• GoHome Professional
zemljišča parcele DOLENJSKA - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • zemljišča parcele DOLENJSKA - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele DOLENJSKA

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele dolenjska" je bilo najdenih 181 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 65 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2430 m2
    • do 3040 m2
    • 3040 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 3040 m2
    • 3650 m2
  •  Po ceni
    • do 2400 eur
    • do 3000 eur (povprečna cena)
    • do 3600 eur
    • do 30 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, SREDNJE GRČEVJE, 345.000 €, 5353,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

5.353 m2, za investicijo, turistični kompleks s spremljajočimi objekti, vsa infrastruktura, asfaltni dostop, parkirišče, prodamo. Cena: 345.000,00 EUR Lokacija: Na lokaciji Otočec, Srednje Grčevje prodamo turistični kompleks z ribogojnico in spremljajočimi objekti. Od AC priključka....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 90.000 €, 3000,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na parceli sta elektrika in telefon. Možno parceliranje. Cena za skupni nakup zemljišča po dogovoru. .

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 60.000 €, 2600,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

ostalo del je v fazi spremembe namembnosti .

 
 
 
  Zemljišče, KRAJNA BRDA, 145.000 €, 81662,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2024.,

www.indomio.si

81.662 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 145.000,00 EUR V Krajnih Brdih prodamo cca. 5.500 m2 stavbnega zemljišča. Skupna površina celotnega kompleksa, kjer se nahaja stavbno zemljišče je 2,8 ha, kar predstavlja travnik in zaraščeno površino. Na tem delu se nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, PODBOČJE, 490.000 €, 19018,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

19.018 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, Na izjemni in redko dostopni lokaciji v Podbočju je naprodaj nadstandardno veliko stavbno zemljišče, ki predstavlja odlično priložnost za investitorje in razvijalce nepremičnin. Velikost in konfiguracija zemljišča omogočata načrtovanje....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 42.540 €, 1418,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zemljišča so deljena zaradi pripravljenega projekta izgradnje bivalnih enot, zato je možen dogovor glede investicijske gradnje oz priložnost za gradbena podjetja(projekt je že izdelan) ali nakup posameznih zemljišč. .

 
 
 
  Zemljišče, SEVNICA, 65.000 €, 2300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam kmetijo ali zamenjam za manjše stanovanje. Na Razborju, 7km iz Sevnice. Kmetija je na samem, v neokrnjeni naravi. Na zemljišču je nova nedokončana hisa 128 m2. Stari objekti: gospodarsko poslopje, skedenj, čebeljnak, drvarnica, stara hiša in klet. Na posesti je izvir vode,....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 133.835 €, 2059,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodaja se zazidljiva parcela velikosti 2059 m2. Ponudba je za resne kupce, ki bi v idilični Suhokrajinski vasici gradili več hiš. So ljubitelji narave in aktivnosti ob in na Krki. So ljubitelji gozdov in gozdnih sadežev. So ljubitelji sprehodov čez gozdove in hribe. So ljubitelji....

 
 
 
  Zemljišče, KRŠKO, 33.800 €, 5626,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodaja se vinograd na Raki. Parcela se nahaja na hribu nad Rako v neposredni bližini vodovodnega zajetja. Vinograd je v zapuščenem stanju in ga je potrebno popolnoma obnoviti. So pa na parceli narejene terase z betonskimi stebri in žico ter sistemom za škropljenje in zalivanje v....

 
 
 
  Zemljišče, ČRMOŠNJICE PRI STOPIČAH, 89.000 €, 1167,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

1.167 m2, zazidljiva, nahaja se v urejenem naselju stanovanjkih hiš, na parceli stoji gospodarsko poslopje, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, DOLENJSKE TOPLICE, 64.000 €, 800,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

800 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 80,00 EUR/m2 Parcela za gradnjo stanovanjske hiše, ki se nahaja v novo nastajajočem nasleju Cviblje. Območje je urbanistično urejeno z OPPN: "Stanovanjsko naselje Cviblje v Dolenjskih Toplicah.". Predvidena je gradnja samostojnih stanovansjkih....

