• GoHome Professional
zemljišča parcele HOČE - SLIVNICA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele HOČE - SLIVNICA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele HOČE - SLIVNICA

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele hoče - slivnica" je bilo najdenih 21 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 86 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 900 m2
    • do 1120 m2
    • 1120 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 1120 m2
    • 1350 m2
  •  Po ceni
    • do 5700 eur
    • do 7100 eur (povprečna cena)
    • do 8500 eur
    • do 71 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, Hoče - Slivnica, 51.900 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.09.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321056-59 Ogled oglasa na strani ponudnika V Zgornjih Hočah prodamo stavbno zemljišče v velikosti 500 m2. Zemljišče leži ob cesti za Pohorje, na sončni lokaciji, je ravno in dostopno iz javne (državne) regionalne ceste. Vsa komunalna infrastruktura je v bližini. Za zemljiščem....

 
 
 
  Zemljišče, HOČKO POHORJE, 72.360 €, 804,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

804 m2, zazidljiva, Gradbeno zemljišče 804 m2 na Hočkem Pohorju, prodamo. Cena: 72.360,00 EUR Na obronkih Hočkega Pohorja, približno 13 km iz centra Maribora, prodamo gradbeno zemljišče 804 m2, primerno za stanovanjsko gradnjo. Parcela je ravna-sončna, razgledna lega. Ob robu zemljišča....

 
 
 
  Zemljišče, HOČKO POHORJE, 40.000 €, 496,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.03.2026.,

www.indomio.si

496 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, možnost postavitve gozdarskega objekta, kampiranje, začasnega - premičnega objekta, turistična točka, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR Na jasi v zavetju gozda Hočkega Pohorja ob lokalni, trenutno še makadamski cesti (planiran asfalt) prodamo zemljišče....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zemljišča parcele hoče - slivnica'
95.000 €
61.072 €
42.480 €
  Zemljišče, SPODNJE HOČE, 148.915 €, 2291,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

2.291 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65,00 EUR/m2 Priložnost za gradnjo novega doma ali kot investicija Predstavljamo vam atraktivno zemljišče na odlični lokaciji v Hočah, ki ponuja številne možnosti za gradnjo vašega sanjskega doma ali kot donosen investicijski projekt. Značilnosti....

 
 
 
  Zemljišče, RADIZEL, 169.500 €, 4237,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

4.237 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 169.500,00 EUR V Radizelu prodamo stavbno zemljišče v izmeri 4.208 m2. Zemljišče je delno ravno, delno pod naklonom. Na južni strani je pogled na gozd. Namenjeno je stanovanjski gradnji (samostojne hiše, dvojčki, vrstne hiše ipd. V neposredni bližini....

 
 
 
  Zemljišče, Hoče - Slivnica, 160.000 €, 1546,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321044-235 Ogled oglasa na strani ponudnika V industrijski coni Hoče prodamo stavbno zemljišče v velikosti 1.546 m2. Zemljišče je opredeljeno kot področje proizvodnih dejavnosti. Dostop do zemljišča je po asfaltirani občinski cesti. Priključki na javno komunalno infrastrukturo....

 
 
 
  Zemljišče, Hoče - Slivnica, 28.000 €, 412,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321044-248 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Hočkem Pohorju v bližini hotela Tisa prodamo komunalno opremljeno parcelo (voda, elektrika). Parcela je velikosti 412 m2 in je pod naklonom, na sončni legi z lepim razgledom. Dostop je možen po dveh makadamskih cestah. Po....

 
 
 
  Zemljišče, HOČKO POHORJE, 333.270 €, 4761,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

4.761 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na Hočkem Pohorju prodamo večje gradbeno zemljišče (7 parcelnih številk), primerno za stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 333.270,00 EUR Na obronkih Hočkega Pohorja, približno 13 km iz centra Maribora prodamo večje, gradbeno zemljišče - 7....

 
 
 
  Zemljišče, RADIZEL, 792.275 €, 18425,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

18.425 m2, zazidljiva, RADIZEL, ekskluzivno vam predstavljam investicijsko gradbeno zemljišče, v izmeri cca 18.425 m2, s trafo postajo, vodovodnim priključkom na parceli, kanalizacijo v ulici, dovozom in OPPN-jem v pridobivanju. Sončna lega, v neposredni bližini infrastrukure. Primerna....

