• GoHome Professional
zemljišča parcele štajerska vsaj 1870 m2 - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • zemljišča parcele štajerska vsaj 1870 m2 - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele štajerska vsaj 1870 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele štajerska vsaj 1870 m2" je bilo najdenih 240 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 44 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1780 m2 (malo manjši)
    • 1960 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 1500 eur
    • do 1800 eur (povprečna cena)
    • do 2200 eur
    • do 18 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, SENČAK PRI JURŠINCIH, 54.900 €, 17070,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2025.,

www.indomio.si

17.070 m2, kmetijsko zemljišče, Na sončni legi v osrčju Slovenskih goric, v naselju Senčak pri Juršincih, se prodaja izjemno lepo urejen in popolnoma ograjen bio-eko sadovnjak skupne površine po podatkih GURS-a 17070 m2. Celotno posestvo je zasnovano z mislijo na kakovostno pridelavo....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 880.000 €, 81802,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.04.2024.,

www.indomio.si

81.802 m2, kmetija, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, SODOBNO KMEČKO POSESTVO V BLIŽINI SLOVENSKE BISTRICE Posedujemo pri prodaji sodobnega kmečkega posestva v velikosti 81.802 m2, s stanovanjsko hišo, sodobno piščančjo farmo in pomožnim kmetijskim objektom. Kmetija vključuje: - samostojno....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 1.956.981 €, 14079,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2024.,

www.indomio.si

14.079 m2, za investicijo, po novem občinsko prostorskem načrtu, ki še ni sprejet predvidena v večjem delu gradnja obrtno-gospodarske dejavnosti ter manjšem delu stanovanjska gradnja, dostop iz dveh dovozov, že nasuto zemljišče in industrijska elektrika ter voda na parceli, blizu....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 590.000 €, 14569,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2025.,

www.indomio.si

14.569 m2, kmetija, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Posebna priložnost za podjetništvo in udobno bivanje v naravnem okolju, ugodno.Na odlični,sončni in mirni lokaciji,le 5km od avtocestega priključka,je naprodaj podjetje s čudovita posestjo,ki obsega popolnoma prenovljeno stanovanjsko....

 
 
 
  Zemljišče, GRAJSKA VAS, 46.000 €, 42500,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.indomio.si

42.500 m2, nezazidljiva, gozd, Kmetijska in gozdna zemljišča, prodamo. Cena: 46.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 18 parcel v skupni površini 42.500 m2. Parcele se nahajajo v vasi Grajska vas v Braslovčah in Marija Reka v Preboldu. Kmetijska zemljišča predstavlja cca. 12.500 m2,....

 
 
 
  Zemljišče, VOJNIK, 99.900 €, 14085,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2025.,

www.indomio.si

18.513 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Posestvo se nahaja na gričku s čudovitim razgledom na neokrnjeno in redko poseljeno dolino, ki je le dva km oddaljena od ceste Vojnik-Dobrna. Hiša in gospodarsko poslopje sta primerna za rušenje in nadomestno gradnjo. Hiša je priključena na....

 
 
 
  Zemljišče, ROGAŠKA SLATINA, 150.000 €, 13263,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.07.2025.,

www.indomio.si

13.263 m2, zazidljiva, gozd, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Zazidljivo zemljišče se nahaja na hribčku v bližini centru mesta Rogaška Slatina na sončni in mirni lokaciji s prekrasnim pogledom na naravo in okolico. Skupna izmera zemljišča je 13.263 m2 Za izgradnjo enostanovanjske hiše....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 32.000 €, 19219,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.09.2025.,

www.indomio.si

19.219 m2, nezazidljiva, gozd, nesekan mešan gozd, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Naprodaj gozd velikosti 19219m2 v kraju Dramlje. V gozdu urejene gozdne poti in dostopi. Pretežno mešani gozd, zdrav primeren za aktivno gospodarjenje. Pogoj prodajalca je, da kupec prevzame obveznost....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 1.062.685 €, 16349,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2025.,

www.indomio.si

16.349 m2, zazidljiva, Na prodaj je sveženj gradbenih parcel v katastrski občini Bukovec - skupna površina 16.349 m2, urejena prostorska dokumentacija in odlične možnosti za takojšnjo investicijsko realizacijo, prodamo. Cena: 1.062.685,00 EUR Število parcel: 36 (parcele primerne za....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJE HOČE, 1.175.000 €, 18071,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

18.071 m2, zazidljiva, ZGORNJE HOČE - priložnost za investitorje. Gradbena parcela za gradnjo enostanovanjskih hiš ali dvojčkov. Rravna in sončna lokacija, neposredna bližina narave in infrastrukture. Komunalni priključki ob parceli. OPPN v oblikovanju. Možnost priključitve sosednjih....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 473.625 €, 6315,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.11.2025.,

www.indomio.si

6.315 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Stavbna zemljišča za centralne dejavnosti - 6.315 m2, Šentjur, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 PRODAJA: Stavbna zemljišča za centralne dejavnosti – 6.315 m², Šentjur Na izjemni lokaciji ob Cesti Kozjanskega odreda v Šentjurju posredujemo....

 
 
 
 
-25%

Spremembe cen iz 53.744 € na 40.308 € z dne 12.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, OPLOTNICA, 40.308 €, 6718,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.06.2024 - 58.194 €
13.12.2025 - 53.744 €
12.02.2026 - 40.308 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

6.718 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče na odlični legi in lokaciji - Gorica pri Oplotnici, prodamo. Cena: 6,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v skupni izmeri 6.718 m2, ki v naravi predstavlja travnik. Zemljišče se nahaja ob lokalni asfaltirani cesti.....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI DUPLEK, 516.000 €, 9383,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.08.2025.,

www.indomio.si

9.383 m2, zazidljiva, V bližini centra občine Duplek, v stanovanjskem naselju v Spodnjem Dupleku, prodamo zazidljivi gradbeni parceli. Zemljišče ima urejen dostop z asfaltnega cestišča. Vodovod, elektrika, kanalizacija in optika so v neposredni bližini. Idealno za investicijo za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, PODČETRTEK, 13.019 €, 7939,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.10.2025.,

www.indomio.si

7.939 m2, nezazidljiva, Nezazidljivo zemljišče v Nezbišah, prodamo. Cena: cca 1,64 EUR/m2 Prodamo ZELO UGODNO nezazidljivo zemljišče, v velikosti 7939 m2. Vsi priključki se nahajajo na sosednji parceli. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je ravna in primerno....

 
 
 
  Zemljišče, CERKVENJAK, 450.000 €, 37445,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

37.445 m2, zazidljiva, Na prodaj je 37.445 m2 velika posest v Cerkvenjaku z 14.285 m2 zemljišča namenjenega turizmu in tremi objekti, vključno s stanovanjsko hišo (144 m2) in hlevom. Posest predstavlja izjemno investicijsko priložnost za razvoj turizma. Zaradi lokacije, velikosti....

 
 
 
  Zemljišče, LOKA PRI ŽUSMU, 40.000 €, 19889,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.06.2025.,

www.indomio.si

19.889 m2, nezazidljiva, gozd, Kmetijsko in gozdno zemljišče Loka pri Žusmu, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji kmetijskega in gozdnega zemljišča v skupni izmeri 19889 m2. Za več informacij me kontaktirajte. .

 
 
 
  Zemljišče, RIMSKE TOPLICE, 56.000 €, 27245,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.10.2025.,

www.indomio.si

27.245 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 56.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 712,51 m2. Ostali del parcele predstavlja kmetijske in gozdne površine v velikosti 27245 m2. Na parceli je stala starejša hiša s hišno številko, ki....