 
 
 
  Zemljišče, GORENJE LAKOVNICE, 32.000 €, 11473,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2024.,

www.indomio.si

11.473 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR v vinogradniškem območju na vasjo Gorenje Lakovnice prodamo parcelo za gardnjo zidanice. Dostop po javni cesti. Elektrika na sosednji parceli. .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 260.000 €, 52000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2025.,

www.indomio.si

52.000 m2, kmetija, prodamo. Cena: 260.000,00 EUR Na mirni lokaciji na Dolenjskem, pod obronki Gorjancev, prodamo kmetijo, ki obsega domačijo s hišo, gospodarskimi poslopji in pripadajočimi kmetijskimi ter gozdnimi zemljišči. Domačija se nahaja v urejeni vasi, obdana z naravo in ponuja....

 
 
 
  Zemljišče, BEREČA VAS, 25.686 €, 1427,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.indomio.si

1.427 m2, zazidljiva, v umirjenem bivalnem okolju, JZ lega, ob cesti Novo mesto - Metlika, možen je tudi nakup parcele velikosti 750 m2 ali več parcel v skupni izmeri 2177 m2, vsa potrebna infrastruktura je v neposredni bližini, možen takojšen začetek pridobivanja gradbene dokumentacije,....

 
 
 
  Zemljišče, GORENJE VRHPOLJE, 97.000 €, 4490,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

4.490 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Starejša domačija nad vasjo Gorenje Vrhpolje. Hiša in dve gospodarski poslopji - vse je potrebno temeljite prenove ali rušenja ter novogradnje. Urejen dostop, na ali ob parceli je vodovod, elektrika, optika. Parcela je v celoti stavbno zemljišče,....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 20.000 €, 1370,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

1.370 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Zazidljiva parcela primerna za gradnjo hiše. Parcela je v mirnem podeželjskem okolju v objemu narave. Priključek za vodovod je na parceli, električni in telefonski priključek sta na sosednji parceli. .

 
 
 
  Zemljišče, DOLENJSKE TOPLICE, 9.400 €, 1511,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2024.,

www.indomio.si

1.511 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 9.400,00 EUR DOLENJSKE TOPLICE, Veliki Rigelj, prodamo kmetijsko zemljišče v površini 1.511,00 m2. Na parceli je TAKOJ možno zgraditi enostaven objekt v tlorisni velikosti 40 m2. S strani občine je za gradnjo pridobljeno Soglasje za načrtovani....

 
 
 
 
-30%

Spremembe cen iz 150.711 € na 105.500 € z dne 19.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, METLIKA, 105.500 €, 4567,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.09.2024 - 169.312 €
22.05.2025 - 150.711 €
19.03.2026 - 105.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.09.2024.,

www.indomio.si

4.567 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 105.500,00 EUR Prodaja gradbenega zemljišča – odlična investicijska priložnost v Metliki (Bela Krajina), JV Slovenija Lokacija: Jugovzhodna Slovenija, Bela Krajina, Metlika – Cesta XV. Brigade. Površina stavbnega zemljišča: 4.567 m². Cena: 23 eur/m2.....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 180.000 €, 1508,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2026.,

www.indomio.si

1.508 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Od celotne površine je približno 207 m2 vodnega zemljišča. Sicer je parcela ravna in le v manjšem delu (cca 100 m2) predstavlja strm teren. Priključki za vodovod, elektriko in telekomunikacije so na ali ob parceli, v bližini....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 20.000 €, 19589,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2023.,

www.indomio.si

19.589 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 25.000 €, 1675,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nepremičnina ima lokacijo na vrhu hriba na lokaciji Burjevci. Izreden pogled na novomeško kotlino, Gorjance, Kočevski rog Javna cesta do parcele, elektrika v bližini. Okolica je primerna za sprehode in ljubitelje narave. Ker je trenutno poleg začate gradnje-gradbišča še vedno zasajen....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 12.000 €, 9366,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

9.366 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, prodamo. Cena: 12.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji mešanega gozda (smreka, geber, kostanj) na območju katastrske občine Cerovec. Kupec plača polovico stroškov, ki nastanejo pri prodaji gozda. .