 
 
 
  Zemljišče, HOČKO POHORJE, 47.000 €, 705,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2025.,

www.indomio.si

705 m2, zazidljiva, Pohorje, mirna lokacija, gradbeno dovoljenje, plačan komunalni prispevek, v objemu narave, prodamo. Cena: 47.000,00 EUR HOČKO POHORJE: V bližini hotela Tisa prodamo zemljišče velikosti 705 m2, z gradbenim dovoljenjem za gradnjo enostanovanjske hiše. Komunalni prispevek....

 
 
 
  Zemljišče, OREHOVA VAS, 82.500 €, 954,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.01.2026.,

www.indomio.si

954 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 82.500,00 EUR Mariborska 81, Radizel: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 954 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot območje centralnih dejavnosti. Glavni prednosti sta neposredna bližina avtoceste in možnost za gradnjo eno- in večstanovanjskih....

 
 
 
  Zemljišče, OREHOVA VAS, 75.500 €, 1042,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.01.2026.,

www.indomio.si

1.042 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.500,00 EUR Mariborska 81, Radizel: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 1042 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot območje centralnih dejavnosti. Glavni prednosti sta neposredna bližina avtoceste in možnost za gradnjo eno- in večstanovanjskih....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJE HOČE, 151.900 €, 1519,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

1.519 m2, zazidljiva, Ob Polanski cesti v Zgornjih Hočah prodamo zazidano stavbno zemljišče z gospodarskim poslopjem.Sama nepremičnina se nahaja v mirni coni stanovanjskih objektov, ob lokalni cesti ter predvsem na izjemni razgledni lokaciji. Povšina zemljišča je 1.519 m2, prodamo.....

 
 
 
  Zemljišče, RADIZEL, 176.736 €, 4208,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2025.,

www.indomio.si

4.208 m2, zazidljiva, v radizelu, na razgledni legi prodamo gradbene parcele različnih velikosti, primerne tudi za investitorje, prodamo. Cena: 176.736,00 EUR V Radizelu na razgledni legi prodamo stavbna zemljišča različnih velikosti. Zemljišča so delno ravna, delno pod naklonom,....

 
 
 
  Zemljišče, SLIVNIŠKO POHORJE, 40.000 €, 1209,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.08.2025.,

www.indomio.si

1.209 m2, zazidljiva, Pohorje, idilična, sončna, mirna lokacija, ravna, velika parcela, bližina gozda, v objemu narave, dostop urejen, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR SLIVNIŠKO POHORJE: Prodamo veliko, ravno zemljišče velikosti 1209m2, na idilični lokaciji. LASTNOSTI NEPREMIČNINE: Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE HOČE, 65.000 €, 524,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

524 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Priložnost za gradnjo novega doma ali kot investicijo Predstavljamo vam zazidljivo zemljišče, ki se nahaja na odlični lokaciji v Hočah. Značilnosti zemljišča: zemljišče je ravno, velikost 524 m2 namembnost: stavbno zemljišče komunalna....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJE HOČE, 1.275.000 €, 18071,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

18.071 m2, zazidljiva, Večje investicijsko zemljišče v Hočah - 18.071 m2, prodamo. Cena: 1.275.000,00 EUR Na mirni idilični lokaciji v Hočah prodamo večje stavbno zemljišče skupne površine 18.071 m², namenjeno investicijski gradnji za trg. Velika površina omogoča različne tipe stanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJE HOČE, 96.750 €, 750,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

750 m2, zazidljiva, Ob Polanski cesti v Zgornjih Hočah prodamo zazidano stavbno zemljišče z gospodarskim poslopjem.Sama nepremičnina se nahaja v mirni coni stanovanjskih objektov, ob lokalni cesti ter predvsem na izjemni razgledni lokaciji. Povšina zemljišča je 1.519 m2, prodamo.....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJE HOČE, 1.175.000 €, 18071,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

18.071 m2, zazidljiva, ZGORNJE HOČE - priložnost za investitorje. Gradbena parcela za gradnjo enostanovanjskih hiš ali dvojčkov. Rravna in sončna lokacija, neposredna bližina narave in infrastrukture. Komunalni priključki ob parceli. OPPN v oblikovanju. Možnost priključitve sosednjih....

 
 
 
  Zemljišče, ROGOZA, 180.000 €, 615,00 m2 cca 290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

615 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Parcela z gradbenim dovoljenjem + temeljna plošča in opeka z lepilom za celotno hišo in garažo Na prodaj je odlična zazidljiva parcela v Rogozi, v urejenem naselju novejših hiš, z že urejeno dokumentacijo in začetkom gradnje. Idealna....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-20 (od skupaj 19)

<< <1> >>