• GoHome Professional
zemljišča parcele štajerska vsaj 2160 m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • zemljišča parcele štajerska vsaj 2160 m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele štajerska vsaj 2160 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele štajerska vsaj 2160 m2" je bilo najdenih 224 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 42 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2050 m2 (malo manjši)
    • 2270 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 1300 eur
    • do 1600 eur (povprečna cena)
    • do 2000 eur
    • do 16 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ZGORNJI DUPLEK, 108.800 €, 4544,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.12.2024.,

www.indomio.si

4.544 m2, zazidljiva, Zemljišče v Zimici, Zgornja Korena, ponuja podeželsko okolje, obdano z naravo in bližino gozda. Skupna velikost je 4.544 m2, od tega 3.170 m2 zazidljivega in 1.374 m2 kmetijskega zemljišča. Zemljišče omogoča delitev na manjša gradbena zemljišča. Lokacija nudi....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 180.000 €, 4560,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2025.,

www.indomio.si

4.560 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na prodaj je zazidljiva parcela velikosti 4.560 m2 v Selnici ob Dravi, na mirni in sončni lokaciji z urejenim dostopom, vso potrebno infrastrukturo v bližini ter čudovitim razgledom na Pohorje. Parcela je primerna za investicijo v stanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, FRANKOLOVO, 323.000 €, 4595,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2025.,

www.indomio.si

4.595 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 323.000,00 EUR Spoštovani, Prodamo zazidljivo parcelo velikosti 4.595 m², ki se nahaja ob regionalni cesti 403 iz smeri Vojnik. Parcela je na desni strani te ceste pred Mercator centrom na Frankolovem. Nahaja se le 10 km od Celja in priključka....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 1.890.000 €, 4621,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

4.621 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, Investicijska priložnost v Slovenskih Konjicah za gradnjo 9 večstanovanjskih stavb, skupaj 63 stanovanjskih enot od tega 40% varovanih stanovanj in 60% nadstandardnih stanovanj. Gradnja je ekološko varčna, prodamo. Cena: cca 1.890.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTILJ, 138.000 €, 4621,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2024.,

www.indomio.si

4.621 m2, kmetijsko zemljišče, Večje zemljišče ob vhodu v mesto, prodamo. Cena: 138.000,00 EUR Zemljišče je locirano ob AC ob vhodu v mesto v neposredni bližini nakupovalnega centra. Zemljišče je po namenski rabi opredeljeno kot kmetijsko zemljišče, vendar meji na območje stavbnih....

 
 
 
  Zemljišče, HOČKO POHORJE, 333.270 €, 4761,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

4.761 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na Hočkem Pohorju prodamo večje gradbeno zemljišče (7 parcelnih številk), primerno za stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 333.270,00 EUR Na obronkih Hočkega Pohorja, približno 13 km iz centra Maribora prodamo večje, gradbeno zemljišče - 7....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 400.000 €, 5000,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.gral-nepremicnine.si

POVPRAŠEVANJE – NAKUP ZAZIDLJIVEGA ZEMLJIŠČA ZA IZGRADNJO GOSTINSKEGA OBJEKTA v SLOVENSKI BISTRICI .

 
 
 
  Zemljišče, CERKVENJAK, 61.000 €, 5053,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2024.,

www.indomio.si

5.053 m2, zazidljiva, Naprodaj posest v Cogetincih - Cerkvenjak, prodamo. Cena: 61.000,00 EUR Zemljišče v Cogetincih, Cerkvenjak, Podravje predstavlja odlično priložnost za vse, ki iščejo mirno življenje v osrčju Slovenije. S skupno površino zemljišča kar 5053 m2, od tega zazidljivo....

 
 
 
  Zemljišče, POLENŠAK, 21.000 €, 5251,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

5.251 m2, kmetijsko zemljišče, Sončna parcela namenjena izgradnji doma, prodamo. Cena: 21.000,00 EUR V naselju Polenšak je na prodaj urejana delno zazidalna, delno kmetijska ter gozdna parcela, v skupni velikosti 5.251 m². Zazidalnega dela je 455 m². Zemljišče se nahaja na hribu,....

 
 
 
  Zemljišče, CMEREŠKA GORCA, 63.000 €, 5326,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

5.326 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 63.000,00 EUR Parcela Cmereška Gorca, Pristava pri Mestinju, Podčetrtek V ponudbi je zazidljiva parcela v kraju Cmereška Gorca, v občini Podčetrtek. Parcela predstavlja zanimivo možnost za različne kupce, ki iščejo priložnost v urejenem in naravnem....

 
 
 
  Zemljišče, CERKVENJAK, 29.990 €, 5434,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

5.434 m2, zazidljiva, lepo zazidljivo zemljišče 5.434m2 od tega 980 m2 gradbenega z elektriko, vodovod mestni, tel. in optika za priklop, čaka novega lastnika :), prodamo. Cena: 29.990,00 EUR Pozdravljeni, lepo zazidljivo zemljišče 5.434m² od tega 980 m² gradbenega z elektriko, vodovod....

 
 
 
  Zemljišče, PTUJ, 30.000 €, 5623,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-127 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Kicar, posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, katero je trenutno urejeno v travnik. Zemljišče je pravokotne oblike, sočno, z lepim razgledom in se nahaja ob asfaltni cesti v strnjenem naselju Kicar. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, VELENJE, 23.000 €, 5700,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na sončni legi v Vinski gori prodam kmetijsko (~5700 m2) zemljišče. .

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 694.920 €, 5791,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2024.,

www.indomio.si

5.791 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, stavbno zemljišče za poslovno rabo / centralne dejavnosti, zemljišče v celoti ravno, ob glavni cesti Bukovžlak, neposredna bližina avtoceste Celje-vzhod, prodamo. Cena: 120,00 EUR/m2 Prodamo stavbno zemljišče za poslovno rabo na odlični in....

 
 
 
  Zemljišče, PEČOVJE, 185.440 €, 5795,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2025.,

www.indomio.si

5.795 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 32,00 EUR/m2 Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo stavbno zemljišče v skupni površini 5.795 m2, ki se nahaja na mirni in zeleni lokaciji Pečovje. Zemljišče odlikuje lep razgled na privzdignjenem terenu in zgolj nekaj minut do centra Celja. Infrastruktura....

 
 
 
  Zemljišče, ŠTORE, 214.415 €, 5795,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-22 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji v celoti zazidljivega, komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti 5.795 m2. Vsi priključki se nahajajo na sosednjih parcelah. Dostop do zemljišča je urejen neposredno z javne poti. Iz parcele se....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 69.000 €, 5847,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

5.847 m2, posest, Zazidljivo zemljišče, prodamo. Cena: do cca 69.000,00 EUR Novemu lastniku se ponuja stavbno zemljišče v Laškem, možnost priključka za elektriko ob parceli, vodovod, v letu 2026 bo izdelana tudi napeljava za kanalizacijsko omrežje. Cena je okvirna, od vse kvadrature....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 72.000 €, 6000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

40-letna poraščena rjavolaska, lepa in urejena, oprsja 4, išče avanturista za diskretno druženje v Ljubljani. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 72.000 €, 6000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

.

 
 
 
  Zemljišče, TURŠKI VRH, 20.000 €, 6090,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

6.090 m2, zazidljiva, delno stavbno, povečini kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR V Turškem vrhu, zelo razpršenem naselju v občini Zavrč, prodamo sončno, delno stavbno, delno kmetijsko zemljišče skupne površine 6.090 m2. Nekaj ravnega, ostalo pa pod manjšim ali večjim....

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 214.585 €, 6131,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

6.131 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 35,00 EUR/m2 Iščete popolno lokacijo za stanovanjsko gradnjo? V mirnem in urejenem naselju individualnih stanovanjskih hiš na Hardeku, v neposredni bližini osnovne šole, športne dvorane in Gimnazije Ormož je na prodaj prostorno....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 290.000 €, 6184,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2025.,

www.indomio.si

6.184 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Na voljo za nakup zazidljivo zemljišče v Starih Slemenah v bližini Žičke kartuzije. Sončna lokacija na nadmorski višini 620 m. Pridobljeno gradbeno dovoljenje za 6 objektov na parcellah cca 1000 m2. Plačan komunalni prispevek. Komunalno....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, Tezno, 804.050 €, 6185,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

6.185 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodajamo stavbna zemljišča v večini opredeljene po namenski rabi za centralne dejavnosti ali kot druga območja centralnih dejavnosti. Kmetijsko zemljišče se lahko kupi posamezno ali v paketu s stavbnimi zemljišči, prodamo. Cena: 130,00 EUR/m2....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 25.000 €, 6229,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.07.2025.,

www.indomio.si

6.229 m2, kmetijsko zemljišče, V kraju Tinsko vam nudimo v prodaj zidanico z zemljiščem. Zidanica ni priklopljena na elektriko niti na vodo, vse pa imate v neposredni bližini. Voda je celo na parceli in enako elektrika, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR V kraju Tinsko vam nudimo v prodaj....

 
 
 
  Zemljišče, KOSTRIVNICA, 14.000 €, 6301,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.indomio.si

6.301 m2, kmetijsko zemljišče, kmetijsko zemljišče, ravna, osončena parcela, ob glavni cesti, dobra lokacija, Kostrivnica, Šentjur, prodamo. Cena: 14.000,00 EUR Na prodaj kmetijsko zemljišče – 6.301 m² – Kalobje, Kostrivnica Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v skupni izmeri....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 660.000 €, 6307,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321054-149 Ogled oglasa na strani ponudnika Na območju Pobrežja, pod Puhovo cesto, prodajamo 6.307 m2 zanimivega stavbnega zemljišča, namenjenega gradnji večstanovanjskih objektov. Prodajano zemljišče je ravno, podolgovate, kvadraste oblike. Locirano je torej z odlično....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, Pobrežje, 567.630 €, 6307,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151001-615 Ogled oglasa na strani ponudnika ZNIŽANO! Prodamo zazidljivo zemljišče na Pobrežju, površine 6307 m2. Nahaja se na desnem bregu Drave, v soseski deloma strnjene in deloma razpršene izgradnje stanovanjskih objektov, na področju občine, ki je pozidano pretežno....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 473.625 €, 6315,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.11.2025.,

www.indomio.si

6.315 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Stavbna zemljišča za centralne dejavnosti - 6.315 m2, Šentjur, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 PRODAJA: Stavbna zemljišča za centralne dejavnosti – 6.315 m², Šentjur Na izjemni lokaciji ob Cesti Kozjanskega odreda v Šentjurju posredujemo....

 
 
 
  Zemljišče, VELIČANE, 15.000 €, 6383,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

6.383 m2, kmetijsko zemljišče, V Veličanah prodamo kmetijsko in gozdno zemljišče v skupni izmeri cca 6.383 m2. Dve parceli z nasadom cca. 50 orehov, tretja gozd z bukvami. Urejen dostop z občinske ceste in dovoz na parcelo. Mirna lokacija, primerno za samooskrbo ali investicijo. Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, OPLOTNICA, 58.000 €, 6466,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281036-23 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v skupni izmeri 6.466 m2, ki v naravi predstavlja travnik. Zemljišče se nahaja ob lokalni asfaltirani cesti. Celotno zemljišče je izjemno lepo umeščeno in vzdrževano ter se od spodnjega....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 1.650.000 €, 15000,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2024.,

www.gral-nepremicnine.si

ZA ZNANEGA KUPCA IŠČEMO INDUSTRIJSKO STAVBNO ZEMLJIŠČE KOT INVESTICIJA .

 
 
 
  Zemljišče, DESTRNIK, 54.000 €, 9517,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-464 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj pretežno kmetijsko zemljišče, delno zazidljivo zemljišče. Nahaja se na dobri, dostopni lokaciji v Janežovskem vrhu. Južna lega in čudovit razgled. Možen nakup ločeno, samo travnik (8.413m2, kmetijsko zemljišče, travnik,....

 
 
 
  Zemljišče, LORMANJE, 298.000 €, 7889,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.indomio.si

7.889 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 298.000,00 EUR Jugozahodno od Lenarta natančneje v Lormanju, prijetnem naselju, s hitrim dostopom do AC je na voljo večje stavbno zemljišče v skupni velikosti 7.889m2. V naravi je 6.634m2 gradbene parcele in 1.255m2 ceste oz.....

 
 
 
  Zemljišče, ROGAŠKA SLATINA, 150.000 €, 13263,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.07.2025.,

www.indomio.si

13.263 m2, zazidljiva, gozd, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Zazidljivo zemljišče se nahaja na hribčku v bližini centru mesta Rogaška Slatina na sončni in mirni lokaciji s prekrasnim pogledom na naravo in okolico. Skupna izmera zemljišča je 13.263 m2 Za izgradnjo enostanovanjske hiše....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRNA, 75.000 €, 7000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.salomon.si

KLANC , 7.000 m2, posest, od tega stavbno zemljišče v izmeri 2.500 m2 in kmetijsko zemljišče v izmeri 4.500 m2, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji posestva v naselju Klanc v Občini Dobrna , ki predstavlja delno stavbno zemljišče v okvirni velikosti 2.500 m2 in delno....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTILJ, 6.100.380 €, 46926,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

46.926 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 130,00 EUR/m2 POSLOVNO ZEMLJIŠČE V POSLOVNI CONI ŠENTILJ – ODLIČNA LOKACIJA Na voljo je stavbno zemljišče v skupni izmeri 46.926 m², umeščeno v poslovno cono Šentilj, na izjemno prometno in logistično ugodni lokaciji. Zemljišče se nahaja med glavno....

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB SOTLI, 17.976 €, 15106,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2024.,

www.indomio.si

15.106 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,19 EUR/m2 V Trebčah v občini Bistrica ob Sotli prodamo zaraščeno kmetijsko zemljišče. Zemljišče predstavlja 9 parcel, ki se držijo skupaj. Zemljišče je zaraščeno z grmičevjem cca 20 let. Nekoč je stala na eni izmed parcel hiša in so....

 
 
 
  Zemljišče, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 12.000 €, 9614,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

V Skokah, v bližini Dobrovc - Letališča Maribor; prodamo gozd v skupni velikosti 9614 m2. Sestavljen je iz 2 parcel, in sicer: 423/2 ter 425, obe K.O.: 708 -SKOKE. Obe parceli se držita skupaj. Dostop do gozda je urejen. V gozdu je večinoma hrastov les, nekaj je tudi gabra in bora.....

 
 
 
  Zemljišče, MAJŠPERK, 190.000 €, 96595,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2024.,

www.indomio.si

96.595 m2, kmetija, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Idilična kmetija na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 190.000,00 EUR Na voljo je unikatna stanovanjska kmetija, v čudovitem Haloškem okolju občine Majšperka, na naslovu Naraplje. Ta velika kmetija, katere stanovanjska stavba je....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 320.000 €, 80000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2024.,

www.indomio.si

80.000 m2, kmetija, stavbno zemljišče, Posest v bližini Slivniškega jezera na odlični sončni lokaciji, prodamo. Cena: 320.000,00 EUR V mirnem okolju v bližini Slivniškega jezera posredujemo pri prodaji posesti z stanovanjsko hišo in hlevom. Velikost zemljišča omogoča kmetovanje in....

 
 
 
  Zemljišče, VOJNIK, 883.300 €, 7310,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

7.310 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 883.300,00 EUR Spoštovani, Naprodaj so zazidljive parcele skupne velikosti 7.310 m², ki se nahajajo ob glavni prometnici skozi Vojnik. Lokacija je izjemno frekventna in dostopna, saj je oddaljena le 3 km od avtoceste in mesta Celje, kar omogoča....

 
 
 
  Zemljišče, PODČETRTEK, 22.000 €, 7939,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-120 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji nezazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti 7939 m2. Vsi priključki se nahajajo na sosednji parceli. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je ravna in primerno....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 85-126 (od skupaj 224)

<< <1 2 3 4 5 6> >>