 
 
 
  Zemljišče, ČRNOMELJ, 15.000 €, 2313,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2024.,

www.indomio.si

2.313 m2, kmetijsko zemljišče, Skrbno in redno obdelovan vinograd z brunarico, do Črnomlja 5 km, prodamo. Cena: 15.000,00 EUR Zemljišče obsega vinograd z 200 trtami, sadovnjak, njivo in stavbišče, na katerem stoji brunarica cca 18 m2. Vinograd in sadovnjak sta redno in skrbno vzdrževana.....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 35.300 €, 35290,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2025.,

www.indomio.si

35.290 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 35.300,00 EUR URŠNA SELA, k. o. Dobindol, prodamo delno kmetijska in delno gozdna zemljišča v skupni površini 35.290,00 m2. Pravno stanje: Vpisano v ZK in bremen prosto. Pogoj prodaje: Kupec plača vse stroške, ki nastanejo pri prodaji....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNOMELJ, 25.000 €, 4040,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2024.,

www.indomio.si

4.040 m2, kmetijsko zemljišče, Skrbno in redno obdelovan vinograd z brunarico, do Črnomlja 7 km, ob asfaltni cesti, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Zemljišče obsega vinograd s 500 trtami na betonskih nosilcih in žicah, sadovnjak in njivo ter podkletena brunarica cca 12 m2. Vinograd in....

 
 
 
  Zemljišče, TRAVNIK, 87.000 €, 5783,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-408 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični lokaciji v Spuhlji v bližini Ptujskega jezera in mesta Ptuj naprodaj večje zemljišče, ki v naravi predstavlja travnik. Zemljišče ima bonitetne točke 75 in je po namenski rabi opredeljeno med najboljša kmetijska zemljišča.....

 
 
 
  Zemljišče, VRHOVCI, 1.303.410 €, 3778,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2025.,

www.indomio.si

3.778 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, Večja parcela v velikosti cca 12.000 m2 je namenjana izgradnji varovanih stanovanj in individualnih hiš ( veljaven OPPN ), oglaševana parcela je del večje parcele, ter jo je možno kupiti delno ali v celoti, prodamo. Cena: 345,00 EUR/m2....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRUŠKA VAS, 894.465 €, 13761,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

13.761 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, Posest se nahaja znotraj poslovne cone Dobruška vas. Podrobni prostorski načrt je sprejet. Parcela je ravna. Infrastruktura: vodovod, elektrika, optika, plin in kanalizacija, prodamo. Cena: 65,00 EUR/m2 Po OPPN je dovoljena gradnja stavb....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 161.854 €, 46244,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.indomio.si

46.244 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 3,50 EUR/m2 V vasi Konec med Vinjo vasjo in Podgradom prodamo skupno 4,62 ha kmetijskih zemljišč (njive in travniki). Poleg se prodaja tudi kozolec toplar, ki se nahaja na enem od kmetijskih zemljišč in je potreben obnove. Zemljišča se....

 
 
 
  Zemljišče, ČRMOŠNJICE PRI STOPIČAH, 55.000 €, 1494,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2025.,

www.indomio.si

1.494 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na res lepi in mirni lokaciji ter v neposredni bližini Novega mesta prodamo večjo zazidljivo parcelo za individualno stanovanjsko gradnjo, po namenski rabi opredeljeno kot "površine podeželskega naselja", voda, el. kanalizacija, optika,....

 
 
 
  Zemljišče, KRAJNA BRDA, 119.000 €, 52700,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.11.2025.,

www.indomio.si

52.700 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR Na prodaj je obsežno in mirno posestvo s skupno površino 52.700 m², primerno za vse, ki iščejo prostor, zasebnost in možnosti razvoja na podeželju. Celota obsega kmetijske površine ter območja razpršene poselitve, kjer je skladno....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE BRUSNICE, 23.000 €, 899,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

899 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Parcela za gradnjo stanovanjske hiše. Dostop po javni poti, prodamo. Cena: 23.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, DOLENJSKE TOPLICE, 410.000 €, 7571,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

7.560 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 410.000,00 EUR V Dolenjskih Toplicah posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča v velikosti 7.571 m2. Dostop do parcele je urejen po asfaltirani občinski cesti, kjer se nahajajo vsi potrebni komunalni....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 102.688 €, 3209,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.01.2025.,

www.indomio.si

3.209 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, prodamo. Cena: 32,00 EUR/m2 Lokacija: V Novem mestu v neposredno bližini Qulandije. Namen gradnje: iz Lokacijske informacije je razvidno, da je oznaka namenske rabe I. območje stavbnih zemljišč, po nazivu namenske rabe je C-območje centralnih....

 
 
 
  Zemljišče, ČRMOŠNJICE PRI STOPIČAH, 72.000 €, 734,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.09.2025.,

www.indomio.si

734 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 72.000,00 EUR V Črmošnjicah pri Stopičah prodamo parcelo na robu vasi. Namenska raba: površine podeželskega naselja Dopustne dejavnosti: bivanje, kmetijstvo, dopolnilne dejavnosti Dopustni objekti: prostostoječa enostanovanjska....

 
 
 
  Zemljišče, BANJA LOKA, 99.682 €, 4531,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

4.531 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 22,00 EUR/m2 V mirnem in naravno ohranjenem okolju Kostelske pokrajine prodamo zazidljivo zemljišče, primerno za turistično dejavnost ali investicijo. Parcela se nahaja v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture, hkrati pa nudi popoln stik....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 215.880 €, 3084,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

3.084 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, 3.084 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, 3.084 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, V neposredni bližine osnovne šole Stopiče, prodamo zazidljivo parcelo za gradnjo poslovno - storitvenih dejavnosti. Možna postavitev trgovskih in gostinskih....

 
 
 
  Zemljišče, PAVLA VAS, 35.000 €, 854,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2024.,

www.indomio.si

854 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Posavje -Dolenjska. Od Tržišča je oddaljena 2,7 km, od Šmarjete 12 km - 15 min, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR TRŽIŠČE, Pavla vas Nezazidana stavbna parcela v velikosti cca 854 m2. Je rahlo nagnjena. Namenjena je gradnji enostanovanjskega objekta.....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRUŠKA VAS, 894.465 €, 13761,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

13.761 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, prodamo. Cena: 894.465,00 EUR Dobruška Vas, zazidljivo zemljišče za poslovno gradnjo v izmeri 13.761m2 za ceno 65,00 EUR/m2 oz. 894.465,00 EUR, prodamo. Po sprejetem OPPN je dovoljena gradnja stavb za skladiščno, industrijsko, trgovsko,....

 
 
 
  Zemljišče, SREDNJE GRČEVJE, 30.000 €, 3316,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

3.316 m2, zazidljiva, Parcela z gradbenim dovoljenjem za gradnjo zidanice 6 x 8 m.Na parceli je vodovod, elektrika in tel.. Urejen dostop. Lep razgled. Vredno ogleda, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, KRŠKO, 65.000 €, 1748,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2025.,

www.indomio.si

1.748 m2, zazidljiva, Prodamo zidanico s pomožnim kmetijskim objektom, sadovnjakom in manjšim gozdičkom.Objekt je bil zgrajen leta 1980 in legaliziran z gradbenim dovoljenjem za zidanico leta 1989. Zidanica ima pripadajoči parceli velikosti 1380 m2 in 368 m2, na parceli ob zidanici....

 
 
 
  Zemljišče, ČRMOŠNJICE PRI STOPIČAH, 128.000 €, 3062,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2024.,

www.indomio.si

3.062 m2, zazidljiva, Na res lepi in mirni lokaciji ter v neposredni bližini Novega mesta prodamo večjo zazidljivo parcelo za individualno stanovanjsko gradnjo, po namenski rabi opredeljeno kot "površine podeželskega naselja", voda, el. kanalizacija, optika, se nahajajo....