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB SOTLI, 155.000 €, 10200,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.01.2026.,

www.indomio.si

10.200 m2, zazidljiva, bistrica ob sotli, trebče, zazidljivo zemljišče zazidljivo + kmetijsko, prodamo. Cena: 155.000,00 EUR V neposredni bližini naselja Trebče - BISTRICA OB SOTLI, 150 m od glavne ceste, je naprodaj komunalno opremljena parcela v velikosti 1200 m2, na parceli stoji....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 95.000 €, 18000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.04.2026.,

www.indomio.si

18.000 m2, kmetijsko zemljišče, stavbno zemljišče, Posestvo z zazidljivim zemljiščem z gradbeno dokumentacijo - Redko na trgu - Dol pri Šmarju, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v izmeri cca 1.000 m2 in kmetijskega zemljišča v izmeri cca 17.000....

 
 
 
  Zemljišče, KOZJE, 79.000 €, 7337,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

7.337 m2, zazidljiva, mirna posest, Dobležiče, izdano gradbeno dovoljenje, plačan komunalni prispevek, cca. 10min do center Podčetrtek, cca. 10min do center Kozje, prodamo. Cena: 79.000,00 EUR Prodamo posest na mirni lokaciji v Dobležičah, med Kozjem in Podčetrtkom. Posest je v skupni....

 
 
 
  Zemljišče, LOVRENC NA POHORJU, 1.235.150 €, 24703,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.12.2025.,

www.indomio.si

24.703 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 50,00 EUR/m2 PRODAJA VEČJEGA ZAZIDLJIVEGA ZEMLJIŠČA – OBRTNA CONA PUŠČAVA, MOKRONOG–TREBELNO V novi, strateško umeščeni obrtni coni Puščava v občini Mokronog–Trebelno je naprodaj zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 24.703 m², primerno za različne....

 
 
 
  Zemljišče, SLADKI VRH, 19.900 €, 16632,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

16.632 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Kmetijsko zemljišče v Sladkem vrhu, prodamo. Cena: 19.900,00 EUR Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, ki ga sestavlja 6 parcel v skupni izmeri 16.632 m2. Zemljišče se nahaja ob javni cesti, je pod naklonom - pretežno mešani gozd, delno....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENJA VAS, 3.867.360 €, 64456,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

64.456 m2, zazidljiva, Ponujamo vam redko priložnost na trgu za oblikovanje celotnega poslovno-logističnega parka na enem mestu. V Hajdini, ob avtocesti A4, je na voljo kar 64.456 m2 zemljišč v dveh povezanih sklopih: vzhodni del s sprejetim OPPN za takojšen začetek gradnje in zahodni....

 
 
 
  Zemljišče, POČEHOVA, 53.200 €, 16643,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2025.,

www.indomio.si

16.643 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče na dostopni in sončni legi, prodamo. Cena: 53.200,00 EUR V Počehovi je naprodaj kmetijsko zemljišče, površine 16.643 m2. Zemljišče se nahaja na sončni legi, dostop je urejen z lokalne ceste, na zgornji strani pa je s kmetijskimi....

 
 
 
  Zemljišče, DROBINSKO, 180.000 €, 40000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.indomio.si

40.000 m2, kmetija, stavbno zemljišče, Na idilični lokaciji s pogledom na Slivniško jezero (Gorica pri Slivnici) prodamo kmetijsko zemljišče s stavbnim zemljiščem, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR V naselju Drobinsko (4 km iz Gorice pri Slivnici in 9 km iz Šentjurja), na vrhu hriba,....

 
 
 
  Zemljišče, GROBELNO, 10.000 €, 7823,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

7.823 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 10.000,00 EUR Kmetijska parcela Grobelno za investicijo V kraju Grobelno na sončni lokaciji, ki je obrnjena proti jugu, je na prodaj kmetijska parcela v velikosti 7.823 m2. V naravi in po GURS evidenci je parcela ovrednotena delno kot....