• GoHome Professional
zemljišča parcele štajerska vsaj 1850 m2 - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • zemljišča parcele štajerska vsaj 1850 m2 - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele štajerska vsaj 1850 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele štajerska vsaj 1850 m2" je bilo najdenih 238 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 44 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1760 m2 (malo manjši)
    • 1940 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 1600 eur
    • do 2000 eur (povprečna cena)
    • do 2400 eur
    • do 20 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ROGAŠKA SLATINA, 150.000 €, 13263,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.07.2025.,

www.indomio.si

13.263 m2, zazidljiva, gozd, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Zazidljivo zemljišče se nahaja na hribčku v bližini centru mesta Rogaška Slatina na sončni in mirni lokaciji s prekrasnim pogledom na naravo in okolico. Skupna izmera zemljišča je 13.263 m2 Za izgradnjo enostanovanjske hiše....

 
 
 
  Zemljišče, KOMPOLE, 45.000 €, 6655,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2024.,

www.indomio.si

6.655 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljiva parcela, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljive parcele v Kompolah. Če iščete parcelo za gradnjo hiše, vikenda ali podobno, je to zemljišče za vas! Parcela obsega 6655m2 površin, od tega je cca 440m2 zazidljivega....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 34.000 €, 7651,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.10.2025.,

www.indomio.si

7.651 m2, zazidljiva, Zazidljivo in gozdno zemljišče Sladka Gora, prodamo. Cena: 34.000,00 EUR Na prodaj je edinstvena priložnost za nakup zazidljivega zemljišča v čudoviti regiji Savinjska, v kraju Sladka Gora. Ta nepremičnina, ki obsega izjemnih 7651 kvadratnih metrov gozdne površine....

 
 
 
  Zemljišče, MALEČNIK, 99.000 €, 24464,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

24.464 m2, kmetijsko zemljišče, Nezazidljivo zemljišče ob Dravi, prodamo. Cena: 99.000,00 EUR V Trčovi, na odlični lokaciji, prodajamo večje kmetijsko zemljišče. Zemljišče se nahaja ob reki Dravi, je lepo vzdrževano in kljub namembnosti ponuja precej možnosti uporabe. Zemljišče je....

 
 
 
  Zemljišče, PODČETRTEK, 13.019 €, 7939,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.10.2025.,

www.indomio.si

7.939 m2, nezazidljiva, Nezazidljivo zemljišče v Nezbišah, prodamo. Cena: cca 1,64 EUR/m2 Prodamo ZELO UGODNO nezazidljivo zemljišče, v velikosti 7939 m2. Vsi priključki se nahajajo na sosednji parceli. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je ravna in primerno....

 
 
 
  Zemljišče, PADEŠKI VRH, 450.360 €, 15012,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.10.2023.,

www.indomio.si

15.012 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 30,00 EUR/m2 V naselju Padeški Vrh v bližini smučišča Rogla - priložnost za investicijo, prodamo večje zazidljivo zemljišče, za katerega je bila že izdelana idejna zasnova projekta za gradnjo 13 počitniških hiš dimenzije 6*7....

 
 
 
  Zemljišče, KOZJE, 79.000 €, 7337,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

7.337 m2, zazidljiva, mirna posest, Dobležiče, izdano gradbeno dovoljenje, plačan komunalni prispevek, cca. 10min do center Podčetrtek, cca. 10min do center Kozje, prodamo. Cena: 79.000,00 EUR Prodamo posest na mirni lokaciji v Dobležičah, med Kozjem in Podčetrtkom. Posest je v skupni....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 712.880 €, 10184,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

10.184 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 712.880,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA. ZA VSE INFORMACIJE POKLIČITE 031641040. Prodaja zemljišča – odlična priložnost za investicijo in bivanje! Na čudoviti in mirni lokaciji, obdani z naravo, vam v nakup lahko ponudimo večje zazidljivo zemljišče,....

