• GoHome Professional
zemljišča parcele štajerska vsaj 1920 m2 - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • zemljišča parcele štajerska vsaj 1920 m2 - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele štajerska vsaj 1920 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele štajerska vsaj 1920 m2" je bilo najdenih 239 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 44 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1820 m2 (malo manjši)
    • 2020 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 1600 eur
    • do 2000 eur (povprečna cena)
    • do 2400 eur
    • do 20 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ŠENTJUR, 473.625 €, 6315,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.11.2025.,

www.indomio.si

6.315 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Stavbna zemljišča za centralne dejavnosti - 6.315 m2, Šentjur, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 PRODAJA: Stavbna zemljišča za centralne dejavnosti – 6.315 m², Šentjur Na izjemni lokaciji ob Cesti Kozjanskega odreda v Šentjurju posredujemo....

 
 
 
  Zemljišče, CERKVENJAK, 450.000 €, 12695,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

12.695 m2, za investicijo, Na prodaj je čudovita posest v skupni izmeri 12.695 m2, ki ponuja izjemen potencial tako za bivanje kot za poslovno dejavnost. Na zemljišču se nahajajo prostorna stanovanjska hiša, urejen gostinski obrat, ločena pokrita terasa, garaža, velik rastlinjak,....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNICA, 42.000 €, 20831,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

20.831 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Travnik in gozd na razgledni legi pri Kamnici, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Dober kilometer iz centra Kamnice prodamo kmetijsko zemljišče. Zemljišče v naravi predstavlja pretežno gozd in delno travnik. Do parcel vodi javna vzdrževana makadamska....

 
 
 
  Zemljišče, RADIZEL, 792.275 €, 18425,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

18.425 m2, zazidljiva, RADIZEL, ekskluzivno vam predstavljam investicijsko gradbeno zemljišče, v izmeri cca 18.425 m2, s trafo postajo, vodovodnim priključkom na parceli, kanalizacijo v ulici, dovozom in OPPN-jem v pridobivanju. Sončna lega, v neposredni bližini infrastrukure. Primerna....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 32.000 €, 19219,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.09.2025.,

www.indomio.si

19.219 m2, nezazidljiva, gozd, nesekan mešan gozd, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Naprodaj gozd velikosti 19219m2 v kraju Dramlje. V gozdu urejene gozdne poti in dostopi. Pretežno mešani gozd, zdrav primeren za aktivno gospodarjenje. Pogoj prodajalca je, da kupec prevzame obveznost....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 1.956.981 €, 14079,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2024.,

www.indomio.si

14.079 m2, za investicijo, po novem občinsko prostorskem načrtu, ki še ni sprejet predvidena v večjem delu gradnja obrtno-gospodarske dejavnosti ter manjšem delu stanovanjska gradnja, dostop iz dveh dovozov, že nasuto zemljišče in industrijska elektrika ter voda na parceli, blizu....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 170.000 €, 13866,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2026.,

www.indomio.si

13.866 m2, kmetija, stavbno zemljišče, edinstvena posest z hišo in zemljiščem za konje, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Kamnagora, zemljišče z posestjo in hišo, edinstvena priložnost za nakup podeželskega dragulja. Na izjemni lokaciji v neokrnjeni naravi, na naslovu Kamnogora 22, je....

 
 
 
  Zemljišče, VELIČANE, 15.000 €, 6383,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

6.383 m2, kmetijsko zemljišče, V Veličanah prodamo kmetijsko in gozdno zemljišče v skupni izmeri cca 6.383 m2. Dve parceli z nasadom cca. 50 orehov, tretja gozd z bukvami. Urejen dostop z občinske ceste in dovoz na parcelo. Mirna lokacija, primerno za samooskrbo ali investicijo. Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, RIMSKE TOPLICE, 56.000 €, 27245,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.10.2025.,

www.indomio.si

27.245 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 56.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 712,51 m2. Ostali del parcele predstavlja kmetijske in gozdne površine v velikosti 27245 m2. Na parceli je stala starejša hiša s hišno številko, ki....

