• GoHome Professional
zemljišča parcele štajerska ekskluzivno 1480 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele štajerska ekskluzivno 1480 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele štajerska ekskluzivno 1480 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele štajerska ekskluzivno 1480 m2" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1410 m2 (malo manjši)
    • 1550 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, TRDOBOJCI, 16.000 €, 1500,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

1.500 m2, za investicijo, Podlehnik - okolica. 10 minut vožnje iz avtoceste prodamo zemljišče v Trdobojcih primerno za vikend, čebelnjak, oddih v naravi. Prečudvit razgled, mir, narava, prodamo. Cena: cca 17.000,00 EUR Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 490.000 €, 1478,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.08.2024.,

www.indomio.si

1.478,2 m2, kmetija, Sodobna piščančja farma s sončno elektrarno in spremljajočim zemljiščem, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR SODOBNA PIŠČANČJA FARMA V BLIŽINI SLOVENSKE BISTRICE Posedujemo pri prodaji sodobne piščančje farme. V prodajo je vključeno: - sodobna piščančja farma v izmeri....

 
 
 
  Zemljišče, VELENJE, 67.500 €, 1500,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Iščem zazidljivo parcelo na območju Šmartnega ob Paki, Polzele ali Velenja. Parcela mora biti sončna, lahko dostopna in po možnosti ravna ali v rahlem naklonu. Kombinacija stavbnega in kmetijskega zemljišča je možna, pri čemer mora biti stavbno zemljišče veliko vsaj 1000 m2. Ponujam....

 
 
 
  Zemljišče, GORICA PRI SLIVNICI, 35.000 €, 1500,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

parcela ca 1500 m2, na parceli stoji 1/2 stare kmečke kamnite hiše s kletjo in star lesen pomožni objekt, na lepi sončni legi,primerno za ambiente, dostop po obstoječem vaškem kolovozu. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 52.000 €, 1458,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.458 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zemljišče za gradnjo po predvidenem OPN, mirna lokacija, 3 minute vožnje iz centra Celja, Polule, prodamo. Cena: 52.000,00 EUR Če iščete zemljišče za gradnjo v okolici Celja, na mirni lokaciji, v objemu narave imamo eno res zanimivo ponudbo....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJE HOČE, 151.900 €, 1519,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

1.519 m2, zazidljiva, Ob Polanski cesti v Zgornjih Hočah prodamo zazidano stavbno zemljišče z gospodarskim poslopjem.Sama nepremičnina se nahaja v mirni coni stanovanjskih objektov, ob lokalni cesti ter predvsem na izjemni razgledni lokaciji. Povšina zemljišča je 1.519 m2, prodamo.....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 240.000 €, 1439,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

1.439 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 240.000,00 EUR Spoštovani, Na sončni lokaciji Spodnje Preloge pri Slovenskih Konjicah prodamo stavbno zemljišče s starejšo hišo, ki predstavlja redko priložnost na trgu zaradi svoje lege, infrastrukture in razvojnega potenciala. Nepremičnina ima....

 
 
 
  Zemljišče, APAČE, 44.225 €, 1525,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

1.525 m2, zazidljiva, Lokacija izstopa predvsem zaradi svoje lege na robu naselja, ki nudi več zasebnosti, odprt razgled in mir, hkrati pa omogoča hiter dostop do vsakodnevnih storitev in prometnih povezav. Parcela je primerna za vse, ki iščejo urejeno okolje za gradnjo doma ali dolgoročno....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 100.782 €, 1527,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2025.,

www.indomio.si

1.527 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 66,00 EUR/m2 Odlično zemljišče na lepi lokaciji v Celju! Odkrijte svojo oazo miru na odlični lokaciji v Zagradu. Leži na koncu naselja, kar zagotavlja brezskrbnost in zasebnost brez prometa, hkrati pa nudi pogled na zgodovinski Celjski grad.....

 
 
 
  Zemljišče, Hoče - Slivnica, 160.000 €, 1546,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321044-235 Ogled oglasa na strani ponudnika V industrijski coni Hoče prodamo stavbno zemljišče v velikosti 1.546 m2. Zemljišče je opredeljeno kot področje proizvodnih dejavnosti. Dostop do zemljišča je po asfaltirani občinski cesti. Priključki na javno komunalno infrastrukturo....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • zemljišča parcele štajerska 1480 m2 (24)
  • zemljišča parcele štajerska ekskluzivno (19)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>