• GoHome Professional
zemljišča parcele GORENJSKA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele GORENJSKA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele GORENJSKA

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele gorenjska" je bilo najdenih 87 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 194 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1340 m2
    • do 1680 m2
    • 1680 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 1680 m2
    • 2010 m2
  •  Po ceni
    • do 11000 eur
    • do 14000 eur (povprečna cena)
    • do 17000 eur
    • do 145 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ŠKOFJA LOKA, 288.000 €, 1253,00 m2 cca 230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.salomon.si

Prodam stavbno zemljišče za poslovno - stanovanjsko gradnjo. - sprejet OPPN - komunalno opremljeno - komunalni vodi na parceli - plačan komunalni prispevek - dostop z asfaltirane poti Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 1.133.340 €, 5812,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.07.2025.,

www.gradex.si

V prijetnem naselju hiš Lancovo, odmaknjenem od vse industrije, s pogledom na Radovljico prodamo čudovito, v celoti zazidljivo parcelo v velikosti 5.812 m². Parcela je pretežno vzhodno orientirana in je v večjem delu ravna, le manjši pas zahodnega dela je v naklonu in prehaja v gozdiček.....

 
 
 
  Zemljišče, MOJSTRANA, 60.000 €, 925,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2025.,

www.suvak.com

Prodamo zemljišče v velikosti 925 m2. .

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zemljišča parcele gorenjska'
24.990 €
250.000 €
273.126 €
  Zemljišče, ŠKOFJA LOKA, 23.120 €, 1445,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.02.2026.,

www.loka-nepremicnine.si

ŠKOFJA LOKA – Lipica, na sončni lokaciji, prodamo ravno, kmetijsko zemljišče, v naravi travnik, v izmeri 1.445 m². .

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFJA LOKA, 80.000 €, 500,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2019.,

www.loka-nepremicnine.si

Škofja Loka, kupimo zazidljivo parcelo, cca. 500 m², komunalno opremljeno, ravna in sončna lega. .

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 500.000 €, 2530,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2024.,

www.inf-ing.si

Na S-delu industrijske cone Radovljica se prodaja zazidljiva parcela za industrijsko gradnjo. Parcela se nahaja poleg čistilne naprave v Radovljici.Parcele so v fazi komunalnega opremljanja in ravnanja terena. .

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 45.195 €, 655,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Kmetijsko zemljišče v sončni vasi DOVJE v izmeri Zemljišče A – 655 m2 na izredno lepi in sončni lokaciji s čudovitim pogledom na Triglav, Julijske Alpe in Mojstrano – PRODAMO. Zemljišče je v neposredni bližini novo asfaltirane občinske ceste in....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 63.440 €, 3172,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2024.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Kmetijsko zemljišče v izmeri 3.172 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti Kranjska Gora – Podkoren – PRODAMO Kmetijsko zemljišče v izmeri 3.172 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti Kranjska Gora – Podkoren – PRODAMO V vasi....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 135.000 €, 1741,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.06.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

Zazidljivo zemljišče v Slatni – Srednja Vas v velikosti 1741 m2 na sončni lokaciji in čudovitim razgledom na okoliške hribe – PRODAMO. Zemljišče je v neposredni bližini regionalne ceste, od tega je zazidljivo v izmeri 1132 m2 in je namenjeno za stanovanjsko gradnjo ter kmetijsko v....

 
 
 
  Zemljišče, GOZD MARTULJEK, 152.070 €, 411,00 m2 cca 370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.10.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

Zazidljivo zemljišče v GOZD MARTULJKU - KRANJSKA GORA v velikosti 411,00 m 2 v zelo mirnem delu naselja, na sončni in ravni lokaciji in čudovitim razgledom na Špik in Martuljkovo skupino – PRODAMO. V zelo mirnem in sončnem delu idilične vasi Gozd Martuljek prodamo lepo zazidljivo....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 32.154 €, 466,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Kmetijsko zemljišče v sončni vasi DOVJE v izmeri Zemljišče B – 466 m2 na izredno lepi in sončni lokaciji s čudovitim pogledom na Triglav, Julijske Alpe in Mojstrano – PRODAMO. Zemljišče je v neposredni bližini novo asfaltirane občinske ceste in....

