• GoHome Professional
zemljišča parcele BELA KRAJINA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele BELA KRAJINA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele BELA KRAJINA

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele bela krajina" je bilo najdenih 22 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 56 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2430 m2
    • do 3040 m2
    • 3040 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 3040 m2
    • 3650 m2
  •  Po ceni
    • do 1400 eur
    • do 1800 eur (povprečna cena)
    • do 2100 eur
    • do 18 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ČRNOMELJ, 10.000 €, 1777,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2024.,

www.kumi.si

Stavbno zameljišče je v namenski rabi: površine podeželskega naselja, mešano kmetije in stanovanjske stavbe: stanovanjske stavbe, nestanovanjske stavbe, kmetijski objekti in spremljajočimi objekti v okviru podželskega naselja in objekti, namenjeni dopolnilnim dejavnostim na kmetiji,....

 
 
 
  Zemljišče, STARI TRG OB KOLPI, 40.000 €, 778,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.kumi.si

Ravna parcela, sončna lega s priključki (voda, elektrika). Na parceli se nahaja tudi manjša kašča v izmeri 36,7m² uporabne površine - kulturna dediščina. V kraju Stari trg ob Kolpi infrastruktura: šola trgovina pošta cerkev športno igrišče 5 km do reke Kolpe 6 km do mejnega predhoda....

 
 
 
  Zemljišče, SEMIČ, 16.000 €, 969,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

SEMIČ, pod magistralo, v k.o. Kot, prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 969,00 m2. Zemljišče je po namenski rabi stavbno (razpršena poselitev) - oznaka A in drugo kmetijsko zemljišče - oznaka K2, namenska raba: bivanje - stanovanja, občasno bivanje, kmetije z dopolnilnim dejavnostmi,....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zemljišča parcele bela krajina'
170.665 €
15.000 €
101.000 €
  Zemljišče, KOMARNA VAS, 80.000 €, 364,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

SEMIČ, Komarna vas, v neposredni bližini smučišča Bela Gače , prodamo zazidljivo zemljišče s plačanim komunalnim prispevkom, ter pridobljenim projektom za gradnjo dvojček počitniške hiše s pripadajočimi pomožnimi objekti (oporni zidovi). .

 
 
 
 
-30%

Spremembe cen iz 150.711 € na 105.500 € z dne 19.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, METLIKA, 105.500 €, 4567,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.09.2024 - 169.312 €
22.05.2025 - 150.711 €
19.03.2026 - 105.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.09.2024.,

www.indomio.si

4.567 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 105.500,00 EUR Prodaja gradbenega zemljišča – odlična investicijska priložnost v Metliki (Bela Krajina), JV Slovenija Lokacija: Jugovzhodna Slovenija, Bela Krajina, Metlika – Cesta XV. Brigade. Površina stavbnega zemljišča: 4.567 m². Cena: 23 eur/m2.....

 
 
 
  Zemljišče, SEMIČ, 7.597 €, 3039,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.08.2023.,

www.indomio.si

3.039 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 7.597,50 EUR Občina Semič, na območju bivše kočevarske vasi Ašelice k.o. 1521 Črmošnjice, prodamo nepremičnine: 1521 - Črmošnjice *96 gozd 489 1522 - Črmošnjice *99 gozd 327 1523 - Črmošnjice *100 gozd 428 1524 - Črmošnjice 3834 gozd 20%,....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNOMELJ, 25.000 €, 4040,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2024.,

www.indomio.si

4.040 m2, kmetijsko zemljišče, Skrbno in redno obdelovan vinograd z brunarico, do Črnomlja 7 km, ob asfaltni cesti, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Zemljišče obsega vinograd s 500 trtami na betonskih nosilcih in žicah, sadovnjak in njivo ter podkletena brunarica cca 12 m2. Vinograd in....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNOMELJ, 15.000 €, 2313,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2024.,

www.indomio.si

2.313 m2, kmetijsko zemljišče, Skrbno in redno obdelovan vinograd z brunarico, do Črnomlja 5 km, prodamo. Cena: 15.000,00 EUR Zemljišče obsega vinograd z 200 trtami, sadovnjak, njivo in stavbišče, na katerem stoji brunarica cca 18 m2. Vinograd in sadovnjak sta redno in skrbno vzdrževana.....

 
 
 
  Zemljišče, GRABROVEC, 42.000 €, 1809,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

1.809 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Parcela za gradnjo stanovanjeske hiše. Za gradnjo je pridobljeno pravnomočno gradbeno dovoljenje, ki velja še 3 leta. Plačan je komunalni prispevek. Pri UE Metlika je bila opravljena prijava pričetka gradnje. Narejena....

 
 
 
  Zemljišče, SEMIČ, 86.565 €, 5771,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.04.2022.,

www.indomio.si

5.771 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, elektrika, voda, asfaltni dostop, prodamo. Cena: 15,00 EUR/m2 Lokacija: Prodamo zazidljivo zemljišče v Cerovcu pri Semiču. Zemljišče je sestavljeno iz dveh skupaj držečih se zemljišč. Mogoče je kupiti tudi posamezni del. Okrog parcel je asfaltirana....

 
 
 
  Zemljišče, DOLNJI SUHOR PRI METLIKI, 84.300 €, 3372,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2022.,

www.indomio.si

3.372 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: cca 25,00 EUR/m2 Prodamo zazidljivo zemljišče velikosti 3.370 m2 na Hrastu. Ob zemljišču je asfaltirana cesta (z dveh strani), vodovod, elektrika). Možna je tudi parcelacija. Parcela se nahaja se na sončni legi z lepim pogledom na Belo Krajino.....

 
 
 
  Zemljišče, BEREČA VAS, 25.686 €, 1427,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.indomio.si

1.427 m2, zazidljiva, v umirjenem bivalnem okolju, JZ lega, ob cesti Novo mesto - Metlika, možen je tudi nakup parcele velikosti 750 m2 ali več parcel v skupni izmeri 2177 m2, vsa potrebna infrastruktura je v neposredni bližini, možen takojšen začetek pridobivanja gradbene dokumentacije,....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNOMELJ, 201.510 €, 4478,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2024.,

www.indomio.si

4.478 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 201.510,00 EUR Črnomelj, v območju poslovne cone TRIS Kanižarica, prodamo nezazidano stavbno zemljišče površine 4.478 m2. Namenska raba zemljišča - gospodarska cona. Območje PC TRIS Kanižarica, se nahaja v občini Črnomelj, jugozahodno od naselja....

 
 
 
  Zemljišče, VRHOVCI, 1.303.410 €, 3778,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2025.,

www.indomio.si

3.778 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, Večja parcela v velikosti cca 12.000 m2 je namenjana izgradnji varovanih stanovanj in individualnih hiš ( veljaven OPPN ), oglaševana parcela je del večje parcele, ter jo je možno kupiti delno ali v celoti, prodamo. Cena: 345,00 EUR/m2....

 
 
 
  Zemljišče, METLIKA, 416.195 €, 6403,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

6.403 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65,00 EUR/m2 METLIKA, Črnomaljska cesta, prodamo stavbno zemljišče v izmeri 6.403,00 m2. Zemjišče je opredeljeno kot OBMOČJE CENTRALNIH DEJAVNOSTI. Nahaja se ob cesti, v bližini avtobusne postaje in doma za ostarele. Vsa infrastruktura je v bližini,....

 
 
 
  Zemljišče, METLIKA, 13.500 €, 750,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.11.2025.,

www.indomio.si

750 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, v umirjenem bivalnem okolju, JZ lega, ob cesti Novo mesto - Metlika, možen je tudi nakup parcele velikosti 1427 m2 ali več parcel v skupni izmeri 2177 m2, vsa potrebna infrastruktura je v neposredni bližini, možen takojšen začetek pridobivanja....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNOMELJ, 15.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2024.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

2.313 m², kmetijsko zemljišče, Skrbno in redno obdelovan vinograd z brunarico, do Črnomlja 5 km, prodamo. Cena: 15.000,00 EUR Zemljišče obsega vinograd z 200 trtami, sadovnjak, njivo in stavbišče, na katerem stoji brunarica cca 18 m². Vinograd in sadovnjak sta redno in skrbno vzdrževana.....

 
 
 
  Zemljišče, DOBLIČKA GORA, 25.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2024.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

4.040 m², kmetijsko zemljišče, Skrbno in redno obdelovan vinograd z brunarico, do Črnomlja 7 km, ob asfaltni cesti, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Zemljišče obsega vinograd s 500 trtami na betonskih nosilcih in žicah, sadovnjak in njivo ter podkletena brunarica cca 12 m². Vinograd in....

 
 
 
  Zemljišče, DALNJE NJIVE, 6.500 €