 
 
 
  Zemljišče, MESTNI VRH, 62.000 €, 24001,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2024.,

www.indomio.si

24.001 m2, kmetijsko zemljišče, naprodaj večji vinograd na mestnem vrhu, prodamo. Cena: 72.000,00 EUR Novo na trgu! Na voljo je priložnost za nakup obdelanega vinograda na čudoviti lokaciji Mestni vrh, Ptuj v regiji Podravje. Vinograd je zasajen na zemljišču v izmeri 24.000 kvadratnih....

 
 
 
  Zemljišče, PRISTAVA PRI MESTINJU, 25.000 €, 8089,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

8.089 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V Nezbišah sta na voljo za nakup 2 večji parceli v skupni površini 8089 m2 z možnostjo postavitve nezahtevnega objekta ali apartmajske hiše. Zemljišče je na mirnem kraju do tja vodi asfaltirana cesta, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Če vas mika....

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 69.000 €, 21696,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.08.2025.,

www.indomio.si

21.696 m2, zazidljiva, "Investirajte v Zemljišče v Ivanjkovcih - Žvab", prodamo. Cena: 69.000,00 EUR Nepremičninska priložnost: večje, delno zazidljivo, zemljišče v Ivanjkovcih - Žvab Predstavljamo vam večje kmetijsko in delno zazidljivo zemljišče v naselju Žvab, ki obsega....

 
 
 
  Zemljišče, DROBINSKO, 180.000 €, 40000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.indomio.si

40.000 m2, kmetija, stavbno zemljišče, Na idilični lokaciji s pogledom na Slivniško jezero (Gorica pri Slivnici) prodamo kmetijsko zemljišče s stavbnim zemljiščem, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR V naselju Drobinsko (4 km iz Gorice pri Slivnici in 9 km iz Šentjurja), na vrhu hriba,....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 712.880 €, 10184,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

10.184 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 712.880,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA. ZA VSE INFORMACIJE POKLIČITE 031641040. Prodaja zemljišča – odlična priložnost za investicijo in bivanje! Na čudoviti in mirni lokaciji, obdani z naravo, vam v nakup lahko ponudimo večje zazidljivo zemljišče,....

 
 
 
  Zemljišče, KOZJE, 30.000 €, 7751,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

7.751 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR Prodaja nezazidljivega zemljišča v mirnem naselju Buče, Savinjska V osrčju slikovite pokrajine vam ponujamo izjemno priložnost za nakup nezazidljivega zemljišča. Parcela se nahaja v idiličnem naselju Buče, ki slovi po svoji....

 
 
 
  Zemljišče, TRČOVA, 279.000 €, 6781,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2026.,

www.indomio.si

6.781 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 279.000,00 EUR Zemljišče z izdanim gradbenim dovoljenjem in plačanim komunalnim prispevkom. Si želite miru, narave in razgleda v občini Maribor? S prelepim razgledom, na s soncem obsijani lokaciji, prodamo zemljišče primerno za izgradnjo stanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, RADANA VAS, 139.383 €, 15487,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

15.487 m2, kmetijsko zemljišče, V Radani vasi občina Zreče, se prodaja najboljše kmetijsko zemljišče. Del zemljišča je njiva, del je v naravi travnik. Dostop je urejen po občinski cesti.Zemljišče se lahko proda po parcelah, prodamo. Cena: cca 139.383,00 EUR Zemljišče se lahko obdeluje....

 
 
 
  Zemljišče, DROBINSKO, 320.000 €, 44000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.indomio.si

44.000 m2, kmetija, stavbno zemljišče, Na idilični lokaciji s pogledom na Slivniško jezero (Gorica pri Slivnici) prodamo kmetijo s stavbnim zemljiščem, prodamo. Cena: 320.000,00 EUR Kmetija je primerna za vse tiste ki iščejo mir, naravo in zemljišče za samooskrbo ali tudi kakšno kmetijsko....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 95.000 €, 18000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.04.2026.,

www.indomio.si

18.000 m2, kmetijsko zemljišče, stavbno zemljišče, Posestvo z zazidljivim zemljiščem z gradbeno dokumentacijo - Redko na trgu - Dol pri Šmarju, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v izmeri cca 1.000 m2 in kmetijskega zemljišča v izmeri cca 17.000....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENJA VAS, 1.971.000 €, 32850,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

32.850 m2, zazidljiva, Želite ustvariti poslovni kompleks popolnoma po svojih potrebah? Potrebujete več prostora in želite sami določiti, kako bo videti vaša prihodnja poslovna cona? Zahodni del poslovne cone Hajdina vam daje prav to svobodo - veliko zemljišče in možnost oblikovanja....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENJA VAS, 3.867.360 €, 64456,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

64.456 m2, zazidljiva, Ponujamo vam redko priložnost na trgu za oblikovanje celotnega poslovno-logističnega parka na enem mestu. V Hajdini, ob avtocesti A4, je na voljo kar 64.456 m2 zemljišč v dveh povezanih sklopih: vzhodni del s sprejetim OPPN za takojšen začetek gradnje in zahodni....

 
 
 
  Zemljišče, OPLOTNICA, 40.308 €, 6718,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

6.718 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče na odlični legi in lokaciji - Gorica pri Oplotnici, prodamo. Cena: 6,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v skupni izmeri 6.718 m2, ki v naravi predstavlja travnik. Zemljišče se nahaja ob lokalni asfaltirani cesti.....

 
 
 
  Zemljišče, SLADKI VRH, 19.900 €, 16632,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

16.632 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Kmetijsko zemljišče v Sladkem vrhu, prodamo. Cena: 19.900,00 EUR Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, ki ga sestavlja 6 parcel v skupni izmeri 16.632 m2. Zemljišče se nahaja ob javni cesti, je pod naklonom - pretežno mešani gozd, delno....

 
 
 
  Zemljišče, PESNICA PRI MARIBORU, 3.750.000 €, 34593,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

34.593 m2, zazidljiva, Na prodaj je večnamenski poslovno-razvojni kompleks na območju občine Pesnica pri Mariboru, ki združuje stabilen denarni tok in izrazit razvojni potencial, prodamo. Cena: 3.750.000,00 EUR PRIHODKOVNI POTENCIAL: Nepremičnina ustvarja stabilen letni denarni tok,....

 
 
 
  Zemljišče, PESNIŠKI DVOR, 300.000 €, 17983,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

17.983 m2, zazidljiva, prodaja - atraktivno zemljišče ob regionalni cesti, prodamo. Cena: 300.000,00 EUR PRODAJA – ATRAKTIVNO ZEMLJIŠČE OB REGIONALNI CESTI Na prepoznavni in lahko dostopni lokaciji ob regionalni cesti Pesnica - Pernica je na voljo večje zemljišče, ki predstavlja odlično....

 
 
 
  Zemljišče, POČEHOVA, 53.200 €, 16643,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2025.,

www.indomio.si

16.643 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče na dostopni in sončni legi, prodamo. Cena: 53.200,00 EUR V Počehovi je naprodaj kmetijsko zemljišče, površine 16.643 m2. Zemljišče se nahaja na sončni legi, dostop je urejen z lokalne ceste, na zgornji strani pa je s kmetijskimi....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 495.600 €, 8260,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

8.260 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, investicija priložnost, veliko v celoti zazidljivo zemljišče, primerno za gradnjo več stanovanjskih hiš, razvoj manjšega stanovanjskega naselja, dobra lokacija, dostop iz javne poti, priključki potekajo ob parceli, visok investicijski potencial,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 72.000 €, 6000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

.

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, Po dogovoru, 17500,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.salomon.si

Prodam gozd 5.124 m2 in kmetijsko zemljišče 12.461 m2. Ravnina, strojna obdelava. Pri Svetem Štefanu, občina Šmarje pri Jelšah. Gozd 5.124 m2 - 5000€ Njiva ravnina 12.462 m2 - 2€ na m2 031 262 504 Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 211-239 (od skupaj 239)

<< <1 2 3 4 5 6> >>