• GoHome Professional
zemljišča parcele štajerska vsaj 1780 m2 najceneje - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • zemljišča parcele štajerska vsaj 1780 m2 najceneje - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele štajerska vsaj 1780 m2 najceneje

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele štajerska vsaj 1780 m2 najceneje" je bilo najdenih 241 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 44 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1690 m2 (malo manjši)
    • 1870 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 1700 eur
    • do 2100 eur (povprečna cena)
    • do 2500 eur
    • do 21 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, CELJE, 694.920 €, 5791,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2024.,

www.indomio.si

5.791 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, stavbno zemljišče za poslovno rabo / centralne dejavnosti, zemljišče v celoti ravno, ob glavni cesti Bukovžlak, neposredna bližina avtoceste Celje-vzhod, prodamo. Cena: 120,00 EUR/m2 Prodamo stavbno zemljišče za poslovno rabo na odlični in....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 712.880 €, 10184,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

10.184 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 70,00 EUR/m2 EKSKLUZIVNA PRODAJA. ZA VSE INFORMACIJE POKLIČITE 031641040. Prodaja zemljišča – odlična priložnost za investicijo in bivanje! SLIKA JE IDEJA ZA PARCELACIJO. PARCELE V NARAVI NISO RAZPARCELIRANE IN NAKUP POSAMEZNIH PARCEL NI MOŽEN!....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 712.880 €, 10184,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

10.184 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 712.880,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA. ZA VSE INFORMACIJE POKLIČITE 031641040. Prodaja zemljišča – odlična priložnost za investicijo in bivanje! Na čudoviti in mirni lokaciji, obdani z naravo, vam v nakup lahko ponudimo večje zazidljivo zemljišče,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMOHOR, 750.000 €, 64991,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2024.,

www.indomio.si

Zemljišče za investicijo, Savinjska – Šmohor nad Laškim, 64.991 m2. Cena: 750.000 EUR. Sredi neokrnjene narave, na Šmohorju nad Laškim, prodamo posest v skupni izmeri cca. 64.991 m2, ki predstavlja odlično priložnost za investicijo in razvoj turizma. Lokacijsko je oddaljena 9 km od....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 750.000 €, 19132,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.04.2024.,

www.indomio.si

19.132 m2, kmetija, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, SODOBNO KMEČKO POSESTVO V BLIŽINI SLOVENSKE BISTRICEPosedujemo pri prodaji sodobnega kmečkega posestva v velikosti 19.132 m2, s stanovanjsko hišo, sodobno piščančjo farmo in pomožnim kmetijskim objektom.Kmetija vključuje:- samostojno....

 
 
 
  Zemljišče, SVETINA, 790.000 €, 3034,00 m2 cca 260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.11.2024.,

www.indomio.si

3.034 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 790.000,00 EUR PRODAMO ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE Z GD. 3.034 m2, – RAZKOŠNA INDIVIDUALNA HIŠA ali POČITNIŠKI OBJEKT NA HRIBU, ODMAKNJENI OD VRVEŽA, V OSRČJU NARAVE! Vrhunska priložnost za oddih v popolni zasebnosti in naravnem okolju! Prodamo zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, RADIZEL, 792.275 €, 18425,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

18.425 m2, zazidljiva, RADIZEL, ekskluzivno vam predstavljam investicijsko gradbeno zemljišče, v izmeri cca 18.425 m2, s trafo postajo, vodovodnim priključkom na parceli, kanalizacijo v ulici, dovozom in OPPN-jem v pridobivanju. Sončna lega, v neposredni bližini infrastrukure. Primerna....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, Tezno, 804.050 €, 6185,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

6.185 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodajamo stavbna zemljišča v večini opredeljene po namenski rabi za centralne dejavnosti ali kot druga območja centralnih dejavnosti. Kmetijsko zemljišče se lahko kupi posamezno ali v paketu s stavbnimi zemljišči, prodamo. Cena: 130,00 EUR/m2....

 
 
 
  Zemljišče, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 830.631 €, 2029,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.02.2023.,

www.indomio.si

2.029 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 830.631,00 EUR Podravska, Miklavž na Dravskem polju, v urejeni poslovni coni, prodamo komunalno urejeno investicijsko zemljišče skupne površine 5.891 m2. Poslovna cona je 5 km oddaljena od Maribora, leži tik ob Ptujski cesti in je 3,5 km oddaljena....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 880.000 €, 12000,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Izjemna nepremičnina,enkratna naložba v Zrečah (Slovenija) , mirno za prebivanje v neposredni bližini hotela DOBRAVA , 1000m do Termalnega zdravilišča TERME ZREČE,7 km do term Dobrna, 4 km oddaljenosti od avto ceste Lj- MB, ugodno prodamo, večji novejši poslovni kompleks, v velikosti....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 880.000 €, 81802,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.04.2024.,

www.indomio.si

81.802 m2, kmetija, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, SODOBNO KMEČKO POSESTVO V BLIŽINI SLOVENSKE BISTRICE Posedujemo pri prodaji sodobnega kmečkega posestva v velikosti 81.802 m2, s stanovanjsko hišo, sodobno piščančjo farmo in pomožnim kmetijskim objektom. Kmetija vključuje: - samostojno....

 
 
 
  Zemljišče, VOJNIK, 883.300 €, 7310,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2025.,

www.indomio.si

7.310 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 883.300,00 EUR Spoštovani, Naprodaj so zazidljive parcele skupne velikosti 7.310 m², ki se nahajajo ob glavni prometnici skozi Vojnik. Lokacija je izjemno frekventna in dostopna, saj je oddaljena le 3 km od avtoceste in mesta Celje, kar omogoča....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 1.062.685 €, 16349,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2025.,

www.indomio.si

16.349 m2, zazidljiva, Na prodaj je sveženj gradbenih parcel v katastrski občini Bukovec - skupna površina 16.349 m2, urejena prostorska dokumentacija in odlične možnosti za takojšnjo investicijsko realizacijo, prodamo. Cena: 1.062.685,00 EUR Število parcel: 36 (parcele primerne za....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJE HOČE, 1.175.000 €, 18071,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

18.071 m2, zazidljiva, ZGORNJE HOČE - priložnost za investitorje. Gradbena parcela za gradnjo enostanovanjskih hiš ali dvojčkov. Rravna in sončna lokacija, neposredna bližina narave in infrastrukture. Komunalni priključki ob parceli. OPPN v oblikovanju. Možnost priključitve sosednjih....

 
 
 
  Zemljišče, LOVRENC NA POHORJU, 1.235.150 €, 24703,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.12.2025.,

www.indomio.si

24.703 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 50,00 EUR/m2 PRODAJA VEČJEGA ZAZIDLJIVEGA ZEMLJIŠČA – OBRTNA CONA PUŠČAVA, MOKRONOG–TREBELNO V novi, strateško umeščeni obrtni coni Puščava v občini Mokronog–Trebelno je naprodaj zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 24.703 m², primerno za različne....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJE HOČE, 1.275.000 €, 18071,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

18.071 m2, zazidljiva, Večje investicijsko zemljišče v Hočah - 18.071 m2, prodamo. Cena: 1.275.000,00 EUR Na mirni idilični lokaciji v Hočah prodamo večje stavbno zemljišče skupne površine 18.071 m², namenjeno investicijski gradnji za trg. Velika površina omogoča različne tipe stanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, PESNIŠKI DVOR, 1.350.000 €, 22291,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

22.291 m2, za investicijo, odlična investicijska priložnost, možnost izgradnje večjega objekta, sončna elektrarna, prodamo. Cena: 1.350.000,00 EUR PESNIŠKI DVOR, PESNICA: Na prodaj je skoraj v celoti zazidljivo zemljišče, ki se nahaja le nekaj minut vožnje od avtoceste. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 1.570.800 €, 12578,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.11.2023.,

www.indomio.si

12.578 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 1.570.800,00 EUR VEČJI POSLOVNI KOMPLEKS 1.565 m2 ZA PROIZVODNJO, SKLADIŠČENJE IN DRUGE OBRTNE DEJAVNOSTI, velikost zemljišča 12.578 m2 Na odlični lokaciji na področju Slovenske Bistrice, prodamo proizvodno-skladiščne objekte v skupni velikosti....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 1.650.000 €, 15000,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2024.,

www.gral-nepremicnine.si

ZA ZNANEGA KUPCA IŠČEMO INDUSTRIJSKO STAVBNO ZEMLJIŠČE KOT INVESTICIJA .