 
 
 
  Zemljišče, DROBINSKO, 320.000 €, 44000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.indomio.si

44.000 m2, kmetija, stavbno zemljišče, Na idilični lokaciji s pogledom na Slivniško jezero (Gorica pri Slivnici) prodamo kmetijo s stavbnim zemljiščem, prodamo. Cena: 320.000,00 EUR Kmetija je primerna za vse tiste ki iščejo mir, naravo in zemljišče za samooskrbo ali tudi kakšno kmetijsko....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 32.000 €, 19219,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.09.2025.,

www.indomio.si

19.219 m2, nezazidljiva, gozd, nesekan mešan gozd, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Naprodaj gozd velikosti 19219m2 v kraju Dramlje. V gozdu urejene gozdne poti in dostopi. Pretežno mešani gozd, zdrav primeren za aktivno gospodarjenje. Pogoj prodajalca je, da kupec prevzame obveznost....

 
 
 
  Zemljišče, SLADKI VRH, 19.900 €, 16632,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

16.632 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Kmetijsko zemljišče v Sladkem vrhu, prodamo. Cena: 19.900,00 EUR Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, ki ga sestavlja 6 parcel v skupni izmeri 16.632 m2. Zemljišče se nahaja ob javni cesti, je pod naklonom - pretežno mešani gozd, delno....

 
 
 
  Zemljišče, KOZJE, 30.000 €, 7751,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

7.751 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR Prodaja nezazidljivega zemljišča v mirnem naselju Buče, Savinjska V osrčju slikovite pokrajine vam ponujamo izjemno priložnost za nakup nezazidljivega zemljišča. Parcela se nahaja v idiličnem naselju Buče, ki slovi po svoji....

 
 
 
  Zemljišče, ZREČE, 149.000 €, 52057,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.07.2025.,

www.indomio.si

52.057 m2, kmetija, V Zrečah prodajamo manjšo kmetijo, ki ima nekaj gozda nekaj travnih površin in nekaj stavbnega zemljišča. Hiša ki je na zemljišču je potrebna konkretne obnove, gospodarsko poslopje pa je bilo obnovljeno, prodamo. Cena: 145.000,00 EUR V kolikor razmišljate o samooskrbi....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 95.000 €, 18000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.04.2026.,

www.indomio.si

18.000 m2, kmetijsko zemljišče, stavbno zemljišče, Posestvo z zazidljivim zemljiščem z gradbeno dokumentacijo - Redko na trgu - Dol pri Šmarju, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v izmeri cca 1.000 m2 in kmetijskega zemljišča v izmeri cca 17.000....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJE HOČE, 1.275.000 €, 18071,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

18.071 m2, zazidljiva, Večje investicijsko zemljišče v Hočah - 18.071 m2, prodamo. Cena: 1.275.000,00 EUR Na mirni idilični lokaciji v Hočah prodamo večje stavbno zemljišče skupne površine 18.071 m², namenjeno investicijski gradnji za trg. Velika površina omogoča različne tipe stanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 55.000 €, 24434,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.06.2025.,

www.indomio.si

24.434 m2, zazidljiva, Večje kmetijsko zemljišče z gozdom in delom stavbnega zemljišča prodamo popolnoma na samem in kot celoto v kraju Kog v severovzhodni vinogradniški regiji Jeruzalemsko-ormoške gorice. Več kot 2 hektarja zemlje z urejenim dostopom, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR....

 
 
 
 
-12%

Spremembe cen iz 120.000 € na 105.000 € z dne 05.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 105.000 €, 12324,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.09.2025 - 120.000 €
05.03.2026 - 105.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2025.,

www.indomio.si

12.324 m2, kmetijsko zemljišče, "MALI RAJ CURLEK" -urejeno in obdelano kmetijsko zemljišče primerno za samooskrbo in kmetijsko dejavnostNa odlični lokaciji pri Slovenski Bistrici se prodaja 12.324 m2 urejenega kmetijskega zemljišča namenjenega popolni smooskrbi in dovolj....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 25.000 €, 6229,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.07.2025.,

www.indomio.si

6.229 m2, kmetijsko zemljišče, V kraju Tinsko vam nudimo v prodaj zidanico z zemljiščem. Zidanica ni priklopljena na elektriko niti na vodo, vse pa imate v neposredni bližini. Voda je celo na parceli in enako elektrika, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR V kraju Tinsko vam nudimo v prodaj....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 473.625 €, 6315,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.11.2025.,

www.indomio.si

6.315 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Stavbna zemljišča za centralne dejavnosti - 6.315 m2, Šentjur, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 PRODAJA: Stavbna zemljišča za centralne dejavnosti – 6.315 m², Šentjur Na izjemni lokaciji ob Cesti Kozjanskega odreda v Šentjurju posredujemo....

