skupne velikosti 2.419 m2. Za zemljišče je pridobljeno veljavno gradbeno dovoljenje za gradnjo enostanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, PODVIN PRI POLZELI, 89.000 €, 2434,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2025.,

www.indomio.si

2.434 m2, zazidljiva, Stavbna parcela z gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR Na prodaj je gradbena parcela, površine 1000 m2 in kmetijska površina velikosti 1434 m2, za katero je že podana vloga za spremembo namembnosti. Dostop do parcele z javne asfaltne ceste. Pogled....