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 1.770.000 €, 11800,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V Mariboru zemljišče v industrijski coni - primerno za proizvodnjo in skladiščenje. Namembnost komunalno opremljenega zemljišča, ki je v prodaji, je za trgovsko poslovne dejavnosti, skladiščne in logistične ter industrijsko proizvodne dejavnosti. Zemljišče je opremljeno z hidrantnim....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 1.890.000 €, 4621,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

4.621 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, Investicijska priložnost v Slovenskih Konjicah za gradnjo 9 večstanovanjskih stavb, skupaj 63 stanovanjskih enot od tega 40% varovanih stanovanj in 60% nadstandardnih stanovanj. Gradnja je ekološko varčna, prodamo. Cena: cca 1.890.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENJA VAS, 1.896.360 €, 31606,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

31.606 m2, zazidljiva, Če iščete lokacijo, kjer lahko svojo investicijo uresničite hitro in z minimalnimi tveganji, je vzhodni del poslovne cone Hajdina prava izbira. Sprejet OPPN, ki mu lahko dodate še svoj končni pečat, da bo do popolnosti ustrezal potrebam vaše dejavnosti, odlična....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 1.956.981 €, 14079,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2024.,

www.indomio.si

14.079 m2, za investicijo, po novem občinsko prostorskem načrtu, ki še ni sprejet predvidena v večjem delu gradnja obrtno-gospodarske dejavnosti ter manjšem delu stanovanjska gradnja, dostop iz dveh dovozov, že nasuto zemljišče in industrijska elektrika ter voda na parceli, blizu....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENJA VAS, 1.971.000 €, 32850,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

32.850 m2, zazidljiva, Želite ustvariti poslovni kompleks popolnoma po svojih potrebah? Potrebujete več prostora in želite sami določiti, kako bo videti vaša prihodnja poslovna cona? Zahodni del poslovne cone Hajdina vam daje prav to svobodo - veliko zemljišče in možnost oblikovanja....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 2.793.500 €, 21740,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.11.2023.,

www.indomio.si

21.740 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 2.793.500,00 EUR INVESTICIJSKO ZEMLJIŠČE. VEČJI POSLOVNI KOMPLEKS 760 m2 ZA PROIZVODNJO, SKLADIŠČENJE IN DRUGE OBRTNE DEJAVNOSTI, velikost zemljišča 21.740 m2 Na odlični lokaciji na področju Slovenske Bistrice, prodamo proizvodno-skladiščne....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 3.275.300 €, 18573,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.11.2023.,

www.indomio.si

18.573 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 3.275.300,00 EUR INVESTICIJSKO ZEMLJIŠČE. VEČJI POSLOVNI KOMPLEKS 5.672 m2 ZA PROIZVODNJO, SKLADIŠČENJE IN DRUGE OBRTNE DEJAVNOSTI, velikost zemljišča 18.57ž3 m2 Na odlični lokaciji na področju Slovenske Bistrice, prodamo proizvodno-skladiščne....

 
 
 
  Zemljišče, PESNICA PRI MARIBORU, 3.750.000 €, 34593,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

34.593 m2, zazidljiva, Na prodaj je večnamenski poslovno-razvojni kompleks na območju občine Pesnica pri Mariboru, ki združuje stabilen denarni tok in izrazit razvojni potencial, prodamo. Cena: 3.750.000,00 EUR PRIHODKOVNI POTENCIAL: Nepremičnina ustvarja stabilen letni denarni tok,....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENJA VAS, 3.867.360 €, 64456,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

64.456 m2, zazidljiva, Ponujamo vam redko priložnost na trgu za oblikovanje celotnega poslovno-logističnega parka na enem mestu. V Hajdini, ob avtocesti A4, je na voljo kar 64.456 m2 zemljišč v dveh povezanih sklopih: vzhodni del s sprejetim OPPN za takojšen začetek gradnje in zahodni....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTILJ, 6.100.380 €, 46926,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

46.926 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 130,00 EUR/m2 POSLOVNO ZEMLJIŠČE V POSLOVNI CONI ŠENTILJ – ODLIČNA LOKACIJA Na voljo je stavbno zemljišče v skupni izmeri 46.926 m², umeščeno v poslovno cono Šentilj, na izjemno prometno in logistično ugodni lokaciji. Zemljišče se nahaja med glavno....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 7.300.000 €, 57546,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.04.2023.,

www.indomio.si

57.546 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 7.300.000,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE ZA STANOVANJSKO ALI POSLOVNO GRADNJO, 57.546 m2 Na odlični lokaciji na področju Slovenske Bistrice, prodamo zazidljivo zemljišče za stanovanjsko ali poslovno gradnjo, veliko 57.546,00 m2. Pridobljena je....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, Po dogovoru, 17500,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.salomon.si

Prodam gozd 5.124 m2 in kmetijsko zemljišče 12.461 m2. Ravnina, strojna obdelava. Pri Svetem Štefanu, občina Šmarje pri Jelšah. Gozd 5.124 m2 - 5000€ Njiva ravnina 12.462 m2 - 2€ na m2 031 262 504 Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 211-241 (od skupaj 241)

<< <1 2 3 4 5 6> >>