 
 
 
  Zemljišče, LOM POD STORŽIČEM, 73.950 €, 493,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.inf-ing.si

v naselju Lom pod Storžičem se prodaja zazidljiva parcela, velikosti 493 m². Po veljavni lokacijski informaciji je na parceli dovoljena gradnja prostostoječe stanovanjske hiše. Parcela je delno komunalno opremljena/ voda in elektrika se nahajata neposredno ob parceli. Dostop je urejen....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 134.184 €, 383,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.06.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE V Mojstrani v strogem centru prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 383 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti. V Mojstrani v strogem centru prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 383 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti.....

 
 
 
  Zemljišče, KOVOR, 100.000 €, 1277,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.12.2021.,

www.inf-ing.si

Na robu naselja Kovor se prodaja večinsko zazidljiva parcela - 2/3 poleg šole na ravnem terenu s čudovitim razgledom. Parcela je pravokotne oblike. .

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 560.000 €, 2800,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.07.2024.,

www.inf-ing.si

V poslovno-proizvodni coni v Radovljici se prodaja zazidljivo zemljišče, velikosti 2800 m². .

 
 
 
  Zemljišče, KRANJ, Center, 1.268.400 €, 1812,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.inf-ing.si

Na območju Trnovega , med Cesto v Mestni log in Cesto dveh cesarjev se prodaja večje zemljišče, velikosti 1812 m², namenjeno poslovno-stanovanjski gradnji. Pozidljivost parcele je do 40% ali do 650 m² stavbnega tlorisa. Primerna je gradnja 2-3 objektov tipa stavb V, P+2+m ali T(10-15....

 
 
 
  Zemljišče, BLED, 1.612.400 €, 5560,00 m2 cca 290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.07.2025.,

www.inf-ing.si

V naselju Dobe na Bledu se prodaja zazidljiva parcela - delno stavbna, delno kmetijska (več parcel), idealno za investicijo, velikosti 5.560 m². Parcela se nahaja na robu naselja. Je lepa, ravna, končna, z odprtimi razgledi. Zemljišče je primerno za razvoj projekta večih stanovanjskih....

 
 
 
  Zemljišče, JESENICE, 51.586 €, 25793,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2021.,

www.kumi.si

Gozd v izmeri 25.793 m² parc.št. 1196/4 k.o. 2167 Rateče. Kontakt Prodajalec: KU-MI nepremičnine d.o.o. Naslov: Tbilisijska 57, 1000 Ljubljana Telefon: 01/256-62-00 GSM: 041/257-623 GSM: 031/372-511 Email: info@kumi.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano! Uspešno poslano .

 
 
 
  Zemljišče, KRANJ, 150.000 €, 1902,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2023.,

www.inf-ing.si

V naselju Šegotići pri Puli se prodaja večje zemljišče z gradbeno dokumentacijo za hišo z bazenom. Parcela je delno kmetijska, večinsko zazidljiva. Možna je prodaja v 2 delih: 1043 m² + 705 m². .

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE GORJE, 105.000 €, 700,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Spodnje Gorje pri Bledu se prodaja več zazidljivih parcel, velikosti 550 do 1060 m². Parcele so v naklonu s pogledom na Blejsko jezero. Parcele imajo urejeno zemljiško-knjižno stanje in so brez bremen. Dostop do parcel je po občinski cesti Spodnje Gorje - Podhom. Komunalna....

 
 
 
  Zemljišče, PUŠTAL, 307.080 €, 853,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.02.2025.,

www.inf-ing.si

V naselju Puštal - Žovšče prodamo zazidljivo parcelo 853 m². Parcela je komunalno urejena. .

 
 
 
  Zemljišče, KOKRICA, 189.120 €, 591,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Kokrica pri Kranju se prodaja zazidljiva parcela, pravilne oblike. Komunalni vodi so zraven. .

 
 
 
  Zemljišče, OSOJNICA, 495.000 €, 38658,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

38.658 m2, kmetija, prodamo. Cena: 495.000,00 EUR V okolici Žirov v prodajo ponujamo sklop več kmetijskih parcel in stanovanjskih objektov s pomožnimi kmetijskimi delom:. Kmetijskih del znaša cca 30923m2. Po uradnih podatkih GURS-a gre za gozdna in druga kmetijska zemljišča. Večinoma....

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 12.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, SPODNJE DUPLJE, 80.000 €, 549,00 m2 cca 150 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.11.2021 - 65.880 €
15.09.2024 - 69.990 €
23.10.2024 - 75.000 €
12.04.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2021.,

www.inf-ing.si

Prodaja se zazidljivo zemljišče v velikem naklonu, velikosti 549 m². Zemljišče se nahaja v Sp. Dupljah - občina Naklo pri Kranju. Lega je sončna z lepim razgledom v kotlino. Ob parceli so že priključki za elektriko, vodo, telefon in kanalizacijo. Od avtocestnega priključka je oddaljeno....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJ, 88.400 €, 442,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na ravni parceli zazidkjivi že 70 let, dostopno z za to zgrajeno cesto, z vsemi možnimi infrastrukturnimi priključki in dostopnostmi. Parcela leži sredi Britofa dostopna po najboljših cestah poleg protokolarnega objekta Brdo, majlepša rezidenca RS ob enem najlepšem kaniona reke Kokre.....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 336.000 €, 480,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2024.,

www.indomio.si

480 m2, zazidljiva, podkoren, parcela zazidljiva s pridobljenim gradbenim dovoljenjem za enostanovanjsko hišo, prodamo. Cena: 700,00 EUR/m2 ! IZJEMNA PRILOŽNOST, REDKA PONUDBA ! V občini Kranjska Gora, v naselju Podkoren posredujemo pri prodaji dveh zazidljivih parcel, vsaka v velikosti....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

493 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 150,00 EUR/m2 v naselju Lom pod Storžičem se prodaja zazidljiva parcela, velikosti 493 m2. Po veljavni lokacijski informaciji je na parceli dovoljena gradnja prostostoječe stanovanjske hiše. Parcela je delno komunalno opremljena/....

 
 
 
  Zemljišče, TRSTENIK, 126.000 €, 880,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.07.2025.,

www.indomio.si

880 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 126.000,00 EUR Na čudoviti lokaciji pod Storžičem, Orlove glave nad Trstenikom, posredujemo pri prodaji parcele v velikosti 880m2. Parcela leži kot zadnja v vrsti počitniških hiš. Na parceli je dopustna postavitev počitniške hiše,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFJA LOKA, 288.190 €, 1253,00 m2 cca 230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Sprejet OPPN, komunalno opremljeno, komunalni vodi na parceli, plačan komunalni prispevek, dostop z asfaltirane poti. .

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 460.425 €, 6139,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stavbno zemljišče za namen športa in rekreacije. Možna gradnja gostinskega objekta s prostorom za šport in rekreacijo. Leži ob parceli hotela Grad Podvin, ki sedaj ne obratuje in je tudi naprodaj. .

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE GORJE, 105.000 €, 700,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

700 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 150,00 EUR/m2 V naselju Spodnje Gorje pri Bledu se prodaja več zazidljivih parcel, velikosti 550 do 1060 m2. Parcele so v naklonu s pogledom na Blejsko jezero. Parcele imajo urejeno zemljiško-knjižno stanje in so brez bremen. Dostop....

 
 
 
  Zemljišče, JESENICE, 152.500 €, 610,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Ugodno prodam parcelo z gr. dovoljenjem. V račun vzamem novejši avtomobil. Možna menjava za stanovanje. Prosim kličite samo resni. .

 
 
 
  Zemljišče, JESENICE, 400.000 €, 980,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kanalizacijski priključek (2x), voda, elektrika, dostop z javne poti, na eni strani meje potok, sončna lega,center vasi. .

