• GoHome Professional
zemljišča parcele štajerska lekarna najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele štajerska lekarna najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele štajerska lekarna najdražje

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele štajerska lekarna najdražje" je bilo najdenih 20 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 78 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1000 m2
    • do 1250 m2
    • 1250 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 1250 m2
    • 1500 m2
  •  Po ceni
    • do 5200 eur
    • do 6500 eur (povprečna cena)
    • do 7800 eur
    • do 65 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 1.890.000 €, 4621,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

4.621 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, Investicijska priložnost v Slovenskih Konjicah za gradnjo 9 večstanovanjskih stavb, skupaj 63 stanovanjskih enot od tega 40% varovanih stanovanj in 60% nadstandardnih stanovanj. Gradnja je ekološko varčna, prodamo. Cena: cca 1.890.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI DUPLEK, 516.000 €, 9383,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.08.2025.,

www.indomio.si

9.383 m2, zazidljiva, V bližini centra občine Duplek, v stanovanjskem naselju v Spodnjem Dupleku, prodamo zazidljivi gradbeni parceli. Zemljišče ima urejen dostop z asfaltnega cestišča. Vodovod, elektrika, kanalizacija in optika so v neposredni bližini. Idealno za investicijo za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, CERKVENJAK, 450.000 €, 12695,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

12.695 m2, za investicijo, Na prodaj je čudovita posest v skupni izmeri 12.695 m2, ki ponuja izjemen potencial tako za bivanje kot za poslovno dejavnost. Na zemljišču se nahajajo prostorna stanovanjska hiša, urejen gostinski obrat, ločena pokrita terasa, garaža, velik rastlinjak,....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zemljišča parcele štajerska lekarna najdražje'
322.110 €
180.000 €
150.000 €
  Zemljišče, MARIBOR, 415.000 €, 3420,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

3.420 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Gradbena parcela nekaj minut iz centra Maribora, prodamo. Cena: 415.000,00 EUR Na mirni lokaciji nad zadnjimi hišami na pobočjih Piramide je na prodaj veliko, unikatno zemljišče v izmeri 3.470 m2. Sestavlja ga obsežen del za stanovanjsko gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE HOČE, 148.915 €, 2291,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

2.291 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65,00 EUR/m2 Priložnost za gradnjo novega doma ali kot investicija Predstavljamo vam atraktivno zemljišče na odlični lokaciji v Hočah, ki ponuja številne možnosti za gradnjo vašega sanjskega doma ali kot donosen investicijski projekt. Značilnosti....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA KUNGOTA, 137.000 €, 19650,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.11.2025.,

www.indomio.si

19.650 m2, zazidljiva, Čudovito posestvo v Zgornji Kungoti z možnostjo nadomestne gradnje. Le 1.200 m od trgovine, šole in vrtca - popolna lega med udobjem kraja in mirno naravo. Dvignjeno zemljišče z lepim razgledom, možnost razdelitve na dve enoti. Idealno za nov dom, kmetijo ali....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 118.900 €, 949,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lastnosti zemljišča: Namembnost: samostojna/stanovanjska hiša Velikost zemljišča: 949 m2 Lokacija: Celje - Nova vas oddaljenost od centra 5 min dostop do avtoceste z dveh strani, izhoda (Celje center in Celje zahod) trgovina 2 min pošta, banka, lekarna 5 min vrtec 2 min bljižina osnovne....

 
 
 
  Zemljišče, POLZELA, 99.500 €, 8075,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.01.2023.,

www.indomio.si

8.075 m2, kmetija, stavbno zemljišče, V naselju Založe prodamo kmetijo s stavbnim in kmetijskim zemljiščem, prodamo. Cena: 109.000,00 EUR Na obrobju Polzele, v naselju Založe prodamo posest-kmetijo, ki ima 3975 m2 stavbnega zemljišča in 4100 m2 kmetijskega zemljišča. Na posesti stoji....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI DUPLEK, 79.200 €, 1100,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

1.100 m2, zazidljiva, V bližini osnovne šole v Spodnjem Dupleku, na koncu slepe ulice, prodamo zazidljivo gradbeno parcelo. Zemljišče ima urejen dostop. Vodovod, elektrika, kanalizacija in optika so v neposredni bližini. Idealno za gradnjo dvojčka ali samostojne individualne hiše,....

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB DRAVI, 75.900 €, 845,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2025.,

www.indomio.si

845 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče na sončni legi blizu Ruš, prodamo. Cena: 75.900,00 EUR Na mirni lokaciji v Logu, Bistrica ob Dravi, so na prodaj tri zazidljiva zemljišča v izmerah 785 m2, 845 m2 in 724 m2 ( na sliki označena z A,B,C ). Parcele ležijo ob lokalni cesti, v manjšem....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI DUPLEK, 74.000 €, 1039,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2024.,

www.indomio.si

1.039 m2, zazidljiva, V bližini osnovne šole v Spodnjem Dupleku, na koncu slepe ulice, prodamo zazidljivo gradbeno parcelo. Zemljišče ima urejen dostop. Vodovod, elektrika, kanalizacija in optika so v neposredni bližini. Idealno za gradnjo dvojčka ali samostojne individualne hiše,....

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB DRAVI, 69.500 €, 785,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2025.,

www.indomio.si

785 m2, zazidljiva, Prložnost za gradnjo na sončni legi v Logu, prodamo. Cena: 69.500,00 EUR Na mirni lokaciji v Logu, Bistrica ob Dravi, so na prodaj tri zazidljiva zemljišča v izmerah 785 m2, 845 m2 in 724 m2 ( na sliki označena z A,B,C ). Parcele ležijo ob lokalni cesti, v manjšem....

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB DRAVI, 65.000 €, 724,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2025.,

www.indomio.si

724 m2, zazidljiva, Zanimivo zazidljivo zemljišče blizu Ruš, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Na mirni lokaciji v Logu, Bistrica ob Dravi, so na prodaj tri zazidljiva zemljišča v izmerah 785 m2, 845 m2 in 724 m2 (na sliki označena z A,B,C). Parcele ležijo ob lokalni cesti v Logu v manjšem....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE HOČE, 65.000 €, 524,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

524 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Priložnost za gradnjo novega doma ali kot investicijo Predstavljamo vam zazidljivo zemljišče, ki se nahaja na odlični lokaciji v Hočah. Značilnosti zemljišča: zemljišče je ravno, velikost 524 m2 namembnost: stavbno zemljišče komunalna....

 
 
 
  Zemljišče, ŠTRIHOVEC, 64.900 €, 1124,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2025.,

www.indomio.si

1.124 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 64.900,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE S PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM V ŠTRIHOVCU PRI ŠENTILJU Prodaja se zazidljivo zemljišče v čudoviti, podeželski okolici Štrihovec pri Šentilju. Ta nepremičnina je novost na trgu in ponuja priložnost....

 
 
 
  Zemljišče, ŠTRIHOVEC, 61.900 €, 1060,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2025.,

www.indomio.si

1.060 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 61.900,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V ŠTRIHOVCU S PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM Prodaja se zazidljivo zemljišče v čudoviti, podeželski okolici Štrihovec pri Šentilju. Ta nepremičnina je novost na trgu in ponuja priložnost za....

 
 
 
  Zemljišče, RADIZEL, 61.072 €, 1388,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2024.,

www.indomio.si

1.388 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo gradbeno parcelo (1388 m2) na mirni lokaciji v Radizlu, tik ob cesti. Vsa infrastruktura je ob parceli, električni vod je speljan podzemno. Le 3 km od avtocestnega izvoza Fram in 2,5 km od OŠ Slivnica. Idealno za gradnjo družinske hiše....

 
 
 
  Zemljišče, RIMSKE TOPLICE, 50.000 €, 1041,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

1.041 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR V centru Rimskih Toplic, v urejenem in prijetnem stanovanjskem okolju imamo na prodaj zazidljivo zemljišče velikosti 1.041 m², najbolj primerno za gradnjo družinske hiše. Lokacija združuje mirno bivalno okolje in odlično dostopnost....

 
 
 
  Zemljišče, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 38.000 €, 508,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2025.,

www.indomio.si

508 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Parcela blizu narave, čeprav le streljaj od Maribora! V mirnem okolišu v Miklavžu, prodajamo stavbno zemljišče v izmeri 508m2. Sončna parcela je na koncu slepe ulice. Kraj nudi vso potrebno infrastrukturo, hkrati pa tudi ogromno sprehajalnih....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 19.900 € na 16.000 € z dne 01.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SELNICA OB MURI, 16.000 €, 1254,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.07.2025 - 27.000 €
27.02.2026 - 19.900 €
01.04.2026 - 16.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.07.2025.,

www.indomio.si

1.254 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 16.000,00 EUR GRADBENA PARCELA S PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM Zazidljivo zemljišče s plačanim komunalnim prispevkom v mirnem okolju naselja Selnica ob Muri . Za to zemljišče je že bilo izdano gradbeno dovoljenje za gradnjo....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-20 (od skupaj 20)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.