• GoHome Professional
zemljišča parcele KOPER ZALEDJE - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • zemljišča parcele KOPER ZALEDJE - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele KOPER ZALEDJE

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele koper zaledje" je bilo najdenih 58 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 126 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2360 m2
    • do 2950 m2
    • 2950 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 2950 m2
    • 3540 m2
  •  Po ceni
    • do 956 eur
    • do 1100 eur (povprečna cena)
    • do 1400 eur
    • do 11 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, KUBED, 5.679 €, 1262,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

1.262 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 5.679,00 EUR Parcela leži cca.450 m SZ pod Gračiščem na območju imenovanem Zagriža, na cca. 270 m nadmorske višine. Teren je dokaj položen. Dostopnost za kmetijsko mehanizacijo je zadovoljiva. V naravi gre za zatravljeno kmetijsko zemljišče,....

 
 
 
  Zemljišče, KRKAVČE, 80.000 €, 3567,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

3.567 m2, kmetijsko zemljišče, akcija do konca aprila - znižana cena zemljišča na 80.000 EUR, kmetijska parcela z dvema objektoma velikosti 32 m2 in 25,1 m2, vpisana stavba, na samem, urejen dostop iz občinske ceste, mirno okolje, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Možnost nakupa tudi pol....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIN, 158.760 €, 79380,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.09.2025.,

www.indomio.si

79.380 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 2,00 EUR/m2 Na voljo kmetijske parcel v Gradinu: 2621 590 (Parcela) 2621 591/1 (Parcela) 2621 741/1 (Parcela) 2621 1905/11 (Parcela) 2621 2373/19 (Parcela) 2621 2373/28 (Parcela) 2621 2429/8 (Parcela) 2621 2429/9 (Parcela) 2621 2429/12....

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 1.000.000 €, 1000,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.000 m2, kmetijsko zemljišče, kmetijska in gozdna zemljišča v neposredni okolici Kubeda, možen nakup posameznih enot, prodamo. Cena: cca 1,00 EUR/m2 Prodamo obsežno posest kmetijskih in gozdnih zemljišč v vasi Kubed in Gračišče v skupni velikosti 319.010 m2. V ponudbi sta tudi dve....

 
 
 
  Zemljišče, KOŠTABONA, 5.052 €, 421,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2024.,

www.indomio.si

421 m2, kmetijsko zemljišče, Naprodaj je lepa in lahko dostopna kmetijska parcela v Koštaboni v velikosti 421 m2, parcela je delno poraščena možen je pa tudi nakup sosednje parcele v velikosti 352 m2. Obe skupaj tvorita kvadrat. Pogoj prodajalca za prodajo je, da kupec prevzame plačilo....

 
 
 
  Zemljišče, LABOR, 18.000 €, 1453,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.453 m2, kmetijsko zemljišče, Labor, kmetijsko zemljišče - 1453 m2, pri cerkvi, prodamo. Cena: cca 18.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, v velikosti 1453 m2, v naselju Labor. Zemljišče se nahaja tik ob samem naselju, v bližini cerkve ter je pravokotne oblike,....

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 1.099.104 €, 856,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

856 m2, posest, prodamo. Cena: 1.284,00 EUR Parcela leži cca. 410 metrov SZ od Kubeda na območju imenovanem pod Vardo. Teren se spušča proti SV. Dostopnost do parcel je zadovoljiva, saj pod severnim robom parcel vodi solidna kolovozna pot.V naravi gre za pretežno iglast gozd, na manjšem....

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA PRI GRADINU, 179.000 €, 2398,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

2.398 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR V Brezovici pri Gradinu - notranjost slovenske Istre - prodajamo zazidljivo zemljišče v velikosti 2.398 m2. Zemljišče se nahaja na ureditvenem območju za poselitev. Možna je navezava na obstoječo....

 
 
 
  Zemljišče, LUKINI, 102.366 €, 34122,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2025.,

www.indomio.si

34.122 m2, kmetijsko zemljišče, Lukini, prodamo kmetijska in gozdna zemljišča, možen posamezen nakup, prodamo. Cena: cca 3,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji večje sklopa kmetijskih in gozdnih zemljišč, ki se nahajajo v bližini in okolici vasi Lukini. Možen skupen nakup z dodatnimi....

 
 
 
  Zemljišče, POMJAN, 29.700 €, 3715,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.11.2025.,

www.indomio.si

3.715 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče pri Pomjanu, prodamo. Cena: 29.700,00 EUR Kmetijsko zemljišče v bližini Pomjana Predstavljamo vam priložnost za nakup kmetijskega zemljišča v slovenski Istri, natančneje v bližini vasi Pomjan. To nepremičnino, ki je trenutno zaraščena....

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA PRI GRADINU, 215.000 €, 2877,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

2.877 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 215.000,00 EUR V Brezovici pri Gradinu - notranjost slovenske Istre - prodajamo zazidljivo zemljiše v velikosti 2.877 m2, ki ga je možno še dodatno deliti na manjše enote. Zemljišče se po planu nahaja na območju....

 
 
 
  Zemljišče, ŠEKI, 48.300 €, 16100,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2025.,

www.indomio.si

16.100 m2, kmetijsko zemljišče, Vas Šeki, prodamo kmetijska, gozdna zemljišča ter stavbna zemljišča, možen posamezen nakup, prodamo. Cena: cca 3,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji večjega sklopa kmetijskih, gozdnih zemljišč ter stavbnih zemljišč, ki se nahajajo v bližini in okolici....

 
 
 
  Zemljišče, POMJAN, 760.000 €, 5839,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

5.839 m2, zazidljiva, V Pomjanu prodamo ekskluzivno zazidljivo parcelo z odprtim pogledom na morje. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 760.000,00 EUR Na izjemni lokaciji v Pomjanu prodamo veliko zazidljivo parcelo, ki predstavlja redko priložnost na trgu. Parcela navdušuje z zasebnostjo,....

 
 
 
  Zemljišče, KRKAVČE, 160.000 €, 1087,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.08.2025.,

www.indomio.si

1.087 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Stavbna parcela z delnim pogledom na morje! Prodamo zelo lepo zazidljivo stavbno zemljišče, ki se nahaja v Krkavčah ( oddaljeno 15 km od Kopra) na mirni lokaciji. Zemljišče je velikosti 1.087,00 m2, je na južni legi s panoramskim....

 
 
 
  Zemljišče, POPETRE, 65.000 €, 1223,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2025.,

www.indomio.si

1.223 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbna parcela na robu zazidalnega območja v centru vasi, prodamo. Cena: cca 60.000,00 EUR Prodaja se stavbna parcela z delom kmetijske. Večji stavbni del predstavlja cca 1020 m2, manjši del pa kmetijsko zemljišče površine cca 203 m2. Dostop....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIN, 80.988 €, 13498,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

13.498 m2, kmetijsko zemljišče, Ob asfaltirani lokalni cesti, prodamo. Cena: cca 6,00 EUR/m2 Večji del površine predstavlja 5 posameznih parcel povezanih v celoto, površine 9650m2 in se nahajajo poleg asfaltirane lokalne ceste. V naravi predstavljajo pašnik in gozd listavcev. Preostali....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-58 (od skupaj 58)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

• stanovanja Ljubljana
  • nepremičnine piran
  • nepremičnine maribor