• GoHome Professional
zemljišča parcele GORNJE SAVSKA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele GORNJE SAVSKA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele GORNJE SAVSKA

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele gornje savska" je bilo najdenih 9 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 356 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 630 m2
    • do 790 m2
    • 790 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 790 m2
    • 950 m2
  •  Po ceni
    • do 5500 eur
    • do 6900 eur (povprečna cena)
    • do 8200 eur
    • do 69 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 45.195 €, 655,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Kmetijsko zemljišče v sončni vasi DOVJE v izmeri Zemljišče A – 655 m2 na izredno lepi in sončni lokaciji s čudovitim pogledom na Triglav, Julijske Alpe in Mojstrano – PRODAMO. Zemljišče je v neposredni bližini novo asfaltirane občinske ceste in....

 
 
 
  Zemljišče, MOJSTRANA, 60.000 €, 925,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2025.,

www.suvak.com

Prodamo zemljišče v velikosti 925 m2. .

 
 
 
  Zemljišče, GOZD MARTULJEK, 152.070 €, 411,00 m2 cca 370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.10.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

Zazidljivo zemljišče v GOZD MARTULJKU - KRANJSKA GORA v velikosti 411,00 m 2 v zelo mirnem delu naselja, na sončni in ravni lokaciji in čudovitim razgledom na Špik in Martuljkovo skupino – PRODAMO. V zelo mirnem in sončnem delu idilične vasi Gozd Martuljek prodamo lepo zazidljivo....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zemljišča parcele gornje savska'
154.448 €
756.000 €
60.000 €
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 32.154 €, 466,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Kmetijsko zemljišče v sončni vasi DOVJE v izmeri Zemljišče B – 466 m2 na izredno lepi in sončni lokaciji s čudovitim pogledom na Triglav, Julijske Alpe in Mojstrano – PRODAMO. Zemljišče je v neposredni bližini novo asfaltirane občinske ceste in....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 134.184 €, 383,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.06.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE V Mojstrani v strogem centru prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 383 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti. V Mojstrani v strogem centru prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 383 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti.....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 63.440 €, 3172,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2024.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Kmetijsko zemljišče v izmeri 3.172 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti Kranjska Gora – Podkoren – PRODAMO Kmetijsko zemljišče v izmeri 3.172 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti Kranjska Gora – Podkoren – PRODAMO V vasi....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 336.000 €, 480,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2024.,

www.indomio.si

480 m2, zazidljiva, podkoren, parcela zazidljiva s pridobljenim gradbenim dovoljenjem za enostanovanjsko hišo, prodamo. Cena: 700,00 EUR/m2 ! IZJEMNA PRILOŽNOST, REDKA PONUDBA ! V občini Kranjska Gora, v naselju Podkoren posredujemo pri prodaji dveh zazidljivih parcel, vsaka v velikosti....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 2.583.000 €, 2050,00 m2 cca 1260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

2.050 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, z izjemnim potencialom, prodamo. Cena: 2.583.000,00 EUR Na začetku čarobne Kranjske Gore, v idiličnem Savskem naselju, ponujamo sanjsko priložnost v tem priljubljenem turističnem biseru Gorenjske. Ta prostorna parcela po podatkih Geodetske....

 
 
 
 
-44%

Spremembe cen iz 180.000 € na 100.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, KRANJSKA GORA, 100.000 €, 5613,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.02.2026 - 200.000 €
04.03.2026 - 180.000 €
11.04.2026 - 100.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.indomio.si

5.613 m2, za investicijo, Kranjska Gora. 5.613 m2, za investicijo, stavbno zemljišče.V naselju Mojstrana se nahaja delno stavbno (135 m2) zemljišče, delno kmetijsko, idealno za investicijo, prodamo. Cena: 100,00 EUR.Za dodatne informacije sem vam na voljo, prodamo. Cena: 100.000,00....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-9 (od skupaj 9)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.