• GoHome Professional
zemljišča parcele štajerska 2440 m2 najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele štajerska 2440 m2 najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele štajerska 2440 m2 najdražje

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele štajerska 2440 m2 najdražje" je bilo najdenih 15 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 46 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2320 m2 (malo manjši)
    • 2560 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 2700 eur
    • do 3300 eur (povprečna cena)
    • do 4000 eur
    • do 33 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 547.400 €, 2297,00 m2 cca 240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.09.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281008-339 Ogled oglasa na strani ponudnika Na blatu pod goro lahko gradite 6 večstanovanjskih objektov. Objekti imajo od 5-6 stanovanj. Zemljišče je zanimivo investitorjem za gradnjo za trg. Možnost imate kupiti vseh 6 parcel in vinsko klet takrat pa dobite popust na....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 277.758 €, 2374,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Ponujamo vam odlično priložnost za poslovno investicijo ali privatno gradnjo s prodajo posesti na Pobrežju ob Cesti XIV. divizije v izmeri 2374m2. Zemljišče je dostopno iz dveh strani. V bližini se nahjajo nakupovalni centri, avtobusno postajališče, avtocestne povezave. Po lokacijski....

 
 
 
  Zemljišče, HAJDOŠE, 169.900 €, 2300,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

2.300 m2, zazidljiva, Naprodaj je zazidljiva gradbena parcela v naselju Hajdoše (občina Hajdina), v neposredni bližini Ptuja. Zemljišče velikosti 2.309 m2 ponuja odlične možnosti za gradnjo družinske hiše ali investicijski razvoj več stanovanjskih parcel. Lokacija združuje mirno okolje....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zemljišča parcele štajerska 2440 m2 najdražje'
75.000 €
114.795 €
94.900 €
  Zemljišče, SPODNJE HOČE, 148.915 €, 2291,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

2.291 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65,00 EUR/m2 Priložnost za gradnjo novega doma ali kot investicija Predstavljamo vam atraktivno zemljišče na odlični lokaciji v Hočah, ki ponuja številne možnosti za gradnjo vašega sanjskega doma ali kot donosen investicijski projekt. Značilnosti....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI, 136.680 €, 2278,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

2.278 m2, zazidljiva, Prodaja zemljišča v Šmartnem v Rožni dolini, prodamo. Cena: 60,00 EUR/m2 Na mirni, sončni in prijetni lokaciji v Šmartnem v Rožni dolini posredujemo pri prodaji zemljišča v skupni velikosti 2.278 m². Zemljišče se nahaja v urejenem in mirnem naselju, z enostavnim....

 
 
 
  Zemljišče, PODVIN PRI POLZELI, 89.000 €, 2434,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2025.,

www.indomio.si

2.434 m2, zazidljiva, Stavbna parcela z gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR Na prodaj je gradbena parcela, površine 1000 m2 in kmetijska površina velikosti 1434 m2, za katero je že podana vloga za spremembo namembnosti. Dostop do parcele z javne asfaltne ceste. Pogled....

 
 
 
  Zemljišče, MARIJA GRADEC, 45.000 €, 2656,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2025.,

www.indomio.si

2.656 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče z razgledom na okoliške hribe in Laško, stavbno zemljišče v naklonu, primerno za enodružinsko hišo, dostop iz javne poti, blizu vse potrebne infrastrukture, na dosegu narave, prodamo. Cena: 45.000,00 EUR Zemljišče z razgledom nad....

 
 
 
  Zemljišče, VRANJI VRH, 36.400 €, 2599,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

2.599 m2, zazidljiva, zemljišče za izgradnjo stanovanjskih hiš, sončna lega, ob reki Muri, mirna okolica, idilična lokacija v občini Šentilj, komunalna infrastruktura v neposredni bližini, prodamo. Cena: 36.400,00 EUR OBČINA ŠENTILJ, VRANJI VRH: ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V SKUPNI VELIKOSTI....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 25.000 €, 2406,00 m2 cca 10 €/m2