• GoHome Professional
zemljišča parcele štajerska 2370 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele štajerska 2370 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele štajerska 2370 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele štajerska 2370 m2" je bilo najdenih 17 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 44 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2250 m2 (malo manjši)
    • 2490 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 2800 eur
    • do 3500 eur (povprečna cena)
    • do 4200 eur
    • do 35 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 547.400 €, 2297,00 m2 cca 240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.09.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281008-339 Ogled oglasa na strani ponudnika Na blatu pod goro lahko gradite 6 večstanovanjskih objektov. Objekti imajo od 5-6 stanovanj. Zemljišče je zanimivo investitorjem za gradnjo za trg. Možnost imate kupiti vseh 6 parcel in vinsko klet takrat pa dobite popust na....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 277.758 €, 2374,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Ponujamo vam odlično priložnost za poslovno investicijo ali privatno gradnjo s prodajo posesti na Pobrežju ob Cesti XIV. divizije v izmeri 2374m2. Zemljišče je dostopno iz dveh strani. V bližini se nahjajo nakupovalni centri, avtobusno postajališče, avtocestne povezave. Po lokacijski....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 25.000 €, 2406,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

2.406 m2, zazidljiva, Stavbno zemljišče Škalce, prodamo. Cena: cca 25.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zemljišča v skupni velikosti 2.406 m², ki se nahaja v naselju Škalce pri Slovenskih Konjicah. OPOMBA: Zmeljišče po podatkih občine ni primerna za klasično stanovanjsko gradnjo.....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zemljišča parcele štajerska 2370 m2'
75.000 €
89.000 €
169.900 €
  Zemljišče, MARIBOR, 16.289 €, 2327,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Elektrika je na parceli, voda do parcel. .

 
 
 
  Zemljišče, ROGAŠKA SLATINA, 94.900 €, 2419,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

2.419 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 94.900,00 EUR V bližini centra Rogaške Slatine se v manjšem naselju hiš na sončni lokaciji ob robu gozda prodaja zazidljivo zemljišče skupne velikosti 2.419 m2. Za zemljišče je pridobljeno veljavno gradbeno dovoljenje za gradnjo enostanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE HOČE, 148.915 €, 2291,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

2.291 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65,00 EUR/m2 Priložnost za gradnjo novega doma ali kot investicija Predstavljamo vam atraktivno zemljišče na odlični lokaciji v Hočah, ki ponuja številne možnosti za gradnjo vašega sanjskega doma ali kot donosen investicijski projekt. Značilnosti....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI, 136.680 €, 2278,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

2.278 m2, zazidljiva, Prodaja zemljišča v Šmartnem v Rožni dolini, prodamo. Cena: 60,00 EUR/m2 Na mirni, sončni in prijetni lokaciji v Šmartnem v Rožni dolini posredujemo pri prodaji zemljišča v skupni velikosti 2.278 m². Zemljišče se nahaja v urejenem in mirnem naselju, z enostavnim....

 
 
 
  Zemljišče, RADEČE, 17.500 €, 2246,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

2.246 m2, kmetijsko zemljišče, ravno zemljišče, blizu center Radeče, prodamo. Cena: 17.500,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče v bližini centra Radeč. Zemljišče oz. travnik je na ravnem in je v velikosti 2.246m2. PRILOŽNOST! Tel.: 041 866 822 Mail: gasper.kos@b-n.si Borza Nepremičnin....

 
 
 
  Zemljišče, BRESTERNICA, 20.000 €, 2194,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

2.194 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče v Kamnici s potencialom za zazidljivo - sončna lega, čudovit razgled, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče v Kamnici z možnostjo preureditve v ZAZIDLJIVO OBMOČJE. Nahaja se na sončni legi z osupljivim razgledom na okoliške....

 
 
 
  Zemljišče, HOTEMEŽ, 10.000 €, 2192,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

2.192 m2, posest, Na prodaj sta dve gozdni zemljišči v Hotemežu, občina Radeče, skupne površine 5.755 m2, po ceni 10.000 EUR. Zemljišči imata rastiščni koeficient 11, kar omogoča odlično rast mešanega gozda. Večje zemljišče vključuje 6 % stavbnega zemljišča (213,78 m2) za vikend ali....

 
 
 
  Zemljišče, KAPLJA VAS, 21.000 €, 2551,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.11.2024.,

www.indomio.si

2.551 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo Zemljišče v Idilični Slovenski Vasi, na vrhu hriba z vinogradom, prodamo. Cena: 21.000,00 EUR Predstavljamo vam edinstveno priložnost za nakup stavbnega zemljišča v idilični Kaplji vasi, Prebold, ki se nahaja v čudoviti Savinjski....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 114.795 €, 2551,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

2.551 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 45,00 EUR/m2 Novemu kupcu je na voljo 2551 m2 zazidljivega zemljiča po ceni cca 45 eur/m2. Več informacij na telefonski 051 649 173 .

 
 
 
  Zemljišče, ŠEŠČE PRI PREBOLDU, 110.000 €, 2180,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.08.2025.,

www.indomio.si

2.180 m2, zazidljiva, Na idilični sončni legi ob gozdu, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR Na obrobju urejene vasi Šešče pri Preboldu je na prodaj večja parcela na ravninskem območju. Del parcele predstavlja gozd cca 1.211 m2 preostali del v izmeri cca 969m2 pa predstavlja stavbno zemljišče.....

 
 
 
  Zemljišče, RUPERČE, 12.990 €, 2580,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2025.,

www.indomio.si

2.580 m2, nezazidljiva, Si želite nekaj svoje kmetijske zemlje, trenutno vinograd in še cca 600 m2 lepe ravne zemlje za svojo sprostitev, dušo, srce..?, prodamo. Cena: 12.990,00 EUR Pozdravljeni, si želite nekaj svoje kmetijske zemlje, trenutno vinograd in še cca 600m2 lepe ravne....

 
 
 
  Zemljišče, VOJNIK, 100.500 €, 2147,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2026.,

www.indomio.si

2.147 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 100.500,00 EUR Ponujamo redko priložnost za nakup večjega stavbnega zemljišča v naselju Lindek, v neposredni bližini Frankolovega in le nekaj minut vožnje do Vojnika ter Celja. Gre za zemljišče velikosti 2.147 m², ki se nahaja na mirni, zeleni....

 
 
 
  Zemljišče, VRANJI VRH, 36.400 €, 2599,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

2.599 m2, zazidljiva, zemljišče za izgradnjo stanovanjskih hiš, sončna lega, ob reki Muri, mirna okolica, idilična lokacija v občini Šentilj, komunalna infrastruktura v neposredni bližini, prodamo. Cena: 36.400,00 EUR OBČINA ŠENTILJ, VRANJI VRH: ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V SKUPNI VELIKOSTI....