Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "zemljišča parcele gradišče nad pijavo gorico" je bilo najdenih 2 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 174 €/m2
Omeji iskanje
27.05.2025.,
www.indomio.si
700 m2, zazidljiva, Za postavitev enostanovanjske ali dvostanovanjske hiše. Sončna lega. Lep razgled, prodamo. Cena: 122.000,00 EUR Dostop je urejen. Komunalni vodi so v bližini, oz se bodo urejali celostno. Rahlo nagnjen teren, kar omogoča zanimive arhitekturne rešitve. Mirno naselje,....
29.05.2025.,
www.indomio.si
2.753 m2, zazidljiva, Na voljo so štiri parcele za gradnjo treh dvostanovanjskih hiš in eno enostanovanjsko hišo, prodamo. Cena: 174,00 EUR/m2 Možnost nakupa celotnega zemljišča ali posamezne parcele. Cena za posamezno parcelo je 100.000 eur + 22 % DDV skupaj 122.000,00 EUR. Dostop....
www.insa.siMontažne, varčne in pasivne hiše Rihter vas popeljejo v svet naravnega bivanja!
www.rihter.si