 
 
 
  Zemljišče, CERKVENJAK, 450.000 €, 37445,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

37.445 m2, zazidljiva, Na prodaj je 37.445 m2 velika posest v Cerkvenjaku z 14.285 m2 zemljišča namenjenega turizmu in tremi objekti, vključno s stanovanjsko hišo (144 m2) in hlevom. Posest predstavlja izjemno investicijsko priložnost za razvoj turizma. Zaradi lokacije, velikosti....

 
 
 
  Zemljišče, TRČOVA, 279.000 €, 6781,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2026.,

www.indomio.si

6.781 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 279.000,00 EUR Zemljišče z izdanim gradbenim dovoljenjem in plačanim komunalnim prispevkom. Si želite miru, narave in razgleda v občini Maribor? S prelepim razgledom, na s soncem obsijani lokaciji, prodamo zemljišče primerno za izgradnjo stanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, LENART V SLOV. GORICAH, 251.000 €, 9454,00 m2 cca 30 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.03.2025. - 251.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2025.,

www.indomio.si

9.454 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam v celoti zazidljivo zemljišče v centru mesta Lenart v Slovenskih Goricah, ki ponuja edinstveno priložnost za investicijo ali razvoj vaših sanjskih projektov, prodamo. Cena: 251.000,00 EUR Pozdravljeni, Predstavljamo vam v celoti zazidljivo zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, LOVRENC NA POHORJU, 1.235.150 €, 24703,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.12.2025.,

www.indomio.si

24.703 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 50,00 EUR/m2 PRODAJA VEČJEGA ZAZIDLJIVEGA ZEMLJIŠČA – OBRTNA CONA PUŠČAVA, MOKRONOG–TREBELNO V novi, strateško umeščeni obrtni coni Puščava v občini Mokronog–Trebelno je naprodaj zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 24.703 m², primerno za različne....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENJA VAS, 1.971.000 €, 32850,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

32.850 m2, zazidljiva, Želite ustvariti poslovni kompleks popolnoma po svojih potrebah? Potrebujete več prostora in želite sami določiti, kako bo videti vaša prihodnja poslovna cona? Zahodni del poslovne cone Hajdina vam daje prav to svobodo - veliko zemljišče in možnost oblikovanja....

 
 
 
  Zemljišče, PLETOVARJE, 33.000 €, 9093,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

9.093 m2, zazidljiva, Na mirni lokaciji v naselju Pletovarje prodamo zemljišče v skupni izmeri 9.093 m2, umeščeno v prijetno podeželsko okolje vinogradov, gozdov in razpršene poselitve. Po veljavnih prostorskih aktih je zemljišče opredeljeno kot stavbno zemljišče - druge urejene zelene....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJE HOČE, 1.175.000 €, 18071,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

18.071 m2, zazidljiva, ZGORNJE HOČE - priložnost za investitorje. Gradbena parcela za gradnjo enostanovanjskih hiš ali dvojčkov. Rravna in sončna lokacija, neposredna bližina narave in infrastrukture. Komunalni priključki ob parceli. OPPN v oblikovanju. Možnost priključitve sosednjih....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 72.000 €, 6000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

.

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, Po dogovoru, 17500,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.salomon.si

Prodam gozd 5.124 m2 in kmetijsko zemljišče 12.461 m2. Ravnina, strojna obdelava. Pri Svetem Štefanu, občina Šmarje pri Jelšah. Gozd 5.124 m2 - 5000€ Njiva ravnina 12.462 m2 - 2€ na m2 031 262 504 Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .