• GoHome Professional
zemljišča parcele ŽALEC - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele ŽALEC - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele ŽALEC

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele žalec" je bilo najdenih 18 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 128 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1240 m2
    • do 1550 m2
    • 1550 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 1550 m2
    • 1860 m2
  •  Po ceni
    • do 7900 eur
    • do 9900 eur (povprečna cena)
    • do 11000 eur
    • do 99 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ŽALEC, 6.500 €, 3300,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281035-20 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v Zabukovici, občina Žalec. Zemljišče je v rahlem naklonu, in obsega 3.300 m2 obdelovalne kmetijske površine. Zemljišče se nahaja ob lokalni cesti. Vabljeni na ogled. Prodajalcu....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 44.000 € na 38.000 € z dne 09.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ŽALEC, 38.000 €, 1867,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.04.2026 - 44.000 €
09.05.2026 - 38.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

1.867 m2, zazidljiva, V naselju Kale v občini Žalec prodamo stavbno zemljišče velikosti 1867 m2 (GURS). Po namenski rabi je zemljišče primerno za gradnjo stanovanjskega objekta. Lokacija je mirna, sončna ter z lepim razgledom. Teren je pod zmernim naklonom z dostopom iz javne ceste.....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 70.000 €, 2000,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

zemljisce primerno za gradnjo hise ali vikenda,soncna lega,lep razgled,blizina avtoceste ugodno prodam .

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zemljišča parcele žalec'
180.000 €
25.000 €
78.900 €
  Zemljišče, ŽALEC, 3.725.000 €, 25000,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2024.,

www.indomio.si

25.000 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, zemljišče poslovna raba / 15.000 m2, prodamo. Cena: 149,00 EUR/m2 ŽALEC OKOLICA / ZEMLJIŠČE INDUSTRIJSKA RABA 25.000 M2 Posredujemo pri prodaji zemljišča – INDUSTRIJSKA RABA - Velikost 25.000 m2 - Dostop urejen / kamionski dostop - Neposredna....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 180.000 €, 464,00 m2 cca 390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2024.,

www.indomio.si

464 m2, kmetija, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR GOSPODARSKO POSLOPJE - HLEV IN RAVNINSKA ZEMLJIŠČA V Šempetru v Savinjski dolini, Spodnje Grušovlje posredujemo pri prodaji gospodarskega poslopja hlev, zgrajenega leta 1984. Stoji na 10.808 m2 velikem zemljišču, prodamo, cena 180.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 1.237 €, 1237,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 1.237 m2 na odlični lokaciji v centru Polzele. Za gradnjo na zemljišču je že pridobljeno gradbeno dovoljenje za 532,70 m2 stanovanjske površine, plačan komunalni prispevek ter vsi komunalni priključki. Zemljišče je zemljiškoknjižno urejeno in....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 80.000 €, 10000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Travnik je v ravnini. Možnost obdelave s stroji. .

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 71.540 €, 1022,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nezazidano stavbno zemljišče za gradnjo individalne stanovanjske hiše. Informacije: 041 781-718, 031 301-241 .

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 244.657 €, 4993,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-166 Ogled oglasa na strani ponudnika ZEMLJIŠČE INDUSTRIJSKA RABA, ODLIČEN DOSTOP, BREZ BREMEN Posredujemo pri prodaji gradbenega zemljišča (druga območja centralnih dejavnosti). Zemljišče je ravno, ima urejen dostop, bližina AC PRIKLJUČKA. Je brez bremen, dolgov,....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 99.750 €, 950,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2025.,

www.indomio.si

950 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče, prodamo. Cena: 105,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Žalcu v bližini trgovine Hofer. Če iščete zemljišče za investicijo je to priložnost za vas! Zemljišče v izmeri 950m2 je zazidljivo. Sprejet je bil OPPN za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 5.490.000 €, 14989,00 m2 cca 370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2024.,

www.indomio.si

14.989 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Prodajamo zazidljivo zemljišče za stanovanjsko poslovno gradnjo v Žalcu. Zemljišče meri 14.989 m2. V neposredni bližini je vsa infrastruktura, ki zagotavlja kakovostno bivanje. Več informacij na razpolago le kvalificiranim investitorjem....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 265.965 €, 2533,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2025.,

www.indomio.si

2.533 m2, zazidljiva, Zazidljiva parcela v Žalcu, prodamo. Cena: 105,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Žalcu v bližini trgovine Hofer. Če iščete zemljišče za investicijo je to priložnost za vas! Zemljišče v izmeri 2533m2 je zazidljivo. Sprejet je bil OPPN....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 1.847.194 €, 19651,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

19.651 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, gradbeno zemljišče / investicija, prodamo. Cena: 94,00 EUR/m2 PRODAJA / GRADBENO ZEMLJIŠČE ZA INVESTICIJO Šempeter v Savinjski dolini / 19.651,40 m² / Poslovno–stanovanjska raba Posredujemo pri prodaji večjega gradbenega zemljišča....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 119.000 €, 813,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.12.2025.,

www.indomio.si

813 m2, zazidljiva, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR Na popolni lokaciji v središču Žalca vas čaka zazidljivo zemljišče (813 m²), ki je komunalno opremljeno in pripravljeno na gradnjo. Vsi priključki so že urejeni – elektrika,....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 179.000 €, 855,00 m2 cca 210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

855 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR PRODAJA: Parcela z gradbenim dovoljenjem za rekonstrukcijo – Levec, Žalec Na odlični lokaciji v kraju Levec pri Žalcu se prodaja zazidljiva parcela-poslovni kompleks (namembnost po rekonstrukciji) s pripadajočim pomožnim objektom,....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 75.600 €, 392,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

11.05.2026.,

www.indomio.si

392 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.600,00 EUR Zazidljiva parcela v Žalcu. Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Žalcu v bližini trgovine Hofer. Cena je 62.500 + DDV. Če iščete zemljišče za investicijo je to priložnost za vas! Zemljišče v izmeri 392 m2 je zazidljivo.....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 90.000 €, 637,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno