• GoHome Professional
zemljišča parcele štajerska do 5400 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele štajerska do 5400 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele štajerska do 5400 eur

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele štajerska do 5400 eur" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po ceni
    • 5100 eur (malo cenejši)
    • 5600 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, DUPLEK, 57.360 €, 717,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321004-452 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji ravnega, sončnega zazidljivega zemljišča, v velikosti 717 m2. Zemljišče se nahaja v novem nastajajočem naselju ob šoli. Vsi priključki se nahajajo v neposrednji bližini parceli, dostop do parcele je....

 
 
 
  Zemljišče, ŠEŠČE PRI PREBOLDU, 110.000 €, 2180,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.08.2025.,

www.indomio.si

2.180 m2, zazidljiva, Na idilični sončni legi ob gozdu, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR Na obrobju urejene vasi Šešče pri Preboldu je na prodaj večja parcela na ravninskem območju. Del parcele predstavlja gozd cca 1.211 m2 preostali del v izmeri cca 969m2 pa predstavlja stavbno zemljišče.....

 
 
 
  Zemljišče, PERNICA, 135.000 €, 1295,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2025.,

www.gral-nepremicnine.si

EKSKLUZIVNO PRODAMO 1295 m² VELIKO ZAZIDLJIVO STAVBNO ZEMLJIŠČE V PERNICI, S POGLEDOM NA JEZERO, Z GRADBENIM DOVOLJENJEM, IZDELANIM PROJEKTOM in PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM .

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 1.650.000 €, 15000,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2024.,

www.gral-nepremicnine.si

ZA ZNANEGA KUPCA IŠČEMO INDUSTRIJSKO STAVBNO ZEMLJIŠČE KOT INVESTICIJA .

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 7.300.000 €, 57546,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.04.2023.,

www.indomio.si

57.546 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 7.300.000,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE ZA STANOVANJSKO ALI POSLOVNO GRADNJO, 57.546 m2 Na odlični lokaciji na področju Slovenske Bistrice, prodamo zazidljivo zemljišče za stanovanjsko ali poslovno gradnjo, veliko 57.546,00 m2. Pridobljena je....

 
 
 
  Zemljišče, DOBROVA, 196.000 €, 700,00 m2 cca 280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2024.,

www.kumi.si

Zazidljiva parcela v izmeri cca. 700m² katera ima odprt pogled in Južno sončno orientacijo. Oddaljenost od Ljubljane le 10km in 12km od Vrhnike. Trenutno parcelacija še ni zaključena, kar je velika prednost za kupca, saj se lahko v primeru nakupa dogovorimo za malo večjo ali pa manjšo....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 17.500 €, 1402,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.11.2023.,

www.kumi.si

Posredojemo pri prodaji delno zazidljivega zemljišča v izmeri 1.402m², zazidljiv del predstavlja cca. 160m². Parcela je v naklonu, dostop je urejen preko občinske ceste. Primerno za postavitev manjše hiše oziroma bivalnega vikenda. Priključki v bližini. Prodajalčev pogoj: kupec prevzame....

 
 
 
  Zemljišče, POČEHOVA, 49.900 €, 752,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.indomio.si

752 m2, zazidljiva, sončno, zazidljivo zemljišče, mirna lokacija, čudovit razgled, narava, hiter dostop do Maribora, komunalno opremljena, prodamo. Cena: 49.900,00 EUR POČEHOVA, MARIBOR: Prodamo gradbeno zemljišče, ki se nahaja v mirnem naselju, odmaknjeno od mestnega vrveža, na sončni....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 400.000 €, 5000,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.gral-nepremicnine.si

POVPRAŠEVANJE – NAKUP ZAZIDLJIVEGA ZEMLJIŠČA ZA IZGRADNJO GOSTINSKEGA OBJEKTA v SLOVENSKI BISTRICI .

 
 
 
  Zemljišče, VODOLE, 29.990 €, 377,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.08.2025.,

www.indomio.si

377 m2, zazidljiva, 377 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 43.000,00 EUR, prodamo. Cena: 29.990,00 EUR Pozdravljeni, predstavljamo vam manjše zazidljivo zemljišče na čudoviti sončni in mirni lokaciji v okolici Maribora. Iz zemljišča se razprostira čudovit razgled na daljno okolico, ki....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • zemljišča parcele štajerska (491)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>