 
 
 
  Zemljišče, ŽIROVNICA, 403.260 €, 26884,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2025.,

www.indomio.si

26.884 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 15,00 EUR/m2 Zemljišče ob reki Savi Dolinki v neposredni bližini Bleda Na izjemni lokaciji v Občini Žirovnica, ob reki Savi Dolinki, prodamo zemljišče s skupno površino 26.884 m². Zemljišče obsega 12.501 m2 kmetijskega zemljišča in 14.383....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 98.000 €, 2245,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

2.245 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, 707,00 m2 stavbnega zemljišča in 1.538,00 m2 kmetijskega, bližina avtobusne postaje, šole, trgovine, Zdravstvenega doma, prodamo. Cena: cca 98.000,00 EUR V Kropi prodamo zemljišče v izmeri 2.245,0m2, od česar predstavlja 707,0m2 stavbnega zemljišča....

 
 
 
  Zemljišče, ŽIROVNICA, 169.000 €, 23540,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

23.540 m2, posest, V Mostah pri Žirovnici je naprodaj gozdno zemljišče v izmeri cca. 23.540 m2, kateremu pripada še kmetijsko zemljišče v izmeri cca. 1.290 m2, stavbno zemljišče v izmeri cca. 4.313 m2 ter ceste v izmeri cca. 1.106 m2.Izhodiščna prodajna cena: 169.000 EUR, prodamo.....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 60.000 €, 925,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2025.,

www.indomio.si

925 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo delno zazidljivo zemljišče, delno gozd v dolini Vrata pri Mojstrani. Površine razpršene gradnje - namembnost k ( površine za kmetije izven vasi), prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Opis: Prodamo zemljišče v velikosti 925 m2. Namembnost: 41,8%....

 
 
 
  Zemljišče, DVORSKA VAS, 3.100.000 €, 15499,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2024.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Gorenjska - Radovljica, velikost 15.499 m2, luksuzna zemljišča s pogledom proti Julijskim Alpam, sprejet OPPN. Odlična investicijska priložnost. Cena: 3.100.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA ZASNOVE POTENCIALNEGA PROJEKTA. Na čudoviti lokaciji v Dvorski....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 560.000 €, 2800,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.07.2024.,

www.indomio.si

2.800 m2, za investicijo, za poslovno gradnjo, prodamo. Cena: 200,00 EUR/m2 V poslovno-proizvodni coni v Radovljici se prodaja zazidljivo zemljišče, velikosti 2800 m2. Namembnost je proizvodna, trgovska, storitvena, skladiščna, Območje cone se nahaja 500 m od AC uvoza/izvoza Radovljica....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 89.277 €, 13325,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.07.2024.,

www.indomio.si

13.325 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 6,70 EUR/m2 V naselju Hraše v sklopu občine Radovljica se prodaja večje kmetijsko zemljišče z lepim razgledom. Parcela meri 13.325 m2. Je večinsko ravna. .

 
 
 
  Zemljišče, HRASTJE, 533.925 €, 2373,00 m2 cca 230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

2.373 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 225,00 EUR/m2 Naprodaj je zemljišče v velikosti 2373 m2 v industrijski coni Hrastje, primerno za poslovno dejavnost. Dela se cestna infrastruktura. V 2 mesecih bo infrastruktura načeloma narejena. Cene so brez DDV. Zahteva prodajalca je, da mu....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJ, 2.090.000 €, 5000,00 m2 cca 420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2025.,

www.indomio.si

5.000 m2, zazidljiva, odlična lokacija, prodamo. Cena: 2.090.000,00 EUR Na odlični lokaciji v Kranju posredujemo pri prodaji večjega zemljišča 5000m2. Zemljišče je ravno, pravilne oblike. Primerno za investicijo, možna postavitev dvostanovanjskih hiš ali dvojčkov. Pokličite za več....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-42 (od skupaj 85)

<< <1 2 3> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr