• GoHome Professional
zemljišča parcele štajerska do 1620 m2 - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • zemljišča parcele štajerska do 1620 m2 - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele štajerska do 1620 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele štajerska do 1620 m2" je bilo najdenih 227 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 136 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1540 m2 (malo manjši)
    • 1700 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 5700 eur
    • do 7200 eur (povprečna cena)
    • do 8600 eur
    • do 72 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, PESNICA, 531.000 €, 393,00 m2 cca 1350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.01.2026.,

www.indomio.si

393 m2, kmetija, hiša je zgrajena l. 1900, 201.009 m2 zemljišča, K+P+M, Idilična kmetija na samem - ko se narava in mir združita v popolno celoto, prodamo. Cena: 531.000,00 EUR Pozdravljeni, na prodaj je čudovita kmetija, obdana z rodovitno zemljo, travniki, njivami in gozdovi – vse....

 
 
 
  Zemljišče, PROŽINSKA VAS, 26.770 €, 392,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

392 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zazidljivo zemljišče na lahko dostopni lokaciji ob regionalni cesti štore - šentjur, prodamo. Cena: 26.770,00 EUR Ob regionalni cesti Štore - Šentjur je novemu lastniku na voljo manjše gradbeno zemljišče namenjeno stanovanjski gradnji. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, VODOLE, 29.990 €, 377,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.08.2025.,

www.indomio.si

377 m2, zazidljiva, 377 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 43.000,00 EUR, prodamo. Cena: 29.990,00 EUR Pozdravljeni, predstavljamo vam manjše zazidljivo zemljišče na čudoviti sončni in mirni lokaciji v okolici Maribora. Iz zemljišča se razprostira čudovit razgled na daljno okolico, ki....

 
 
 
  Zemljišče, CIGLENCE, 24.000 €, 351,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2026.,

www.indomio.si

351 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ciglence-parcela s projektom, klet, priključki, HŠ, prodamo. Cena: 24.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji dveh zazidljivih parcel v skupni izmeri 351 m2. Nakup je primeren za tiste: - ki si želijo mirno bivanje stran od mestnega vrveža in biti....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 175.000 €, 350,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

BLIŽINA SMUČARSKEGA CENTRA ROGLA .

 
 
 
  Zemljišče, VELIKI BREBROVNIK, 30.900 €, 336,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2025.,

www.indomio.si

336 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo zazidljivo parcelo in kmetijsko zemljišče v skupni izmeri 4492 m2, od tega 336 m2 zazidljive površine. Na parceli je priključek za vodo ter priključek za kabelsko in tel.. Na kmetijskem zemljišču je vinograd, ki ga trenutni lastnik obdeluje.....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBEČNA, 170.000 €, 329,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

329 m2, kmetija, 18.444 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Predmet prodaje je kmetijska stavba - hlev, ki stoji na parceli velikosti 1.217m2, pretežno kmetijsko in delno stavbno zemljišče. Dodatno se daje v najem kmetijsko zemljišče travnik oz. njiva v velikosti 17.229m2....

 
 
 
  Zemljišče, VITANJE, 17.900 €, 285,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2025.,

www.indomio.si

285 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, V naselju Kragulj 5 min do smučišča Rogla je možnost nakupa 5 parcel, ki so trenutno nezazidljive. So pa razpalcelirane, prodamo. Cena: 17.900,00 EUR Pogoji prodaje: Kupec krije določene stroške in sicer izpeljavo pravnega posla po ceniku Nepremičninske....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKA VAS, 340.000 €, 239,00 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.indomio.si

239,7 m2, kmetija, 132.255 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 340.000,00 EUR Laško - Laška vas, na lepi lokaciji z razgledom na bližnjo dolino in okoliško hribovje, vas poleg lepe narave in prijaznih vaščanov, čaka kmetija, pri kateri je prisoten občutek pozitivne energije, saj ko....

 
 
 
  Zemljišče, ZLATEČE, 129.000 €, 210,00 m2 cca 610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.indomio.si

210 m2, kmetija, hiša je zgrajena l. 1900, 26.800 m2 zemljišča, Na mirni in sončni lokaciji v Zlatečah pri Novi Cerkvi, v občini Vojnik, se prodaja razgibano posestvo s skupno površino 2,68 ha. Obsega več povezanih parcel s travniki, pašniki in gozdom, na katerih stoji starejša domačija....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 170.000 €, 194,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-214 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem ruralnem okolju je naprodaj velika posest z starejšo in novejšo hišo. Velikost zemljišča omogoča kmetovanje in popolno samooskrbo. Če iščete kmetijo za življenje na vasi v sožitju z naravo je to nepremičnina za vas.....

 
 
 
  Zemljišče, ROŠPOH, 155.000 €, 184,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2024.,

www.indomio.si

184,1 m2, kmetija, Prodamo hišo s kmetijskim zemljiščem na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR V bližini hipodroma v Kamnici in le 10 minut vožnje iz centra Maribora prodamo hišo s kmetijskim zemljiščem.Hiša zgrajena l. 1980 (K+P+1) se nahaja na mirni lokaciji, na parceli....

 
 
 
  Zemljišče, PODČETRTEK, 198.000 €, 165,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

165,2 m2, kmetija, Ali sanjaš o življenju v neokrnjeni naravi, na svežem zraku, ob žvrgolenju ptic? Si želiš ustvarjati, obdelovati svoj kos zemlje ?Tukaj je priložnost: Le 7 km od Term Olimia in 6 km od Rogaške Slatine, se nahaja kmetija, ki čaka novega lastnika. 65.954 m2 razgibanega....

 
 
 
  Zemljišče, ŠETAROVA, 88.000 €, 138,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

138 m2, kmetija, 950 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 88.000,00 EUR Pozdravljeni, z veseljem vam predstavljam staromeščansko hišo tipa kmetija, ki se nahaja v kraju Lenart. KJE: Šetarova cca 3 km do mesta Lenart ob vsej potrebni infrastrukturi in cca 1,5km do uvoza na avtocesto OBJEKTIVNI....

 
 
 
  Zemljišče, ROGAŠKA SLATINA, 185.000 €, 130,00 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-8 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji posesti, v skupni velikosti 37.180 m2, od tega je 2.031 m2 zazidljive površine. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je ravna, očiščena in primerno osončena, zato je idealna za....

 
 
 
  Zemljišče, PESNICA, 75.000 €, 128,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

128 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Za vse ljubitelje narave, miru in razgledov ponujamo nepremičnino na izjemni lokaciji v Pernici pri Mariboru Posest obsega 4.403 m² zemljišč, ki nudijo veliko zasebnosti, odprt prostor ter čudovite razglede na okoliške griče. Na zemljišču....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 69.735 €, 62,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-233 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v velikosti 1.105 m2. Vsi priključki se nahajajo na ali ob parceli (elektrika, voda, telekomunikacija, kanalizacija). Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela....